Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci 35 letni jeszcze wybrzydzaja?

Polecane posty

Gość szkoda gadać
6 minut temu, Gość gość napisał:

brednie

Wręcz przeciwnie.

Jakieś argumenty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.08.2018 o 23:02, Gość gość napisał:

A to że z odpowiednią kasa mogą mieć coraz młodsze, ładniejsze itp itd. Z resztą kobiety Też, tylko nie wiadomo dlaczego mężczyzna nie przeszkadza utrzymywanie młodej dooopeczki a kobietom utrzymywanie młodego faceta przeszkadza. :))

Taa jasne, może będą mieli modelkę ale raczej niechetnie będzie z nimi sypiać noi bedzie zdradzac z młodszymi facetami, za to chętnie będzie ze swoim suggar daddy chodzić na zakupy i używać jego karty kredytowej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Endriu Domyslny napisał:

Piszemy o forum czy realu?☺ Jako, że jesteśmy na forum, skupię się na nim udzielając odpowiedzi. Nigdy nie płynę z prądem forumowym, raczej pod prąd. Świadomy tego, że dużo tutaj "obserwatorów" oceniających każdy napisany post, stosuję metodę "wiru rzecznego". Hejter głupieje i zaczyna mitomanić, przy okazji mnie oskarżając o mitomanię. Stosuję prostą w obsłudze zasadę. Jeżeli z którąś userką jestem na privie, tutaj "nie widzimy się". Od czasu do czasu na jakimś neutralnym temacie wymienimy posty. To wszystko. Nigdy nie wchodzą na moje tematy☺ Proste? Proste. Chroni je to przed takimi typami jak Ty☺

Z Kuszą byłeś na privie i na forum normalnie pisała z Tobą, także wchodziła na Twoje tematy. Kobiety, które Cie "nie widzą" na forum (większosć),  po prostu naprawdę Cie nie widzą. Inaczej: nie chcą mieć z Tobą do czynienia. Inaczej: tradycyjnie, skończ mitomanić. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gość napisał:

Z Kuszą byłeś na privie i na forum normalnie pisała z Tobą, także wchodziła na Twoje tematy. Kobiety, które Cie "nie widzą" na forum (większosć),  po prostu naprawdę Cie nie widzą. Inaczej: nie chcą mieć z Tobą do czynienia. Inaczej: tradycyjnie, skończ mitomanić. 😎

Dobrze kombinujesz!☺ Tak właśnie jest. A propos...Kusza to odważna kobieta, wie jak radzić sobie z takimi jak ty☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Endriu Domyslny napisał:

Dobrze kombinujesz!☺ Tak właśnie jest. A propos...Kusza to odważna kobieta, wie jak radzić sobie z takimi jak ty☺ 

Nie mam nic do Kuszy, ani żadnych kobiet. Mitomanie. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie mam nic do Kuszy, ani żadnych kobiet. Mitomanie. 😎

Za to najwyraźniej masz coś do Endriu pewnie olał twoje zaloty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Za to najwyraźniej masz coś do Endriu pewnie olał twoje zaloty. 

Najwyraźniej. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Andrzej jako jedyny na kafe ma zablokowany komunikator przez admina za molestowanie kobiet na privach nachalnymi prośbami o znajomość i pisanie na jego maila i stalking. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Endriu Domyslny napisał:

Stosuję prostą w obsłudze zasadę. Jeżeli z którąś userką jestem na privie, tutaj "nie widzimy się". Od czasu do czasu na jakimś neutralnym temacie wymienimy posty. To wszystko. Nigdy nie wchodzą na moje tematy☺ Proste? Proste. Chroni je to przed takimi typami jak Ty☺

Dwa dni temu pisałeś, że nie byłeś z żadną na privie. To co ty teraz pier.dzielisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

BezSenna

 

Zarejestrowani

 10

333 postów

 

Zgłoś post

 

Napisano 16 minut temu

 

22 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Radzę zamykać oczy przechodząc koło mnie☺ Nic do Ciebie nie mam i niech tak zostanie. 

 

Andrzeju, pytanie kto za kim łazi? Kto wbijał się na komunikator? Odpowiedź jest prosta: Ty Andrzeju!;) Uprzedzam, że nie mam dowodu, wklejek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dwa dni temu pisałeś, że nie byłeś z żadną na privie. To co ty teraz pier.dzielisz?

To mitoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt

35 lat to jeszcze nie emeryt - niektózy wyglądaja w tym wieku wciaż dobrze. Jak sie jest atrakcyjnym to w każdym wieku można wybrzydzać.A nierzadko faceci w tym wieku mają juz ustabilizowaną i dobrą sytuacje finansową.Nie wszyscy rzecz jasna.Kobietę w facecie chyba bardzij i tak pociaga wygląd i atrakcyjnosć a dopiero potem pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Andrzej jako jedyny na kafe ma zablokowany komunikator przez admina za molestowanie kobiet na privach nachalnymi prośbami o znajomość i pisanie na jego maila i stalking. 

Dowody na to że przez administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość gość napisał:

BezSenna

Andrzeju, pytanie kto za kim łazi? Kto wbijał się na komunikator? Odpowiedź jest prosta: Ty Andrzeju!;) Uprzedzam, że nie mam dowodu, wklejek:)

"Królowa ero" dała głos.Tępa wieśniaro wątpię aby ED wpijał się na twój komunikator przecież wszyscy wiedzą że jesteś tylko worem na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

"Królowa ero" dała głos.Tępa wieśniaro wątpię aby ED wpijał się na twój komunikator przecież wszyscy wiedzą że jesteś tylko worem na sperme

Takie pisanie w kierunku Endrju ,że on też za nią lata,ma ją nobilitować w oczach ero.Od razu dodała ,że nie ma wklejek. Gdzie tobie pisdo do Kuszy albo innych lasek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Dowody na to że przez administratora.

Krasnoludki mu zablokowały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni prawiczek

Dlaczego faceci 35 letni jeszcze wybrzydzaja?

x

Nie wybrzydzałbym nawet gdybym mógł. Niestety z powodu swej beznadziejności jestem skazany na samotność do końca życia. Już nawet nie spoglądam w stronę kobiet bo i tak żadna by mnie nie chciała. Najgorsze, że kiedyś podobałem się dziewczynom, ale nie robiłem nic bo chciałem oszczędzić komuś i sobie rozczarowania. Nie chciałem żadnej zawracać głowy swoją żałosną osobą. Czasem facet po prostu nie czuje się na siłach by wejść w związek. Może wtedy wyglądać, jakby wybrzydzał, odrzucał dziewczynę, a tak naprawdę skrywa wewnętrzne cierpienie, bo widzi że nie zasługuje na czyjąś uwagę czy uczucie, gdy dookoła są sto razy lepsi od niego. Tak było ze mną. Zostałem samotnym dziwakiem, prawiczkiem pod czterdziestkę który nigdy nawet się nie całował. Przyznaję, czuję się z tym źle, ale przynajmniej nikomu nie zmarnowałem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysportowany 35

Ja mam 35 lat, uprawiam duzo sportow i wygladam na 28-32 i poznalem zaledwie jedna 36latke, ktora sie dobrze trzymala, ale okzalo sie, ze nie odbiera telefonow (ma juz pewnie pokancerowe spojrzenie na swiat po zaleglych zwiazkach).

A tak to niestety same malo atrakcyjne kobiety, poprzebierane, z pomarszczona skora na twarzy i odrostami. Jak ktoras ostro palila i pila od 20 r. z.,  lub byla otyla, to teraz to widac na jej twarzy niestety ;)

Po prostu kobiety sie szybciej starzeja po 30 r. z., a po 35, to juz wysoki lat nachylenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość wysportowany 35 napisał:

Ja mam 35 lat, uprawiam duzo sportow i wygladam na 28-32 i poznalem zaledwie jedna 36latke, ktora sie dobrze trzymala, ale okzalo sie, ze nie odbiera telefonow (ma juz pewnie pokancerowe spojrzenie na swiat po zaleglych zwiazkach).

A tak to niestety same malo atrakcyjne kobiety, poprzebierane, z pomarszczona skora na twarzy i odrostami. Jak ktoras ostro palila i pila od 20 r. z.,  lub byla otyla, to teraz to widac na jej twarzy niestety 😉

Po prostu kobiety sie szybciej starzeja po 30 r. z., a po 35, to juz wysoki lat nachylenia.

