Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 3

Polecane posty

Gość gość
zapytala sama otulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie prościej byłoby zapytać otulonej o jej pogladach na temat szczepień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gollob. U iftar dyskutuje ze swoim rondello. Też lubi wyzywać dziada z nowej huty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam ją. Ale skoro twierdzisz, że tak pisała to poproszę o linka, albo nie kłam mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Z obiema można pogadać. I z Iftar i z Otuloną.Rzadko się zdarza by kobiety interesowały się polityką. Otulona jest niegrzeczna, ale Shatyn widocznie sobie na ten stosunek zapracował. x x Masz rację. Zapracowałem sobie bo udowodniłem wiele razy, że otulona nie posiada wiedzy, jest niezbyt inteligentna za to jest głupia. Do tego wrodzony brak kultury i zwykłe, prymitywne chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Inteligentna i miła kobieta od roku wyzywa faceta per obleśny dziadu, ilu miała twoja zdradzajaca żona, życzę ci zawalu? Dobry żart ci się udał x x Nie od roku a od wielu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Żadna z nich nie jest glupia.I nie zrobi się glupia nawet jak będziesz to pisala codziennie zazdrosnico. x x Nie. Otulona jest głupia. Po prostu. Żaden człowiek który nawet jest tylko w miarę mądry, nie upiera się przy swoim zdaniu jeśli udowodniono, że nie ma racji. Mądry człowiek dziękuje za wyprowadzenie go z błędu i przeprasza za swoje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mnie nie wyzywala.Ani jedna ani druga.Pisze u Iftar na gościu i nigdy mnie żadna z nich nie wyzywala x x Bo się z otuloną zgadzasz. Spróbuj jej udowodnić, że się myli to zobaczysz jaka jest naprawdę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze się zgadzam. Mam inne poglądy niż one dwie. Dostane tego linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno... JAk nie wiesz o jaki ci link chodzi to nic na toi nie poradzę. Znikam, będe prawdopodobnie za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Ja się z otuliną często nie zgadzam. A ty bywasz podły. Kłamiesz. Wyzywasz podobnie jak ona. Całe lata pracowałeś na swój status na kafe. Ale to próżna rozmowa. Było takich dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn przynajmniej nie obraża co chwila. Przyszła druga inteligentka, obrończyni zwykłej chamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka do tego, że odra to nie choroba,a szczepionki są szkodliwe. Dostane tego linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Ja się z otuliną często nie zgadzam. A ty bywasz podły. Kłamiesz. Wyzywasz podobnie jak ona. Całe lata pracowałeś na swój status na kafe. Ale to próżna rozmowa. Było takich dziesiątki. x x No to poprosze o przykłady na moje kłamstwa i wyzywanie. Konkrety... Tak ze trzy na każde pomówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Co o tym sądzisz shatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałeś ze Otulona pisała, że odra to nie choroba.To daj mi tego linka nie kłam mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pisałeś ze Otulona pisała, że odra to nie choroba.To daj mi tego linka nie kłam mnie. x x Gdzie tak napisałem? Może konkret plus cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geebels
Shatyn czemu wpisy usuwają? Może załóż teraz nowy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tak to jest... :D Poprosiłem Iftar, żeby uzasadniła te swoje kłamstwa na mój temat. A ten post powyżej potwierdza tylko, że to były kłamstwa. Ale skoro musi robic z siebie to co robi... Mówi się trudno...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest... :D Poprosiłem Iftar, żeby uzasadniła te swoje kłamstwa na mój temat. A ten post powyżej potwierdza tylko, że to były kłamstwa. Ale skoro musi robic z siebie to co robi... Mówi się trudno...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×