Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Gość Aa..

👋KO, no i doczekaliśmy się skurczybyka🤣

👋Kasiu, humorek i słoneczko dotarły, mamy 26 stopni, dzięki😘

KS

Zeynep uniosła się honorem(?) i odrzuciła propozycję Emira. Nie chce być utrzymanką  i  łaskawie pozwoliła mu znaleźć mądrzejszą do tej roli😲 A co , jak księciunio skorzysta z propozycji?🤔

 Fehime przyznała się do błędu i nazwała Asu po imieniu 🐍.Teraz Banu ma szansę być super synową🙃😂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18:37

Cześć Aa🙂

A wiesz,że w pierwszej chwili ja nawet byłam trochę zdziwiona zachowaniem Zeynep? Nie to żebym nagle zaczęła patrzeć na nią inaczej,ale mikroskopijny plusik to diablę w ludzkiej skórze u mnie załapało😯Wydaje mi się,że ta jej miłość do Emira(💔>👹 ? ..😱) jest silniejsza niż mi się wydawało.Dziewczyna stoi pod ścianą i rezygnuje z łatwego życia jakie on jej proponuje, bo nie na tym jej zależy...hmm... 
BTW. Aa 😁Z tym "księciuniem" to...ostrożnie😉😁 Mustafa Bulut 🌩️! (i oczywiście EA😍!)ma ten tytuł na wyłączność! 😉

 

Edytowano przez Kasia_5
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Kasiu,  nie odważyłabym się nazwać EA ,,księciunio''. Jeśli już, to książę😍 Z Emira kasa i  apaszka arystokraty nie zrobią🤣 Określenia użyłam ironicznie😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:.

Zaczynam intensywniej udzielać się w roli babci/niani, bo córka wróciła do pracy, stąd rzadziej tu bywam.

Oglądałam ostatnie odcinki KS. Dziewczyny, wielkie dzięki za Wasze super komentarze :classic_smile:. Kasi i Paulince mogę podziękować serduszkami ❤️. Niestety nie mogę tego zrobić w stosunku do Aa :classic_unsure:.

Aa, świetne komentarze ❤️❤️❤️. Masz dar celnego i skrótowego podsumowania odcinka. Brawo! 👏

Podobnie jak Ty,  Engina nie ośmieliłabym się nazwać  „księciuniem”. Książę – ooo! To jak najbardziej :classic_biggrin:.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 😘

Aa 😂😂😂

Kasiu😄👋

Basiu 😄👋

Dziewczyny, super komentarze 😂😂😂 Dzięki! 😘🏆💛💐

Zeynep zrobiła Emirowi lepszą niespodziankę  🤪 Raczej nie tego się spodziewał 😂😂😂 

Fehime mówiąca o Asu 🐉 Miodzik! 😛😂😂😂 Teraz tylko chce wybaczenia od  „tej dziewczyny” czyli Nihan. 

Biedna Fehime, do tej pory nie wiedziała czym jest miłość! Ojoj!  To co ona czuje do Huseyina??? 🤔😠

Emir kombinuje, płaci grubą kasę, żeby Kemal nie doszedł prawdy o Deniz, a tu w aptece „u Pani Zosi” Kemal dowiedział się, że żadnej choroby Deniz nie ma. Fakt, Nihan mogła kupować leki w innej aptece. Nieistotne, ubawiłam się ze sprytu Emira 🤣🤣🤣🤣 Brawo dla Kemala! 🏆👏😂

>>>

Moi goście są już w drodze 😉 Zatem w weekend będzie mnie mało lub wcale. IM nadrobię późnej😉

Wesołego wieczoru i fajnego weekendu Gromadko!🎶🎶🎶🍻🍿🍦🍕🍟🌞😘👋

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michałku!😉👋

Spokoju, lepszego samopoczucia i humoru Ci życzę! 😊😄😉🌸

Trzymaj się! 🍀😉

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😉 

Witam Wszystkich w ciepły piąteczek:classic_smile:.

