Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Fatsecret pi臋kny wynik . Zastoje wagi to potrafi膮 wyko艅czy膰 nerwowo .

Qkartka tak kroj臋 w kostk臋 takie 艣wie偶e mango .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bagsyr

Jak tam wasze postanowienia dziewczyny? 馃槃 Ja sobie obra艂am kilka cel贸w:
-skok ze spadochronem (narazie 偶eby si臋 przygotowa膰 latam w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wroc艂awiem)
- schudni臋cie 8 kg (powr贸t do wagi 60kg 鉂わ笍聽)
- nauczenie si臋 jezka francuskiego 鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Zo艂za to musi byc ciekawe w smaku mango z platkami:-) U mnie dzis na sniadanie zrobilam taka paste z jajek na twardo 艂yzka jogurtu greckiego i troszke musztardy i ciemne buleczki do tego.聽聽

Posprzatalam mieszkaniechwila odpoczynku i聽teraz zielona herbatka.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam.

聽Marysiu jak jest u nas na zewnatrz tego niestety nie聽 wiem. Przez okno swieci piekne slonko. Ja rowniez聽 聽jestem po cwiczeniach i聽 po sniadaniu聽 i po kwie, a聽 do kawy聽 male co nie聽 co. Takim聽 聽 oto sposbem uzbieralo sie 1300聽 kcal

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marlena

Bardzo wa偶ne jest by zrobi膰 sobie w miar臋 mo偶liwo艣ci test na tolerancj臋 pokarmow膮, on du偶o nam powie o tym co mo偶emy je艣膰. W sprawie glutenu polecam ksi膮偶k臋, kt贸rej recenzja jest tutaj: https://szanujezdrowie.pl/przepisy-bez-glutenu/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Oj Dorotko聽 biedna jestes z tym聽bolem glowy,聽 聽jeszcze to nie wyspanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fatsecret dzieki za mile slowa聽:classic_love:.Nie no skoro beda cie widziec psiapsiolki,聽 聽ktore zapamietaly cie聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽jako聽 60聽 kilowa to koniecznie musisz schudnac na ten wyjazd.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

bagsyr chcesz sie z nami聽 odchudzac? Zapraszamy!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia uwielbiam takie 艣wie偶e mango i faktycznie bardzo dobrze smakuje z p艂atkami :)

Ajenka tym razem g艂owa mnie nie boli tylko kr臋gos艂up i to nawala mnie masakrycznie , a tu jak na z艂o艣膰 dwie nocki przede mn膮 . No a jeszcze na dodatek chor贸bsko mnie rozk艂ada i jak kaszle to mi klatk臋 rozrywa ! Nie wiem czy nie jakies zapalenie oskrzeli :(

Edytowano przez zo艂za40

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dorotko polecam ci zywokost z gojnkiem. Tylko zeby cie mial kto wysmarowac lub zrobic聽 oklad. Minus tego specyfiku聽 taki, ze jest na bazie聽oleju聽i jest bardzo tlusty. Jednak w swoim dzialaniu聽 rewelacyjny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Teraz mialam sledzie z cebula i smietana plus dwie kromki聽 chleba.. Popatrzylam ile kalorii ma herbata pokrzywowa i 53 kcal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Ja tez lubie mango ale nie pomyslalam ze mozna z platkami jesc, na pewno sprobuje.

Przy sprzataniu zrobitam tez porzadek w swoich ubraniach no i odlorzylam do wyniesienia cala torbe takich co na pewno nie bede w nich chodzic i cala torbe takich co mam nadzieje ze jeszcze sie w nie zmieszcze.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia wejdziesz w nie聽 i聽 聽to聽 juz聽niedlugo. Ja jeszcze聽 聽 聽ide pocwiczyc, bo w sobote faldomierz!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Szczerze polecam

Hello,

Ka偶da z nas ma co艣聽聽do zrobienia. Waga to ci臋偶ki temat. Wytrwa艂o艣膰,聽systematyczno艣膰 i ch臋ci to po艂owa sukcesu.

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma聽bardzo dobry sk艂ad i naturalne sk艂adniki. Polecam 3 miesi臋czn膮 kuracj臋. Dzia艂a.聽

www.natureessence.ch

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Hej dziewczyny. Ja juz po kawie i po sniadaniu no i po wazeniu 95,4 kg waga stoi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Czesc dziewczyny, aj, wstyd sie przyznac ale waze rowne 72 kg. Ani z dieta ani z cwiczeniami mi nie po drodze. Po swietach jakis znaczny spadek formy. Przed swietami wszyscy chorzy, w swieta bieganie nad dziecmu (zawsze jest mi strasznie glupio gdy ktos sie zajmuje dziecmi w mojej obecnosci i mam wyrzuty sumienia ze na kogos zrzucam swoje obowiazki) i teraz faktycznie czuje zmeczenie. Albo .... to kolejne聽wymowki, trzeba spiac poslady i zabraz sie za siebie. Ale聽jednak swieta chyba nas wszystkie rozleniwily - no moze oprocz fatsecret bo ona to szaleje.

