Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jbsg

Dobry wieczór...:)

Polecane posty

Gość gość
Cześć. Co u Ciebie? U mnie, jak widzisz, wesoło. ;-) Myślę trochę o Tobie, ale sama już nie wiem, czy kontakt ze mną Cię cieszy, czy może przeciwnie. Byłam wczoraj na koncercie inauguracyjnym JJ. Rewelacyjna atmosfera. https://www.youtube.com/watch?v=lnFUtMZ8eZg Cincotti niezwykły, chociaż tu akurat fragment innego koncertu. Wczoraj "Sway" brzmiało jeszcze lepiej. :-)🖐️ KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KM- Dobry wieczór :) Mam dziś dyżur na tym forum. Czy są jakieś niecierpiące zwłoki informacje do Autora tematu? Odpowiedz: a)tak b)nie c)może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
666. Ankiet tak strasznie ograniczają możliwości wypowiedzi, że bez żalu odpuszczę. Giaa, zmieniłaś zdjęcie? Czemu? KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska!!! Polska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbsg
Dzień dobry:) a tak na przekór:) Zaczął się p******ernik..., gdzie się podziewa czas gdy przecieknie już przez palce...? https://www.youtube.com/watch?v=z-XZUh1dUWE x Dzięki Giaa za straż nad mym snem spokojnym...,acha... jeszcze z tym Panem mam tyle wspólnego, że też czasami bywam w "Fabryce dziór i dziórek"...;) Maleńczuka zawsze i o każdej porze, dzięki:) x KM to miłe, że myślisz, ale szkodzi Ci..., przestań!:) Nie gustuję w tym gatunku, ale podejrzewam, że Możdżer był jak zwykle rewelacyjny, a Cincotti ma ciekawy głos i sposób śpiewnia, w ogóle na żywo brzmi to całkiem inaczej niż z radia, kiedyś, niechcący, byłem na koncercie J.P.Wróblewskiego... spodobało misie:)Zazdroszczę atmosfery, chociaż... czy nie lepiej by się tego słuchało w zaciszu małego klubu wypełnionego dymem z cygar i ze szklaneczką czegoś mocniejszego?:) x Gościu dzięki za Cugowskich, nie znałem..., dobre... x Tradycyjnie wszystkim miłego dnia i tygodnia:) Do poczytania za tydzień... może...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazz to zdecydowanie muzyka, która najlepiej brzmi na żywo, bo za każdym razem inaczej. To głównie improwizacja a Ptyszyn, to mistrz improwizacji. Wiadomo, że najlepiej jest rozcieńczyć muzykę, dobrą whisky. W ogóle rzeczywistość dobrze jest czasem rozcieńczyć alkoholem. ;-) Wyszłam na jazzofilkę, nie miałam takiego zamiaru. Nie chce mi się dziś zbytnio gadać. Trzymaj się. ;-)🖐️ KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyys dziś Dzień dobry Młoda usmiech.gif Jeszcze chwila i będę z wami. Wracam ale po drodze wjadę do kancelarii premiera, bo mam do niego sprawę wagi państwowej. Wykończą mnie, oni mnie wykończą. Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Widzę, że jednak dzieciaczki same nie potrafią się bawić...:( x gość 2018.10.01 Przestań ty nędzna podróbo Kuszeńki! Ona tak nie pisze..., a może...?, a jednak...? Jeśli to Kuszeńko autoryzujesz to przysięgam na wszystkie owoce morza, że Cię znajdę gdziekolwiek będziesz, zerwe te kuse gacie, przełoże przez kolano i wlepie Ci po trzy takie klapsy na każdy policzek( i jeszcze jeden przez środek... z niespodzianką), że przez tydzień na d***upie nie usiądziesz...😡 x Witaj Ma-Ryś:) Wiesz, że w tym tygodniu kto pierwszy zaczyna weekend ten stawia kolację? może być ze śniadaniem...;) x Idę poczytać co słychać u sąsiadów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..., niewiele do poczytania..., wszędzie Endriu..., Kusza sprzedana(zaprzedana...)..., niewiele się dzieje...:( a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś wymyślił. On sobie moim kosztem załatwia sprawy z jakąś niebieską, czy błękitną. Ja udaję, że o tym nie wiem, i już, oto cała magia. Zaglądam tylko jednym okiem, bo tylko jedno mam, i wracam do pracy. https://www.youtube.com/watch?v=gzXJJHXfCNM 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście autoryzuję. Nie chciałabym przegapić takiej okazji. Albo mi tego więcej nie rób, abo ja, znajdę Cię pierwsza. :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jeszcze pracujesz? Co przeskrobałaś? Albo może czego nie przeskrobałaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endriu to było tylko ogólne spostrzeżenie, nic do Ciebie nie mam, nie masz co poprawiać, bądź sobą..., w tym szaleństwie jest metoda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endriu Domyslny
Raczej nie próbuj coś do mnie mieć. Taka serdeczna rada. Koleżeńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty znowu swoje... :D i nawet nie próbujesz zrozumieć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Cześć Jot-Be :) Kolacje? Jestem w trakcie robienia pysznych domowych golabkow. Taka zachciewajka. Lubisz, chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży jesteś?😴 Pewnie, że lubię:) i na pewno nie odmówię;), ale już nie dzisiaj..., Morfeusz mnie wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)wieczornie jakby co...:) Ma-Ryś myślisz, że o 3:30 były jeszcze ciepłe? Pod pierzyną je trzymasz?;)Dużo masz tam jeszcze miejsca?;)Trochę zwariowany ten tydzień był, mało snu miałem, a w ciągu dwóch dób w środę i w czwartek spałem 1,5 godziny..., musiałem to odespać:) x W wyobraźni próbowałem nałożyć na Twoje zdjęcie takie duże prostokątne, w grubych oprawach..., cholernie seksownie mi wyszło...;) Zbyt? Nie..., aż żałuję, że już wtedy spałem... i nie podglądaj..., poczytaj jakie wnioski Nowy wyciągnął na podstawie moich wpisów..., warto?:) Szkoda, że zlikwidowali Bohemę..., nie przewidzieli, że mogą zyskać takiego fana...:( i miałbym gdzie zaprosić Cię..;) przy takich nagraniach zaczynam lubić jazz... i to przez Ciebie! To jest nienormalne, że masz taki wpływ na mnie..., co jeszcze masz w planach?[strach w oczach] x Miłego i przyjemnego dnia życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jbsg cześć. :) Przeczytałam to coś usunął. Odpiszę ci i mam dla ciebie zdjęcie. Później, bo jestem w rozjazdach. Miłego dnia. Leci do ciebie uśmiech. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbsg
Hmmm..., do później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z tematem - Dobry wieczór. Wiesz, że to zdjęcie było robione 4-5 lat temu? Wtedy nie miałam jeszcze problemów ze wzrokiem. ;-) Nowy, kiedy ma wenę, potrafi wyprodukować niebywałą ilość postów. Nawet ja, tak szybko nie czytam. Mimo wszystko lubię drania. Gdzie są jego kawałki na Twój temat? Tu, czy tam? Nie mam żadnych planów wobec Ciebie. Męską robotę zostawiam mężczyznom. ;-) Muszę Ci coś wyznać. Pisanie na forum przychodzi mi z coraz większym trudem. Zaczynam ważyć słowa. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tak mnie nie demonizuj JPEGu , Ty forumowa przyzwoitko. Co było a nie jest nie piszę się w rejestr. Mam nadzieję że nie doniesiesz do" prokuratuy" bawi damku ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×