Dziękuję za wyśmienite komentarze i obrazki 🌹🌹🌹🌹🌹🌹.

Kasiu, Twoje „pismo obrazkowe” (serce>Emir?szok) jest 🥇 i wprawiło mnie …😂, za super trafny przekaz. Bez słów cudnie skomentowałaś wątek.

Aa, podzielam zdanie Basi: piszesz krótko, celnie i na temat 💙💙💙. Zazdraszczam takich umiejętności :classic_smile:.

Niestety mam sporo zaległości w oglądaniu seriali.

Basiu ja już mam  ten etap za sobą. Ostatnio, jak Wnuk był u nas to rozmawiał o "apkach", sam wgrywał sobie gry na TV, a później mówił, że Mu się gry "zbugowały". Teraz to chyba trzeba będzie zapisać się na jakiś kurs, aby za Nim nadążyć 😀.

Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoich Wnuków :classic_smile:.

Michale  🙂

Hop! Hop! Nic się nie odzywasz☹️.

Mam nadzieję, że u Ciebie z każdym dniem jest lepiej ❤️

Życzymy Ci zdrówka i postępów w rehabilitacji.

W którym domu aktualnie przebywasz?? Czy mam słać komunikaty pogodowe?☀️🌧️⛈️🌪️

Barnaby 😉 

Tęsknimy za Twoimi wyjątkowymi komentarzami.

Mam nadzieję, że to nie sprawy zdrowotne lub problemy Ciebie teraz absorbują.

Pozdrawiam 👋😘.

KO życzę Ci udanego weekendu i imprezki ☀️🎶🍾🥂🎂.

Bawcie się dobrze! :classic_smile:

>>

Miłego wieczoru Gromadko 😀.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29:36

Basiu 🙂No,no...Rola babci/niani...poważna sprawa🙂Czy Twój starszy wnuczek chodzi do przedszkola czy "nianiujesz" obu wnusiom? Czy tak czy tak na peeewno Ci się nie nudzi😁😁 Buziaki dla Twoich skarbów,Basiu 😘😘

*Moja Maja raczkuje😁(w lipcu roczek) ale kombinuje jak by tu zacząć chodzić 😯😁Widzi braciszka i chyba zazdrości mu pionu😁

Pozdrawiam Was Basiu😘

>

KO🙂Życzę Wam bardzo przyjemnego weekendu,super pogody i...bawcie się dobrze🎶🍗☕🥞🍧🍹Pozdrawiam !😘

>

Elfi🙂 ....😘😉

Kurs komputerowy powiadasz?Aby nadążyć za wnukiem powiadasz😁😁😁😁 Nie chcę Ci podcinać skrzydeł Elfiku ale nadążyć za dziećmi,które już rodzą się ze smartfonami w rączkach... hmm...🤯🤪 Miłego wieczoru Elfiku🙂

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 😉 

WN

Przepraszam, że dopiero teraz odnoszę się do Twojego komentarza dotyczącego Więźnia Miłości.

Przede wszystkim, jeśli chodzi o ten serial, to ważne jest to, co już podkreśliłaś, że jest to serial codzienny. To z założenia miał być tasiemiec, pewne sceny są przeciągane, problemy namnożone, a scenariusz pewnie pisany z tygodnia na tydzień. W takiej sytuacji WM nie może być super serialem i nigdy nie dorówna serialom kręconym raz w tygodniu, kiedy jest czas na dopracowanie scenariusza, duble itp. I tak jestem zdziwiona, że cała ekipa dobrze sobie poradziła. Serial podobał się skoro były aż 3 jego sezony, ale to największa zasługa Hazal i Erkana.

Nie wiedziałam, że scenariusz pisało aż 9 osób. To już zmienia klimat i spójność całości. Też mam parę uwag do nieścisłości, i zastanawiam się, czy to mnie coś umknęło przy przewijaniu, czy to wtopa scenarzystów ( ale co tam ).

