Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Turkuć
No idzie mi dobrze, no ale jakoś efektu ciągle nie ma. Ale trzeba być twardym nie mientkim:Djak ktoś kiedyś powiedział. Co do odpadania nipletek, to jest bardzo prostu sposób- posmaruj zasysaną okolicę kremem, balsamem czy czymkolwiek. wtedy lepiej się zassie, no i jest dodatkowa ochrona przed jakimś dziadostwem ww postaci otarć. Jednak wydaje mi się, że jeżeli nosisz je pod stanikiem, który jednak powinien ściśle przylegać do ciała, to w miarę jak się ruszasz, to poruszasz też nipletkami, więc w końcu odpadają. Ja większość czasu spędzam w domu bez stanika, więc mi się trzyamją, choć raz na jakiś czas i tak postanowią pójść na spacer:P Wiadomo w domu to rach, ciach poprawisza, le w pracy czy w szkole, to raczej ciężko. Co z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu Widzę Niplette za 128zł ;) i to 2 SZTUKI ! Ja mam piersi silikonowe. ( operacja odbyła się 3 lata temu ) . Przed operacją sutki były IDEALNE. Po operacji (czyli naciągnięciu skóry) sutki czasami są wklęśnięte . Gdy jest zimno lub jestem z partnerem są CUDO , ale gdy są w stanie "spoczynku" czasami są normalne a czasami wklęśnięte. Od czego to zależy to nie wiem. I tak byłam dziś u chirurga który robił mi operację (kobieta) , pytam czy po operacji piersi efekt wklęśniętych sutków jest normalny. Powiedziała że efekt taki nie jest spowodowany operacją a genami lub po prostu moją urodą. W różnym wieku ten problem przychodzi (nie tylko u dziewczyn dojrzewających). Ja mam 25lat. Dowiadywałam się szczegółów na temat operacji sutków. Jest ona skuteczna , ale polega na przerwaniu części gruczołów , więc karmienie ODPADA ! No i operacja jest droga ! Wynalazłam te Niplette i bardzo jestem ciekawa jak to na te moje sutki zadziała. I czy będzie to stał efekt. Dziś zamówiłam je na allegro. Będę je nosić systematycznie , więc o rezultatach z chęcią Wam opowiem ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietax
Hej, Mam płaskie sutki. Zauważyłam że mam liczne grudki na obu sutkach. Jak wycisnę to wydziela się sucha bądź mokra biała wydzielina. Na badaniu ginekologicznym lekarz nie stwierdził nic na temat moich piersi. Co jest przyczyną grudek? Czy któraś z Was ma grudki? Jak powinny wyglądać zdrowe sutki? Czy te grudki powinny mnie niepokoić? Co powinnam zrobić? Zawsze miałam takie sutki. Proszę pomóżcie mi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimi
Kobietaxie! Myślę, że wszystko zależy od tego ile jest tej wydzieliny. To o czym mówisz też mi się sporadycznie pojawia, i w małej ilości. Może spróbuj się poobserwować. Tzn. kiedy się pojawia ta wydzielina, o jakiej porze dnia, czy po nocy, czy o różnych porach, czy jesteś wtedy podziębiona, czy nasila się to przed okresem, czy wygląda zawsze tak samo itd. A potem jak już to wszystko sobie poukładasz to opowiedz o tym dokładnie ginekologowi, on już będzie wiedział, na czym stoi i czy trzeba się tym zająć. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimi
Tak sobie pomyślałam, że może watro zacząć brać ze sobą do pracy strzykawkę od nipletek. Jak któraś odpadnie, to myk do kibelka i mocuję na nowo, no i nie tracimy cennych godzin w pracy na siedzenie bez nipletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietax
Dimi A czy Ty też masz liczne grudki na sutkach? Ja pamiętam że zawsze miałam i mam. Wygląda to tak jakbym miała parę strupków. Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimi
Kobietax - wiesz co, chyba też mam coś podobnego. Takie malutkie, widzę je teraz bardziej bo wyciągam sutek nipletką. Zawsze mi się wydawało, że to ujścia przewodów mlecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brnka35
