Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

GRA  🙂

Stęskniłam się za "Więźniem...", więc już to nadrabiam :classic_biggrin:.

Oglądam początek 171 odc.-  scena w kuchni, jak Zehrze "spadł cukier", a Omer zamyka wszystkie szafki, które otworzyła :classic_biggrin:

To świetna scena i Hazal cudnie ją zagrała. Szkoda, że widzowie nie mogli wcześniej zobaczyć takiej Hazal,  pewnie by Ją dużo wcześniej pokochali. 

Wiesz, co  jeszcze bardzo podoba mi się w Hazal?

Taka dziewczęcość, naturalność, lekkość, urok i ... 😮 ... jak Ona biega. Szczególnie w tych scenach, gdy po dramatycznych zajściach Zehra  biegnie do Omera. To są wzruszające, piękne sceny. 

GRA, który odc. sobie obecnie powtarzasz?

Masz jakiś ulubiony odcinek lub scenę?? Ponieważ Dziewczyny może będą oglądały :classic_laugh:, to nie pisz tak dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 👋

Jakie miłe powitanie - dziękuję i również witam Cię z uśmiechem :classic_smile:.

Wyjazd był udany. Dużo wygłupialiśmy się z F. Wieczorem On tylko ze mną chciał iść spać i dłuuugo rozmawialiśmy i śmialiśmy się. Graliśmy też w różne gry i musiałam np. stać na jednej nodze lub robić pompki 😀.

Ponadto próbowałam usunąć z Jego słownictwa podwórkowo-szkolne  "no" i "co" i zastępowaliśmy je słowami " owszem" i  "czyżby". Wplataliśmy te 2 słowa, gdzie się tylko dało, np. (Ja) "Czyżbyś już zjadł śniadanie?" (F.) Owszem, babciu, owszem. 

Oczywiście używaliśmy przesadnie  i w nadmiarze tych wyrazów, więc wszyscy mieli radochę, a F. największą i chętnie uczestniczył w tej "grze".

 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21:25

Elfi....😘🙂💕
>
Cieszę się,że miałaś udaną,wesołą majówkę Elfiku🙂 Aaa...a po tej "łopacie"😉 nie było może problemów z utrzymaniem równowagi?😂 O powadze nie wspominam😁😜 
*Faaaajny ten Twój Filipek,Elfi >>>🙂 😘

**Pooglądałam sobie zdjęcia z tego ośrodka z polem golfowym dokąd pojechaliście na wycieczkę.Łaaadnie tam🙂🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:23

Dobry wieczór  😀
Z okazji sobotniego wieczoru  obejrzymy na Dobranockę kilka klipów filmowych...
<
Na początek fragmenty z filmu " Wielki Gatsby " z Robertem Redfordem i Mią Farrow z 1974 roku.
Piosenkę "Are You Lonesome Tonight" śpiewa Elvis Presley , a dołącza się Norah Jones :
.https://www.youtube.com/watch?v=8dqPOntOZ_Y
<
Film " List w butelce " z Kevinem Costnerem i Robin Wright  z 1999 roku.
Piosenkę  "I´ll Stay With You " śpiewa Beth Hart :
.https://www.youtube.com/watch?v=qqoonOpf6lI
<
Fragmenty filmu " Leon Zawodowiec " z Jeane'm Reno, Gary Oldmanem 
i młodziutką Natalie Portman - z 1995 roku
Piosenkę "Shape of my heart " śpiewa Sting :
.https://www.youtube.com/watch?v=STdoNm_bisE
<
Fragmenty filmu " Jerry Maguire " z Tomem Cruise,  Cubą Goodingiem i Renée Zellweger.
Piosenkę " Hard to Say I'm Sorry" śpiewa zespół Chicago
.https://www.youtube.com/watch?v=8BlFHaz9ISE
<
Kolejny film z Robertem Redfordem i tym razem z Demi Moore i Woody Harrelsonem 
" Niemoralna propozycja " z 1993 roku.
I kolejny raz śpiewa Elvis Presley i też Norah Jones się dołącza 
- tym razem śpiewają przebój " Love Me Tender " :
.https://www.youtube.com/watch?v=82bKZxss_OE
<
Fragmenty filmu " Noce w Rodanthe" z Richardem Gere i Dianą Lane ( Oj, chyba coś dla Kasi )
a piosenkę " Just walk away " śpiewa Celine Dion :
.https://www.youtube.com/watch?v=alLCM7pK6sk

I na koniec Marc Anthony śpiewa piosenkę "My Baby You"
a w klipie jakieś znane fragmenty filmu - poznajecie ?
.https://www.youtube.com/watch?v=_x1ED1HzOWc
<
Zbliżają się jakieś chłodne dni z niską temperaturą i opadami śniegu ...⛈️
uważajcie na siebie....

