Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdybym mogła to bym nie pracowała

Polecane posty

Gość gość
Jeśli ktoś jest inteligentny i zdobył jakieś umiejętności da rade znaleźć sobie pracę, która będzie mu sprawiała przyjemność. Będzie robił pieniądze na tym co lubi. Ktoś, dla kogo jedyną możliwą do wykonywania pracą zarobkową, będzie praca odtwórcza, typu praca na taśmie czy wklepywanie danych do komputera, nie będzie potrafił pojąć, ze dla kogoś praca może być przyjemnością i nie jest jedynie środkiem do zdobycia pieniędzy na chleb. Taka osoba też najchętniej zostałaby w domu i unikała wszelkiej pracy zarobkowej. Czemu wcale się nie dziwię, bo kto by chciał pracować na taśmie czy myć podłogi w biurach jeśli nie musi tego robić? A ciężka praca w domu? No proszę was... Większość kobiet pracuje i wszelkie zajęcia domowe robi po pracy. Nie są to czynności, na które trzeba poświęcić cały dzień, szczególnie, że można włączyć w to wszystko rodzinę. Konieczność umycia podłogi czy obrania ziemniaków do obiadu mężowi kariery nie złamie ani jej nie spowolni specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest inteligentny i zdobył jakieś umiejętności da rade znaleźć sobie pracę, która będzie mu sprawiała przyjemność. Będzie robił pieniądze na tym co lubi. Ktoś, dla kogo jedyną możliwą do wykonywania pracą zarobkową, będzie praca odtwórcza, typu praca na taśmie czy wklepywanie danych do komputera, nie będzie potrafił pojąć, ze dla kogoś praca może być przyjemnością i nie jest jedynie środkiem do zdobycia pieniędzy na chleb. Taka osoba też najchętniej zostałaby w domu i unikała wszelkiej pracy zarobkowej. Czemu wcale się nie dziwię, bo kto by chciał pracować na taśmie czy myć podłogi w biurach jeśli nie musi tego robić? A ciężka praca w domu? No proszę was... Większość kobiet pracuje i wszelkie zajęcia domowe robi po pracy. Nie są to czynności, na które trzeba poświęcić cały dzień, szczególnie, że można włączyć w to wszystko rodzinę. Konieczność umycia podłogi czy obrania ziemniaków do obiadu mężowi kariery nie złamie ani jej nie spowolni specjalnie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.19 Rany, jak mnie wkurzają te wszystkie pracoholiczki, dla których sensem życia jest tabelka w excelu i wytykanie matkom lenistwa i braku ambicji. Gdybym była bogata to bym poświęciła się dzieciom i podróżowała z mężem po świecie. Chyba oczywiste, że RODZINA jest najważniejsza. Na drugim miejscu są moje zainteresowania, rzeczy które robię dla PRZYJEMNOŚCI, nie pieniędzy. Dopiero potem jest kasa. W sumie to zazdroszcze tym co robią to co kochają i dostają za to kasę... ale chyba tak na dłuższą metę się nie da, bo każda, nawet najukochańsza rzecz zbrzydnie jeśli się ją robi z przymusu, bo trzeba smutas.gif Życie jest do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:33 - Tak jak mówiłam... Zrobienie sobie profesjonalnego makijażu zajmuje mi więcej czasu... Do fryzjera codziennie nie chodzę, ale układam włosy sama i to też zajmuje mi dużo czasu. Te wszystkie kąpiele, peelingi, maseczki... i cała reszta pielęgnacji zajmują mi dużo czasu bo się przy tym relaksuje i się nie śpieszę. Używam gadżety urodowe typu szczoteczka soniczna, masażer okolic oczu itd. Czyli zamiast nałożyć sobie raz dwa krem pod oczu masuję się 3 minuty tym urządzeniem. Fajnie tak. Przez resztę czasu odpoczywam i spędzam głównie czas na szukanie modowych inspiracji, czytam o kosmetykach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.19 Wiesz, są ludzi o mentalności niewolnika, spranych mózgach i jednocześnie bez wyobraźni co do tego, co mogliby robić oprócz pracy, to i się produkują w dyskusjach. smiech.gif Tymczasem praca to konieczność i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.19 A mnie śmieszy jak kobiety pracujące zarzucają niepracującym, ze nie maja hobby i ambicji XD No tak, to bardzo fajne hobby napievdalac w exelu XDD A kobiety, które pracują w korpo nie wychodzą z pracy po 10h, no bo jak to skończyć prace w 8h skoro można się rozwijać i zostać w pracy 4h dłużej albo pracować w domu bozeee przecież to niewolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i przyszly i zostawily jadowite komentarze, mi sie wydaje, ze jakbyscie byly tak szczesliwe i spelnione w tej pracy to nie musialybyscie dogadywac innym, po prostu ma sie gdzies jak zyja inni ludzie, ok, nie pracuja, spoko, maja prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, są ludzi o mentalności niewolnika, spranych mózgach i jednocześnie bez wyobraźni co do