nie warto,nipletki dzialaja jak tylko je sie nosi,po 3 miesiacach stosowania po 12 godzin dziennie wszystko wrocilo do stanu poprzedniego,i jeszcze wieksze sa dziury,uwazam ze kasa poszla w bloto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brnka35
nie warto,nipletki dzialaja jak tylko je sie nosi,po 3 miesiacach stosowania po 12 godzin dziennie wszystko wrocilo do stanu poprzedniego,i jeszcze wieksze sa dziury,uwazam ze kasa poszla w bloto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna2
Hej dziewczyny :) Ja kupiłam Nipletki w marcu. Jestem z nich bardzo zadowolona. Pomogły mi w ciągu miesiąca uzyskać super efekt. Teraz jestem już w 7 m-cu ciąży, więc pojawiła się jakiś czas temu siara i przy wciąganiu sutka po prostu mnie zalewało. Na dzień dzisiejszy sutki stoją mi jak antenki i bardzo sie cieszę, bo mam nadzieję, że podczas karmienia nie będą już mi pękać brodawki. To strasznie boli. A i mój mężczyzna powiedział, że teraz są fantastyczne ( choć nigdy wcześniej nie powiedział na nie złego słowa, ale widać spodobało mu się :) ) Po prostu jest różnica. Życzę wszystkim powodzenia i zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam....
C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Niplette górą. Na weekend majowy luby przyjechał i moje sutki mnie nie zawiodły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epl.
Witam. :) Właśnie jestem po pierwszym dniu noszenia Niplette. Jednego sutka mam wklęsłego od urodzenia, a drugi jest wklęsły ale jak trzeba to wychodzi. (drugi rośnie mi w środku i obok miejsca sutka mam miejsce wtedy wypukłe) ale to nieważne. Używam to na dwa sutki. Podczas zasysania mnie trochę boli, po chwili przestaje i po jakiś od kilku do kilkunastu minutach zaczyna mi się w sutku gromadzić jakiś płyn, nie wiem czy to po prostu mi się skrapla, bo tak trzeba, ale jak wyjmuję po godzinie nipletki to ten płyn mi się wylewa nie jest go przesadnie dużo, ale jest. I nie wiem czy mogę prawie na maksa zasysać te sutki? Jest napisane co prawda, że dla uzyskania najlepszych efektów powinno stosować się maksymalną próżnię, ale nie jestem co do tego pewna. I jest napisane również, że można nosić bez przerwy. Czy ktoś tak nosił z Was? Wydaję mnie się, że bezpieczniejsze by było żeby od czasu do czasu sutki pooddychały normalnie. I czy po zakończeniu Waszej kuracji, Wasze sutki zaczęły cofać się ponownie? bo wyczytałam też tutaj taką opinię. Konsultowałyście noszenie nipletków z lekarzem? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaryszek
Witam.Noszę niplettki już od kilku miesięcy,prawie codziennie.Nie miałam wklęsłych brodawek tylko płaskie.Przy pierwszym dziecku miałam ogromne problemy z karmieniem.Strasznie się ucieszyłam jak dowiedziałam się,że to mi pomoże.Teraz jestem trochę mniej entuzjastycznie nastawiona bo...Trwałych efektów nie widać i szczerze mówiąc nie wiem czy to coś da.Fakt,że teraz troszkę inaczej się zachowują i przy rożnego rodzaju bodźcach zewnętrznych szybciej stają na baczność ale trwale się nie wyciągnęły.Został mi jeszcze miesiąc stosowania bo jestem w 5 miesiącu ciąży i trochę mnie to niepokoi co będzie.Życzę wytrwałości a i pewnie to kwestia indywidualna piersi więc próbować trzeba.Ja trochę jestem zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula12345
