Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

/c.d./

Wracając do Aylin... Jeszcze tylko spojrzenie na zdjęcie zmarłego tragiczne brata i jest gotowa! Niestety! I tym razem przegoniono ją z hotelu. Ale Aylin nie odpuszcza. Ukryła się, wycelowała, była gotowa do strzału. Życie Kapitana było przesądzone. Do strzału jednak nie doszło. Celil jej przeszkodził! (Nadal nie wiemy, czy Aylin celnie strzela? Czyżby liczyła na szczęśliwy traf?! Celne  trafienie prosto w ten zakuty, angielski łeb?! Może jeszcze się tego doczekamy?) Roztrzęsioną Aylin zajął się Celil. Jego troskę błędnie odczytała Guzide. Oczywiście nie ma prawa być zazdrosna i mieć pretensje, ale zakochane serce ma inne prawa. Choć jej uczucia są głęboko ukryte, w oczach widać smutek i żal na ich wspólny, bliski  widok. 

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

/c.d./

Kolejnym przełomem, a raczej rozłamem, była  rozmowa Celila z Seyitem. -Petro to łajdak! Nie wolno mu ufać! Zgodnie domyślili się, że Petro celowo wprowadził Seyita w błąd. Celowo zasugerował, iż kuzyn Szury, którego Seyit nie znał,  jest jej nowym ukochanym. Petro na pewni musiał o tym wiedzieć. Seyit nie zwlekał! Wybiegł wściekły z hotelu. 

I tak kończyły się dobre dni dla łachudry Petro. Okazało się bowiem, że Baronowa ma na niego haka, są to jego zdjęcia w towarzystwie bolszewików. To jest karta przetargowa z walce z Petro i Kapitanem. Oni dadzą jej spokój, a ona ich nie wyda. Ta oferta tyczy się tylko jednego zdjęcia zdrajcy Petro, za resztę Baronowa domaga się dużych pieniędzy. Nie wiadomo co czeka ją w Anglii, do której się właśnie wybiera. (Fajnie, wręcz komicznie wyszła ta scena; Baronowa z małym, damskim pistolecikiem, a Petro wystraszony, jakby jemu groziła  bronią większego kalibru! 🤣 Oczywiście strach go ogarnął na myśl o niewygodnych zdjęciach😉 Ale tak mi się to jakoś skojarzyło 😜

/c.d.n./

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Po głośnej awanturze Szura opuściła  ciotkę. Zamieszkała z Tiną i Yusufem. Nikt nie wiedział, gdzie jest, a Seyit szalał. Ciotka też jej szukała. Dlatego chowając dumę do małej torebki, przyszła prosić Seyita o pomoc. -Teraz jesteś  bezradna i zrozpaczona?! Dlaczego nie poprosiłaś o pomoc Petro?! Intrygując nie byłaś taka bezradna!... Seyit krzyczał na cały hotel nie kryjąc złości na jej podłość.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Seyit był bardzo wzburzony, bo jeszcze nie ochłonął po ręcznej rozmowie z Petro. Szybki strzał na powitanie, silny uścisk na idealnie równiutkim, białym kołnierzyku zdrajcy wystarczająco przemówiły za Seyita. Nie zapominajmy o pięknym ślizgu przez korytarz, którym Petro wytarł  drewnianą podłogę, gdy niezapowiedziane odwiedził go Seyit.  Oprócz krzyków i oskarżeń usłyszeliśmy jeszcze wyznanie miłości Petro. Oczywiście tej miłości Petro nie wyznał Seyitowi, ależ skąd, ale przyznał się w końcu do swojego uczucia do Szury. Miłość i szczerość! To wielkie i piękne słowa, ale ich znaczenie jest zupełnie obce Petro! Ile w jego podłościach jest miłości?!   (Ja tego nie mogę potrafię pojąć. Ale doczekałam się przybicia piątki pięścią w twarz.  Hmm... Cieszę się, chyba nie jestem okrutna? 🤭

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

/c.d./

Seyit z pomocą Galipa nareszcie odnalazł Szurę. Kazał powiadomić o tym jej rodzinę. 

Szura nie załamała się. Znalazła sobie aktywne zajęcie, czym wzbudziła podziw Tiny. Szura po pracy będzie przygotowywać dżemy, to będzie też jej dodatkowe źródło dochodu. Stara się tym zająć myśli, ale to nie takie proste. Nie tak łatwo pogodzić się ze zdradą. Dla Szury ważne jest też, żeby stanąć na własne nogi. 

