Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy przyjaciel

Bó wiesz co

Polecane posty

Gość gość
Żebys miala być o co zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel ❤️ Hej Dzień dobry. Ufam, że utuliłam cię nocnie. Ile masz poduszek? Ja mam 7. Siedem razy 1. Białogłowy masz rację, dzisiaj zajmę się ratowaniem. Mam scenariusz rodem z głowowym myśli moich. Tak jesteś ty a za tobą będziemy tkać jedwabne nitki. Wszystkie wskazówki później, Kawą się załatw i częstuj tych zgrabnie, którzy przy zimnej już siedzą. I bądź ostrożny coby języka nie uszkodzić. Bardzo lubię oliwki nadziewane. Grube i pulchne, w środku zaś chrupkie i bardzo delikatne pod językiem. Są takie przeróżne nadzienia w oliwkach. Lubię z suszonymi pomidorkami na przykład albo z mozzarellą. W pudełku kupuję i oleju tam dużo w aromatycznych przyprawach. Pycha chleb smakuje wtedy jak umoczysz go tam. Trzymaj się dzielny mój i drogi i życzę szerokiej drogi. Ja mam się pośrodku. Acha, dzisiaj będę trochę się wydzierać (na ciebie też). 🌼 Ech, zaspałam ale w końcu się wyspałam i chce mi się robić dobrze, tak. Czy to źle, że mam w sobie tę dziewczęcą świadomość czego? Myślę, wiem, tak, mam. Oczywiście niezmiennie Kocham Przyjaciel. ❤️ Oraz siebie i liście i lisy chytrusy i tak dalej. No. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być wyjątkowa, w każdym bądź razie. Kraj, w którym przyszło mi żyć Przyjaciel wydaje się być podtrzymywany przez dietę drzew Skarbie, coraz banalniejszych zdawać by się mogło. A gdy zapuścisz w głąb swój nos, nie chcesz wyjść. Opowiem o tym jak znalałam tajemną ścieżkę. O wszystkim łącznie z wiaderkiem, opowiem kiedyś. Uważajcie ludzie, bo jak na ważkę przystało, pojawiam się i znikam by pojawić się znów. A temu jednemu to chcę podlać oddać bursztyny. Po prostu podejdź i pij. Nie musisz mówić. Bo słowa są zaklęte w płynie. Tja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, nie mam dzisiaj czasu. :/ Nie szukajcie mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Frido🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czosnek też ma scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nie frida. Co za ułomy tu siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłaś Bó czar na kafe całe ja się do tego przyznaję ;) inni stoją z otwartymi otworami gębowymi i dzikie zwierzęta, tańczyłaś z nimi zwiewnie, znaczy poduszki panno śliczna i tajemnicza moja duszo bądź szczęśliwa i wniebowzięta, ale nie za szybko kochając jesień, wyciągaj te oliwki jakby to jąderka były, nie koniecznie czymś nadziewane pamiętać zawsze będę urok Tego oblicza i wilgotne ciepło z motyla, ważko Ty kochana ❤️ do wieczora się ujawnij jeszcze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje to przyjaciel nowy to widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że to on i jego projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija dzień urobiony strasznie :( godzina pierwsza... druga...trzecia doczołgać się do wieczora, do statku i na myszach pędzona ze trzy szklaneczki może Imp poświeci po drodze na zielono ze swej latarni :) czy mi się uda? za dużo Kawy, chyba nie, nie było dziś Kawy za dużo myśli? to tak, Bó krąży mi w żyłach i zaczepia się w głowie ;) motyl fruwa mi w oczach, język czuje ten cudowny sok 👄 może lepiej, że bezsenne popołudnie jeszcze koszmar się przyśni jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nosek czuje? ❤️ Przyjaciel uśmieszki oraz buzi tęskne przesyłam wśród ci/pki dla ciebie. Motyl wiesz, że on lubi gdy trzymasz go w ustach pieszcząc językiem palcami gmerając. I jeszcze kciuk wiesz gdzie. To się wcale a wcale nie zmienia, to się pogłębia i utwierdza się. Że tak. Godziny są jak szczeliny. Obyśmy się wyrobili. Nie mogę przestać myśleć. Mam czas na myślenie więc myślę. Bądź w moich udach proszę. 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko mówiąc nie spocznę dopóki cię nie zer/żnę. Napiszę o tym opowiadanie. Wkrótce świat ludzi bez twarzy zobaczy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo i jego elobaraciki oraz projekt bu . Widmo czas zdjąć maskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
identyczne wpisy, charakterystyczne uzywanie emotek i pisanie z zagranicy- Bó to Frida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Sramkiewicz
Bó dlaczego wkładasz sobie do cipki rączki niemowlaków?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bó jepie małe dzieci straponem pedofilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady darujcie sobie te gupie teksty o pedofilii bo to jest kiepskie ale dam sobie wąsy zgolić że nowy przyjaciel to widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dane to jego sprawka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W punkt;) Prawdziwy spejs odszedł ktoś robi w c***a najstarszą trolice Bó :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endriu     Domyslny
Bó jest pedofilką dasz wiarę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dane to raczej sprawka (desperatki) ale to taki trop jak po dziku co do rzeki wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endriu albo Bó wrzuca dane Niestałej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó na projektach wyłudza @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó ja tego cie kocham od dawna. PK. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale że analnie też?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz w dupcie malutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już to malutki i tego sie obawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zupełnie niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×