Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość milenium
no ja facetem jestem tak wogole... ale jakto sie nie da? chyba jakas metoda jest zeby je na powierzchnie wyciagnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium
aha no mi sie wydaje ze kazde sutki mozna wyciagnac i jestem pewien ze twoje tez sie da (strzykawka albo usta, duze cisninienie, przkuc i kolczyk juz je utrzyma na powierzchni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merybery
Dzięki Bogu za tę stronę!!!Borykam się z problemem wciągniętych brodawek od dawna.Mam 19 lat i odkąd pamiętam moje sutki były inne.Jak dotąd wszyscy lekarze zbywali mnie tekstami:"Aa... to można masować..."i nic poza tym mówili.Pytałam czemu tak to wygląda,jak mogę sobie z tym poradzić.Oni jedynie chrzakali.Czułam się jak kosmitka.Miałam dotychczas dwóch partnerów seksualnych.Nigdy nie miałam problemu z seksem.Jednakże zawsze wstydziłam się swoich "niedorobionych"piersi.Oni jakby nie zauważali mojego problemu.To zawdzięczam pracy nad akceptacją swojego ciała i chęcią czerpania radości z seksu.Zastanawia mnie wiele rzeczy:dlaczego moje sutki mają kształt rybiego "pyszczka.Nie jest to totalne "wciągnięcie".Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi.Rybi,smieszny pyszczek(usta)z profilu.Czy wy też tak macie?Masowanie niewiele mi pomaga,bo one sie zaraz "chowają".Na dodatek kiedy jest mi zimno widać gołym okiem jak się kurczą i tak mocna wciagaja do środka.Nie umiem tego do niczego porównać.W koncowym efekcie wygladają jak hmmm mocno ściągnięte usta palacza,coś takiego jakby palący już nie miał papierosa a jeszcze próbował te usta ściągnąć.Ratujcie!!!Ja nie chcę miec takich sutków.Chcę mieć pieknę,sterczące sutki.Co to jest to Niplete?Ile kosztuje,gdzie można kupić?Poradźcie będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Milenium uważam to za dobry pomysł w walce z tym problemem, jednak ja osobiscie nie chciałabym nosic takiego żelastwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się to
jak to można zdobyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
czy 1szt wystarczy?? czy sa potrzebne 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium
ale pytacie o nipletki czy o kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się to
O te wyciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
ludzie temat nipletek został juz sto razy wyczerpany, jezeli Was interesuje to przejrzyjcie forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium
caly eam jest o wyciagaczach(nipletkach) ja natomiast podsunalem pomysl z kolczykami, wiec mzoe juz nie pytajcie o nipletki tylko przejrzyjcie, natomiast jesli ktoras z pan by sobie zalozyla kolczyk na wklesnietym sutku niechze sie podzieli swoimi doswiadczenami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
Millenium pewnie teoretycznie sie je da wyciagnac. Ale w praktyce. Wydaje mi sie z problem kosmicznych piersi Cie nie dotyczy bo mowisz to z taka lekkoscia. Chodzilo mi oto ze nie pojde do studia rozbire sie i bede se strzykawka czy innym wysysaczem grzebac przy piersi. Wiec dlatego pisalam jak jest mozliwe okolczykowanie takeigo sutka. Jestem za zeby wypowiedzial sie osoba t tego cudu dokonala. Ale watpie zeby sie takowa znalazla. Moze jak znow cos mnie natchnie na kolczykowanie sie, zaloze cwieka wlasnie tam. Naweno to opisze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tez kiedys myslalam czy dalo by sie to zrobic - chodzi mi o te kolczyki... no i prosze :) ale wydaje mi sie ze najpierw trzeba je troche przygotowac do okolczykowania czyli wlasnie rozciagnac bo wiem ze moich sutków przed kuracja nie dalo sie wyciagnac ani troche ;/;/ a po 3 miesiacach stosowania nipletek czesto stoja same a jesli nie to da sie je bardzo latwo wyciagnac palcami. Hmm gdybym byla zwolennikiem kolczykow w roznych dziwnych miejscach to na pewno bym sobie przekula, zeby pozbyc sie tego urzadzonka ;/ ale nie stety nie jestem a mojemu chlopakowi pewnie tez by sie to nie spodobalo :( wiec jak narazie pozostaja mi tylko nipletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
Wlasnie ja planuje zakupic te czarodziejskie 'wyciagaczki' NIPLETTE. Jak beda juz choc troche na zewnatrz to sie przekuje.nie omieszkam takze wam o tym napisac. Naprawde strasznei chcialm niec tam kolczyk I niestety moj facet w ogole tego nie aprobuje. juz teraz na te co mam kolczyki psoci bardzo, ale coz. jakkocha to i pokocha z kolejnym kolczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium
pamietaj o zamieszzeniu zdjecia przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv33