Jeszcze się odezwę...ale Dobranocka ma pierwszeństwo ...
<
Spokojnych snów
Dobranoc... dla tych, co już idą spać... 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Kasiu, nie wiem czy oglądałaś  film  " Noce w Rodanthe" 
- kilka klipów, które znalazłam :
<
.https://www.youtube.com/watch?v=rDm7xQXu8Ts
<
.https://www.youtube.com/watch?v=60KKemIGKio
<
.https://www.youtube.com/watch?v=2l6o94Za95I
,
.https://www.youtube.com/watch?v=SlVptaXVcao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA.Na pierwszy ogień poszła piosenka "My Baby You"- Marc Anthony z pytaniem🙂 Kto ogląda ALA ten na pewno poznaje🙂 ale.. 

💕"Aşk Laftan Anlamaz"- Hayat & Murat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:41

GRA.Oczywiście oglądałam film "Noce w Rodanthe".Nawet niedawno. Jest bardzo wzruszający...💓Klipy z jego fragmentami zostawię sobie na koniec dobranocki 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

    GRA 💙💙💙💙💙💙💙💙

Świetna  Dobranocka z piękną, nastrojową muzyką , dziękuję bardzo❤️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷❤️.

Wszystkie utwory bardzo mi się podobały. I przecudna " Just walk away ", i  "My Baby You", i piosenki  Elvisa Presleya. „ Love Me Tender” – jak dawno jej nie słyszałam📻.

Zaintrygowały mnie te ciekawe fragmenty z ALA. Szkoda, że nie widziałam tych odcinków.

Czy to było przed ślubem, czy po Murata z Hayat?

Czy Ktoś może coś więcej napisać? Może poszukam tych odcinków i obejrzę?

      

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

Oczywiście , masz rację, to była bardzo fajna scena z WM , ta , którą opisałaś....

Ja teraz jestem ok 120 odcinka - ale jak Ci już pisałam , teraz się nie spieszę jak wcześniej, tylko oglądam na spokojnie....

Cały czas nie ma tłumaczenia dalszych odcinków z 2 sezonu... dlatego też się nie spieszę...

*

W tych odcinkach , które teraz oglądam Zehra i Omer już znajdują między sobą jakieś lepsze porozumienie...już są jakieś inne relacje między nimi.....Wydaje mi się, że zaczęli lepiej się rozumieć , gdy odeszła matka, a Zehra to tak bardzo przeżywała. Omer chyba zaczął inaczej na nią patrzeć... jego spojrzenie zrobiło się inne  ( sceny... "okulistyczne" , jak pisał Michał ?).

Teraz są już lekkie sceny zazdrości ze strony Zehry....chyba już i ona sobie uświadamia, że zależy jej na nim....a Alev działa i wszędzie usiłuje intrygować, wszędzie się wtrąca i jest bardzo wścibska.... muszą na nią bardzo uważać.

Niedawno oglądałam odcinek, w którym Omer odbijał Yasemin i Koraya z rąk  "kochanego tatusia "...

Tam również była scena , którą opisałaś .... przerażona Zehra biegła do  Omera wychodzącego po walce... z magazynu.

Dotykała go sprawdzając, czy nie jest ranny, zobaczyła krew na ręce....była bardzo zaniepokojona , chociaż uspokajał ją ,że wszystko jest w porządku ... Zehra odchodząc z Yasemin prosiła , żeby na siebie uważał....

Mnie  bardzo podobała się scena, która nastąpiła później.....Erkan to pięknie zagrał.....

Omer wracał do firmy samochodem .... i wspominał jak Zehra do niego podbiegła......

Widać było na jego twarzy delikatny uśmiech... zadowolenia .... widać , że czuje się jak bohater ...obronił swoją kobietę...

wykazał się męstwem,  a przede wszystkim ....był dla niej bohaterem.. Widział to w jej oczach ...

