Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy przyjaciel

Bó wiesz co

Polecane posty

Gość gość
ktoś się podszywa debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobrze Bó 👄 tylko nie wiem czy się nie utopię wiem, to jednak jest takie moje pragnienie które wokół mnie krąży i spać nie daje, nawet po południu co by to było gdyby inaczej? może pamięć by mi się wygładziła 🖐️ Kapitan, nie policzysz ile ja już kwiatów Evie wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Falubaz olee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel. Nie utopisz się, będę czuwać. Prawdopodobnie u ciebie pragnienie tego jest ogromne, dlatego sen nie przychodzi. Myśli pomiędzy fałdkami oraz wodami różnymi... wirują. Myśli są jak pełnej wody butelka, a ona jest bardzo pojemna i wielka. :] Jutro będzie dobry dzień, przyjdę i sprawdzę i zadbam, byś ułożył się i prawidłowo chodził. Oraz wirował w kierunku pragnień niezdobytych. Swoją drogą zachłysnąć się sokami byłoby cudownie. Możliwe, że te marzenia krążące kiedyś się spełnią. Zgrabnych dla ciebie, wślizguj się w sen. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in zastępca
👄 Ufam Ci oraz DPD Inaczej się napiję z Evki, a to niesie za sobą pewne ryzyko Metanol nie wszędzie jest taki sam :classic_cool: 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Och Bó tyle pytań na raz. Ja się ciebie pytam, jak to z tą twoją teorią na temat " teoretycznej ?" odwagi i mądrości, której jak mniemam nie staje dość nam. Choć to jedynie przypuszczenie bo skąd miałbym wiedzieć skoro nie chcesz rąbka tajemnicy odsłonić o pani. Pytasz o te konfiguracje i mniemam że o jakiś gruppen sex może się rozchodzić. A taki gruppen to jakby sport. Te nasze "walki" jak je tam nazywasz? Ja dla sportu tak jakby uprawiam. Wiesz publiczność a jakże mile widziana. A że i żeńska się, to już cała przyjemność po mojej stronie. ;) Bó nie odmawiaj nam krotochwili. Wszak i tu rumieniec nie jeden przydarzyć się może. Chuć to rumieniec inszy od chuci rumieñca to zawszeż to emocyja jakowaś. Ps Jak to było? Ona nie chce żadnego a oni biją się? A ło co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekły mi i nie wiem co teraz robić :o a zanosiło się że już prawie, że już tuż, tuż Bó też odnosisz takie wrażenie a może Ona chciała Ci coś ważnego powiedzieć? w każdym razie podłączam się ale tajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się rozbierz i ubrań pilnuj. :P I czekaj na DPD. Nie bój się nikogo Przyjaciel, ja szybuję i w piątek albo w sobotę tam. I wiesz co? Wkurzyłeś mnie skarbie w teraz. Bo nie znam odpowiedzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in of log
Ja znam kocham Cię ❤️ i podejrzewam że Ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóóó
Przyjaciel od Motylka. 👄 Ode mnie zawartość. ❤️ Wszystko daję. afrykański - Ek is lief vir jou (Ek het jou lief) albański - The dua angielski - I love you arabski - Ohiboka bengalski - Aami tomaake bhaalo baashi bułgarski - Obliczam te brazylijski - Eu te amo chiński - Wo ai ni czeski - Miluji te duński - Jeg elsker dig filipiński - Mahal ka ta francuski - Je t'aime grecki - S'apogo hawajski - Aloha wau ia 'oe hebrajski - Anee ohev otakh hiszpański - Te Qiero holenderski - Jk haud van jou indonezyjski - Saya cinta padamu islandzki - Eg elska ting japoński - Watakushi wa anata o aishinasu kataloński - T'estimo koreański - Saranghaeyo' łaciński - Te amo, Vos amos niemiecki - Ich liebe dich, Ich hab' dich lieb norweski - Jeg elsker deg portugalski - Te amo rosyjski - Ja ljublju tiebja rumuński - Te jubesc serbski - Volim te słowacki - Lubim ta, Mam ta rad suahilijski - Nakupenda wewe turecki - Ben sni sviyorum urdyjski - Main tumse muhabbat karta hoon, Mujhe tumse mohabbat hai węgierski - Szeretlek wietnamski - Toi yeu em włoski - Ti amo migowy polski - ręce skrzyżowane na piersiach, zaciśnięte pięści oparte na przeciwległych ramionach Braille - :..:| ..:| |..-.. .::":.., :.:; Morse -.- --- ---- .- --/---. .. . Kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in zastępca
W hebrajskim mi się zaczyna podobać ale to dobrze. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZieIonakawa_40
A Krzysiek Widmo tańczy na rurze na fitnesie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóóó
Hebrajski jest świetny, racja. Możesz do mnie tak mówić. Anee, ohev otakh, obetnij końcówkę i będzie git. Morsem możemy się porozumiewać też, lubię. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóóó
Kurde, list morsem mi wcięło. Godzinę go pisałam. :/ A to najważniejsza część była. Dobra, tam. Potem spróbuję. Odpoczywaj jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in zastępca