Witam! Dopiero dziś odkryłam to forum. Od zawsze mam wklęsłe brodawki, ale nigdy nie stanowiło to dla mnie większego problemu. Może dlatego, że mój mężczyzna tez ma takie ;-) A swoją drogą mieliśmy ubaw pzy próbach wyciągnięcia ich własnymi sposobami :-) Problem pojawił się dopiero gdy zaszłam w ciążę i zaczęliśmy się zastanawiać czy dziecko sobie poradzi ze ssaniem. Nipletki niestety w moim przypadku odpadają ze względu na zagrożoną ciążę. To tyle ode mnie. Miło, że ktoś się zajął tym tematem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Ja zaczelam nosic w listopadzie 2005 i ciagle nosze. Czasem sie wciagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Kupiłam niplette, od dziś zaczynam. szkoda,że nie wcześniej:) mam nadzieję, że pomoże. bo pojawił się taki uroczy człowiek i boję się po prostu, jak zareaguje.....Cały efekt psują te dwie "wariatki". Mam nadzieję, że się "zreformują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Ja nosze nipletki od listopada 2005 i widze, ze jeszcze sie wciagaja.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Po tygodniu jest już jakiś efekt - po trochu się wyciągają. Na początku spadały, ale wystarczy zassać mocniej i jest o.k. Gdyby tylko to tak nie bolało....Trudno, reformy wymagają poświęcenia:) Nie tracę nadziei, że sie uda! I będę mogła skręcać się z niepewności, co będzie, jak on zobaczy.......Bo niby nic strasznego, ale dziwne....Sama nie wiem, jak bym zareagowała na jego miejscu! Rany, taka głupotka, a tak człowieka zestresuje!!!! Też macie takie "stany lękowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
do małej Panikary: nie martw sie nie jesteś sama z tym wszechogarniającym lękiem, skąd my to znamy...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulus
Kupiłam własnie niplette. Przeraża mnie trochę jej rozmiar. Mój sutek jest mały i chciałabym aby taki pozostał, dlatego mam pytanie: Czy po noszeniu niplette sutek powiększy się do rozmiaru miseczki czy też pozostanie takiej wielkości jakiej jest tylko bedzie trwale wyciągnięty? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam....
mam pytanie czy macie duze czy male sutki (brodawki?) codzi mi o srednice tego co jest nazewnatrz, takie brazowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Dzięki za pocieszenie, Lola! auuuuuuuuuć, bolą, bidulki:( tak je umęczę. Ale nie przestaję - po ściągnięciu jeszcze je trochę formuję w palcach i się tak szybko nie chowają. Chyba chodzi ci o wielkość otoczki - nieduża, przynajmniej w moim wypadku. Ale nigdy nawet nie przypuszczałam, ze po założeniu nipletki aż tak dużo wciągnie się do środka. Fajnie to potem wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestescie cały czas podniecone jak wam cos sie przyczepiło do suktów, wybaczcie ale nie kumam kompetnie jak mozna miec wklesłe surki co z pieszczotami przed sexem tez sie nim opieraja i siedza w srodku, to tak jakby piersi wogóle nie był.....współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
do anty net-ar: jak nie kumasz to wypierd....;) bo to nie forum dla Ciebie. Zajmij sie swoimi problemami. A tutaj zajmujesz tylko miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola alez masz kulture osobista, masz jakis problem, pójdz do psychologa pytam bo nie wiem nie miałam nigdy takiego problemu, co zapytac nie mozana lola pozdrawiam cie serdecznym palcem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilion
do anty net-ar: przylaczam sie do wypowiedzi lola22. zapytac owszem mozna ale znaku zapytania jakos w twoim "pytaniu" nie widzialam-o kurcze po prostu go tam nie ma! subtelnosci widac nie dane ci bylo po nikim odziedziczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
do anty net-ar: słuchaj Kobieto (myslałam ze jesteś mężczyzną, mila niespodzianka) ja kulture osobistą mam na właściwym miejscu, jednak Ty empatii, taktu i zrozumienia nie masz za grosz...Po pierwsze, wypowiedasz sie w sposob lekceważący, tak w ogóle nie wiem jakim prawem zabierasz głos, ponieważ o naszym problemie nie masz zielonego pojęcia. Po drugie, Ty nie rozumiesz jak mozna miec wklęsłe sutki, ja nie moge zrozumiec jak mozna mieć wklęsły mózg... Na koniec przytocze Twoją wypowiedz, która mnie całkowicie rozbroiła "co z pieszczotami przed sexem tez sie nim opieraja i siedza w srodku, to tak jakby piersi wogóle nie był..." Czy uwazasz, że jeżeli nie mam sterczących sutków, tak jak(moze) Ty, to nie mam piersi? to niby gdzie sie one podziały hm? P.S ja Cie nie pozdrawiam bo szkoda palca, a swój mozesz sobie wsadzić, tak głęboko jak tylko chcesz...moze Ci sutki staną....ahhaahah Ciao;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Dajcie spokój. Widać, że inni też maja problemy - z czymś innym:), więc się nie ma co wkurzać na niedoinformowana koleżankę. Nie wie, jak to może wyglądać, to trudno...Fajnie ma, ale i tak jej czegoś brak...... Zaraz święta!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×