Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 3

Polecane posty

W szczytowym momencie gabinety Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego liczyły ponad 120 ministrów i wiceministrów. To ewenement na tle Europy – informuje "Rzeczpospolita". x Z odpowiedzi ministra w Kancelarii Premiera Grzegorza Schreibera na zapytanie poselskie Krzysztofa Berejzy (PO) wynika, że spośród wszystkich rządów na przestrzeni lat 1993-2017, to PiS najbardziej rozbudowywał aparat urzędniczy, powołując ministrów i wiceministrów. x Rekord padł pod koniec grudnia 2017 roku, kiedy Morawiecki zastąpił Szydło na stanowisku premiera i nie zdążył jeszcze dokonać w rządzie większych zmian. Wówczas ministrów było 20, a wiceministrów – 101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premier Mateusz Morawiecki popełnił pomyłkę w prezentowaniu wydatków na lecznictwo – informuje "Dziennik Gazeta Prawna". "DGP" przytacza wypowiedź Morawieckiego z Forum Ekonomicznego w Krynicy dotyczącą nakładów na służbę zdrowia. x – Jeszcze trzy lata temu - choć nie chcę, by to było nadmiernie polityczne przemówienie, ale porównania same się nasuwają - na służbę zdrowia wydawaliśmy niespełna 4 proc. PKB. W roku 2019 przeznaczamy 4,86 proc. PKB. A więc (jest to - red.) znaczące podniesienie wydatków w tym obszarze – cytuje premiera gazeta. x Dziennik zauważa, że w swoim przemówieniu Morawiecki "zgubił" ok. 9 mld zł wydanych na zdrowie. "DGP" przytacza w tym kontekście dane GUS, z których wynika, że odsetek PKB na ten cel wynosił w 2015 r. 4,44 proc. x x Nie zgubił tylko zwyczajnie kłamie. Jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj Shatyn no własnie je porównuje. I napisałam, że dawno czegoś tak głupiego jak te powyższe posty zuzy nie czytałam. Chcesz mi powiedzieć że są mądre? x ty się ogarnij dziewczyno. nie każdy jest taki wszechwiedzący jak ty :-D :-D :-D zuza zadaje pytania z ciekawości i nie musi byc alfa i omegą w tym temacie. ty za to nie potrafisz rozmawiac tylko ciągle kogos atakujesz. przysłowie "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka' pasuje do ciebie jak ulał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ wczoraj Kiedys zainspirowala mnie lektura i zaczelam sprawdzac czy w moim otoczeniu tez sa takie osoby. Ksiazke na pewno znasz a przynajmniej o niej slyszales. "Zycie po zyciu" x Też czytalam 'Życie po życiu' i uwazam, że to jest naciąganie ludzi. Wiadomo, że ludzie wierzą w takie cos jak "DUSZA", a tak naprawdę to tylko brednie kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Premier Mateusz Morawiecki popełnił pomyłkę w prezentowaniu wydatków na lecznictwo – informuje "Dziennik Gazeta Prawna"... x Morawiecki jako osobowość to szarak, jako charakter to nie stal a plastelina, jego plan życia to kariera, bez znaczenia kto ją oferuje. Mentalny nihilista i oportunista. Raczej gawędziarz niz działacz. Będzie wielkim zawodem Ps Nie wiem czym ludziska się tak podniecają, bo cały jego dorobek to prezes banku. Czy przypadek Dyzmy nic im nie pokazał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub uuup
500+ dla seniorów? Marszałek Karczewski odpowiada: Rozmawiamy w gronie politycznym na ten temat. Muszą być dobre kalkulacje <> Podpowiadam!!! A może tak zlikwidowac podatek od emerytur i rent!!! No i zaoszczedzic na nowych urzednikach i ok. 20 % na funkcjonowaniu Państwa ... mozliwości sa i to duże tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi te rozważania PiSu śmierdzą następnym kłamstwem. przeciez to jasne że chodzi o wybory i to jest wodzenie seniorów za nos tylko po to żeby na pisiorów zagłosowali. oj brzydko, brzydko :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myslę, że co niektórzy seniorzy dadzą się nabrac Smerfowi Ważniakowi na swój wredny przebiegły usmieszek, albo wystawioną kolejna pacynkę i będa glosowac na PiS. Przeciez pamiętamy Kaczyńskiego i jego przemówienie do przyjaciół Rosjan prze wyborami prezydenckimi (które przegrał). Ta przemiana Kaczora bedzie widoczna jeszcze przed wyborami w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi
Uważam, że większość Polaków nie da się nabrac temu demonowi zła bo jak wiadomo „Jeżeli ktoś oszuka cię raz, to on jest oszustem; jeśli ktoś oszuka cię dwa razy, to ty jesteś durniem”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Akcja dyscyplinująca" wobec sędziów niepokornych. Kilkoro otrzymało wezwania Sąd dyscyplinarny, wyłoniony przez reżimowego prokuratora generalnego w Polsce, grozi 2 sędziom polskim, pozbawieniem praw wykonywania zawodu za pytanie prejudycjalne dot. niezawisłości sędziowskiej w Polsce... I to się dzieje, tu w Polsce, teraz...po 3 dekadach "polskości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha T
Co by nie powiedziec to ... mozna odnieść wrażenie dnia świstaka komuny. :( Już to widzielismy i bardzo ciężko się z tym pogodzić oraz zrozumieć ten durny Wolski naród... Szykany, naciski. Jak za komuny. To jest bardzo znaczący moment dla nas, Polaków. Ale jak wiadomo każde skur/wy/syństwo się kiedyś kończy, PiS już niedługo :) i tego się trzymajmy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn po co piszesz o Otulonej skoro ona tu nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska osiąga dno - niestety !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj co niektórym tęskno za komuna :( :( :( wiem jedno wykopiemy PiS w 2019 nie ma innej opcji. idzie o wszystko, a PiS gra vabanque policzymy się ! co niektórzy działacze "S" w grobie sie obracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn po co piszesz o Otulonej skoro ona tu nie pisze? p Nikt juz nie pisze o tym chlorze. Wracaj na uczuciowy i pilnuj zeby ona sie nie nachlala i nie zaczela znowu tematu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gap   year
mam nadzieje, że dzisiejsi kaci trójpodziału władzy za kilka lat dostaną szkorbutu w pierdlu co by nie powiedziec to ZAWSZE warto być przyzwoitym. młyny sprawiedliwości mielą pomału ale nieustannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Jak wiemy, kropla drąży skałę Wyrazy szacunku dla niezależnych, niezawislych sędziów. Dobrze, że tacy są "Kto się boi jest niewolnikiem. Wolni ludzie !!! Wolne sądy !!! Nie chcemy PiSowskiego świata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
@ Gocha T dziś ..Ale jak wiadomo każde skur/wy/syństwo się kiedyś kończy, PiS już niedługo usmiech.gif i tego się trzymajmy<< A ja bym nie byl takim optymista. To moze potrwac jeszcze nastepne dwie kadencje. No chyba, ze kryzys lub hiperinflacja zrujnuje polska gospodarke tak, ze bedziemy stac w kolejkach po zupke. A tego raczej nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty jesteś Shatyn? Rozumiem wszystko jasne, czyli miałem racje,że to Ty pisałeś o ospie i szczepieniach. Raz jesteś zalogowany, raz wylogowany jak Ci pasuje poubliżać to się wylogowujesz, jak udajesz kulturalnego to piszesz zalogowany. Sprytnie. Wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Witam wtorkowo. Alez tu tloczno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sam nie wie jaki wpis ma na mysli. To slynny mul z uczuciowego, pisze zeby pisac, sensu nie wklada w swoja tworczosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Rescator555 dziś gość dziś O ospie to pisalem ja, kilka dni temu. Podalem lacinska nazwe tej choroby (variola vera). Ten wpis masz na mysli? X X X X Mysle , ze troche pomyliles wirusy. W Polsce szczepi sie przeciwko ospie wietrznej a nie ospie prawdziwej. Tu masz swoja Variola vera. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ospa_prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
Zuzanna Amelia æ dziś Rescator555 dziś gość dziś O ospie to pisalem ja, kilka dni temu. Podalem lacinska nazwe tej choroby (variola vera). Ten wpis masz na mysli? X X X X Mysle , ze troche pomyliles wirusy. W Polsce szczepi sie przeciwko ospie wietrznej a nie ospie prawdziwej. Tu masz swoja Variola vera<< Wiem czym sie rozni ospa wietrzna od prawdziwej, zreszta kazdy w miare wyksztalcony to wie. Ale jesli ktos pyta, czy ospa jest choroba smiertelna, to co ma na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn po co piszesz o Otulonej skoro ona tu nie pisze? x x To jak Tusk czy jarosław k. tutaj nie pisze to o nim nie można pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gość dziś Ty jesteś Shatyn? Rozumiem wszystko jasne, czyli miałem racje,że to Ty pisałeś o ospie i szczepieniach. Raz jesteś zalogowany, raz wylogowany jak Ci pasuje poubliżać to się wylogowujesz, jak udajesz kulturalnego to piszesz zalogowany. Sprytnie. Wygodnie. x x Nie. To ja jestem Shatyn i pisze zawsze pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×