Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość kwiatuszek28
cześć, z tej strony kwiatuszek, ja nosze niplette od 2 tygodni, brodawki po sciągnięciu utrzymują sie chwile na zewnatrz po czym wracaja z powrotem. Myśle że tak zawsze nie będzie nie mogę wymagać po dwoch tygodniach cudów. Dziewczyny ile trzeba nosic zeby efekt był trwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewax
Powiedzcie czemu to jest takie drogie?Komu udało sie kupić najtaniej i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewax
W Londynie można je kupić za 150 zł -2 szt.Czy to nie przesada z tą cena a u nas ok 300zł? 100% więcej i to za takie wydawałoby się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
ja kupilam za 219 dwie szt.w kraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaunia
Cześć wam Jestem kolejną z „wielkim, wklęsłym” kompleksem. Myślałam ze już tak zawsze będzie, i przez przypadek przeczytałam o NIPLETTE i trafiłam na to forum. I od dwóch dni waham się. Kupić nie kupić... Wydatek bardzo duży, ale jeśli mam się pozbyć największego kompleksu, to warto zaryzykować wszystko :) Wasze wypowiedzi dodaly mi otuchy. Ale trochę jakoś się boje. Proszę nich mi ktoś powie jak to jest, da się normalnie w dzień z tym chodzić i w ogóle funkcjonować? Czy trudne jest zakładanie i zdejmowanie?? Mam raczej większy biust i nie bardzo lubię chodzić bez stanika, i zastanawiam się jak to jest z z noszeniem NIPLETTE w dzień?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
Hej Agusia. Ja nosze je pod biustonoszem i nie przeszkadzaja mi, w nocy tez czasem zakladam.Jesli chodzi o zakladanie i sciaganie to zapewniam ze nic prostrzego nie robilas w zyciu.Moim zdaniem warto kupic,wybor nalezy do Ciebie.Nosze je od ponad tyg. i widze duza roznice.Pozdrawiam wszystkie nipletkowe panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmalin
jak najbardziej da sie z tym normalnie funkcjonowac w ciagu dnia. ja mam raczej male piersi, wiec tak czy siak zawsze nosze staniki na gabce i pod nimi fajnie mozna "ukryc" niplette. raczej jednak nie mozna nosic obcislych bluzek, bo wtedy bylyby widoczne. jesli chodzi o noc, to chyba zalezy od tego jak spisz. ja spie glownie na brzuchu, wiec nie moge ich w nocy uzywac, bo od razu spadaja. aha, czasem zdaza sie, ze w dzien tez spadna, ale wtedy wystarczy pojsc do toalety i 2 min masz juz je z powrotem zalozone. ja nosze od miesiaca. rezultaty jeszcze oczywiscie nei sa w pelni satysfakcjonujace i mysle, ze na takie to jeszcze trzeba bedzie troche poczekac, dotyczy to szczegolnie tego sutka, ktory byl bardziej wklesty na poczatku, ale summa sumarum i tak jestem zadowolona i gdybym miala jeszcze raz kupowac, to bym to zrobila. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytaaaaanie
jestem w 8 miesiacu ciazy, wydaje mi sie za ja mam plaskie sutki, dziewczyny prosze pokazcie jakies zdjecie plaskich lub wkleslych chcialabym sprawdzic, bo nie jestemp ewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaunia
Hej, Mam jeszcze takie pytanie, bo się zastanawiam czy to naprawdę nie jest szkodliwe. Przecież jak się coś zasysa to robi krwiak, bo się zasysa krew w to miejsce... W końcu krew musi się w tym miejscu gromadzić nie? Przykład - głupia malinka - wylew podskórny? Więc jak to jest z tym zasysaniem? Czy faktycznie tak długotrwale i mocne zasysanie nie niesie zagrożenia i nie ma żadnych przeciwwskazań???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten problem... i bardzo mi z tym źle... może jest ktos z Łodzi? Bo fajnie byłoby sie złożyc na te dwie sztuki razem i potem rozdzielic taniej by wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewax100
A gdzie kupiłas 2 szt za 219 zł.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanna
Jestem mamą 11-latki i już widac ,że jedna jej brodawka jest wciągnięta. Szczerze to szukałam jakiegoś kremu bo to jeszcze raczej za mała brodawka na nipletkę ale z miesiąca na miesiąc jest gorzej. Może ktoś słyszał o jakiejś maści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaunia
Hej O masci nie slyszalam, i nie sadze zeby taka byla, ale sa odpowiednie cwiczenia, ktore z tego co czytalam nalezy jak najwczesniej wykonywac. Oczywiscie bardzo regularnie Byla o nich mowa juz wczesniej na forum Pozdrawiam A ja mam pytanie, czy ktoras rozmawiala z ginekologiem lub innym lekarzem co sadzi na temat niplettek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmawialam z ginekologiem i powiedzial,ze to dobra rzecz,tyle ze \"taniej\" byloby poczekac az kiedys urodzi sie dziecko,karmic piersia a brodawki same sie wyciagna ,ale zadnych przeciwskazan nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... chciałam sobie uzbierac kase na niplette, ale juz nie mam ochoty czekac... jestem zbyt zdeterminowana, biore się za sposób tańszy czyli strzykawke :) a co z tego wyjdzie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość craved angel