tego, co mogliby robić oprócz siedzenia w domu i "poświęcania się rodzinie", to i się produkują w dyskusjach. smiech.gif Tymczasem bycie służącą swojego męża to konieczność i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i przyszly i zostawily jadowite komentarze, mi sie wydaje, ze jakbyscie byly tak szczesliwe i spelnione w tym domu to nie musialybyscie dogadywac innym, po prostu ma sie gdzies jak zyja inni ludzie, ok, pracuja, spoko, maja prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham być w domkuusmiech.gif Siedzę sobie z synkiem 1,5 roku, starszy dopilnowany, zawsze na czas odbierany ze szkoły, nie tłucze się po świetlicach. Obiadu jesc w szkole nie musi, wszystko jest na czas w domku i mamusia szczęśliwa bardzo usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie śmieszy jak kobiety niepracujące zarzucają pracującym, ze nie maja hobby i jedynym sensem ich życia jest napievdalac w exelu XD No tak, to bardzo fajne hobby siedzieć w domu, tłuc kotlety i prać brudne gacie męża XDD A kobiety, które siedzą w domu nie wychodzą z niego po 10h, no bo jak wyjść z domu skoro można się rozwijać piorąc gacie męża i dzieci i jeżdżąc na mopie. bozeee przecież to niewolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W zasadzie to nawet śmieszne, że dla ciebie każda kobieta która długo pracuje, pracuje w korpo z excelem. Żadne inne zajęcia ci do głowy nie przychodzą? A krytykowanie czyjegoś hobby, jakie by nie było, to też jest trochę słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po prostu ma sie gdzies jak zyja inni ludzie, ok, pracuja, spoko, maja prawo." xxx Pisałam już wcześniej o tym. No nie ma się gdzieś jeśli ktoś jest pasożytem społecznym i zeruje na innych. Niech te kobiety zaczną odprowadzać składki jak każdy pracujący człowiek i płacić podatek dochodowy. Wtedy będę miała gdzieś, ze sobie siedzą w domu. Póki co, korzystają z tego co wypracują inni nie dając nic w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"19:28 ale to jest wlasie realne zycie. Moja kolezanka juz ma dwa mieszkania na wynajem, a dopiero ma 29 lat. Dostała jedno od rodziny, drugie jej mąz kupil jako lokata częsci majątku. " Twoja koleżanka nic nie wie o realnym życiu. Trafiło sie ślepej kurze ziarno i tyle. Niczego nie zdobyła sama własną pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na szczęście nie wszyscy marzą jedynie o podróżowaniu i rodzeniu a następnie doglądaniu dziatek. Gdyby tak było to dalej siedzielibyśmy w jaskiniach smiech.gif " Kochana. Wszyscy to muszą żreć, a resztę sobie dopowiedz. Żyjesz na świecie dzięki rozrodowi swoich ojców, dziadów i pradziadów. Nie ma rozrodu ? Nie ma człowieka, a więc i jego pracy, marzeń ani całej otoczki jego życia. Gdyby każdy żył tylko ambicjami i dzieci by nie robił to nikt nie siedziałby w jaskiniach bo ludzkości w ogóle by nie było. Wszystko jest ze sobą połączone.. Człowiek jest jednostką szerokowymiarową wbrew temu co próbujecie wciskać na siłe. Tak ogólnie to denerwujecie mnie ludzie. Wieczne tylko szufladkowanie innych na dokładke z wywyższaniem, dzięki poniżaniu bo jak nie to by sie posrał z frustracji. Kochasz swoją pracę ? To się ciesz, że ludzkość chce z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze z punktu widzenia osoby pracujacej.I powiem tak pracuje bo musze.Moja praca jest nudna typowa praca biurowa.Czasem mam wyrzuty sumienia ze bedac z dziecmi w domu robilabym ciekawsze rzeczy.I tak jest gdy mam urlop mam czas dla dzieci, meza i siebie.Do pracy chodze tylko dla pieniedzy. Czekam tylko na przyslowiowa15 .Przyslowiowa kura domowa ma czas na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest coś pomiędzy tylko rozmnażaniem się a nie rozmnażaniem się w ogóe. Rozumiesz czy jakoś to ci rozrysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx Pisałam już wcześniej o tym. No nie ma się gdzieś jeśli ktoś jest pasożytem społecznym i zeruje na innych. Niech te kobiety zaczną odprowadzać składki jak każdy pracujący człowiek i płacić podatek dochodowy. Wtedy będę miała gdzieś, ze sobie siedzą w domu. Póki co, korzystają z tego co wypracują inni nie dając nic w zamian. xx Napisz prosze w jakis posob utrzymujesz te kobiety, ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Te kobiety nie płacąc podatków korzystają z tego co utrzymywane jest przez ludzi pracujących. Człowiek, który pracuje, przymusowao musi oddawać lwią część tego co wypracował. Ludzie, którzy nie płacą podatków zwyczajie żerują na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×