I widać było , że  podobało mu się to  .... był zadowolony...... Mnie też się to podobało...

Druga scena , która mi tak bardziej utkwiła w pamięci .... ( no, może oprócz tej po wypadku samolotowym ),

kiedy Omer szukał Zehry w szpitalu ..... i gdy wreszcie ją spotkał na korytarzu, żywą i zdrową, tak mocno ją objął i uścisnął , że "mało jej żeber nie połamał"  - i nie chciał jej wypuścić z rąk.... jaki był szczęśliwy , że ona żyje....nic więcej się nie liczyło...

A ona oszołomiona, nie wiedziała, o co chodzi, co się dzieje....Tym bardziej , że wtedy byli mocno pokłóceni i ona już chciała odejść....a nawet odeszła,  chciała go zostawić ...

Mam nadzieję, że za dużo nie zdradziłam.... trochę trudno pisać tak ogólnikowo...

*

No tak , jest trochę tych scen, które zostają w pamięci.... oni to bardzo ładnie grają...

Hazal jest  naturalna , delikatna i wrażliwa, a czasami też twarda .....

Erkan cały czas pochmurny, mający się na baczności, kontrolujący i odpowiedzialny ....

Już jest więcej humoru....ale i tak.... mocno wciąąąaąga....

*

Piosenkę " Çok Yalnızım" ( Jestem taki samotny ) śpiewa Ilyas Yalcintas  :

.https://www.youtube.com/watch?v=9N-C99ezHHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:43

Ekfi.To jest fragment ALA sprzed ślubu Murata i Hayat.Hayat obchodziła wtedy urodziny(nie swoje prawdziwe bo jeszcze nikt nie wiedział,że nie jest Suną, a data urodzin była wzięta z dokumentów Suny) i Murat jako niespodziankę zorganizował je w domku na plaży...a w tej jej pięknej oprawie, Murat powiedział Hayat o swoich uczuciach do niej🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:51

GRA.Znowu przygotowałaś dla nas piękną, nastrojową dobranockę... Dziękuję 😘🌷💕Zasłuchałam się🙂

*Bardzo dziękuję również za klipy z fragmentami filmu "Noce z Rodanthe"  z Richardem Gerem🙂(😍)

A teraz jeszcze raz sobie posłucham Celine Dion i pięknej piosenki "Just walk away" 🙂

>

Na mnie już pora...

Dobrej nocy Elfiku🌛

Dobrej nocy GRA🌛

Dobrej nocy🌛i... pięknych snów Wszystkim 😘 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

Ta scena z ALA , była bardzo wcześnie, dużo wcześniej przed ślubem... Murat zorganizował na plaży piękne zaręczyny , niestety ,później wszystko się popsuło.....no i przez to ... akcja się rozwinęła... i teraz to już tworzą ...i  tworzą....

Te pierwsze odcinki chyba wszyscy oglądaliśmy .... a teraz chyba napięcie i humor osłabło....

Barnaby już do nas nie zagląda , a obie z Kasią oglądały i komentowały na żywo....

Kasiu , czy oglądasz jeszcze ALA na bieżąco.....??? Ja jeszcze oglądam ... ale nagrywam, więc nie zawsze jestem na bieżąco.

*

Elfi, a może będziemy oglądać na bieżąco WM w telewizji , może też Kasia i Pani KO dołączą.... ????

Może i Michał się dołączy , bo też chyba zerka .....jednym okiem....

Jakoś nie mamy wielkiego wyboru - zostaje nam już tylko KS ( I już, jak widzisz , część się zniechęca )  i WM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Kasiu,

Faktycznie to były chyba niby-urodziny Hayatt, a nie zaręczyny..... już mi się zapomniało....

potem było .... i jest jeszcze tyle zamieszania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

No to na Dobranoc..... jeszcze trochę... Engina...

.https://www.youtube.com/watch?v=lzRfuNFpmp4 

.https://www.youtube.com/watch?v=lr0Iq-jQ628
<
.https://www.youtube.com/watch?v=_H-7fgfRPYw
 

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

 

01:38

GRA,

Dla mnie WM zmienił się na korzyść, po odejściu „mamuśki”. Ona strasznie działała mi na nerwy. Nie mogłam spokojnie patrzeć na jej chciwość, podłość i brak empatii.