 Bardziej podoba się tytuł „Więzień miłości” niż „Miłosne gry”, bo dla mnie jest bardziej adekwatny do treści serialu. Owszem, w 1 sezonie Omer i Zehra podpisali umowę i rozpoczęli „grę” w udawane małżeństwo, ale nie była to miłosna gra między nimi, a tylko przed rodziną. Z czasem, ich początkowa wzajemna niechęć topniała i nawiązała się nić porozumienia. Wspólne niebezpieczeństwa i problemy przybliżały ich do siebie, a nieufność, podejrzenia i brak wzajemnej komunikacji, oddalały. Po jakimś czasie, bardzo powoli, te relacje między nimi się zmieniły. Też się zastanawiam, od których odcinków, bo i Zehra i Omer są osobami bardzo zamkniętymi w sobie i nawet sami przed sobą nie chcą się długo przyznać do swoich uczuć.

Postępowanie Omera, zmiana jego dotychczasowych zasad, praca w domu, przesuwanie/anulowanie spotkań służbowych, to, że z właściciela holdingu stał się „ochroniarzem i prywatnym kierowcą” Zehry świadczy o tym, że Omer stał się więźniem, na początku swojej „gry w małżeństwo”, a z czasem więźniem swojej miłości. Dlatego wolę ten tytuł serialu.

Podoba mi się taka naturalna gra Hazal i Erkana. Widać to szczególnie w późniejszych odcinkach 1 sezonu, to Ich „hmm…” Bardzo podoba mi się to, że nie są wymalowani. Omer nie ma pomalowanych ust jak Omer/Engin w KPA. Zehra idąc spać/wstając też jest bez makijażu (usta, oczy). Jeśli jest w ciągu dnia pomalowana, to to jest dyskretny makijaż. Tylko Alev ma mocny, jak mroczny jest jej charakter.

Jest to serial, w którym jest bardzo dużo „scen piżamowych”. Jeszcze nigdy nie widziałam, aby aktorzy przez ¼ serialu paradowali w piżamach, zwykłych, normalnych, mało wyszukanych. W takim stroju nie wygląda się rewelacyjnie i chyba nie wszyscy aktorzy chcieliby się tak pokazać. Jednak miss i model chyba nie mieli z tym problemu 😀. W „scenach piżamowych” wyglądają naturalnie/zwyczajnie i to też mi się podoba, bo jest wiarygodne.

To, co mnie śmieszy, to ciągłe ich : „Musimy porozmawiać!”, „Możemy porozmawiać?” lub „Co ty tutaj robisz?”

Potrafią przez całą noc mówić, że muszą ze sobą porozmawiać, a do meritum nie przechodzą. I nad ranem znowu "Musimy porozmawiać" :classic_biggrin:.

Ja, jak mam coś w domu do powiedzenia, to to po prostu mówię, a nie 10 razy ogłaszam, że chcę coś powiedzieć…

GRA pytałaś, czy obejrzałam przetłumaczony wywiad z Erkanem. Oczywiście, że tak!

Wiesz, co mnie w nim uderzyło? To, że Erkan bardzo często wypowiadał się w liczbie mnogiej.

Nawet jak pytanie dotyczyło tylko Jego.

W tym wywiadzie powiedział, że z Hazal „mieli świetną chemię” i takie zdanie, które daje sporo do myślenia: „W każdym razie granie siebie jest trudne”.

Co miał na myśli? Czy zakochanemu Erkanowi ciężko było zagrać zakochanego Omera, czy zagniewanego/wściekłego/ sztywnego /niedostępnego Omera?

My znamy dobrze 1 sezon, a drugi tak sobie. Bardzo ciekawa jestem właśnie tłumaczenia tego drugiego sezonu, kiedy oni w końcu otworzą się przed sobą. Tylko pewnie scenarzyści w 2 sezonie już  zapomnieli, co natworzyli ich koledzy/koleżanki w 1 sezonie.

