Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Baana

PRANIE

Polecane posty

Gość Baana

Hej kobietki czego używacie do prania? Żele proszki czy może kapsułki? chemia niemiecka czy ta z naszych sklepów? Co wam najlepiej dopiera? Jaki płyn do płukania prócz lenora -jestem na niego uczulona , polecacie? Co najlepiej do białego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsułki vizir,płynu do płukania żadnego,bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tradycyjnego proszku do prania i płynu do płukania Lenor Gold Orchid - pięknie pachnie, ale jak Pani jest uczulona to może warto spróbować takie płyny delikatne np do prania ubrań dziecięcych? Są bardzo delikatne i ładnie pachną. 

Ja zastawiam się, czy nie przerzucić się na kapsułki do prania lub żel... Podobno są o wiele lepsze niż proszek. Jak testowałam kapsułki bardzo dobrze się sprawdziły - idealna ilość chemii w nich jest, nie przedobrzymy 😁. A używał ktoś z Was może takich kuleczek co się wsypuję do bębna i podobno dają piękny i długotrwały zapach? Jestem ich ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, j.priv.a napisał:

zastawiam się, czy nie przerzucić się na kapsułki do prania

Są niezłe ale tylko do długich programów. Na krótkich nawet nie zdąży się rozpuścić osłonka.

Do krótkich programów jeśli nie suszy się później prania w suszarce, najlepszy jest żel. Do dłuższych lub jeśli będzie suszone mechaniczne, proszek lub kapsułki.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałam gdzieś ostatnio, że w niskich temperaturach kapsułka się nie rozpuszcza i zostaje taki glutek. I żeby zabezpieczyć przed tym pranie, można wkładać kapsułkę w taki woreczek na bieliznę - nie zapcha nam to pralki i nie zostanie na ubraniach. Ale nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki żel do prania (nie kapsułka) z płynem zmiękczającym ? Jest coś takiego ? Potrzebuję do białego i kolor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Johny napisał:

Jaki żel do prania (nie kapsułka) z płynem zmiękczającym ? Jest coś takiego ? Potrzebuję do białego i kolor 

Nie ma czegoś takiego. Jeśli żel do prania to płyn do płukania dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w kapsułkach jest 3W1 ,to jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rany....dyskusja o praniu! Taki E-magiel..gdzie można podyskutować w stylu ''pani Elu, a czegóż to pani dodaje do prania, że te pani firanki to takie bieluśkie..'' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×