Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 3

Polecane posty

Nie. Niczego takiego nie pamiętam. Rozmawiałem z lekarzem i nawet nie zauważyłem że odjechałem. A potem dalej rozmawiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
No to raczej nie byla smierc kliniczna bo to sie pamieta. Poza tym personel w szpitalu by zareagowal. Tak czy inaczej miales duzo szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Zmienmy temat. Pisales wczesniej o modelkach i zdjeciach. Znasz sie na fotografowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Zmienmy temat. Pisales wczesniej o modelkach i zdjeciach. Znasz sie na fotografowaniu ? x x Trochę sie znam. W końcu robie to zawodowo od ok. 20 lat z przerwą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś I ty się shatyn tego wpisu otuliny o konieczności przeniesienia na lepszy padół po 3 zawałach czepiasz??? Po dzisiejszym koncercie zuzy??? x x Nie. Ja się 'czepiam" otulonej która twierdziła, że zawału się nie przeżywa bo tak jej znajomy lekarz powiedział... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze glupsze jestescie ty i twoja kolezanka. Od roku obrabiacie facetowi doope, o innych idiotycznych tresciach juz nie wspomne. Teraz kolezaneczka jest ostro najepana i belkocze na twoim temacie, a ty chyba troche mniej dziabnieta wybralas sie na goscinne wystepy? Dwie karyny dobraly sie jak w korcu maku. Rok temu trzymaly sie tego tematu jak pojepane zeby ich tylko nie pogonic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jeszcze glupsze jestescie ty i twoja kolezanka. Od roku obrabiacie facetowi doope, o innych idiotycznych tresciach juz nie wspomne. x x Od roku? Od 10 lat.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
W takim razie doradz mi cos. Jezeli chce zrobic zdjecie lustra tak aby jak nawyrazniej uchwycic zawarte w nim odbicie to na co powinnam uwazac ? Probowalam kilka razy ale pojawia sie takie "kuliste ognisko swiatla" Nie wiem jak to nazwac ale mysle , ze wiesz o co mi chodzi. Mowa o lustrach starych nieco matowych. Lokalizacja w pomieszczeniu zamknietym ciemnym lub w pokoju otwartym gdzie lustro wisi na scianie obok okna. Podpowiesz cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś To teraz się bądź konsekwentny i zacznij się czepiać zuzy. Takich durnot jak te powyższe to naprawdę dawno nie czytałam. Mozna być laikiem w dziedzinie ale to nie daje prawa do bycia idiotą. Mamy XXI wiek. x x A po co? Nie jest napastliwa jak otulona, nie usiłuje mnie obrazić czy twierdzić że kłamię, równocześnie twierdząc z całą pewnościa, że zawału się nie przeżywa a ja miałem stan przedzawałowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś No chyba, że głupota ci nie przeszkadza a czepiasz się otuliny dla samego faktu czepiania. x x Mam Ci przypomnieć posty otulonej, żebyś je porównała z postami Zuzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
I co mam zrobic z tym "Swiatlem bocznym rozproszonym" zeby mi nie ogniskowalo na zdjeciu ? Jest na to jakis sposob przy zalozeniu , ze nie mam nieskonczonej ilosci czasu na robienie tych zdjec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza nie obraża codziennie Shatyna za jego plecami jak tamta nawiedzona alkoholiczka. Iftar chyba też jest dziś pijana albo zwyczajnie słabo rozgarnięta i broni tępej dzidy bo sama ma identyczny móżdżek. Sorry za winę, już mnie nie ma. Ale jak mnie wkurfia taki fałsz to poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę że są mądre czy głupie. Porównujesz... To dam Ci trochę materiału do porównań... x 19:05 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem shatyn z calym szacunkiem nikt nie przezyje zawalu,przezywaja ludzie tzw stan"przedzawalowy" p mam w rodzinie pielegniarke i lekarza i jak slysza "zawal" ze ktos przezyl to jest tylko smiech x 19:14 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem nie miales zadnego zawalu wyciagaczu renty p bo bys juz nie zyl p EOT. x 11:51 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem zywie tylko cicha nadzieje ze jak skoncze 50 pare lat to mi tak nie odpieprzy x 11:33 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem nie interesuje mnie nic co dotyczy tego uzytkownika,oczywiscie to wasz sprawa co wklejacie,ale prosze by mnie w to nie mieszac,ten czlowiek dla mnie nie istnieje,nie bywam na jego topie,nie czytam jego topa,nie pisze tam,a co wyczynia malo mnie obchodzi,dla mnie jest byl i bedzie zerem i nie jest wart mojej uwag x 22:40 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem szatyn ty dla Myrevina mozesz jezykiem podeszwy od cholew pucowac x 22:42 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem zreszta jak ten smiec jest tutaj to ja spadam x 22:43 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem z frajernia i k****ami nie nawyklam za duzo przebywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x x 22:46 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Myrevina zawsze cenilam i cenie smieciu,i bede cenic i nigdy to sie nie zmieni chociazbys stanal na c***ju i tanczyl kankana kpw? x 21:53 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem szatyn... ty juz jestes skasowany podam jej takie skriny ze upadnie a teraz won smieciu x 22:02 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem szatyn? a kto to jest?,ma swoj top jak napisalam wczesniej 5 lat wystarczy i pare banow