Oglądając ostatnie odcinki 1 sezonu, podobnie jak Ty, zastanawiam się od kiedy Erkan i Hazal byli już parą. Uważam, że Hazal wyładniała, bo na początku serialu średnio mi się podobała, a im dłużej grała, tym stawała się ładniejsza, a może to miłość tak Ją odmieniła.

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego scenarzyści niemal przez cały 1 sezon pokazują nam smutnego/sztywnego/surowego/prawie  wiecznie wściekłego Omera. To chyba Nihan powiedział, że jest „kamienny”, jak podłoga. Tylko w scenach z Ayse i Asyą uśmiecha się. Czy nie mógłby trochę poczarować Zehry swoim uśmiechem?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ,

póki co, dr Google mi pomaga :classic_biggrin:.

Wiesz, a ja właśnie wczoraj zastanawiałam się, czy ja w szkole nie zaczynałam od kałamarza i stalówki? 

My walczyliśmy z kleksami, a Oni mają zaczarowane zmazywacze :classic_laugh:.

 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21:05

Elfiku...😂😂😂👍

>

Elfi.Wspaniały komentarz o WM ! 🙂🌷Przeczytałam go jednym tchem! Dziękuję😘

Teraz,dzięki Waszym z GRA namowom, ciekawym opisom i linkom,częściej oglądam ten serial🙂 Elfi,GRA,piszcie może o nim częściej ? 🙂 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

21:58

Dobry wieczór 😀
Dziś na Dobranoc posłuchamy trochę takiej mieszanki różnych przebojów......🎶
<
Na początek zespół Vaya Con Dios i piosenka" Just a friend of mine "
.https://www.youtube.com/watch?v=WpBkT5kJK-A
<
W drugim klipie zespół  Abba i ich przebój " Gimme! Gimme! Gimme!"
.https://www.youtube.com/watch?v=XEjLoHdbVeE
<
Chris Rea i jego przebój   "The Blue Cafe"
.https://www.youtube.com/watch?v=2wMYpKRHUns
<
W kolejnym klipie młody Sting (jeszcze z włosami) i jego przebój 
sprzed prawie 30 lat - " Fragile "
.https://www.youtube.com/watch?v=lB6a-iD6ZOY
<
Tanita Tikaram i jej piosenka " And I think of you"
.https://www.youtube.com/watch?v=6j742HR3wHM
<
I na koniec Kovacs i jej piosenka " Fool Like You"
.https://www.youtube.com/watch?v=ikS_C8DynWw
<
Bardzo męczący dzisiejszy dzień - jakiś afrykański upał.... 🏝️
a już zapowiadają załamanie pogody i ochłodzenie , burze....⛈️
pewnie znowu będziemy się źle czuć....😧
Uważajcie na siebie i sprawdzajcie mapy pogody.....☔
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA witaj 👋

Ale świetna Dobranocka. Dziękuję bardzo💃👏🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷.

Wszystkie piosenki bardzo mi się podobały, ale szczególną uwagę zwróciłam na 2 utwory, bo zachwycił mnie głos wykonawców, no i melodia oczywiście też.

Pierwsza piosenka to "The Blue Cafe" w wykonaniu Chrisa Rea, a druga to „ Just a friend of mine " w wykonaniu zespołu Vaya Con Dios.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:02

GRA.Super dobranocka👍🙂 Bardzo dziękuję🌷No i nie obyło się bez powtórek😁 Szczególnie piosenki zespołu Vaya Con Dios, których utwory lubię od zawsze 🙂...a YT podsuwał mi jeszcze kolejne i kolejne...😁

*Dziękuję za ostrzeżenie pogodowe, GRA🙂 Ty również na siebie uważaj😘

>

Dobranoc Elfiku😘

Dobranoc GRA😘

>

Spokojnej nocy i pięknych snów nam wszystkim 😘👋

 

Edytowano przez Kasia_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Jak to Kasiu, już spać ? ... a ja się tu tyle napisałam... ( no, tak już zrobiła się godzina 00:07 )

Elfi,
Dziękuję za taki obszerny komentarz do WM.... oczywiście , mogłabym się pod wszystkim podpisać...