Alev też jest irytująca, ale w inny sposób. Ma pecha dziewczyna, bo wszystko co robi obraca się przeciwko niej i zbliża do siebie Zehrę i Omera. Przez jej ciągłe intrygi zacieśnia się więź pomiędzy nimi. Gdyby nie było Alev oni nie musieliby się tak starać, być ciągle razem, wspólnie wymyślać kolejne wiarygodne kłamstwa. Zehra nie odczułaby zazdrości, ale też częstego wsparcia Omera. Uwielbiam to jego powiedziane podniesionym głosem do Alev: „Zehra benim karım...”

 

GRA, jeśli Kasia i KO będą chciały skomentować jakiś odcinek czy scenę z WM, to byłoby miło. Ten serial dopiero się rozkręci. Ja chętnie też od czasu do czasu napiszę.

KO, Kasiu nie wiem czy wiecie, ale obecnie Hazal gra w serialu z  Hande Ercel –„Halka”(Pierścień).

Z tego co przeczytałam w „Telenowele, fora” gra Hazal jest wyżej ceniona niż Hande.

 

Kasiu, GRA dzięki za informacje dotyczące ALA.

 

GRA dzięki za  " Çok Yalnızım" i Engina.

Wiesz, chciałabym, aby kiedyś  Hazal zagrała z Enginem w serialu, a TY?

Ta dziewczyna ma dopiero 23 lata, a już jest dobra.

>>>

Dobranoc 🙂.

 

 

 

 

Edytowano przez Elfik
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dobry wieczór 😉

Cześć Elfi😘👋

Ty też już dotarłaś bezpiecznie do domu, uniknęliście niedzielnego stania w korkach😉 Widzę, że miałaś bardzo aktywny wyjazd 😁 Filipek Ciebie nie oszczędza, ale Ty na pewno nie narzekasz😉 Fajny chłopiec 👍😄

Elfi🙂

Tak, wiem,  że Hazal gra w tym nowym serialu z Hande😉 Z linków od GRA się dowiedziałam😉🌹 O ile dobrze kojarzę, to przez grę w nowym serialu popsuło się między Hazal a Erkanem?  Wybaczcie, jeśli pokręciłam, ostatnio nie jestem ze wszystkim na bieżąco, a kiedy nadrabiam, to hurtowo... 😊😘

To ciekawe co piszesz o docenianej grze Hazal nad Hande! Oglądaliśmy też  Hande w „Czarnej perle” Tam się nie spisała... Czytałam, chyba na telenowele fora, że po CP wyjechała do Anglii na szkolenie gry aktorskiej, ale nie wiem, czy to prawda, nie dociekałam dalej😉 Tuż przed premierą „Halki” zmarła mama Hande, z którą  była blisko związana,  to też mogło przełożyć ze na jej grę... 

Engin i Hazal? 🙂😉Kto wie, może spełni się Twoje życzenie i zobaczymy ich razem na ekranie❣️Ona dopiero zaczyna filmową przygodę, a jeśli już docenionio jej grę, to nowe propozycje będą się pojawiać, żeby tylko Engin chciał się nam ponownie pokazać z nowej roli😉😉😉 Na serial mógłby się skusić 👍😍😅

Pięknych snów! Dobranoc, Elfi 🌟

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Cześć GRA😘👋

Dobranocka była piękna i momentami wzruszająca... Dziękuję! 🎶😘🌹🌹🌹🌹

”Nocy z Rodanthe" nie widziałam,  a widzę, że warto zobaczyć... 😍Będzie wzruszająco... Może przy okazji wrócę do tego filmu, teraz napiętrzyło mi się zaległości w pisaniu KS...😔🤭😉 

Wspólne komentowanie WM😉 Nieczego nie obiecuję, bo w tym czasie przeważnie zaczyna się odrabianie lekcji,  mąż wraca  do domu, więc jest zamieszanie😉😉😉 Oczywiście nie jest tak codziennie, dlatego jeśli będę mogła przyłączę się do WM😘 Po Twioch i Elfi komentarzach widzę, że  będzie ciekawie😉 A KS nie odpuszczam, również staram się oglądać, tylko te ciężkie tragedie stają się męczące🤕🤨🤯 Niestety, im bardziej tragicznie, tym bardziej Turkom się podobało!  Za oknem piękny maj, wiosna,  a w TV Koszmarne Sceny będzie nam dane oglądać... Ufff! 😲😤

