Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Aneczka 26
Witajcie ponownie! Kilka godzin temu dostałam nipletki.I wiecie co?To może działać!I po cholerę ja sie tyle lat męczylam!Będę informowac wszystkie niezdecydowane o postępach,myślę ze ryzyko jest żadne w porównaniu z kompleksami jaki na tym punkcie mamy wszystkie.Jeśli to ma zadziałać to warto spróbować.Serdecznie Was pozdrawiam! P.S Mam to ustrojstwo na sobie od kilku godzin i nawet nie bardzo mi przeszkadza.Bedzie dobrze!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dzisiaj powinnam dostac przesyłke z nipletkami juz po otworzeniu zakladam je na odpowiednie miejsce ;)Czy mozna nosic je w ciagu dnia pod ubraniem?nie odpadną i nie sa widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
Do Magdaleny 22 Możesz smiało nosić pod ubraniem w ciagu dnia (byle by niebyło zbyt obcisłym).Nie odpadnie.U mnie zaczyna sie drugi dzień z nipletką, na razie jestem bardzo zadowolona.Na noc zdjełam i przez ten czas nie schował się!!:-)Nie byl super sterczący ale nie schował się!To juz dla mnie bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostalam nipletee!!! Dziewczyny wy w kompeci macie tylko strzykaweczke ikapturek nie ma zadnego koreczka...?ona mi spada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
strzykawka, kapturekz rurką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze od rana w pracy ... z nipletką, przed chwilą zmienilam z lewej na prawą, mam tylko 1sztukę. siedzie i co chwile sprawdzam czy aby na pewno nic nie widac... chodze lekko zgazbiona. dzisiaj ubralam luźniejszy sweterek i nic nie widac. muszę zacząć nosić je trochę dłużej niż do tej pory bo inaczej nie zdąże prze latem a w lecie to będzie trochę trudniej je ukryć pod ubrankiem. Już nie mogę się doczekać efektu, na który czekam... chyba sobię zafunduje w tym roku bikini z nieusztywnianymi miseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 26
Do Magdy na końcu rurki powinien być zaworek ktory sam utrzymuje ciśnienie w kapturku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zaworek myslalam ze moze zatyka sie rurke jeszcze jakims koreczkiem;)Nie trzyma mi tego mocno moze cos zle robię a moze to tylko brak wprawy ;/ Mam nadzieje ze uzyskam piekne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
posmaruj znaim założysz nipletke sutek oliwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko dziala jak nalezy to chyba chodzilo o wprawe.Nosilam od 15 do 20 jak zdjelam potrzymala sie troszke piers jak powinna ale zaraz schowała...Czynie swa powinnosć i zakladam na noc mam nadzieje ze nie spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
Zaczynam trzeci dzień i jestem bardzo zaowolaona, w moim przypadku działa to bez zarzutu:-)W nocy nipletka mi spadła ale brodawka sie nie schowała.Jejku!jaka ja jestem szczęsliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! Myslalam, ze to koniec kuracji. Jestem zalamana. Wczoraj wieczorem jak zdjelam stanik, okazalo sie, ze obie brodawki się wciagnely. Nie wiem, moze stanik, dosc obcisly, wcisnal je do srodka. Na dodatek same nie chcialy wyjsc, dopiero jak je troche podotykalam. Boze i znowu ten nieprzyjemny zapach z prawego sutka. Ja juz nic nie mowie..........Jestem zalamana, znow nosze nipletki :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedulko ale mi Cię szkoda. myslalam, że to już na stałe. siedzie w nipletce i się męczę bo mam nadzieję ze to będzie działało na zawsze. mam nadzieję ze to chwilowe fanaberie twoich brodawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam serdecznie
Widzę,że i ja mam problem wklęsłych-wciągniętych brodawek :-(Jak narazie nie mam dzieci ale od ponad roku sie staramy..mam do WAS pytanie jako do specjalistek w tej dziedzinie: Czy zaobserwowałyście u siebie np po całym dniu w brodawce taką białą serkowatą wydzielinę niby ''mastkę'' po wyciągnięciu brodawki???Nie wiem co to może być,czy coś jest ze mną nie tak?czy to urok wklęsłych brodawek,że zbiera się tam jakaś maż???Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
To normalne tez tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam serdecznie ponownie
A czy nie jest to objaw np podwyższonej prolaktyny to wydzielina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
nie wiem tez mam ta wydzieline i to tyle ze uniemozliwia to nsozenie niplettki ale bywaja okresy ze ejst jej mniej i wtedy zakladam niplette,s zkoda tylko ze to uniemozliwia systematycznosc, czy one kiedts wyjda?na stale, bo tylko sie mi chowaja bo jakims czasie!wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawzielam sie nosze nipletke od rana,niestety w nocy spadała mi.to dopiero drugi dzien tak bardzo chcialabym miec w sobie wiele wytrwalosci i wygrac z wciagniętymi brodawkami..Mam nadzieje ze w sierpniu w noc poslubną bede mogła zalożyc sexy prześwitującą koszulkę ;D Jesli chodzi o ta wydzieline to tez miewam, ble nienawidze jej czy u was rowzniez ma nieprzyjemny zapach????Slyszałam ze jest to powod gruczołow potowych ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam serdecznie ponownie..
