Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Emir nie trzy kroki za Kemalem, a jak stąd do Stambułu. Nie nadąża z przyswajaniem. Mózg mu się zmiękczył. Za dużo płynu  do tkanin było w szlafmycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hakan zrobił sobie wolne, a tu Emir go potrzebuje 😅

Ayhan zajął się doktorkiem. On też pomógł Kemalowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nihan wzięła Efsane na spytki! Podeszła ją!

*Teraz Efsane ma jej opowiedzieć wszystko co wie o dniu śmierci Ozana i o wszystkim co działo się tuż przed!!

*Efsane podsłuchiwała wtedy rozmowę tel.Emira o zmianie planów!

*Skończ z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emir wychował sobie donosicielkę, ale tego dnia nic mu nie idzie, Efsane zmieniła front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzanie wydarzeń z dnia śmierci Ozana.  Efsane sporo wiedziała i milczała. Gdyby nie Kemal, Nihan i wiele mniej by wiedziała. Niech pamięta o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak teraz Asu będzie odwiedzać mamę? Będzie wpadać do Nihan na herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma słaby punkt, Zehra jest słabością Zehira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zehra ma się wkręcić do firmy Kemala. To polecenie Emira. Oj, Zehir dał się nabrać na jej miły telefon i zaproszenie na kolację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ Zehir dał się podejść Zehrze!! Zaślepiony...Zehra zaprasza go na kolację!! A on...prawie fruwa z radości.... *Zehra jest nadal na usługach Emira !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal na serio zwierza się Hakanowi czy go podpuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Kemal naprawdę ufał Hakanowi?

Chyba nie?..a może na razie go sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leyla i Nihan szyją intrygę.Firma Kozcuoğlu się wali i trzeba to wykorzystać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leyla myśli za Nihan.  Firmę Kozcuoglu trzeba dobić. To najlepsza okazja. Przecież jest udziałowcem, może się porządzić po swojemu. Leyla oczywiście jej pomoże😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Nihan pogrywa z Emirem? A tak, Leyla jej przypomniała, że wroga atakuje się tam, gdzie się nie spodziewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ayhan nie jest chytrus 😉Podzielił się z Emirem informacją gdzie jest poszukiwany doktorek🙂 

*Hi,hi...Kemal i Ayhan współpracowali przy niespodziance dla Emira.Teraz doktorek będzie się spowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal dobrze się bawi, nareszcie on stawia warunki, a wszyscy tańczą, jak on zagra.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak! Hakan,wtyka Emira już mu się pochwalił, że Kemal go odwiedził😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ayhan był bardzo uprzejmy, wytłumaczył Emirowi dlaczego ma u siebie lekarza jego matki. To przez zatarg z Galipem! Emir się nie spodziewał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal osaczył Emira i Galipa z wieeelu stron😁Podoba mi się😁Akcje ich firmy pikują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal teraz tylko czeka na kolejne ruchy. Oczywiście on teraz kieruje ruchem! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny odcinek, dużo się działo i nawet wszystko zrozumiałam.

Dzięki, dziewczyny 😘. Miłość czeka 💞🌩️.

Odebrałam prezent od brata ciotecznego (elektroniczny gadżet) i już pyta, czy rozgryzłam. Co mam mu powiedzieć? Że do jutra nie oderwę się od Turka o napędzie atomowym?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 😘

Barnaby 😘

Dzięki za wspólne KS! 😉👋

Na pewno jutro Emir będzie miał pocieszycielkę. Zeynep nie zostawi go samego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO,Barnaby dzięki za Wasze miłe towarzystwo przy KS 😘

Oj tak.Działo się.Baaardzo fajny odcinek🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BBO11. Aslan i Düriye oddają Narin Harunowi jak niepotrzebny mebel postawiony w przedpokoju, o który wszyscy się potykają. Są wprawieni, już raz dali ją Mustafie, teraz niech bierze ją pierwszy lepszy, o którym nic nie wiadomo. Ona ma rodziców, ale co to obchodzi nadętych egoistów, przecież cały świat kręci się dlatego, że oni na to pozwalają.