na uzeranie sie ze kretynem,net ma mi sprawiac radosc i mam sie czuc szczesliwa i sie smiac,a nie ze jakis 50 letni idiota bedzie wyzywal swoje zale na mnie x 06:49 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem shatyn nie zapominaj tylko stary zakuty lbie,ze w krajach gdzie jest dozwolona aborcja,dozwolona jest rowniez tzw"kontrolowana eutanazja" w Niemczech czy Szwecji chociazby,nikt by sie takim starym 54 letnim fiutem jak ty po kilku zawalach,wczesniej pijacym i jarajacym nie przejal,splunac by stary w twoim kierunku nie chcieli,ponadto zupelnie nie zakumales o czym pisalam wczoraj,wiec ci naswietle w krwi kobiety bedacej w ciazy,naukowcy juz w tej chwili po 14 dniach,potrafia wyodrebinc DNA czlowieka ktorego nosi pod sercem, i okreslic jego wzrost,wage,kolor oczu wlosow,preferencje smakowe i niestety sklonnosci co do niektorych chorob, a swoj palec to wiesz gdzie sobie mozesz wsadzic oblesny niekumaty dziadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś I co mam zrobic z tym "Swiatlem bocznym rozproszonym" zeby mi nie ogniskowalo na zdjeciu ? Jest na to jakis sposob przy zalozeniu , ze nie mam nieskonczonej ilosci czasu na robienie tych zdjec ? x x Po prostu oświetlasz z dwóch stron i metodą prób i błędów szukasz najlepszego ustawienia. Chyba, że robisz to z lampą błyskową na czy w aparacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądre posty Odurzonej: Idź dziadu S********j dziadu nowohucki Życzę ci zawalu Ilu miała twoja żonka stary dziadygo Itp I ty to porównujesz do pisania Zuzy? Idź Iftar p*****lnij się w pusty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Shatyn - Wyjasnie Ci pytanie o tunele i swiatla. Pytam o to kazdego kto w jakikolwiek sposob otarl sie o SK . Kiedys zainspirowala mnie lektura i zaczelam sprawdzac czy w moim otoczeniu tez sa takie osoby. Ksiazke na pewno znasz a przynajmniej o niej slyszales. "Zycie po zyciu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Shatyn - Wyjasnie Ci pytanie o tunele i swiatla. Pytam o to kazdego kto w jakikolwiek sposob otarl sie o SK . Kiedys zainspirowala mnie lektura i zaczelam sprawdzac czy w moim otoczeniu tez sa takie osoby. Ksiazke na pewno znasz a przynajmniej o niej slyszales. "Zycie po zyciu" x x Jakieś fragmenty czytałem. Ja tego nie przeżyłem ale może inni przeżyli. To na pewno ogromna "trauma" dla organizmu i możliwe, że generuje takie "widzenia" czy odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Shatyn ja ci zadałam proste pytanie. Czy uważasz dzisiejszy popis zuzy za mądry??? x x A ja ci odpowiedziałem. Nie rozpatruje tego w tych kategoriach. Może Zuza ma inne doświadczenia niż ja, może zna takich ludzi o takich przeżyciach. Każdy ma prawo do takiego czy innego widzenia swiata, odczuwania uczyć innych, itp, itd. Jeśli pisze o tym normalnie, w przeciwny sposób to tego co powyżej zacytowałem, można rozmawiać, dyskutować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Bruno Shatyn dziś Po prostu oświetlasz z dwóch stron i metodą prób i błędów szukasz najlepszego ustawienia. Chyba, że robisz to z lampą błyskową na czy w aparacie... X X X X Nie mam takiej opcji ani takiego sprzetu. Robilam czym mialam pod reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn ja wiem, że to dla ciebie pytanie niewygodne. Ale nie schodź ponizej poziomu piwnicy smiech.gif . Nie wiem co ma widzenie świata do pisania bzdur na temat powiększającej się bliźnie lub koniecznosci słyszenia głosów po zatrzymaniu akcji serca. x x Niewygodne? Bo? O możliwości powiększenia się blizny (ja mam pęknięcie niezabliźnione/niezamknięte) kiedyś ktoś mi mówił. Nie wiem czy to prawda czy nie w moim wypadku (zawały w tym samym miejscu). O tych głosach, światełku w tunelu wiele razy czytałem. Fakt, że nigdy się z kimś co tak opowiadał, nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Namyslow - Zawal boli jak jasna cholera. x to jest widzenie świata??? Miedzy tym zdaniem a nieprzeżywalnością trzeciego zawału stawiam znak równości. x x To może ja przypomnę... x 19:05 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem shatyn z calym szacunkiem nikt nie przezyje zawalu,przezywaja ludzie tzw stan"przedzawalowy" p mam w rodzinie pielegniarke i lekarza i jak slysza "zawal" ze ktos przezyl to jest tylko smiech x x x Jak widzisz nie ma mowy op trzecim zawale tylko o każdym zawale. A to że zawał boli wiem, bo znam to z opowiadań mojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar przeproś za popieranie koleżanki codziennie wyzywajacej Shatyna i w*********j fałszywy szczurze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Czego ty masz pęknięcie??? x x Serce. Blizna się nie zeszła i w tym miejscu ściana serca jest cieńsza. Podobno normalnie brzegi się schodzą a u mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można codziennie wyzywać faceta stara ruro???? Co ty masz w tej głowie? Siano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Shatyn odpuść. Wiesz, że mam rację, że posty zuzy to mega kretyństwo. Nie wklejaj tych starych wypowiedzi. To naprawdę nie usprawiedliwia tego dzisiejszego cyrku. x x Stare wypowiedzi wkleiłem, żebyś mogła porównać te posty z postami Zuzy. Każdy ma prawo do niewiedzy czy niepełnej wiedzy. Ja też nie wiem wszystkiego. Ale nikt nie ma prawa do takiego chamstwa jakie zaprezentowała otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×