No widocznie nie jestes takim apetycznym kąskiem skoro jesteś sam

To czy mężczyzna jest wysportowany ma znaczenie jak ma 20.lat. Teraz liczy się to czy jesteś mądry i zaradny. 

Malo atrakcyjne kobiety też potrzebują uczucia, chyba nawet bardziej niz tw atrakcyjne, więc daruj sobie takie teksty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość wysportowany 35 napisał:

Ja mam 35 lat, uprawiam duzo sportow i wygladam na 28-32 i poznalem zaledwie jedna 36latke, ktora sie dobrze trzymala, ale okzalo sie, ze nie odbiera telefonow (ma juz pewnie pokancerowe spojrzenie na swiat po zaleglych zwiazkach).

A tak to niestety same malo atrakcyjne kobiety, poprzebierane, z pomarszczona skora na twarzy i odrostami. Jak ktoras ostro palila i pila od 20 r. z.,  lub byla otyla, to teraz to widac na jej twarzy niestety 😉

Po prostu kobiety sie szybciej starzeja po 30 r. z., a po 35, to juz wysoki lat nachylenia.

Na marginesie... Jesteś kolejnym zadufanym w sobie polskim podstarzalym bucem. Spotkać przystojnego w Polsce to 1 na 1000 a żeby facet w twoim wieku wyglądał na 28? Nie rozsmieszaj ludzi, każdy wie jak jest.jeszcze nie spotkałam nigdzie mężczyzny, który wyglądałby młodziej niz wskazuje metryka. Masz fantazje 😂 I skoro podstarzała kobieta nie odbierała od ciebie telefonów znaczy tylko, ze sam jesteś nieatrakcyjny po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Andrzej jako jedyny na kafe ma zablokowany komunikator przez admina za molestowanie kobiet na privach nachalnymi prośbami o znajomość i pisanie na jego maila i stalking. 

Można to jakoś udowodnić? Nie płaczę z powodu braku komunikatora, ale proszę nie nadinterpretować☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dwa dni temu pisałeś, że nie byłeś z żadną na privie. To co ty teraz pier.dzielisz?

"Wir wodny"☺ W trochę wcześniejszym poście podałem definicję. Co do Kuszy, znasz zasadę, że wyjątek potwierdza regułę?☺ Miłego dnia i ...nie spinaj się tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Krasnoludki mu zablokowały. 

O tym nie pomyślałem!😂 A wiesz o tym, że możesz mieć rację?☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzień dobry. A misie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dzień dobry. A misie nudzi.

Dlaczego? Jest tyle zajęć! No weź! Możesz z nudów mnie pohejtować, chcesz?☺ Chociaż ja tylko na długość wypicia trzech kaw i spadam☺ Mimo urlopu, muszę WSZYSTKIE sprawy ogarnąć. Jak minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Co do Kuszy, znasz zasadę, że wyjątek potwierdza regułę?

Właśnie, to wyjątek potwierdzający regułę, a nie wskazówka, że mitomanii, kręci i nikt z nim nie pisze😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Takie pisanie w kierunku Endrju ,że on też za nią lata,ma ją nobilitować w oczach ero.Od razu dodała ,że nie ma wklejek. Gdzie tobie pisdo do Kuszy albo innych lasek .

A możemy to jakoś ubrać w milczenie i więcej nie wracać do tematu? To od ponad roku ciągnie się jak smród za wojskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Właśnie, to wyjątek potwierdzający regułę, a nie wskazówka, że mitomanii, kręci i nikt z nim nie pisze😎

Skoro wiesz lepiej...To co dzieje się na forum, to przecież każdy widzi, to co MOŻE dziać się na privach to tylko Twoje domysły, a to właśnie one są bliskie mitomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Właśnie, to wyjątek potwierdzający regułę, a nie wskazówka, że mitomanii, kręci i nikt z nim nie pisze😎

Wyjątki nie mogą potwierdzać reguł tylko je obalają. To powiedzenie że wyjątek potwierdza regułę jest logicznie nieprawdziwe, a mimo to ludzie lubią się na nie powoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Możesz z nudów mnie pohejtować, chcesz?☺ 

Chcę🙁

15 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

 Jak minął weekend?

Dobź🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×