Ładnie uzasadniłaś tytuł "Więzień miłości"...
Cyt.  : "Postępowanie Omera, zmiana jego dotychczasowych zasad, praca w domu, przesuwanie/anulowanie spotkań służbowych, to, że z właściciela holdingu stał się „ochroniarzem i prywatnym kierowcą” Zehry świadczy o tym, że Omer stał się więźniem, na początku swojej „gry w małżeństwo”, a z czasem więźniem swojej miłości. Dlatego wolę ten tytuł serialu."...
Do tego to oczywiście pasuje jak najbardziej, fajnie to wypunktowałaś.

Wydaje mi się, że tytuł " Miłosne gry" pasuje bardziej do drugiego sezonu tego serialu... Tam już są inne relacje miedzy Zehrą a Omerem.  Chociaż większość scen z tego sezonu to znam z klipów. ( Oprócz tych pierwszych 10 odcinków , które są przetłumaczone na fb, ... dalszych jakoś nie widać... )

Na ich naturalny wygląd też zwróciłam uwagę - całe szczęście , że nie są wymalowani... chociaż Hazal czasami przydałby się lepszy makijaż.... nieraz wygląda bardzo ładnie, a czasami niespecjalnie....
Za to Alev ( Egzi Baran ) to ma czasami mocno przesadzony makijaż, a to jest taka ładna kobieta...wg mnie ma bardzo filmową urodę, a do tego taką mimiczną twarz. 
Ciekawe czy jej uroda jest mocno poprawiana...???
Gdzieś czytałam, że ta aktorka lubi eksperymentować z włosami i fryzurami...

Myślę , że Erkan/Omer - no nie mógłby  " poczarować Zehry swoim uśmiechem " jakbyś chciała, bo przecież on jest poważnym biznesmenem, a tu musi jeszcze wszystko kontrolować - musi poważnie podchodzić do wszystkiego , a nie rozdawać uśmiechy na prawo i lewo. ....Uśmiechy są tylko dla Ayse i Asyi.

A poza tym myślę, że on sam nie wie jeszcze, co tam się w nim tli... pod względem miłości i zakochania , które powoli następuje - on nie rozpoznaje jeszcze tego stanu ....
Wydaje mu się , że postępuje jak zawsze...i że ma wszystko pod kontrolą ...
Inni to widzą, chociaż chyba często źle interpretują jego zachowanie wobec Zehry...
Widzą to, co on robi na pokaz przed rodziną , a biorą to za oznaki wielkiej miłości...
Ayse widzi to, co chciałaby, żeby było ....czyli wielką miłość, a Omer przecież chce przede wszystkim uszczęśliwić swoją ciężko chorą siostrę w ostatnich miesiącach jej życia. Dlatego pozwala sobie na takie, nienaturalne dla niego gesty, wobec żony ....właśnie żeby sprawić przyjemność Ayse.
Poudawać wielką miłość...
  
Faktem jest, że jego postępowanie się zmienia w jakiś niewidzialny dla niego sposób...
Zehra jednak mocno oddziaływuje na jego życie. Ona, mimo, że z pozoru taka spokojna i niewinna, potrafi być jednak " twardą zawodniczką " - szczególnie , gdy walczy o swoje wartości i swoją rodzinę.....Potrafi na niego nieźle krzyczeć i wypominać mu jego despotyzm, egoizm, kontrolę ,złe zachowanie ( to oczywiście w dużo późniejszych odcinkach niż te bieżące w TV ). Szczególnie wtedy, gdy chce odejść, zostawić go, złamać kontrakt ... aż sam Omer nie może wyjść z podziwu,
że ona może być taka zła na niego.... taka wściekła...