W ALA,  niestety poszli w przeciwnym kierunku,  niż było na początku🤨

Kerem już tak nie świruje... O matki, co on komu przeszkadzał, teraz jest spokojniejszy, szkodaaaa!😭

Tubisia wysłali chyba strzyc barany na prowincję... 😔 😭

To, że wysłali gdzieś Ibo i Didem, aurat  wcale mi nie przeszkadza 😂

Tuval jakaś się grzeczniejsza zrobiła.... 😇 Czyżby przez to zimno za oknem  temperamet jest ostygł? 🤔

Pojawił się jakiś cwaniak, wymoczek niemrawy  Emre... Jest, ale dla mnie jakby go nie było😴😩

Matka Murata łaskawie wróciła, udaje amnezję i już szykuje intrygi, chyba z drugim swoim synem... Zamieszkać w rezydencji, to jej kolejny cel! Jak łatwo  zgadnąć - obie żony Nefjata  pod jednym dachem zgodnie żyć nie będą! Jestem tego baaaardzo ciekawa...😵🙄🤨

Nie ma już tak silnej więzi  między Hayat, Asli i Ipek... Zresztą, między Hayat i Muratem też jej nie ma... 🤨 😜 Dziewczyny zajęły się swoimi miłościami i kłopotami, czasem tylko coś wspólnie zrobią, ale śmiechu z tego nie ma... 😒🧐

Dziadka  i Babcię po latach znowu wzięło na amory💝, i co z tego, jak Dziadek ma już policzone dni do końca swojego żywota! Chyba, że nagle się okaże, że postawiono błędną diagnozę lub miłość go uzdrowiła, wtedy będą żyć długo i szczęśliwe! Oczywiście po drodze należą się tragedie i intrygi, a zabawnie to może czasem jeszcze będzie! Może będzie? 😳

>

GRA, dzięki za kolejny ciekawy komentarz do WM😘🏆💛 

>

A teraz pora....

Przed snem  popatrzę na Engina, chociaż już późno, to nic, może się przyśni... 😍😊

Dobranoc GRA😘🌟, dobranoc Kasiu 😘🌟, dobranoc Gromadko! 💞😘🌟

Edytowano przez Pani KO
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Michałku😉

Ty już na pewno śpisz... 😴 

Spokojnych snów Ci życzę 🌟

Dobrrrrrranoc! 

P. 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie mówię tylko... DZIEŃ DOBRY  🙂 i

*785232aa3ee9b10d693593951d947fe02611.jpg

a na linki i posty znajdę czas później🙂

>

Przyjemnej pogodnej niedzieli Gromadko 🌞🙂👋

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Dzień dobry Ekipo!

Cześć Kasiu niezawodna! :-)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej niedzieli!

GRA - udaje mi się jakoś przemieszczać po domu, poza dom jeszcze nie nosa nie wysciubiam. Za słaby jestem. Ostatnio do przeglądu auto zaprowadził mi Bratanek. Brat też nas odwiedza i przywozi ciężkie zakupy. Dwa dni temu odwiedził nas kuzyn z rodziną i też coś pomógł. No i  są inni kuzyni, koledzy... 

Jakoś dajemy radę. Zobaczymy czy uda się jechać na działkę po kontroli 16.05...

Nie obiecuję, ale może czasem zerknę z Wami na WM...

KO - ale się rozpisałaś! ;-) Pozdrawiam Cię serdecznie zagoniony Wróbelku! :-D

Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂

W mojej okolicy od tygodnia kwitną konwalie😉 Co za zapach... ach... 😍☺️tapeta-bukiecik-konwali-i-kawa-na-dzien-

>

Kasiu 😘👋

Przekazałam 😄dalej... 😄😄😄

>

Michałku😘👋

Jak to miło zobaczyć Ciebie tutaj rano.... 😊🌞🌷🌼🌸...

Trzymam kciuki 🍀🤗 za kontrolę i pomyślny wyjazd na wieś! Jesteś dzielny, wiem to,  i chociaż jest ciężko, dajesz radę! 😉💪Pomoc rodziny i znajomych teraz na pewno jest nieoceniona... Z czasem się i to ułoży, będzie dobrze! 😘👋

A zresztą... Ty wiesz co❣️ 😊

 

Michałku😉 Czasem oglądam ALA na żywo, zapraszam Ciebie do komentowania, jeśli znajdziesz chwilkę 😄😛 Ostatnio mam więcej obowiązków w firmie, więc nie jest to codziennie, ale kiedy mogę jednym okiem oglądam 😉😉😉 

P.S. 

