Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 3

Polecane posty

Gość gość
Przestańcie bo zaraz Iftar obrazi się że jest źle traktowana u Shatyna ;) Ona po prostu wypiła trochę i przyszła na siłę udowadniać że Odurzona jest mądrzejsza od Zuzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś A echo serca z określeniem frakcji wyrzutowej jest standardowym badaniem w chorobie wieńcowej. Odpowiada na pytanie czy jest ona stabilna czy też ulega pogłębieniu. x x Wiem i co roku robię echo. Na początku października będe miał kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim temacie też próbowała bronić nachalną amebę ale tamta zabełkotała jeszcze dwa razy i sprawa się rypla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczenia tak. Opis jest prosty. Zawał lewej dolej częsci... Itp, itd. Ta cieńsza ściana serca wynika z EKG. Nawet dzisiaj moja kardiolog o tym mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Czyli niewiedza otuliny jest be ale już niewiedza zuzy jest ok. x x Otulona, po udowodnieniu jej niewiedzy usiłowała obrażać. Moja reakcja, czyli udowodnienie jej niewiedzy wynikała z kategorycznych twierdzeń otulonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że Zuza opisała to co wie ale nie twierdziła, ze ja się nie znam, że kłamię, że nie miałem zawałów, że zawałów się nie przeżywa, itp, itd. Skoro nie widzisz różnicy pomiędzy tym co pisze Zuza a tym co chamsko bredziła otulona, to chyba powinnaś iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś A przy okazji to mógłbyś to itp i itd jakoś rozszerzyć??? x x Na poprzedniej stronie masz rozszerzenie w postaci zacytowanych postów otulonej. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Przeczytalam na nowo moje posty i podpisuje sie raz jeszcze pod wszystkim co wczesniej napisalam. Nie ma tam zadnych bzdur. Ja nie pisze bzdur. Nawet jesli komus nie podba sie to co pisze to nie ma tam zadnych bzdur. Pozegnam sie juz na dzisiaj. Zycze dobrej nocy i udanych chwil z malzonka. Mysle , ze dobrze wybrales. Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna baba z ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu będzie dyskutować z Shatynem, a tam obrabiać mu doopę z niedorobioną Agatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tępa jak Otulinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obiema można pogadać. I z Iftar i z Otuloną.Rzadko się zdarza by kobiety interesowały się polityką. Otulona jest niegrzeczna, ale Shatyn widocznie sobie na ten stosunek zapracował. Nic nie dzieje się bez powodu.Na temacie "Tworki" nie odzywa się w chamski i niekulturalny sposób do innych nicków. Iftar i Otulona to nie ideały, ale obie są inteligentnymi i miłymi kobietami. Czepiasz się bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie sa szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna i miła kobieta od roku wyzywa faceta per obleśny dziadu, ilu miała twoja zdradzajaca żona, życzę ci zawalu? Dobry żart ci się udał:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona jest bardzo inteligentna ta idiotka twierdzi że odry nie ma a szczepionki są szkodliwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodajmy że wyzywa tak każdego pomarańczowego goscia. Nie dość że jest tępa (wiele razy głosiła swoje teorie blond karyny), że jest z manier blokowym szlaufem, to nade wszystko jest psychiczna i ma halucynacje. Miła, inteligentna kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja Lubie.Podobnie jak Ifke.Obie moim zdaniem sa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie wyzywala.Ani jedna ani druga.Pisze u Iftar na gościu i nigdy mnie żadna z nich nie wyzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
Otulona jest głupia a "swój do swojego zawsze ciągnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z nich nie jest glupia.I nie zrobi się glupia nawet jak będziesz to pisala codziennie zazdrosnico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
Otulona twierdzi że takiej choroba jak odra nie istnieje a szczepienia są szkodliwe ale pewnie i ty podzielasz jej zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywala wiele osób na tym forum. A skoro tam często piszesz to jesteś gollobem albo maciusiem. Nie zakładam że sama siebie broni na wylogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odurzona wczoraj belkotala po pijaku, kiedys mylila podstawy biologii chociaz podobno studiuje weterynarie ale ona nie jest glupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tak twierdzi?Daj linka do tematu chętnie się zapoznam.Nie wierze Ci za grosz kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostane linka do tych wypowiedzi Otulonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często nie pisze.Ale ani jeden ani druga mnie nie wyzywala.Kogo jeszcze wyzywala?Link albo spadaj laska i nie klam mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×