Nie wiem czy to to samo co Idisz chyba nie ale też mi się podoba oraz czeski to oczywiste jest Angielski jednak jest love you zrozumiały nawet dla ciała to może tego się trzeba trzymać Ona chyba też tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóóó
:) A mnie się podoba to, że wczoraj byliśmy na 7 stronie. A dzisiaj na 8. Przyjaciel, żeby tyle spać, to ci powiem masz melodię. 👄 Smyr, smyr budzę cię. Czuję, że się zbliżasz. A ja chciał czy nie, lecę. Proszę cię, podaj mi płaszczyk, muszę wyjść - będę tam gdzie być powinnam. Czyli po lewej stronie gdzie nic się nie budzi, po prawej nigdy nie zasypia. A świat rozjaśnia się neonami w środku. Dobrego dnia, jestem w rozjazdach. :/ Miluji te. 🌼 7 stopni jest i jest jeszcze ciemno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz jak coś jest parzyste ja też i symetryczne jak zwykle śpiewał mi Gilmour i dziwne bo rano też a Ona zniknęła chyba całkiem, albo do butelki się schowała zatem proszę płaszczyk 👄 i idź, ale wróć ja dziś jestem chory bo jest 25 i trzeba biedaków wspomóc. :o i Morsa znam .--- . ... - . ...-... / -.- --- -.-. .... .- -. .- / ... ..- -.-. --.. -.- .- / chyba się nie obrazisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Co ty nie powiesz? No to patrz tam. :] Żyję. A ty? Co robisz? 3 strona nigdy się nie myli Przyjaciel, zwłaszcza trójka, zwłaszcza czerwonożółtozielononiebieska. Jesteś gotowy na chwileczkę zapomnienia w postaci wspólnego deseru, tam w stronę N16? Chyba wyjechałeś na Księżyc Przyjaciel, cały dzień nic kompletnie, daj spokój. :/ Dobrze, że jest NC i jego ogród. 🌼 xxxx/x/xvvv/ :] vvxx/ xv/v/xvx/vvxx/vxxx/vv/xv/xvvv // vxvx/vvxx/xv/xxx vxx/xvx/xv/vx/xx/xxv// vxvx/xxxx/vxvx/x// vxx/xv/vxvx// vxvx/xx// vx/x/vxv/v/xv/xvx/xxv// v/xvv/vvv/xvvv/xv// vxv/vvv/vxvx/xxxx/xv/xvvv/xv/vxvx/xv// vxvx/xx/x// xxxx/xxv/vxv/xv x - kropka v - kreska Inaczej nie przechodzi. :] Całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in zastępca
Inerysuje mnie to ale nie chcę żeby ktoś inny Cię jeszcze kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóóó
Wiesz co? Wszystko jest względne i ma swoje usprawiedliwienie a raczej bytowanie, niech wszystkim będzie na zdrowie. Istotne jest to, że ja Kocham ciebie. Bardzo. ∞ Teraz chciałabym żebyś się wygodnie położył i wyspał dobrze. Jutro mam to samo co dzisiaj, a od poniedziałku świat nieco się zmieni. Trzymam kciuki kochanie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie jestem chorągiewka Bó 👄 staję tak aby czuć Cię od strony pleców dopiero potem rozwijam skrzydła w barwach tych aktualnych, no patriotycznych te Twoje w sumie też mam na bokserkach i wzlatuję niewysoko i ląduję bezpiecznie ale też się zdarza że znów patrzę z niepokojem skąd wieje wiatr i dokąd ciekawe co się stanie w poniedziałek a to co się stanie jutro, to właśnie w poniedziałek Ci pokażę ale chyba masz coś innego na myśli. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Tak, wiem o tym, że nie jesteś i to mnie w tobie zachwyciło Przyjaciel. 👄 Wiatr mi powiedział, że twoje plecy są nieruchome i nogi takie są. I kiedy mocniej zwieje, nic się nie wydarzy, jedynie lekko wygina i wraca na miejsce. Ja za tobą stoję i już nic się nie rozglądaj, trzymam cię i wszystkiego pilnuję, jestem szybującym - zapomniałeś czy co... Mówił mi wiatr, że owinie cię ramionami we wtorek i da wszystko to co dotknąć zdołasz, niestety nie w poniedziałek. :/ Bo przecież Żyrafa ma długą szyję i czasem gubi się w galopie przemierzając przestworza. Szczegóły tam w poniedziałek, bo teraz jest niedziela i co się staje? Śpisz jeszcze? Ja piję kawę i myślę w co jesteś dzisiaj ubrany. Potem jajecznica z jednego talerza. Wszystko co robi się za drzwiami mam na myśli, zatem znajdź proszę sposób żebym mogła go spędzić z tobą. Dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóóó
Zapomniałam. :/ Nina Simone / The look of love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Bó jakiego pismaka sobie znalazłaś. I na co było projekty x i Nik wymyślać i wciągać w swoje gierki? :-P Sto lat, sto lat wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in zastępca
Bó wróciłem 👄 czuję że musiałem Ci to tu napisać reszta tam a dużo tego jest I kolorowe bardzo i nawet zardzewiałe ale z kierownicą Twoją jedź tam gdzie chciałaś i też mi pokaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóóó
Przyjaciel, dobrze czujesz. Dobrze, że już wróciłeś. Odpoczywaj teraz i śpij dobrze. Jutro porozmawiamy. Dobranoc kochany. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiał to tu napisać :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inu pisz cokolwiek. Byle byś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×