Dzięki!!! Wróbel Zagoniony Pozdrrrrrrawia Kolegę Michała! 👋🤗😄

>

Pogodnej i spokojnej niedzieli Wszystkim życzę🌞🌿🌳🌸🌼😘👋

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  🙂

Witaj Kasiu 👋😀

Witaj Michale 👋😀

KO 😀

Dzięki za krótką recenzję ALA🌷. Już mam jakieś pojęcie, co tam się dzieje. Chciałoby się tyle rzeczy zobaczyć, ale brakuje czasu. Mnie najlepiej ogląda się w nocy, kiedy nikt mi nie przeszkadza. Niby małych dzieci w domu nie ma, ale .... :classic_biggrin:.

Masz rację godz. 16-18 to pora największego zamieszania 🤪. Też często niby oglądam, a mało wiem. I te dzwoniące w tym czasie telefony 😠.

Nocna wena? :classic_smile: Nasza kafe czynna 24h 😀.

Michale  🙂

Dziękujemy za pozdrowienia 🌺 i również serdecznie Ciebie pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Gorące pozdrowienia dla Twojej Mamy, bo zdaję sobie sprawę, że to na Nią spadły teraz wszystkie obowiązki  ❤️.

Gdzieś z 5 lat temu moja Mama złamała rękę (miała 2 operacje) i pamiętam, jak wtedy wszystko spadło na mnie: zakupy, sprzątanie, gotowanie, ubieranie, pranie.

Dobrze, że macie wsparcie i pomoc w Rodzinie 💞. To bardzo cenne w tym trudnym dla Was okresie.

Mam nadzieję, że z każdym dniem powoli poprawia się Twoja sprawność. Rehabilitacje też pomogą.

Oby udało Ci się pojechać w maju na działkę, bo tam wśród przyrody i słoneczka poprawi Ci się też nastrój.

Wszystkiego dobrego Michale!😘❤️:classic_smile:.

>>>

Życzę Wszystkim udanej i słonecznej niedzieli ☀️🌲😘.

http://www.pozytywniej.pl/upload/c6527c7fa3d42195d60b70a8f4217c142467.png

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17:33

Dzień dobry wieczór 🙂👋

>

Witaj Michale 🙂
Życzę Ci szybkiego powrotu do pełni sił i bardzo dobrych,pomyślnych wiadomości po Twojej kontrolnej wizycie lekarskiej.Wiejska hacjenda na Ciebie czeka 🙂 😉
>
GRA.W miarę możliwości oglądam ALA na bieżąco i ten serial nadal mi się podoba,choć wolałabym aby jednak było w nim tak jak wcześniej,trochę bardziej komediowo🙂W każdym razie jeszcze mnie ani nie nudzi ani nie irytuje,co ostatnio czuję oglądając KS.ALA ciągle jeszcze oglądam z przyjemnością🙂
>
GRA , Elfi.Jeśli będę oglądać WM to jakieś jedno zdanie o bieżącym odcinku lub scenie może też napiszę🙂 Wy też piszcie.Bardzo fajnie się Was czyta🏆👏 😘
>
Elfi.Nie bardzo mam teraz czas i nie oglądam żadnego tureckiego serialu(choć mam przygotowaną listę do obejrzenia😀 a ostatnio chciałam nawet wrócić do kolejnych odcinków YE ale nie mogę odnaleźć tych z napisami pl.;zostaje mi tylko ros.strona🤨)więc nie wiem kto i w czym gra🤔

*To fajnie,że tak dobrze wiedzie się Hazal Subaşi na aktorskim polu i jest tak doceniana.Życzę Jej aby miała mnóstwo okazji dla rozwijania swojej kariery.Pamiętam list,który Erkan Meriç napisał do niej po ich rozstaniu i może te Jego szczere życzenia powodzenia,które Hazal od Niego otrzymała również miały swoją moc sprawczą co w połączeniu z Jej talentem i pracowitością zaczynają owocować?
>
KO.Dzięki za super komentarz do serialu ALA 😀👍🌷Świetnie się czytało😘
U mnie też już są piękne pachnące konwalie...A za chwilę będzie pachniał też bez 😍

