Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Dobra teraz się grzeczne pożegnam bo czas przy komputerku pędzi jeszcze bardziej. Buziaki i udanego popołudnia. A że stare emotki nie działają to tradycyjnie was wycmokam,cmok,cmok,cmok.No i pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek dziewczynki

A ja jesem niezadowolona z nowej szaty graficznej naszej kafe. Nie lubie zmian i sie boje. Wczesniej bylo inaczej.....

Z avatara nawet jestem zadowolona. Widac moja kibic wysmukla, szyja dluga jak u labedzia...

Troche cos mocno zmarszczki widac:( No ale jest biuscik piekny. Lepszy na zdjeciu jak w orginale.

Tylko z prawej strony jest jakas plamka. Nie wiem czy to "broszczka" czy dekolt w sukience sie obsunal i cos tam wylazlo:P

Terix spacerowalam online  po Twoim sanatorium i tez chce tam pojechac z Toba. To dobre sanatorium,  z renoma. Zobaczysz wrocisz zdrowa jak 2 ryby. I niepotrzebnie martwilas sie ze pojedziesz w swieta. Na swieta przeciez sprzedaja drogie turnusy swiateczne i nie maja miejsc.

Jestem dzisiaj zla od rana to znaczy od przedpoludnia. Dokladnie nie wiem dlaczego ale zlosc pozostala:P

Dzisiaj sprzatam gotuje i jestem w domu. Mialam wyjsc ale pada i nie chce mi sie.

Bilety na pociag udalo mi sie kupic ale jest niespodzianka. W sumie wychodzi drozej jak normalny bilet. Tyle jest innych doplat ...aBilet jest wazny tylko na niektore pociagi i w niektore dni. W ubieglym roku bylo inaczej, nie sprawdzilam tego.  Choc powinnam wiedziec ze ma nic za darmo, zadnych okazji. Wszystko ma swoja cene. Ale jestem choc pelnoletnia to  glupia....

Koncze bo zle mi sie pisze w  tym nowym okienku. Nie mozna go zwiekszyc. Beznadzieja...

Scisskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.......i poprawic bledow tez nie mozna, Trzeba podawac  powod edycji postu. Jak zwykle dziwologi wychodza. Poprawka z pieca na leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bastylko ja także boję się wszelkich nowości ale nowa szata kafe jest spoko jak wszystko będzie dobrze działało daje więcej możliwości,choć nieodpowiednie osoby pewnie jeszcze bardziej będą mogły napsuć krwi.

Jak chodzi o pogodę to u mnie od rana pada. Pogoda tak smutna ze nic tylko siąść i płakać. A tu nie mogę wizualnie bo emotki nie wchodzą,łaaa,więc muszę tradycyjnie, łaaa,beee,łaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kache4e

A ja właśnie wybieram prezent dla mojego ukochanego ❤️ Dziewczyny, co sądzicie o locie w tunelu aerodynamicznym?! Będzie ok? On nie jest jakoś bardzo szalony, ale myślę że to będzie fajna odskocznia bo ma teraz dużo na głowie w związku z uczelnią, co sądzicie? Lot jest w tunelu SpeedFly pod Wrocławiem, któraś probowała? Dajcie znać ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dzien doberek.

Wpadam tylko na chwile.

Na dluzej zamelduje sie wieczorkiem. Teraz  bede  dzialac w kuchni. Trzeba cos zrobic do jedzenia bo jeszcze schudne. A tak nie moze przeciez byc. Spodnie powinny pekac w szwach i musi  byc ciasno w pasku. Pozniej ide do miasta-

Na razie . Sciskam Was mocno kochane kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

masz więcej zdjęć z tej imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj malućkie te literki 😟 malućkie

Przepraszam, że mnie nie blo od rana - znowu małżowina miał urlop i pojechaliśmy do dzieci z łakociami mikołajkowymi.

A po południu Dziadek odebrał starszego wnuka z przedszkola i gościliśmy go do 19.00 coby mamusie troszke odciążyć 😉 

Bastylko 😄😄😄 uśmiałam sie jak norka czytając Twój wpis :😃

A awatary??? pucio! 

Są już emotki Daisy - ładuje sie pełen zasobnik

Mamy teraz luksusy 😛 

Pozdrawiam Was Dziewczynki 🍀 ( teraz tak dużo emotek że trudno sie zdecydować 😛)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[czesc]

Odnalazłam się i ja w nowej odsłonie. Nie chciał mnie zalogować, czy też miałyście?

Nareszcie dzisiaj piątek i mogę dwa dni odpoczywać. W przyszłym tygodniu mam tylko trzy dni zajęte i na razie koniec.

Efektów spektakularnych nie widać, ale wciąż mam nadzieję.

Teraz będę myśleć o wyjeździe i trzeba zacząć się przygotowywać.

Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor

Wrocilam z miasta. Pieknie.... oswietlone wszystko..... no nic.  Nie moge sie rozczulac. Basta!

Teklo ja tez uwazam ze litery to  maczek, Bez pojecia, nieprzyjazne dla oka. I tyle niepotrzebnych funkcji.

Nie lubie jak forma przerasta tresc. Mnie wystarczala stara kafe, Trzeba bylo tylko poprawic logowanie.

Szukaja tez Lidera Kafeterii. Rozumie takiego ktory ma najwiecej wpisow i najbardziej aktywnego. Lider czy troll nie rozumie?

Ja nie jestem zadowolona.

Za to nie mozna edytowac postow. Trzeba pisac dlaczego, dlugo czekac, a i tak nie naniosa poprawek.

Chc moze to ma swoja racje. Ludzie wypisywali bzdury i obelgi a pozniej edytowano post.

No nic dosyc marudzenia. Trzeba sie przyzwyczaic. Nie ma wyjscia.