Ciekawski Sabri lubi rozmawiać z Celilem. Ich rozmów  na przykuchennym patio chętnie skucha Guzide. (Ja też je lubię) Dziś dowiedziała się, że Celil nie kocha Ayse i nigdy już nikogo nie pokocha tak jak Tatii. Smutek ogarnął Guzide. Czy naprawdę już nigdy tak nie pokocha? - można to było wyczytać z jej oczu. 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21:11

IM 26.Basiu cyt:" Ayla ma go już na celowniku i wtedy wkracza Celil, który nie dopuszcza do tragedii. Mam tu na myśli tragedię Ayli, bo kapitana nie byłoby mi wcale żal, gdyby ten zamach na jego życie się udał." 
Basiu.Mnie również wcale nie byłoby żal kapitana🙂😜 Byłoby mi tylko żal Alyi.
...hmm...dziś zarówno Alya jak i baronowa mogły ostatecznie rozwiązać problemy z tymi dwiema kanaliami-Petrem i kapitanem😉
Jedna miała na muszce fałszywą facjatę Petra(pięęękna😜 scena gdy Petro przed Lolą i jej pistolecikiem robi się taaaki maluuutki i wystraszony😀) , a druga, to odrażające indywiduum Willy'ego. Trochę szkoda,że ani jednej ani drugiej zupełnym przypadkiem ta broń nie wypaliła i ...byłoby po sprawie😉bo przecież wredną, pazerną baronową przed strzałem powstrzymywała kasa,na którą liczyła szantażując Petra tym czego o nim się dowiedziała, a Alyę, mimo jej nienawiści do kapitana chyba jakieś ludzkie uczucia,jakiś strach, bo długo się zbierała by do tej nędznej kreatury kapitana,s.trzelić.
...ale...najpewniej i jedna i druga mimo,że uwolniłyby świat od kanalii,poszłyby niestety siedzieć za zabójstwa "człowieka".Pewnie to miał na myśli Celil,który powstrzymał Alyę przed z.abiciem tego obmierzłego typa,Willy'ego. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21:36

KO🙂Pięknie dziękuję za świetne! streszczenie IM26💐🏆

cyt:"Nie zapominajmy o pięknym ślizgu przez korytarz, którym Petro wytarł  drewnianą podłogę, gdy niezapowiedziane odwiedził go Seyit." KO🤣🤣🤣 Ta scena ogólnie nie była zabawna ale Twój opis akurat tego fragmentu...klękajcie narody!! 🤣🤣🤣Umarłam🤣🤣🤣

>

*KO cyt.:..."I tu na myśl mi przyszedł cytat z mojego Teścia - „Włos długi, rozum krótki” O matko! Przepraszam wszystkie długowłose Koleżanki!😊😘🌷 )

**...taaaa...😂😂...I wszystko jasne😁 Długie(średnio) i do tego blond...🤣 W środę idę do fryzjera ale i tak nie zetnę!😜

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:20

Dobry wieczór 😀
Cały dzień poza domem.... dopiero zasiadłam przed laptopem...
To może... z okazji.. dzisiejszej Dobranocki posłuchamy starych polskich przebojów... ? 🎶
<
Na początek Ryszard Rynkowski śpiewa " Nie budźcie marzeń ze snu "
.https://www.youtube.com/watch?v=uD7NUS9vdmc
<
Anna Maria Jopek śpiewa "... że wysiada .."
.https://www.youtube.com/watch?v=RJsTBwHT6TY
<
Grzegorz Turnau i jego przebój "Między ciszą a ciszą"
.https://www.youtube.com/watch?v=v0aHjVJlLno
<
Zespół Maanam  i " Wyjątkowo zimny maj "
.https://www.youtube.com/watch?v=3Skn4vxU9cA
<
Anna Jurksztowicz i piosenka " Zmysły precz!"
.https://www.youtube.com/watch?v=7wFy9mSuy2I
<
Zespół Bajm i Beata Kozidrak śpiewają "Jezioro szczęścia "
.https://www.youtube.com/watch?v=uI3tMyDQmJo
<
Budka Suflera z Urszulą i ich przebój  "Luz, Blues, w niebie same dziury "
.https://www.youtube.com/watch?v=XM07l_DgwY0
<
I na koniec piękna piosenka zespołu Daab " W moim ogrodzie "
Zawsze słucham jej z wielką przyjemnością ...
.https://www.youtube.com/watch?v=qKAz9zlk6Xw
<
Dziś trochę nostalgicznych wspomnień....
<
Kasiu, myślałam własnie o Tobie , jak zobaczyłam klip z melodią do " Petera Gunn'a "
i się zastanawiałam czy Ci się spodoba...uważam to za świetny kawałek...
Znalazłam jeszcze dużo innych wykonań tego utworu - ale ten jest chyba najlepszy...
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

