Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 3

Polecane posty

Pineiro: przekazywałem Kaczyńskiemu pieniądze z FOZZ Zeznając jako świadek w procesie w sprawie FOZZ, Janusz Iwanowski-Pineiro powtórzył, że na początku lat 90. przekazywał Jarosławowi Kaczyńskiemu i Adamowi Glapińskiemu pieniądze pochodzące z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Kaczyński odrzuca te zarzuty. x Całość: https://is.gd/3eq6ND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Mowilam , ze zguba sie znajdzie...../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Nie wiedzialam , ze Nepalczycy sciagaja "nad Wisle". Myslalam , ze w Polsce najwiecej jest Wietnamczykow. Czasy sie zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Zuzanna Amelia ae byłaś kiedyś w Opolu? Słyszałaś że Pani prezes PiS Jarosława Kaczyńska Była wczoraj w Opolu a Morawiecki był kilka dni temu w Namysłowie słyszałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
No i super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
W Opolu nie pamietam czy kiedys bylam ale raczej nie. Choc bylam w wiekszosci polskich miast. O Opole jakos nie zaczepilam. Namyslow znany jest mi przede wszystkim z wpisow na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Bruno Shatyn dziś A co czy kto zaginął? X X X X Ty zaginales. Tesknili tu za Toba. Twoje fanki oczy wyplakaly. Poczytaj poprzednia strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Szroeder
Bruno shatyn który zawał już miałeś? Skoro do Pani Kardiolog w Katowicach chodzisz czemu masz problemy z sercem? A z głową też masz coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
I co ? Powiedziala cos o czym wczesniej nie wiedziales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś I co ? Powiedziala cos o czym wczesniej nie wiedziales ? x x Musze zrobić echo serca. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Szroeder
21:05 mam nadzieję że wreszcie zdechniesz na zawał będzie spokój na Kafe i zero tematów kaczka na Sraczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia Szroeder dziś 21:05 mam nadzieję że wreszcie zdechniesz na zawał będzie spokój na Kafe i zero tematów kaczka na Sraczkę x x Dzięki za życzenia. I ja tobie życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia i szcześcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
21:06 zła karma powraca ty wredna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Mialam ochote o cos Cie zapytac w zwiazku z tym badaniem ale widze , ze to raczej nie jest dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
EF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy nowe dywizje będą uzbrojone w modlitewniki i różańce... x A juz na pewno dostana Biblie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha T
Bruno Shatyn dziś Pineiro: przekazywałem Kaczyńskiemu pieniądze z FOZZ Zeznając jako świadek w procesie w sprawie FOZZ, Janusz Iwanowski-Pineiro <> Shatyn znowu się powtarzasz i to nie pierwszy raz :( patrz Gocha T wczoraj i dalsze posty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn znowu się powtarzasz i to nie pierwszy raz smutas.gif patrz Gocha T wczoraj i dalsze posty x x Nie przeczytałem jeszcze poprzedniej strony... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś x Tez mialam zawał chociaz na serce nigdy nie chorowałam, byłam przerażona, lezałam na kardiologii ( intensywna terapia 2 tygodnie ), mialam tez koronarografie serca :( Zawsze jak mialam robione ekg wszystko było ok i ... szok Teraz chodzę do lek. kardiologa 2 razy w roku(oczywiście prywatnie bo na NFZ czeka się na wizytę 2 i pół roku) i zawsze oprócz ekg robi mi echo serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś x Miłej lektury ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn dziś x Tez mialam zawał chociaz na serce nigdy nie chorowałam, byłam przerażona, lezałam na kardiologii ( intensywna terapia 2 tygodnie ), mialam tez koronarografie serca smutas.gif Zawsze jak mialam robione ekg wszystko było ok i ... szok Teraz chodzę do lek. kardiologa 2 razy w roku(oczywiście prywatnie bo na NFZ czeka się na wizytę 2 i pół roku) i zawsze oprócz ekg robi mi echo serca x x Koronarografię też miałem, chodze do kardiolog w ramach abonamentu i echo robię raz w roku... Jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Na ktore pietro wchodzisz bez wysilku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×