Dobranoc dziewczyny, do jutra. Jutro dopiero wieczorkiem sie zjawie.

 

A w mieczyczasie przyszla Terix.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 👋

zapraszam na kawusie i herbatke z cytryną ☕☕

U mnie pada i plus 7

Jedyny plus jaki widze w nowej szacie to logowanie bo raz zalogowane pozostajemy już na stałe i nie trzeba przy każdym uruchamianiu

Zabezpieczeń przed trollami na razie nie widze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek w samo poludnie.

Zycze milego popoludnia a ja jade do meblowego jak dawniej na obiad.... Tylko ze sama.

Do wieczora[czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co nikogo nie ma?

Zmykam i ja zrobie sobie domowe SPA.

Milego wieczoru zycze wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 👋

widze, że tłoczno wczoraj i dzisiaaaaaj!!!! 

nie pchajcie sie tak Dziewczynki bo forum popęka! 😛😛😛

Melduje, że nie będzie mnie do środy.

Wyjeżdżam w Zawadzkie z moimi Emerytkami na przedświateczne coroczne spotkanie.

Będziemy suszyły plastry cytrusów, będziemy piekły pierniczki, spacerowały w lesie (jak pogoda pozwoli), szykowały kolacje a w tzw międzyczasie degustowały nalewki gospodarzy.

Dzisiaj w związku z tym miałam troche roboty bo mamy w zwyczaju obdarowywanie sie wzajemnie i dlatego zajrzałam dopiero teraz.

🌺🌺🌺

Bastylko ❤️ wykukałam jak zwiększyć czcionke 😄 

ale to dotyczy tylko laptopa - ze smartfona nie wysyułam wiadomości, nie jestem do smartfona "uwiazana" i nie wiem jak tam sprawy wyglądaja.

Ale jakbyś chciała z laptoczka to:

-obojętnie na jakiej stronie czy portalu w praym górnym rogu tuż pod krzyżykiem którym zamykamy okno, są trzy pionowe kropki. 

Trzeba w nie "wejść" i tam będzie narzędzie "powiększ".

Klikając "+" lub "-" możemy procentowo powiększać zawartość strony dostosowując do swoich potrzeb.

💮💮💮

I to byłoby na tyle 😄 

pozdrawiam 🌙

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór [cześć]

Wpadłam na chwilkę, żeby powiedzieć, że jestem. Miałam nieco zamieszania. Jeszcze jutro mam szaleństwo ale po południu mam nadzieję na wolną chwilkę. 

Dobrej nocki życzę, [serce]

Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 Mnie także nie było kilka dni więc się przyczyniłam nieco do tego ,,tłoku,,. Teraz także tylko na momencik bo raz czuję się połamana przy tej deszczowej,smutnej,smętnej pogodzie,dwa roboty po pachy. Na dokładkę jestem wnerwiona bo wszystko wskazuje na to że znowu,kolejny raz święta na mojej głowie a ja naprawdę już nie daję rady. Gdyby nie psy to spakowałabym męża i córkę i pojechała byle dalej a tu niech się dzieje co chce.

 No i nie wiem dlaczego ale u mnie emotki nie działają. Otwiera się okienko i pisze tam wczytywanie. I tak się tylko wczytuje. Zablokowałam antywirusa bo ten czasem potrafi mieszać ale nic mi to nie dało. Ktoś z mojego okienka zapierniczył wszystkie emotki.

 No nic teraz zmykam,buziaki i szczęścia,zdrowia. Byle to było to damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduję się ija ...Daisy i ja mam tak samo ba nawet dzisiaj poproszono mnie bym kolacje zrobiła u rodziców

Myślałam że padnę z wrażenia ....zapytałam a kto mi pomoże ? cisza zapadła ..wiec powiedziałam że wpierw niech zapytają się kto będzie robił że mną kto posprząta po kolacji a potem możemy rozmawiać i wyszłam ..rece opadają normalnie ..ubiegle swięta sis.. powiedziała a co takiego kolacja ..ona może przyjechać predzej porozkładać bo jest zalezna od córki a ja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak że jak dla mnie swiat nie ma nigdy nie miałam nawet paznokci pomalowanych bo i jak jak wiecznie przy zlewie i garach ale za to moje rodzeństwo odpindrowane itp. a ja na dwa domy ...mam w dopie i dośc tego świetowania a co najgorsze planowania mi co i jak nawt jak ma 92 lata .....tych emoji nie mogę załadować by co dodać jestm zła na maksa ....

miłego wieczoru kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, orsejowa napisał:

Tak że jak dla mnie świat nie ma nigdy nie miałam nawet paznokci pomalowanych bo i jak jak wiecznie przy zlewie i garach ale za to moje rodzeństwo odpindrowane itp. a ja na dwa domy ...mam w dopie i dość takiego  świętowania a co najgorsze planowania mi co i jak nawet jak się ma 92 lata .....tych emoji nie mogę załadować by co dodać jestem zła na maksa ....

miłego wieczoru kochane

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Nie wiem czy to pójdzie. Nie mogłam nic napisać, bo cały czas kręci się czarne kółko "wczytywanie" To samo mam z emotkami.

Nie jestem zadowolona, może z czasem się przyzwyczaję

Spokojnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszło hurra, po kilku minutach zastanowienia.

W trakcie wysyłania, musiałam się drugi raz logować, bo informowała mnie cafe że jestem niezalogowana wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćvanilikowy

👋Cześć dziewczyny pozdrawiam.U mnie wir jakiś posprzątane czekam na m.

Zimno wieje pada deszcz śnieg.Siostra bez zmian.🛏️

Dobrej nocy🌛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochane Dziewczyny ;)

Zobaczę, czy mnie caffe wpuści, bo emotikonek jak nie miałam, tak nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×