I jeszcze .... na sen .... trochę Engina :

"Corazón Valiente" ( Odważne Serce ) śpiewa Thalia
.https://www.youtube.com/watch?v=aXkXLw-2ndA
<
"Shape of You" ( Kształt Ciebie ) śpiewa Ed Sheeran z Zionem i Lennoxem
.https://www.youtube.com/watch?v=mIamkoeZr54
<
"Daria Cualquier Cosa " ( Daj wszystko ) śpiewa Jeanette
.https://www.youtube.com/watch?v=CTOQ_xhdA7Y
<
"Fiebre " ( Gorączka ) śpiewa Ricky Martin 
.https://www.youtube.com/watch?v=BDvVb3GzA2w
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była kiepska, więc urządziłam sobie dzisiaj maraton serialowy. Już jestem na bieżąco z odcinkami IM.

Basiu😀KO 😀 bardzo pięknie dziękuję Wam za wspaniałe i obszerne streszczenia 26 odcinka, a Tobie Kasiu 😀za komentarz do IM26 🏆🎖️💐👏.

Przepraszam boli mnie głowa, więc nie będę się szerzej rozpisywać. Wy napisałyście wszystko. Uwielbiam Wasze dopiski w nawiasach :classic_laugh:.

Cieszę się, że w dzisiejszym odcinku pewne sprawy się wyjaśniły. Szura przekonała się, że cioteczka chce napisać jej swój scenariusz na życie, Seyit przekonał się jak fałszywa była rzekoma przyjaźń Petra, a Petro w końcu otwarcie przyznał się, że kocha Szurę ( o ile ta kanalia jest zdolna kogoś kochać). Celil, który ostatnio sam nieźle narozrabiał, wykazał się dzisiaj dojrzałością, mądrością, rozsądkiem i ostrożnością. Bardzo podobał mi się w tym odcinku ... i tym razem nie chodzi mi o jego urodę 😀.  

KO, ja też nie obrażę się za cytat  „Włos długi, rozum krótki” , bo mnie to nie dotyczy , tzn. długi włos😀, co do rozumu, to nie będę się wypowiadać:classic_smile:.

Kasiu, a ja idę w piątek do fryzjera i jeszcze podetnę, tak na wszelki wypadek:classic_biggrin:.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

I jeszcze mała poprawka do ... wczorajszego.... Engina...
sorry, ale to ja źle skopiowałam - zabrakło ostatniej literki

Piosenkę " Celos"  ( Zazdrość )  śpiewa Fanny Lu :
.https://www.youtube.com/watch?v=bEwHmRFAiEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA witaj 👋

To Ty spędziłaś niedzielę odwrotnie niż ja, bo ja cały dzień w domu…

Dziękuję za dzisiejszą Dobranockę 😀💐👏.

Warto sobie przypomnieć starsze przeboje.

Z klipów najbardziej podołał mi się ten z utworem „Daria Cualquier Cosa”, bo miał

fajne zdjęcia Engina i ciekawe kolaże.

>>> 

Dobranoc.

Pięknych snów:classic_smile:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:30

A, to miłe GRA🙂 Dziękuję 😘 Ja też uważam,że temat do "Petera Gunn'a" to świetny kawałek🙂 No i (akurat w tym klipie)...ta blacha!! 😉 Świetne!!

>

Oj...Miło było powspominać te stare polskie piosenki.Dziękuję Ci za dobranockę GRA🌹Ja(kiedyś)również zawsze z przyjemnością słuchałam  piosenkę "W moim ogrodzie" zespołu Daab, a dziś słyszałam ją pierwszy raz po dłuuugim czasie 🙂Dzięki😘

*Dzięki też za klipy na sen...😍💕💕😉

>

DOBRANOC Ekipo 🌛👋

Niech się przyśni...🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Kasiu,

Dokument Tomasza Sekielskiego ma już ponad 5,6 mln wyświetleń  .... od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulinko, jak zwykle jesteś niezrównana i Twoje streszczenia również. Bardzo dziękuję ❤️.

Oj Elfi, rzeczywiście ciężkie jest życie w weekendy. Niedziela jest chyba dla mnie najbardziej absorbująca. Dobrze, ze Ty mogłaś dzisiaj urządzić sobie niedzielę serialową :classic_smile:.

Miałam jeszcze o coś zapytać w kwestii IM, ale padam z nóg i już się pożegnam.

Dobranoc :classic_smile:.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Dobry wieczór!

Przeczytałem wszystkie streszczenia i komentarze o IM! Fantastyczne!

