Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Lola22
no właśnie, dobrze że przypomniałaś mała Panikaro. Wesołych Świąt Dziewuszki, wiecie czego Wam życze i sobie również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenium
a czy ktoras z was rozwazala zakolczykowanie wkleslego sutka? (link do zdjec podalem strone wczesniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Hej milenium, obejrzalam te strony i wydaje mi sie to obrzydliwe. Bez urazy. Straszne, nie rozumiem jaka funkcje one tam pelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
Siema dziełchy ...Chłopca to wy sie tu pewno nie spodziewały:) Moje sutki sa całkiem oki ale mojej partnerki życiowej nie bardzo >Ma Ona ten sam problem co i wy dziełchy, tj ...nic nie sterczy:) mozna to porownac do strusia który tzryma głowe w piasku:), tak troszke żartobliwie ale w sedno... z tego co sie dowiedzialem to wkleslosc to nic powaznego ale "kradnie urode piersiom" i mam Pytanie dzielchy czy zabawa, pieszczenie okolic sutkow, pomoze po jakims czasie? czy ma sens tzw Wyciaganie sutków" czy takie zabawy nie zaszkodza? czekam na odpowiedz...zajrze tu raz na dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Pewnie, że próbuj! Szukajcie, a znajdziecie:):):) i polecam nipletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium
kolczyk nie pozwala schowac sie sutkowi, utrzymuje go na powierzchni. mozliwe ze po jakims czasie sutek utrzymuje sie juz sam na powierzchni rowniez po zdjeciu kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
to jak jest tu ktosik taki mądry by mi odpowiedzial? damy czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
do: dobry chłopiec chyba to jasne że nie zaszkodzi, ale na pewno nie pomoże, to jest wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry chłopak
Do lola22 : jak to z poprzednich wypowiedzi wywnioskowalem ze jest sens w ćwiczeniu" ...jak to wyższa szkoła jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
do:dobry chłopak myslisz ze jeżeli ileś tam razy possiesz jej brodawki (czy co tam chcesz robić, nie wnikam) to sutek który był od urodzenia wklęsły, nagle sie uwypukli? bardzo zabawne, wyląduj:) Chyba że chcesz tą robote wykonywać 24h...wtedy mogłabym sie zastanowić... Tak w ogóle zamiast reperować niedostatki urody swojej dziewczyny, może zajmiesz sie jej duszą? a tak poza tym nikt nie jest idealny, Ty pewnie tez. Jeżeli ją kochasz to zaakceptuj ją taką jaka jest, bo jeżeli nie potrafisz tego zrobić, to nie trać jej czasu... To tyle ile chciałam powiedzieć na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry chlopak
buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Dobry chlopaku Jak tak bardzo zalezy Ci na powierzchownosci swojej partnerki to radzilabym zakupic Niplette w prezencie. Jednoczesnie mozesz takze pomagac sam w wyciaganiu nieboraczkow. Zycze dobrej zabawi i naprawde sa gorsze rzeczy na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim!!!Mam do odsprzedania 1 szt.niplette, którą sama używałam.Stan bdb.W przystępnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
Hejka! A ja zastanawiam sie czy niplette pomoglo jakiejs dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
Do dobrego chlopaka Do Loli22 racje masz lola, a dobry chlopak chyba nic zlego nei chcial powiedziec. Dwie pieczenie za jednym razem. chcial zrobic dobrze dziewczynie a przy okazji naprawic to co nie wyszlo ( w przenosni i dolownie nie wyszlo ) A do dobrego chlopaka to nie mowil sie dzielchy tylko dziolchy !!! no chyba z Ty z jakiegos calkiem mi nie znanego regionu Polski Pozdrawiam serdecznie kosmitki i ich parterow.. Ach jakbym chciala sobei kupic te niplette ale nie wiem czy to naprawde poskutkuje. A 300zl w bloto, troche szkoda :( Napiszcie ktoras jak uzywalyscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Do madziaro i nie mam nicka Warto kupić nipletki. Nie nastawiajcie sie na jakiś natychmiastowy, rewelacyjny efekt. Trzeba je ponosić, poczekać i naprawdę zobaczycie różnicę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona z kompleksu
Dziewczyny od urodzenia mialam wkleslesutki i zadne niplette mi nie pomogly a zabieg okazal sie drogi.W TV ogladalam program w ktorym dziewczyna wypowiadala sie ze zrobila sobie kolczyki ( ok.100zl) i po klku tygodniach po wyciagniecu sutki juz sie nie wciagaja wiec stwierdzilam ze mimo ze mi sie nie podobaja kolczyki w sutkach to dla samego pozbycia sie kompleksu sproboje.Nosilam kolczyki miesiac przeklucie nie bolalo to trwa chwile a teraz moje sutki maja zdrowy wyglad i wogole sie nie wciagaja.Jesli jestescie do tego zdolne to naprawde polecam.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