tak,zapach niezbyt przyjemny ..takiego kwaśnego mleka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość podobny w kazdym razie nie jest przyjemny mam nadzieje ze jak brodawki sie \"naprawią\" to tez zniknie..Cholercia strasznie to krępujące..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż głupio
zbliżyć się z takimi ''pachnącymi'' brodawkami do partnera...dlatego ja zawsze przed przytulankiem zmykam do łazienki...w wiadomym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaK.
hej i witam wszystkie dziewczyny z opisanym problemem jak rowniez HAREGO SILVERA - dzieki za zalozenie topicu magdalena- czy w zestawie tanszym jest 1 czy 2 nipletki? ja zamierzam kupic, wkrotce to zrobie...ciekawa jestem efektow.. dla osob zainteresowanych operacja plastyczna - koszt to ok. 2500 zl za obie brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaplacilam za jedna 130 zl przez necik ;) HEHE jak bym siebie widziala zamykającą sie w lazience przed zblizeniem z moim narzyczonym ;) ale to jest wkurzające ja myslalam ze tylko ja mam taki problem ..ale widze ze jest on zoraz częstwy;( Moze i operacja taka była by efektywniejsza ale wyklucza w przyszłosci karmienie piersią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaK.
operacja moze nie wyklucza karmienia piersia, jesli jest dobrze przeprowadzona, ale MOZE spowodowac niedroznosc i komplikacje w efekcie czego przewody mlekowe moga byc zatkane... sa 2 metody operacji (oczywiscie bylam u 2 lekarzy stad moja wiedza) : jedna : wypelnienie mala dawka silikonu tak ze brodawka zostaje wypchnieta , druga: naciecie okolki brodawki przez co brodawka "wydostaje sie" na zewnatrz... ja juz bylam zdesperowana, lekarze odradzali, mowili taka pani uroda...jednak same wiece, jaki to kompleks...cale szczescie w gazetach pokazuja dziewczyny z takimi piersiami, wiec moze faceci sie nie dziwia... nie zmienia to faktu, ze ja przez baaaaaaaardzo dlugi czas nie bylam sie w stanie pokazac chlopakowi bez stanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to w obu przypadkach przecinane sa te kanaliki mlekowe czy jakos tam i to wlasnie wyklucza nie slyszalam jeszcze opinii ze mozna karmic piersią po korekcie brodawek operacyjnie.Byc moze jest jakas nowsza metoda;) Ja tez zasze krepowalam sie rozebrać i mimo ze moj narzyczony akceptuje moje kosmiczne piersi - krepuje sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaK.
jeden lekarz ( bardzo dobry) stwierdzil, ze istnieje ryzyko, ale nie wykluczyl, wiec nie wiem, czy on taki dobry, czy chcial zarobic za wszelka cene.. tak, kanaliki sa nacinane wiec nie wiadomo.... lepiej napjpierw zastosowac metody naturalne... kiedy zauwazylam reklame Niplette w kolorowym magazynie baaardzo sie ucieszylam ze to moze byc szansa dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photo book
hej! mam ten sam problem :( jakis czas temu poddalam sie operacji- niestety pierwszej nocy po zabiegu brodawki z powrotem sie wciagnely (bol byl koszmarny), potem mialam robiona druga operacje- wciagnely sie po kilku dniach :( nie mialam przecinanych kanalow mlekowych i moze stad niepowodzenie..-lekarz powiedzial, ze sa one zwiniete jak sprezyny i poprostu ciagna sutki do srodka...zastanawiam sie,czy nie pojsc na calosc i zrobic operacje z przecinaniem kanalow.. :o jakos nie wydaje mi sie aby nipletki cokolwiek mi pomogly.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie bardzo ucieszylam ze istnieje takie cudo..mam nadzieje ze sie uda troszke mi w tym niewygodnie bo czuje takie szczypanie jak to mam na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×