Czasami śmieszą mnie miny Omera ( Erkan to świetnie pokazuje ) jak zdziwiony patrzy się na coś ,co sam zrobił.... coś czego do tej pory nie robił....I te wszystkie jego "evet " do Zehry...
Czasami wydaje mi się, że wykorzystuje te wszystkie momenty " gry przed rodziną ", aby zbliżyć się do Zehry, żeby ja objąć , przytulić , pogłaskać po policzku ... 
Niby to wszystko " gra" , ale chyba nie sprawia mu to przykrości, a ona " na pokaz " to odwzajemnia , bo według kontraktu/ umowy ma " grać szczęśliwą żonę ...Razem tak " grają " i razem się zmieniają....powoli, powoli... się poznają.

Co będzie dalej ... jeszcze zobaczymy....

"Piżamki " są świetne - właśnie te wszystkie ...wieczory.... i ranki ... kiedy razem kładą się spać ... kiedy rano się budzą, kiedy na siebie spoglądają ...kiedy siebie obserwują... kiedy zaczyna się ich " gra "..... a może już miłość...

Oni oboje, Hazal i Erkan,  są naprawdę świetni...ta "gra " jest wciągająca....dla mnie też...

Oglądam te dalsze odcinki już na spokojnie, staram się już nie zarywać nocy ,
ale też mi się zdarza....

*

To może dziś na koniec jeszcze jeden klip ... i trochę "piżamek" : 
.https://www.youtube.com/watch?v=obHpUXkoM0U
 

To kolejne ... Dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Jeszcze wróciłam na chwilę ....

na fb na stronie :  Engin Akyürek EU / Polish Fans

jest dużo nowych zdjęć Engina ze spotkania w Artistambul  z dzisiejszego dnia - 26.04.19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

01:59

GRA,

Dzięki za wspaniały komentarz.

Ja też bardzo lubię oglądać sceny piżamowe Omera i Zehry. Wtedy już nie grają przed rodziną, są bardziej sobą, ale jednak nie do końca. Rano, po przebudzeniu, od razu szukają się wzrokiem. Powoli oswajają się ze swoją obecnością. Niestety ciągle ranią się słowami i brakiem zaufania.

Ja teraz oglądam 131 odcinek – przyjazd Merta. Kiedy Omer rozmawia z nim jest zadowolony i uśmiechnięty, a kiedy sekundę później zwraca się do Zehry, to znów przywdziewa lodowatą maskę i jego oczy są zimne.

 Jest wściekły na Zehrę z powodu pisma, które otrzymał. Jestem pewna, że teraz ta wściekłość wynika już z jego zazdrości. W złości powiedział do Zehry, że kiedy minie 6 m-cy i skończy się ich małżeństwo, będzie mogła robić, co zechce. Widać, jak te słowa ją zraniły, bo w jej oczach pojawiły się łzy. Myślę, że już oboje darzą się uczuciem.

Już we wcześniejszych odcinkach okazało się, że Zehra dobrze pamięta nr tel. do Omera, a nie pamięta od swojej najbliższej przyjaciółki, natomiast Omer będąc w pracy jest obecny bardziej ciałem, a nie duchem, bo ciągle myśli o Zehrze.

Gra, dziękuję za ten klip. Bardzo mi się podoba. Ma świetny podkład muzyczny.