>

*a_wam_jak_mija_niedziela_2015-01-25_12-4

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta😀Nie zdążyłam edytować postu😫😤 Nie oglądam żadnego tureckiego serialu poza oczywiście ALA, KS i (nie zawsze)WM.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 05.maja,a 05.maja nasza/moja ukochana serialowa para Fatmagül i Kerim 😍 wzięła ślub, czyli...dziś obchodzą swoją rocznicę ślubu😍 Wszystkiego najlepszego F&K💐🍾🎂🎁  

*

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dobry wieczór 😀
Kasiu, dzięki, że przypominasz nam takie daty. Obie z Basią macie bardzo dobrą pamięć.
Może z okazji takiej miłej, ślubnej rocznicy przypomnimy sobie trochę klipów z GF...
<
Na początek piosenka "Canım Sevgilim", którą śpiewa Baha :
.https://www.youtube.com/watch?v=fsLHQsopJQg
<
W drugim klipie Toygar Isikli śpiewa "Kalbimdeki Sanci"
.https://www.youtube.com/watch?v=5UvZqAREngA
<
Krzysztof Kiljański i Kayah śpiewają "Prócz ciebie nic"
.https://www.youtube.com/watch?v=A4VKG771nMQ
<
Grecka piosenka " An Ise Plai Mou" , którą śpiewa Dimitris Mitropanos :
.https://www.youtube.com/watch?v=YUpa7kIZDL8
<
Rosyjska piosenka " Где была ? " którą śpiewa Elena Vaenga :
.https://www.youtube.com/watch?v=n7pNgoYRyGE
<
Piosenka "Benim hala umudum var " , którą śpiewa Mazhar Alanson :
.https://www.youtube.com/watch?v=6tkAPFnmduE
<
Piosenka arabska "Lessa Gaya A'oullou", którą śpiewa Nancy Ajram :
.https://www.youtube.com/watch?v=n6-enBJmjhY
<
I jeszcze oryginalny fragment z 73 odcinka :
.https://www.youtube.com/watch?v=CRCtqW3DlsU
<
Piosenka " Bana Ellerini Ver", którą śpiewa Özdemir Erdoğan i fragmenty z GF:
.https://www.youtube.com/watch?v=6ddCuFWwFwY
<
Znowu przywołaliśmy trochę miłych wspomnień...
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

I może jeszcze na dodatek piosenka " Już nie zapomnisz mnie" którą śpiewa Jan Kobuszewski.

Klip zrobiony przez p. Margaritę :

.https://www.youtube.com/watch?v=0BJ6brEJ5pA

*

I popatrzmy jeszcze na najpiękniejsze śluby w tureckich serialach, które znamy :

.https://www.youtube.com/watch?v=nE_cRMfQttc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

23:23

Pięknie Ci dziękuję za GF-ową dobranockę, GRA😘🌷Jak miło było jej posłuchać i znów popatrzeć na Kerima (💕😍) i Fatmagül 🙂

*I jeszcze piękny przedwojenny szlagier "Już nie zapomnisz mnie" i wspaniały Jan Kobuszewski dodatkowo w połączeniu z fragmentami GF...cudne💕🙂 Dziękuję😘

*Dzięki również za klip ze ślubami w tureckich serialach.Nie wiedziałam, że Nihan i Kemal kiedyś się pobiorą😯 Serialu "Tylko z Tobą"nie oglądałam🙂

>

Po dobranocce..i dla mnie już pora spać 😴🙂

DOBREJ NOCY Wszystkim🌛

Słodkich snòw😘👋

 

Edytowano przez Kasia_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 👋  🙂

Och! GRA, rozmarzyłam się… 😊🤩.Tyle pięknych scen sobie przypomniałam…:classic_love:💞.

Taki cudny Kerim i te Jego piękne włosy. I głos przenikający aż do serca. Niestety zawsze lektor skutecznie zagłuszał nam ten wyjątkowy dźwięk głosu Engina.

Dziękuję za piękną, pełną wspomnień Dobranockę ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼.

 

Kasiu  🙂

Dzięki, że przypomniałaś nam o tej rocznicy ślubu Fatmy i Kerima oraz za wspaniały klip.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

01:34

Dobranoc 🌛.

Pięknych snów :classic_love:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×