Hej. Ja z kolei jestem zadowolona i widzę efekty, więc to chyba faktycznie cecha indywidualna. W moim przypadku jeden sutek był wciągnięty od zawsze i żadną siłą nie udawadało mi się go wyciagnąć, drugi natomiast po pewnych moich "zabiegach" udawało mi się wyciągnać, niestety bardzo szybko się chował. Nipleete pierwszy raz założyłam tydzień temu i jakiez było moje zdziwienie, gdy moj wiecznie wklęsły sutek wyszedł. Co więcej, po dwóch dniach noszenia, po zdjęciu niplettki, nie schował się od razu, ale dopiero po ok godzinie. Na początku myślałam, że będę nosić cały czas, ale odpuściłam, bo niestety robiło mi się coś w rodzaju odleżyn. Dlatego noszę tylko w ciągu dnia, a na noc daje im odpocząć (w końcu skoro były wciągnięte przez prawie 30 lat, to nie oczekuję, że po tygodniu będą juz na stałe na zewnątrz). Ponadto smaruję sutki maścią bepanthen, ale i tak są bardzo wrażliwe na dotyk i czasami zdarza mi sie je urazić, zwłaszcza jak się kładę spać. Co do płynu, to też zbierały mi się niewielkie ilości, w kolorze żółtym, półprzeźroczystym, ale nie zawsze i w małych ilościach. Osobiście załuje, że nie wiedziałam o niplette wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula12345
Hej. Ja z kolei jestem zadowolona i widzę efekty, więc to chyba faktycznie cecha indywidualna. W moim przypadku jeden sutek był wciągnięty od zawsze i żadną siłą nie udawadało mi się go wyciagnąć, drugi natomiast po pewnych moich "zabiegach" udawało mi się wyciągnać, niestety bardzo szybko się chował. Nipleete pierwszy raz założyłam tydzień temu i jakiez było moje zdziwienie, gdy moj wiecznie wklęsły sutek wyszedł. Co więcej, po dwóch dniach noszenia, po zdjęciu niplettki, nie schował się od razu, ale dopiero po ok godzinie. Na początku myślałam, że będę nosić cały czas, ale odpuściłam, bo niestety robiło mi się coś w rodzaju odleżyn. Dlatego noszę tylko w ciągu dnia, a na noc daje im odpocząć (w końcu skoro były wciągnięte przez prawie 30 lat, to nie oczekuję, że po tygodniu będą juz na stałe na zewnątrz). Ponadto smaruję sutki maścią bepanthen, ale i tak są bardzo wrażliwe na dotyk i czasami zdarza mi sie je urazić, zwłaszcza jak się kładę spać. Co do płynu, to też zbierały mi się niewielkie ilości, w kolorze żółtym, półprzeźroczystym, ale nie zawsze i w małych ilościach. Osobiście załuje, że nie wiedziałam o niplette wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purissime
Moje Panie. Pisze ta wiadomośc jako lekarz i jako mężczyzna majacy w swojej historii naprawde dużo partnerek. Muszę z całym naciskiem powiedziec że Wam współczuje i że martwicie sie bez potrzeby!!. Mężczyzni mimo ,że wzrokowcy az tacy szczegółowi nie sa. Nikt nie zwraca az takiej uwagi na sutki. Mało tego nawet jeżeli sa nieco wklęsłe to wprawny partner potrafi je tak pobudzic że wklęsłe nie sa. Bardzo źle tak sobie wmawiać defekty poniewaz bez sensu odbuje sie to na Waszym poczuciu wartości. Myślcie pozytywnie i pokazujcie partnerom jakie jesteście. lepiej teraz niz sie potem rozczarowac. Na wrodzone cechy nikt nie ma wpływu. Powodzenia i wiecej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboutt
czy ktoś może powiedzieć jak to się stosuje i czy trzeba to cały czas nosić ? z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu spoglądam na komentarze i w końcu zdecydowałam się napisać. Ucieszyłam bo myślałam ze jestem jedna na milion z tym problemem :P Nie rozumiem czemu tak jest. Jeden sutek mam normalny stojący a drugi nie.. Zastanawiam sie nad nipletkami ale nie wiem czy warto ? Widzę jak nie które z was się cieszą no ale inne wręcz przeciwnie. To przykre że nas to spotyka. Mam chłopaka 2,5 roku pokazuje się nago ale przy duzym świetle już nie czuje się dobrze :( Widzę ze on widzi mój problem i bardzo kocha mnie jaką jestem ale nie potrafie