czy Ty wyjęlas po miesiącu te kolczyki, czy nadal je nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
tak w ogóle, mogłabyś zostawić jakiś namiar na siebie, adres e-mail czy gg, bo chciałabym z Tobą porozmawiac na ten temat? ale nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona z kompleksu
no tak jak mowilam mi sie to nie podoba wiec ja wyciagnelam ale w zaleznosci od stopnia wciagniecia zalezy dlugosc noszenia.Ja mialam jeden sytek prawie plaski wiec po miesciacu normalnie zostal a drugi kolczyk nosilam troche dluzej.Sladu po przekluciu nawet nie ma wiec uwazam ze to jest skuteczny i nie taki drogi sposob.Narazie nie mam w domu neta wiec nie mam jak zostawic namiarow.Powinnas sie udac do jakiegos dobrego salonu kosmetyxznego.Sutki po przekluciu troche daja sie we znaki i sa obolale ale naprawde uwazam ze warto jesli chce sie wkocu pozbyc tego okropnego kompleksu w miare mozliwosci tanszym i szybszym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
do WYLECZONEJ ok. wszytko pieknie ladnie, ale powiedz mi jeszcze jedno. chyba juz pytalam, moze Ci umknelo. Jakim sposobem wydobylas swoje sutki na powierzchnie, zeby pan czy pani Ci je przekuli? Bo ja sobei tego nie wyobrazam, tak praktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona z kompleksu
pani ktora przekluwala mi sutki ma do tego specjalne szczypce i zdolala je wyciagnac ale troche sie meczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
do: nie mam nicka Kup niplette, to sobie to wyobrazisz Kochanie, dla mnie też to kiedyś było nierealne..ale teraz juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-a-a
witam.czytam to forum juz od ponad roku,i jestem taka szczesliwa ze tu trafilam:) myslalam juz bardzo dawno ze jestem z moim problemem sama na swiecie a jednak tak nie jest co troche podnosi na duchu. ale nie o tym chcialam,otóz po przeczytaniu wiadmosci o niplette i po nazbieraniu odpowiedniej kwoty postanowilam spróbowac. powiem ze moje sutki jak bylo zimno lub z podniecenia po prostu chowaly sie do srodka, a w normalnym stanie nie dalo sie ich nawet "uchwycic" tak by je nawet lekko wyciagnac. nosze juz nipletki od okolo 5 miesiecy( na jednym sutku krócej poniewaz kupilam go nieco pozniej) ale efekt jest wspanialy!! podczas "spoczynku " nie sa moze wyciagniete ale dla mnie jet bardzo wazne ze moge je sama wyciagnac i podczas zimna lub podniecenia same wychodza. moze jeden ciut lepiej od drugiego ale to tez dla mnie niebo:) bo juz czuje sie jednak znakomicie z tym faktem i kompleks ciut znikl. jedynym minusikiem( ale to malenkim) jest to ze jakby troszke schodzi skora wokol nich ale na to wtedy kremik i wiekszego problemu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinuska
kupilam dawno temu, ponosilam a pozniej zapomnialam.. moje sutki zdecydowanie lepiej reaguja na pieszczoty mojego mzczyzny niz na nipletki no ale nie mozna miec zawsze faceta obok siebie:) uwazam ze nipletki to cudenko ktore naprawde warto miec! pomimo tej okropnej sumki ktora trzeba na nie wydac. aaa.. przegladajac posta (byc moze dosc pobieznie) nie znalazlam nic o tym a jest to dosc upierdliwe.. otoz - ostroznie z noszeniem nipletek w pracy/szkole bo wzmagaja nieco poped płciowy:) - co wydaje sie byc fizjologicznie uzasadnione:) pozdrawiam serdzecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
a moze macie do sprzedania to cudenko dziewczyny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśśśśśśśśka
a to boli jak się je wyciąga :( ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie zagdladalam ;p ja nosze nipletki od jakis 5 miesiecy. nosilam bez przerwy...po 3 miesiacach zauwazylam ze rezulataty sa takie jakie byc powinny i odstawilam nipletki... niestety po kilku tygodniach efekty zaczely sie cofac dlatego teraz zakladam je sporadycznie. tak dla utrfalenia ale moim zdaniem kazda kobietka z tym problemem powinna sprobowac tego wynalazku. bo ja naprawde jestem zadowolona mimo iz czesto sutki jeszcze sie wciagaja. hmmm i ciagle zastanawia mnie ten pomysl z kolczykami... jesli nie zostaja slady po przekluciu moze tez bym zaryzykowala ;p zycze powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnie
Zastanawiam sie nad zakladaniem gumeczek ...co Wy na to? moze ktoras probowala? Wyciagnelabym je, a nastepnie zalozyla cieniutka gumke..czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
ej Kosmitka85 tak sobie myśle ze ja też zrobie sobie kolczyki..nawet niezły pomysł, skoro ma pomoc ...ale jeszcze nie jestem zdecydowana na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×