Pauliniu - wielce utalentowana KOleżanKO! Chyba pora wrócić do pomysłu, aby wysłać Cię na jakiś kurs, np. pisania scenariuszy! Masz wrodzoną vis comica! Pora to wykorzystać!

KTO JEST ZA?????

Dobrrranoc Gromadko!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dobry wieczór 😄

Kasiu 😘🏆🌹💙

Elfi 😘🏆🌹💙

Dzięki, miło mi!☺️😄😘 ... (limit mnie dopadł 😏)

Ciekawe spostrzeżenia i komentarze🏆👏 Ależ dziś by się spraw rozwiązało, gdyby Aylin i Lola pociągnęły za spust. Ale kara też by była! 

Elfi😉 Zgadzam się też co do Celila, dziś jak prawdziwy przyjaciel był z  Szurą i Seyitem. Mądrze i przytomne dział, myślę też o Aylin. Po ostatnim kiepskim  czasie, teraz stanął na nogi. Na szczęście w porę się opamiętał  i zaczął pracować. 

 Ponownie się uśmiecham, gdy Was czytam (ja na pewno mam coś nie tak z głową🤪) bo nijak dziś IM nie chciało mi wyjść poważne, choć  odcinek był smutny i przełomowy.

No i jeszcze ten cytat...🙃 To ta pogoda?🧐 akurat🤣 .... Ja mam blond farbowany, długość - za ramiona... wszystko w temacie 🤪....🤣🤣🤣

Kasiu😄 No właśnie... Ręczna konfrontacja Seyita z Petro.  Poważna scena, napięcie, bójka...   a ja co? 😂😂😂....  Petro dziś nie spadł na cztery łapy 😛 W końcu Seyit i Celil przejrzeli na oczy. Od teraz tak kłamliwa łachudra nie będzie się tak panoszył.  Oby!

>

Elfi 😉 Dzięki za info o tureckim Dniu Matki! 🌺🌼🌹 Wkrótce u nas też będzie 😉 Być może z tej okazji pojawią się ciekawe zdjęcia, oczywiście nas najbardziej ciekawią te z Enginem 😁

>

GRA😀

Dzięki za wspomnienia w Dobranocce i za Bajm😘🌹🌹🌹💗

Engin😍 Fajnie mu w dłuższych i w krótszych włosach,  z brodą, czy krótszym zarostem.  W bluzach, koszulach, garniturach, też świetnie wygląda, ale gdy pojawiają się z GF, oczy same się uśmiechają, a w myślach pojawiają sceny z serialu. To  już tak zostanie🤩😍... Dziękuję za wszystkie klipy😘💝 

Rano mam wyjazd, więc już pora...

Dobrej nocy Wszystkim życzę💗😴🌟

Edytowano przez Pani KO
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu😘🏆💙🌺 Dziękuję!  ... (nadal mam limit!)

Jestm ciekawa Twoich pytań o IM. W dzień też możesz zapytać, póki odcinek jeszcze świeżo obejrzany 😉 

Dobrej nocy! 🌟😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Panie M! 😄 

Oczywiście dzięki za przeczytanie i pochwałę! 😊😘😄

Kurs powiadasz.... 🤪 😛

Śpij dobrze... 😴

Dobrrrrranoc! 🌛

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🍪☕🙂

*16944.gif

>

Michale😀Znając pracowitość, obrotność i zorganizowanie Pauli to mimo wszystkich zajęć,pewnie i na kurs pisania scenariuszy czas by wykroiła 😁 Paula,trzymaj się!!😂

>

Fajnego,pomyślnego poniedziałku Ekipo 😘👋

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😁

656c609c6efd0bb703ae768ce69ef0e78996.jpg

Cześć Kasiu😘👋

Dzięki! 💞Tobie też słonka☀️ i radości 😄 .... Sympatyczny futrzak 🤩

Czas na kurs📝🤓... 🧐🤔 ... poszukam🔎⏰... 😂 

Gromadko, spokojnego poniedziałku 🌞😘👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrrrry Panie M! 😎👋

Co to ja miałam napisać??? ...  Co? ... 🤔

Ty wiesz co... 😜😂

Dobrrrrego dnia  prrrrrracusiu!🍀🌞😉

PozdrrrrrawiaM! 🤓

7e505e7b1a941c1069ab0458fb238894.jpg

P. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie  🙂

Kasiu 👋, KO 👋

Nowy dzień, nowy tydzień - co nam przyniosą?🤔

U mnie na start - brak limitu :classic_sad:... a tu takie fajne obrazki. Kasiu, KO 💙💙💙💙💙💙😀.