porozmawiać z nim o tym problemie bo strasznie mnie to krępuje :P nawet nie wiem jak zacząc ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, mam nipletki juz hoho ale nie stosuje ich reguralnie bo widze ze u mnie efekty nie sa trwałe niestety. nawet jak nosze ok 2 miesciace. bylam u lekrza powiedział ze wszystko jest ok ale mi sie ciagle wydaje ze to lekarz i ze on widzial duzo i ze daltego go to nie rusza a taki normalny chlopak to moze sie mocno zdziwic. nienawidze swoich piersi,brodawki sa wciagniete,popekane i wogole nie ksztalne. wspomninalam chlopakowi ze wstydze sie biustu ale on mysli ze sie wstydze bo piersi sa małe... :( musze mu o tym powiedziec to moj ogromny problem...moze dzis? trzymajcie kciuki , damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o avant niplette madziaara
hej dziewczyny, mam 21 lat i ten sam problem co Wy. Odkąd "dowiedziałam się" że nawet w sytuacjach intymnych moje sutki są wklęsłe, strasznie zaczęłam się tym przejmować i martwić. Od prawie 4 lat odwiedzałam to forum i zastanawiałam się czy kupić Niplette czy nie bo zdania były podzielone. Byłam wtedy w związku, mój chłopak akceptował mnie taką jaka byłam dlatego: ze względu na cenę i na to że nie wiedziałam tak na prawdę czy mi to pomoże - nie decydowałam się. Rok temu się rozstaliśmy. Od tamtej pory każde zbliżenie z mężczyzną gdzieś w mojej psychice był koszmarem. Ten problem stał się dla mnie tak uciążliwy że podczas sexu czy całowania jakiegokolwiek faceta myślałam tylko o tym żeby się nie zorientował/żeby był z tych nie lubujących się w kobiecych piersiach i nie zwracał na nie uwagi ;) ... to prawdziwy kompleks a ja straciłam nadzieję na to że jak nic z tym nie zrobię - jakiekolwiek zbliżenie da mi jeszcze satysfakcję. Postanowiłam kupić niplette. Używam go mniej więcej od... 4 dni ? Muszę przyznać, to niesamowite... Sutki których w życiu nawet na oczy nie widziałam,w końcu zaczęły się pokazywać!!!! Wychodzą same, a ja za każdym razem jak głupek stoję przed lustrem i mam w oczach łzy ze szczęścia :) Boże, to straszne tak stać i oglądać swoje piersi :) ale nie mogę się opanować, na prawdę jestem z nich dumna ;))))))) i teraz wręcz nie mogę się doczekać kiedy przetestuje skuteczność Niplette w sytuacjach intymnych :) Polecam wszystkim! Bezsensu się zamartwiać, żałować pieniędzy, Niplette bez problemu można odsprzedać (wiem bo kupiłam 2szt za 100zł) jak nie podziałają a jeśli zadziałają.. na prawdę, moje życie zmieniły :) Pozdrawiam Was i powodzenia! Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ten
problem dotyczny i mnie! mam już swoje lata, jestem nadal dziewicą bo unikam kontaktów seksualnych właśnie przez wklęsłe sutki :((( niestety ten komplek sie powiększa i obawiam sie że nic juz tego nie zmieni... czy po niplette rzeczywiście są trwałe efekty czy tylko krótkotrwałe :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o avant niplette madziaara
Polecam, na prawdę. Ja tak jak pisałam, używam od niedawna i widzę ogromną poprawę. Niby wszystko jest tak jak było ale wystarczy że dotkną piersi i cieszę się jak głupia bo sutki których nigdy w życiu na oczy nie widziałam wychodzą i na reszcie wszystko wygląda normalnie. Wiem po sobie że z kompleksami na prawdę warto walczyć :)! Spróbuj! Uważam że to rewelacyjny "wynalazek" i jestem zła że zwlekałam tak długo, na prawdę. Jedynym minusem jest to że piersi, same okolice brodawek i właśnie sutki są trochę obolałe na początku, ale ja szybko przestałam odczuwać jakikolwiek dyskomfort bo w końcu jestem szczęśliwa i zadowolona z tego jak wyglądam choć wklęsłe sutki to nie jedyny problem jakiego chciałabym się pozbyć... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Te wstrętne wklęsłe sutki są moim kompleksem OD ZAWSZE.. Próbowałam ćwiczyć, podobno można to zrobić samemu i wyciągnąc ale pod warunkiem, że jest za co złapać! A u mnie nic, zero jak u dziecka.. Tydzień temu postanowiłam sprawdzić czy jest na to sposób i trafiłam na tą stronkę.. :) Poczytałam troszkę i bez zastanowienia zamówiłam Nipletki. Stwierdziłam że jak jest szansa, to trzeba spróbować. Noszę je drugi dzień i już widzę efekty! :D Nie spodziewałam się ich aż tak szybko. Po zdjęciu Nipletek, sutki po jakimś czasie wracaja do swojego 'ulubionego' stanu, ale przy dotknięciu reagują i nie chowają się do środka, tylko ładnie wychodzą :) jak na 2 dni używania, uważam że efekt jest bardzo duży, jestem baardzo zadowolona i nie żałuję zakupu :) będę nosić dalej.. Moim zdaniem jest to warte by pozbyć się kompleksów, czuć się pewniej w każdej sytuacji. :) PRÓBUJCIE!! POZDRAWIAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ;)
Dziewczyny również mam ten problem i powiem wam że wczoraj pierwszy raz mój chłopak je ujrzał , naprawde uważam to jako wielki kompleks ale on nic złego nie powiedział pocałował i spytał czy to tego sie wstydziłam, wiec skoro wiecie ze wasz chlopak was kocha to sie przelamcie naprawde warto , piersi to tylko dodatek nie to jest najważniejsze ! faakt mimo wszystko wolałaym mieć normalne . Korzystałam ze strzykawki ale to nic nie daje :/ efekt jest tylko przez pare minut . Trzymajcie się dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomawielka
Dziś do mnie doszła przesyłka z upragnionymi niplletkami... Hmm założyłam na chwilę i przyznam szczerze, że pierwsze wrażenia nie są najlepsze niestety. Nie ma mowy żeby dało się w tym spać, położyłam się i zaraz odpadły więc nie wiem jak to się ma trzymać całą noc? założyłam luźną koszulkę a mimo wszystko pod wpływem ruchu odpadają. Nie mam pojęcia jak to zrobić żeby nosić je dzień i noc kiedy one praktycznie nie chcą się trzymać...heh będę próbować dalej... nie szkoda mi tyle kasy, co tego, że się tak szybko rozczarowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różne sa kobietki
Ewik nie przejmuj się. Ja też mam wklęsłe czy płaskie, sama nie wiem, ale nie zastanawiałam się nigdy nad tym, nawet nie wiedziałam, że większość ma sterczące, choć może i nie większość jak jednak sporo tutaj kobiet. Jeżeli facetowi zalezy na kobiecie to nie przywiązuje wagi do takich detali. Ja raczej się martwię jak będę karmić w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik19_18
w sumie to racja. tez martwie sie o karminie piersia ale czytalam ostatnio ze dzieci tez nie znaja idealu piersi i prawdopodobnie beda radziły sobie ze ssaniem choc w naszym przypadku moze byc to troszke uciazliwe i meczace ale cóż jakos musimy dac rade;) aha i mam jeszcze jedno ptanie gdzie zamawiałyscie nipletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik19_18
w sumie racja. tez matrwię się o karmienie piresią ale czytalam ze czasem w takich przypadkach jak nasz dzieci jakos radza sobie i potrafia przystosowac sie do piersi choc z pewnoscia nie jest to ławe.. aha a jaezeli chodzi o nipletki to gdzie je zamawialyscie? macie jakas dobra sronke zalezaloby mi na tanszym kupnie. a moze ktoras z was dziewczyna ma do sprzedania swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mensonek1983
Jeśli nie planuje dzieci a chcialabym miec takie sutki.... To nic sie nie stanie jeśli użyje Niplette???? Prosze niech ktoś odpowie na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×