Jeszcze niedawno Düriye obejmowała Narin i wmawiała jej, że to właśnie jest rodzina - ludzie, którzy się wspierają. Wspierają ją i to jest racja ich istnienia, a jak nie, to wypad za drzwi do czasu, gdy ona będzie potrzebować dachu nad głową.

Serdar słyszał to wystawianie na sprzedaż i jego wrażliwość i sumienie nie odezwały się słowem.

Odrażający p... Aslan nakazał pielęgniarce podanie Mustafie podwójnej dawki środków uspokajających. Mustafa już dostaje silne leki sedacyjne po operacji, do tego ma padaczkę, a leki przeciwpadaczkowe też wyciszają (na Mustafę tak sobie działają). Trzeba być kr.etynem albo sadystycznym padalcem, żeby tak ryzykować życiem własnego dziecka.

Strzeliłam kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:.

Barnaby, sok z surowych buraków może i ma ziemisty posmak, ale Michał wspomniał o kiszonym soku. Smakuje całkiem inaczej niż surowy. W mojej rodzinie nazywamy go kiszonym barszczykiem.

Może na taki byś się skusiła :classic_tongue:.

Paulinko, dziękuję Ci za kolejne streszczenia KS. Mój limit reakcji już wyczerpany. Swoją drogą nie wiem dlaczego tak długo mam szlaban. Dziękuję Ci serduszkami ❤️❤️❤️.

Dziewczyny, świetne są te Wasze komentarze z KS na bieżąco. Wielkie dzięki 😘. Nieźle się uśmiałam :classic_biggrin:.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry🙂

.http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/milego_popoludnia_z_usmiechem_0.jpg

 Spokojnego popołudnia życzę😘

Barnaby, trzymam kciuki za Twój szybki powrót do formy♥️

Dziękuję za kotki, komentarze i streszczenia 💐   

 Panowie Kozcuoglu,, popadli w kałabanie'' teraz Kemal rozdaje karty😁

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dzień dobry

Pani KO, trochę późno piszę - nie wiem czy widziałaś - dziś na kanale TV Puls są dwa filmy ze Stevenem S.

"Cena powrotu" z 2009 roku  , a potem "Siła rażenia " z 2006 roku.

Pierwszy zaczyna się o 20.00 czyli za 5 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak mogłeś mi to zrobić?!"😭 No przecież Mustafa nic jej nie zrobił i nie chce zrobić, chociaż ona bardzo chce. Czy swołocz przyswaja, że nie istnieje w świecie Mustafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia miłości Narin i Serdara - ty robisz krok do przodu, to ja robię krok do tyłu i odwrotnie - ty cofasz się, ja wychodzę ci naprzeciw. I tak przez rok obwiniając się na przemian "Benim suçu". Narin boi się Mustafy, ale czego boi się Serdar? 

Nie boi się: Mustafy, odrzucenia przez Narin, presji swojej ani jej rodziny (poza Mustafą), braku środków do życia, zmiany otoczenia, gdyby trzeba było wyjechać. Żadne okoliczności zewnętrzne nie stoją za jego trwaniem w rozkroku, obawa jest w nim. Nie boi się codziennie ryzykować na polu minowym, paraliżuje go wizja wzięcia za rękę dziewczyny, którą kocha z wzajemnością.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😉

Cześć!👋

Basiu 😄 

Dzięki! 😘 

To dziwne, że nie masz nowego limitu. Ja czasem mam przyznaną tylko jedną reakcję już po kilku godzinach. 🤔

>

Aa 😂😂😂

Panowie Kozcuoglu dziś jacyś tacy nieporadni byli. Bardzo przyjemny widok😛 

>

GRA 😄

Dzięki! 😘💕 Włączyłam trochę po 20 😉  Na drugi film się nie spóźnię 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×