KO, zdjęcia Engina z Mamą to my mamy tylko z uroczystości rodzinnych (przeważnie śluby), natomiast wczoraj w Dniu Matki Erkan wrzucił swoje zdjęcie z Mamą na Insta. On chyba jest z Nią bardzo zżyty, bo sporo widziałam Jego zdjęć z Mamą.

>>

Miłego poniedziałku "13-go", udanego tygodnia 😘☺️.

 

91d30471590183f1b3da2aaca465b90e_th2.gif

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Elfi 😃👋

Dzięki, nie to będą tylko dobre wiadomości! 🍀💗😘

O nowych zdjęciach Engina pomarzyć zawsze można 😉 Może w końcu doczekamy się na jego nowy projekt! 🤔🧐😁

Dziś 13! 😁Rano załatwiałam pewną sprawę i musiałam wpisać datę! Ale ten maj pędziiiii! 🚀😂

Miłego i pogodnego dnia, niestety nie podzielę się słoneczkiem, bo nie mam... Takie mam... 🌞🌞🌞🌞🌞😃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kącik zaległości😉

Może zdążę z KS przed ALA😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KS 154
>
1.
Dlaczego Kamal stracił ważną działkę?
Kto namieszał?
Kto zdradził?
Kto powiedział Emirowi?
Zehir wie, ale nie powie.
Ponieważ podejrzewa Tarika! (To poważna sprawa)
2.
Asu tańczy, jak Emir zagra.
Włamała się do komputera Kemala.
Zrobiła zdjęcia przelewów.
Zrobiła też kopię dokumentów na pendrive.
Teraz to Asu może...  sobie krzyczeć ile chce. (Zdrajczyni)

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

3.
W Zonguldak koniec przerzucania papierów.
Ayhan znalazł prawdziwy akt urodzenia Asu.
Dokument przesłali faxem Kemalowi.
Teraz wszystko się zmieni! (Na to liczę!)
4.
Nihan śledzi Zeynep.
Zeynep spotkała się z Emirem.
To ciekawe.
Zeynep krzyczy na Emira.
Ale to nie jest aż tak ciekawe.
Najciekawsza jest Nihan pędząca ze złością w ich stronę.
Emir ma już wytłumaczenie.
Chodzi o ś.mierć Ozana (Eeee... To wymówka Nihan na spotkania z Kemalem! )
Emir wydał  Zeynep, to dla niej kara, a Nihan przestał go podejrzewać.
A to się d.iabeł wywinął! 

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

5.
Na nabrzeżu...
Asu przywiozła pendirve z dokumentami Kemala.
Kemal już czekał w ukryciu. (Kiedy on ją śledził?)
Dołączyła też Agentka "Czerwony płaszczyk"
Brakuje Emira.
O, już i on jest!
Kemal zna powód zdrady Asu - Dlaczego  to zrobiła?
Ma  jej prawdziwy akt urodzenia.
Nie ma wątpliwości - Asu i Emir są rodzeństwem.
Kemal dostał kolejny cios. (Nihan też! Narzeczona Kemala jest jej szwagierką!) 
Teraz czas na zemstę.
Agentka Nihan też się przyłączy?
Na pewno! 
Ma trochę wolnego.
Praca poczeka, a Deniz ma opiekę. (Będzie fajnie!)

/c.d.n./

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

6.
Zeynep jest załamana, zrozpaczona!
Dzwoni więc do brata.
Do Tarika.
On jej pomoże??? 
7.
Zehir sprawdza Tarika.
Sprawa z utraconą  działką, to za duży zbieg okoliczności.
Zehir chciałby się mylić. 
8.
Asu rozpacza! (Co za płaczliwy odcinek)
Ojej, Kemal nie odbiera!
A Kemal zamierza sprawdzić, jakie dane Asu ukradła z firmy.
Oj, Asu znowu się rozpłacze. (Co za los)

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

/c.d./

9.
Agentka 'Czerwony płaszczyk" dostała zakaz samodzielnego działania.
Zakaz był wyraźnie przekazany.
Kemal mówił wolno i wyraźnie. (Ja dobrze słyszałam!)
Niestety!
Do Nihan to nie dotarło!
Jej mózg jeszcze tego nie przetworzył.
Już zdążyła umówić się na spotkanie z Asu.
Oczywiście Kemal nic nie wie. (Przecież nie musi wiedzieć)
10.
Zeynep i Tarik.
O co chodzi??? 
To oni są odpowiedzialni za ś.mierć Ozana!!!
Zeynep go udusiła.
Resztą zajął się Tarik. (Co za rodzeństwo! Jestem w szoku!)

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×