Witam wszystkich! Ja mam podobny problem ;o(, wlasnie wybieram sie po Nipplette i zobaczymy czy to pomoze. Chociaz ja mam roznie z sutkami, raz mam wklesle, raz plaskie a raz normalne. Chcialabym miec stale twarde, wiec ruszam do sklepiku kupic to cacko. Troszke trzepie po kieszeni, 30 funtow, ale mam nadzieje ze bylo warto ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może dobry pomysł
A żadna z was nie myślała o piercingu sutek?! Zauważyłam u swojego kolegi przekuty jeden sutek który był wyciągnięty jak powidział mi właśnei poprzez przekucie!!! Kolczyk stale utrzymywałby sutek! Myśle o takim rozwiązaniu dla siebie , jedynie to boje sie bólu ale dam rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
ja znalazlam za 219 na allegro ale okazalo sie ze ten sklep byl w kraku wiec poszlam i kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaunia
Don, a powiedz mi, sa jeszcze na allegro dostepne te za 219??? Bo chyba sie zdecyduje jesli beda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
czesc. wiesz patrzyjam dzis i nie bylo,ale moze jeszcze wystawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
czwsc.wiesz patrzylam dzis ale nie bylo tej oferty.bede patrzyc od czasu do czasu jesli wystawia to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaunia
Dzieki :) Tez bede patrzec i szukac Pozdrawiam A Ty juz zaczelas je stosowac?? Jakie pierwsze wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
tak ja juz je nosze od 3 tyg. i wiedze poprawe,takze warto.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaunia
A nie miaalm zadnych problemow z noszeniem na poczatku? Nie przeszkadza w codziennym noszeniu? Bolalo albo mialas jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
nie mialam zadnych problemow nie bolalo,a myslalam ze bedzie,nosze je w dzien pod biustonoszem i prawie sa niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewax100
Właśnie otrzymałam to Niplette.Zapłaciłam 135 zł za 1 szt z przesyłką z allegro.Chciałam zapytać czy Wam to nie spada i na jak duzo naciagacie strzykawke w skali 1-5.Gdy naciągłam do 2 to już sutek wyszedł i to czułam ale wtedy to spada.Nie wiem czy np.na 4-5 jest to bezpieczne?Jak sie czujecie z tym czy swędzi,czy boli czy cos sie nie dzieje?A w ogóle muszę powiedzieć że jak to zobaczyłam to oniemiałam bo to takie proste"urządzenie" normalna strzykawka którą mozna kupic w aptece,cienka łączaca rurka i plastikowy kapturek.Jak dla mnie to nie powinno kosztowac więcej jak 5-10 zł.-ale to tylko moje odczucie.Oby były efekty noszenia tego!!!Prosze o szybka odpowiedz-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don
Hej. W instrukcji jest zeby naciagnac do oporu wtedy sa lepsze efekty,czyli dotad az poczujesz bol,zadko kiedy mi spadnie.Nie wiem jak inne ale mnie nie boli,czasem po sciagnieciu swedzi.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewax100
Do oporu tzn.do ponad 5 na skali strzykawki ? i piszesz az do bólu to potem chodzisz z takim bólem czy to mija po czasie.Trudno mi sobie wyobrazić jak mozna z takim bólem spać czy chodzić w dzien.Jak podciągłam do 4 to sie trzyma ale boli-czy u Was tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmalin
na ulotce, jesli nie zauwazylyscie, napisane jest rowniez, ze do konca kapturka mozna dogiagac po jakichs 2, 3 tygodniach. nie szalejcie ,po malu:)nie ma co przedobrzac.ja probowalam tez wczesniej naciagac do opru, ale zrezygnowalam, poniewaz np. sutek sinial, albo robila sie jakas ranka, etc. Na poczatku naciagalam wiec tylko troche, tak wlasnie na ok 2 w Twojej skali. (nosze od 2 list), nie pamietam dokladnie kiedy zaczelam dokonca dociagac, ale sama wyczujesz ten moment; mysle ,ze to w duzej mierze indywidualna kwestia.jesli chodzi o odczucia, to z pewnoscia swedzi, ale to tez przechodzi, potem wraca i znow przechodzi:) spada dosc rzadko; jak posmarujesz sutki jakas mascia, czy kremem, to sie lepiej trzyma.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a......
:(:(:( chcialabym miec normalne sutki ale jak powiedzialam o tym mojej mamie powiedziala ze tez takie miala ale to jej przeszlo i to samo uslysze jak poprosze o pieniadze na niplette...watpie u mnie sie to zmieni a ona jest jedym zrodlem mojego sponsoringu a zeby sama uzbierac z tego co dostaje czekalabym wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×