Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu mamy, którym po urodzeniu dziecka zmieniły się plany,nawet mentalność?

Polecane posty

Gość gość
Chiny maja tez jeden z najgorszych systemow socjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To NIE jest darmowa edukacja. Płacisz za tą edukację w podatkach. A nie. Sorry. Ty nie płacisz podatków bo wolisz z dzieckiem w domu siedzieć niż pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moim zdaniem jedna z niewielu dobrych cech polski to darmowa edukacja ktora pozwala ludziom poszerzac horyzonty. xxx Ta a później ci najmundrzejsi z całej wsi oddają głos na PiS. Fatycznie jest o co walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 I co, żal ci, zazdrościsz, że ty musisz harować, a one są paniami i haruje na nich jakiś niewolnik? :P Poszukaj se milionera, zamiast zazdrościć :P Co cie to obchodzi? A do pustej pały ci nie wchodzi to, że może one dzieki tym studiom są choc troche mądrzejsze i nasze spoleczenstwo nie wierzy juz, ze ziemia jest płaska? Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co chodzilas do szkoly? Tylko zajmowalas miejsce innym skoro chcesz sie tylko rozmnazac jak krolik i pobierac pincet plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niech je nawet utrzymuje i 100 milionerów jeśli robią to dobrowolnie, ale niech zrozumieją, ze nic nie jest darmowe. Ani edukacja ani służba zdrowia. Za wszystko ktoś musi zapłacić. A jeśli ktoś tylko bierze nie dając niczego od siebie jest zwykłym pasożytem społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, skoro twoja praca jest pasją, na kasę nie narzekasz, to co ci przeszkadza, że jakaś polonistka sobie nie pracuje? Poszła na studia zgodnie z zainteresowaniami, ale nie zapłacą jej więcej niż 1500 na dzień dobry. Nie rozumiem idei studiowania czegoś czegos nienawidzę tylko po to, by zarabiac kupe kasy, nie kazdy jest materialistą i powiedzmy sobie szczerze, mnostwo ścisłowców jest tam gdzie jest bo był w ich zyciu ktos kto ich uczył w domu lub im to pokazał, krzewił w nich zainteresowanie daną dziedziną. Osoby z rodzin chłopskich niestety tyle szczescia nie mialy, szacun ze nawet i na tę polonistyke chciały isc zamiast ogladac Trudne Sprawy, zawistna mendo/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie kazdy marzy o tym, aby być zależnym od drugiej osoby, produkować dzieci i siedzieć z nimi w chałupie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:17 Niestety, nie pobieram :) Mamy za duży dochód per rodzina i mamy jedynaka. Żal ci doopcię ściska, to też się rozmnóż i też dostaniesz :) Ale pamiętaj, musisz mieć minimum dwójkœ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet razem z lozyskiem pozbywaja sie ambicji, przyjaciol i mozgu. Twoj przypadek nie jest taki odosobiony. Za chwile ziemia bedzie plaska, szczepionki to zlo, a dej mie pluszaka z biedronki bo mi sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie mam dzieci i pracuje :) i za edukacje dzieci placa rodzice. Czy w podatkach czy bezposrednio. Wiekszosc bylych studentek wroci do pracy i bedzie placic podatki. Tylko nie beda sobie zyl wypruwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ty o tym nie marzysz, ale są takie, co marzą. A za moje studia zapłacili sowicie rodzice, w podatkach. Liźnij trochę ekonomii, psychiczna zazdrośnico, a potem klep w klawiaturę, to bowiem jedyne ujscie twojej agresji, w realu bys sie bała że jak mordę rozdziawisz to ci ktoś ząbki uszkodzi. I słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież ona POSZERZAŁA HORYZONTY i teraz jest MĄDRA. Jest prawdziwą chlubą Narodu Polskiego. Dzięki temu wszystkim jest lepiej. Nie zauważasz tego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej jest lepiej. I chodzi wlasnie o to zeby ludzie w spoleczenstwie mieli mozliwosc zycia tak zeby bylo im dobrze. Tobie jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK. Niech będzie , że za waszą edukację zapłacili rodzice. To kto zapłaci za edukację waszych dzieci skoro nie chcecie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:20 Pudło biedaczyno mentalna. Zapisałam się na kurs po studiach, czytam, nie pozwalam swoim szarym komórkom umrzeć, przyjaciółki same sie ulotniły (tzn. te, które nie mają dzieci, choc NIGDY nie zaczynałam i nie ciągnęłam tematu dzieci, same go inicjowały ,przysięgam :) widać mają ból odwłoka, że jednak nie spełniają tej jednej z bardzo wanzych zyciowych ról jaką jest urodzenie i wychowanie potomka ), a ambicje są, ale o wiele zmniejszone. Bo zobaczyłam jak to wygląda od kuchni u koleżanek, ktorym zamarzyła się korpokariera. Nie, dziekuję. Zrobię karierę po swojemu i na swoich warunkach, nawet jesli dla wielu to nie kariera. Jesteś taka pusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać po tej dyskusji dlaczego mamy PIS u władzy. Dej mnie bo mi się należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-dzieci maja dwoje rodzicow -one wyraznie maja zamiar pracowac, ale bez parcia na szklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:25 Jaka tępa...sto razy już napisałam, że chcę pracować ale nie w takim wymiarze godzin i na takich zasadach jak np. w korpo, że zamiotą toba podłogę i oddasz im serce i duszę. Tępa pała... Czyli to prawda co mi koleżanka mówi, że w korpo gdzie pracuje to co jedna to głupsza, a w oczkach tylko PLNki. P.S. Jeśli ja nie zapłacę za edukację dziecka, zrobi to mąż. Mam już udziały w jego firmie (to tak na wypadek gdybyś mnie straszyła znalezieniem swobie młodszej i MUNDREJ, najlepiej takiej jak ty :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 DOKŁADNIE, kariera tak, ale kariera na 200% NIE. ale tej amebie to trzeba na jabłkach chyba wytłumaczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślę, że nie one miały ból odwłoka, że nie dokonały rozrodu, ale ty się zmieniłaś tak, że przestałaś być dla nich partnerką do czegokolwiek. Nie wiem czy wiesz, ale mózg kobiety pod wpływem hormonów ciążowych ulega fizycznej zmianie. Już nigdy nie będziesz dokładnie tą samą osobą jaką byłaś przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej. Bo mi smutno. Pracuje w korpo, a nie jestem taka idiotka jak ta co nawet zytac nie potrafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek pokazuje wyraźnie, że z punktu widzenia pracodawcy nie warto inwestować w kobiety. Mężczyźni po narodzeniu się ich dzieci pozostają sobą i stają się jeszcze bardziej ambitni. Kobiety na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 Wystarczy, że przeczytam sobie w twoich wypocinach okreslenie "dokonać rozrodu" i już widzę twoją pogardę. Cóż, co innego tobie się podoba, niż mnie, ale z nas dwóch to ty ziejesz ogniem i plujesz jadem, więc jak widać, to ja jestem bardziej szczęśliwa. Ja w ogóle współczuje kobiewtom, które nie odczuwają instynktu macierzynskiego na zadnym etapie egzystencji. Podstawą naszego zycia jest biologia, cala reszta jest wytworzona kulturowo. Biologicznie rzecz ujmując, jesteś bezużyteczna dla tego świata. Uwierz mi, bez twojej pracy etatowej swiat sie nie zawali, a bez nowych ludzi mlodych owszem, bo starszyzna nas zaleje. O, wlasnie, kto bedzie na ciebie mendo robił, na twoją emeryture, jak sie zestarszejesz, jal nikt nie bedzie DOKONYWAŁ ROZRODU? Psychopatko. P.S. Jak sie spotykałam z tymi kolezankami to tematy naszych rozmow KOMPLETNIE nie roznily sie od tego jak kiedys wygladaly. Dlatego nie, nie uwazam ze mi sie mozg zmienił. To one mają problem ze sa na innym etapie życia. Taka jest prawda. Nie mają ze mną tematu, bo ja nie chce gadac w kolko tylko o pracy, zreszta ja nigdy z kolezankami o pracy nie gadalam, albo bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:34 Bo mężczyźni nie urodzą dzieci nawet jakby chcieli. Taka jest natura. Obrażaj się na nią lub na Pana Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A poście z "bólem odwłoka" to nie było pogardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ze moja ambicja nie jest luksus pracodawcy, a nawet dzieci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:34 Bo mężczyźni nie urodzą dzieci nawet jakby chcieli. Taka jest natura. Obrażaj się na nią lub na Pana Boga. XXX Ale ja się nie obrażam. Zwyczajnie stwierdzam fakt. Nie wiem jaki masz z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być "starszyzna". hAHA ciekawe jaki będziesz mieć argument na to o emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 Było, ale przypominam po raz kolejny, że niefajny ton w tym temacie, pod topikiem wprowadziłaś ty, a nie ja. Jeśli masz kłopoty z pamięcią, przeczytaj wszystkie swoje posty raz jeszcze. Troszkę samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×