 

Edytowano przez Elfik
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂

*b3e467f8774132d85bd95af2f08f16a14344.jpg

Przyjemnego dnia Ekipo😘

...posty poczytam później🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry🙂

👋Kasiu😄

Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa😘 To, co nazywacie talentem, moja polonistka nazywała lenistwem😅( Wasza wersja bardziej mi odpowiada😊 )  Ja  zazdraszczam lekkiego pióra🖋️ i z przyjemnością czytam Wasze piękne komentarze🏆

Miłego weekendu życzę☀️,* udanej imprezki💃 , wypoczynku🏕️, zdrowia🍷, pociechy z wnusiów 👶 wesołych świąt🐣(*niepotrzebne skreślić😉)

.https://img1.picmix.com/output/pic/normal/7/1/6/9/2949617_cc0a4.gif

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witajcie 😉

Kasiu 👋

Dzięki za sympatyczny obrazek... w takim razie uśmiecham się do Was :classic_smile::classic_smile::classic_smile::classic_smile::classic_smile::classic_smile::classic_smile:.

Aa 👋

Twoja Pani polonistka zazdraszczała Ci talentu :classic_biggrin:.

Ty w lapidarny sposób potrafisz przekazać treść/myśl i jeszcze z dużym poczuciem humoru.

Ja po przeczytaniu dzisiaj Twojego postu od razu ... :classic_smile::classic_smile::classic_smile::classic_smile::classic_smile::classic_smile:.

>>

Życzę Wam fajnie spędzonej soboty 😘.

Wczoraj spodobała mi się piosenka Chrisa Rea, więc może posłuchajmy dzisiaj Jego innej piosenki 🎧

Chris Rea - Road to Hell

https://www.youtube.com/watch?v=ToQhVV7WpLk

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że to napiszę. Trudno, najwyżej ciśnienie Wam podniosę, ale chcę być szczera.

Obejrzałam zdjęcia Engina z Artistanbułu z  26-04-2019 i tak sobie myślę, wielka szkoda, że tego wspaniałego aktora możemy oglądać tylko na spotkaniach, na rodzinnych imprezach czy podpisującego książkę. Mnie już się znudziły takie zdjęcia. Widzimy Engina z jedną panią, drugą, trzecią… Engin przy torcie … To już było … Engin dostaje prezenty… to też widzimy każdego roku. Dobrze, możecie napisać, że zbierane są pieniądze na szczytny cel, jednak czy nie za dużo już tych spotkań z fanami. W sensie tylko spotkań. Ja tak bardzo chciałabym zobaczyć Go w nowym seialu!!! Na co czekasz Engin? Latka Ci lecą! Teraz znów będziemy oglądać zdjęcia Engina z wakacji, z Rodziną, może pojedzie do Latynosek, ale czy naprawdę tylko o takie zdjęcia nam chodzi?? Ja chciałabym zobaczyć Engina – aktora, a nie celebrytę. Absolutnie nie czepiam się akurat tego spotkania w Artistanbule zorganizowanego jak zawsze przez Mahtę - fankę nr 1 Engisia.

Engin na swojej koszulce ma napis: „no excuses: żadnych wymówek”. No właśnie Enginie… żadnych wymówek, że jesteś zajęty spotkaniami z fanami… czekamy na nowy serial!!! Pora podpisać kontrakt i po wakacjach zabrać się do pracy. Pokaż nam wspaniałą, kolejną kreację! Kochamy Cię za rolę Mustafy i Kerima i bardzo czekamy na następną tak udaną.

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17:26

Witam ponownie 🙂

>
Ufff...Czuję się jak koń po westernie🤪Ale się dziś nachodziłam🤪
>
Cześć Aa😁 
Aa 🙂cyt:" To, co nazywacie talentem, moja polonistka nazywała lenistwem😅( Wasza wersja bardziej mi odpowiada😊)".
*** I tej wersji się trzymajmy, Aa 😁👍
cyt.Elfi:" Twoja Pani polonistka zazdraszczała Ci talentu 😁" Całkowicie! zgadzam się z wypowiedzią przedmówczyni (Elfi😀😉)

*Uwielbiam Twoje poczucie humoru i błyskotliwe teksty, Aa 😁 😁 (🌷🏆)
>
GRA🙂
Dziękuję za Twój świetny,wnikliwy i interesujący komentarz o WM i jego bohaterach 🌷🙂Czytałam go z zaciekawieniem🙂😘