Zolza zdrowia Ci zycze, ostatnio gdy dzieci byly chore, my tez to docenilam to.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PannaPola

Cze艣膰!

86,9, wi臋c od 艣wi膮t -1,9kg.

Mimo wszystko mam nadziej臋, 偶e si臋 uda 83 do ko艅ca stycznia 馃檪

chocia偶 to i tak wielkie cyfry 馃槥聽chcia艂abym wa偶y膰 56 kg (sprawdza艂am na body gallery i podobaj膮 mi si臋 w艂a艣nie takie sylwetki),

wi臋c zak艂adaj膮c 1,5 kg tygodniowo to za jakie艣 5 msc powinnam tyle wa偶y膰... D艂uuuugoooo, a przecie偶 pewnie b臋d膮 jakie艣 zastoje.

No nic, si臋 偶ar艂o, to teraz trzeba si臋 bra膰 馃檪

U mnie na 艣niadanie bu艂eczka i tatar 馃檪聽lubicie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Ja mysle ze wymowki to najlepsze kolezanki nas wszystkich. Wszystkie chcialybysmy schudnac a na kazdym kroku jakies wytlumaczenie.

Ja tataru nie lubie. U mnie na sniadanie platki z mlekiem i pozniej grejfrut.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam.

Ja聽 聽 聽jeszcze nie robilam pomiaru.聽 聽 Sama jestem聽 聽ciekawa czy cos sie zmienilo聽 przez te kilka dni. Z dieta u mnie聽 聽nie bylo najlepiej. Dziewczyny gratuluje spadkow. PannaPola cisniesz widze rowno, super.聽 Umnie na sniadanie chleb z maslem,聽 kielbasa i聽 聽 聽 聽 jajko. Oczywiscie kawa. Czesc cwiczen za mna. Pogoda typowo zimowa. Pada snieg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia聽 聽 聽masz racje z聽 聽 聽 tymi wytlumaczeniami.

Tataru聽 jeszcze聽 ni聽 聽 mialam okazji聽 聽jesc,聽 聽 聽wiec sie wstrzymam聽 聽 od odpowiedzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Faldomierz pokazal聽 mi 11.聽 聽 聽 Zobaczymy w nastepna sobote.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Uuu Pola widze ze Ty tez jedziesz z koksem i to niezle. Nie wiem ile masz wzrostu ale 56 kg to malutko;) ja w sumie gdybym tyle wazyla to musialabym wszystkie ubrania nowr kupic, nawet te z przed ciazy, nawet ze studiow bylyby za duze;)

Ajenka ja jestem zielona z tym faldomierzem, powiedz 11 to dobrze聽czy zle?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰

Gratuluj臋 spadk贸w kobitki . U mnie niestety 0,9 kg na plusie :( Ech te ciasta !!!!聽 Ale ju偶 si臋 wszystko poko艅czy艂o i mo偶na b臋dzie normalnie zacz膮膰 odchudzanie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emiska faldomierz podaje pomiar w mm i zeby byla dobrze sdjeta miara, trzeba sie聽 mierzyc w trzech przeznaczonych do tego miejscach. Ja聽 聽 ze mam ograniczone mozliwosci, zdejmuje聽 聽miare tylko z brzucha. Dlatego tez nie sugeruje sie tabelka. Wedlug聽 聽niej聽 聽 聽 聽jestem obecnie szczupla聽 聽hehe... Bede sie聽 聽 聽 聽 mierzyc, az zejde聽 聽do zera. Jak zgubie falde聽 聽 na聽 聽 聽brzuchu聽 聽 聽bede walczyc dalej.聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dorotko ty szybko聽 聽spalisz bo jestes w ruchu, a i nocki ciagna.

聽U mnie na obiad makaron聽 maszczony. Ladns mi dieta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jeszcze zupa聽 jarzynowa z siemieniem lnianym. Za chwile聽 聽 kawa i dalszy ciag cwiczen.

Edytowano przez Ajena

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Ja na obiad zrobilam kotlety mielone z ryzem i z surowka z kapusty pekinskiej i selera swiezego. Zaraz jeszcze kawka, a na kolacje mam jogurt grecki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Szczerze polecam

Polecam Wam PERFECT BODY THERAPY dost臋pny ju偶 Polsce. Dzia艂a, ma bardzo dobry sk艂ad.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

u mnie 54,4 czyli na plusie 1,7kg! no nic, wazne ze wkoncu weszlam na wage, teraz juz bedzie pod kontrola:), choc po tych swietach to jakos nastroju wogole nie mam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×