Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie uprawiałem seksu

Polecane posty

Gość paris
22 minuty temu, Gość RF@ napisał:

Dobrze powiedziane 😁

Szkoda tylko, że też jestem starym prawiczkiem😐 Łodyga mi dyga i to bardzo, a ja nigdy nawet nie widziałem nagiej kobiety na żywo ani się nie całowałem😢

Gdy tak czytam te historie, to przed oczami mam taką scenę jak Indiana Jones z Ost. Krucjaty zamyka oczy i robi ten pierwszy krok po niewidzialnym moście. Gdy dopadają was wątpliwości, bądźcie tacy jak on a na pewno wam się uda, po prostu musi się udać , nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konus, też prawy
Dnia 18.09.2018 o 00:06, Gość gość napisał:

Autorze, tu ten co pytał o wzrost. Fakt, trudno Cię pocieszyć, 172 to za mało żeby uprawiać seks z kobietą za darmo w tym kraju. Nie piszę tego złośliwie bo ja mam jeszcze 2 cm mniej 😞 Zabrakło nam około 8-10 cm żeby zaznać miłości od kobiety. Niskiego wzrostu żadna kobieta nie wybaczy.

I to jest, qrwa, strasznie przykre 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dekle

ale pieprzycie, bo żaden 170 nie ruucha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość co za dekle napisał:

ale pieprzycie, bo żaden 170 nie ruucha 😂

No niestety mało który o wzroście 170 ma dziewczynę. A jeśli już, to nadrabia czymś innym (najczęściej dużą kasą). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 35 i pół
Dnia 19.11.2019 o 14:38, Gość paris napisał:

Gdy tak czytam te historie, to przed oczami mam taką scenę jak Indiana Jones z Ost. Krucjaty zamyka oczy i robi ten pierwszy krok po niewidzialnym moście. Gdy dopadają was wątpliwości, bądźcie tacy jak on a na pewno wam się uda, po prostu musi się udać , nie ma innej opcji.

Życie to nie film. W życiu pierwsze kroki ryzykuje się upadkiem i połamaniem, w tym ukręceniem sobie łba. Dotyczy to zwłaszcza kontaktów starych prawiczków z kobietami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Mam 30 lat. Seks mam na wyciagniecie reki. Ale mi LATA zajelo, zeby dojsc do takiego stanu. Lata samorozwoju w pracy i pracy nad swoim ciałem. Nic samo nie przychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Mam 30 lat. Seks mam na wyciagniecie reki. Ale mi LATA zajelo, zeby dojsc do takiego stanu. Lata samorozwoju w pracy i pracy nad swoim ciałem. Nic samo nie przychodzi. 

Stare praviki pod czterdziestkę nie mają już czasu na samorozwój. Pozostaje im tylko trzėpać kaputzyna do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×