*No,niestety😪Nie dotrwałam wczoraj do tej godziny,o której go wysłałaś (00:07)😌 Ok.23:00 to ja już zazwyczaj odpływam...lewituję...😴...🛌...
GRA.Dzięki za klip z Omerem i Zehrą, i trochę ..."piżamek"🙂
>
Elfiku🙂Postem z godz.13:57:50 o Enginie i Jego udzielaniu się wszędzie ale najmniej na ekranie(ogólnie mówiąc), mi ciśnienia nie podniosłaś bo myślę dokładnie to samo co Ty 🙂i obiema rękami podpisuję się pod wszystkim co w tym poście napisałaś🙂🙂🙂😘... i...

cyt.Elfi:"Engin na swojej koszulce ma napis: „no excuses: żadnych wymówek”.  No właśnie Enginie… żadnych wymówek,(...)Pokaż nam wspaniałą, kolejną kreację! Kochamy Cię za rolę Mustafy i Kerima i bardzo czekamy na następną tak udaną." (😍💕🙏)

*Dziękuję za klip z "The Road to Hell" , Elfiku 😘

Edytowano przez Kasia_5
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18:10

Wczoraj na dobranoc GRA przedstawiła nam m.in. piosenkę Shirley Kovacs "Fool Like You",a ja przypomnę dziś inną jej piosenkę🙂Piosenkę,której mogę słuchać bez końca...przepiękną...zmysłową...

 "Sound Of The Underground"-Shirley Kovacs

*

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:26

Dobry wieczór 😀
Dziś na Dobranoc, tak z okazji weekendu, popatrzymy i posłuchamy piosenek w klipach związanych

z kolejnymi filmami ............🎶 📽️ 🎞️ 🎶
<
Na początek piosenka " Perfect", którą śpiewają razem Ed Sheeran i Andrea Bocelli.
W klipie fragmenty filmu " Jeden dzień " z Anne Hathaway i Jimem Sturgessem , 
który przypomniała ostatnio nasza TV :
.https://www.youtube.com/watch?v=WWVU4Io2ops
<
W drugim klipie zespół Scorpions i piosenka " When You Come Into My Life"
W klipie fragmenty z filmu " Miłość w Nowym Jorku " z Richardem Gere i Winoną Ryder
.https://www.youtube.com/watch?v=pmKQvf8Hsnc
<
Oryginalna melodia z filmu "Malena" - kompozycja Ennio Morricone
W klipie fragmenty filmu z Monicą Belluci :
.https://www.youtube.com/watch?v=W-YD2Y8ojYE
<
Sarah Mclachlan  i piosenka " In The Arms Of The Angel"
W klipie fragmenty filmu " Miasto Aniołów " z Meg Ryan i Nicolasem Cage'em :
.https://www.youtube.com/watch?v=SnL1e4-NfaA
<
Piosenka Otisa Reddinga " I´ve Got Dreams To Remember"
W klipie fragmenty z filmu " Skaza" z Jeremy Ironsem i Juliette Binoche :
.https://www.youtube.com/watch?v=8UOf6kngJGw
<
Roxette i jej piosenka "Listen to your Heart"
W klipie fragmenty kinowej wersji " Dumy i uprzedzenia" z Keirą Knightley i Matthew MacFadyen :
.https://www.youtube.com/watch?v=ru1YfaEAnjc
<
I na koniec -  piękna Monica Belluci śpiewa piosenkę Elvisa " Can't Help Falling in Love "
.https://www.youtube.com/watch?v=PsgTA2wh2vU
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

I jeszcze na koniec dnia świeże klipy  z Enginem - z wczorajszego spotkania :

.https://www.youtube.com/watch?v=M0AGdKGvTwo  


.https://www.youtube.com/watch?v=No_ztSJCuB4
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×