Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Mama dwojki

B臋d臋 pi臋kna witaj鈽猴笍.聽

Ja sko艅czy艂am karmic ostatecznie jakies dwa tygodnie temu, ostatni miesi膮c bylam juz na diecie 1400 kcal, ale ma艂a pila juz tylko rano.聽

Organizm przez pol roku po porodzie pomaga nam chudnac, ja np przez te pol roku jad艂am duzo i s艂odycze, bo totalnie nie mia艂am energii i by艂am cz臋sto glodna i nie przyty艂am nic, po prostu nie schud艂am, a jak tylko sko艅czy艂am te pol roku, to od pa藕dziernika do stycznia przyty艂am 10 kilo z kawa艂kiem. Pod koniec wrze艣nia w dwa tygodnie schudlam 4 kg z kawa艂kiem tylko od tego, ze kolacje mniej wi臋cej jad艂am do godziny 18. Wi臋c mysle, 偶e wystarczy, ze nie b臋dziesz jadla slodyczy, odzywiala si臋 zdrowi, ale wi臋ksze ilo艣ci, zeby mleka nie stracic plus d艂ugie spacery z w贸zkiem i waga b臋dzie lecia艂a sama鈽猴笍 i dopiero za piec miesiecy b臋dziesz musia艂a postarac si臋 bardziej. Z jak膮 waga startujesz?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Co do diety dla mamy karmi膮cej si臋 nie wypowiem bo nie mam dzieci 馃榿 ale je艣li chodzi o gumy to polecam. Jak chodzi艂am na fitness to by艂y zaj臋cia z gumami i najbardziej mi podpasowa艂y 馃榿 by艂y zakwasy na nogach, wi臋c dzia艂a艂y 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

Dzien dobry! dziewczyny melduje sie, zeby nie bylo ze rzucilam diete, bo absolutnie tak nie jest :)

Poznalam ostatnio swietna dziewczyne z okolicy (Polke!) i sie spotkalysmy na kawe wczoraj, pozniej mialam jeszcze inne spotkanie, a dzis jade do rodziny na caly dzien. Ostatnio jestem mega zabiegana, a w miedzyczasie ciagle pracuje, dlatego mnie mniej. Ale od偶y艂am po zimie, zaczelam wychodzic w koncu, slonce swieci choc nie jest jeszcze cieplo, ale zawsze to przyjemniej. W przyszlym tygodniu chyba poznam tej dziewczyny聽ma艂ego szkraba, no nie moge sie doczekac :) dziewczyny, macie jakies pomysly co mozna kupic dla dwulatka? Zwlaszcza, ze go jeszcze nie znam 聽

Z waga nadal musze byc cierpliwa, bo powoli spada. Dzis sie wyswietlalo聽82. Jak nie mam czasu to o tym nie mysle i sie nawet nie martwie, wiec nie jest zle :) pisze o wadze tutaj czysto informacyjnie :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

Dzien dobry! dziewczyny melduje sie, zeby nie bylo ze rzucilam diete, bo absolutnie tak nie jest :)

Poznalam ostatnio swietna dziewczyne z okolicy (Polke!) i sie spotkalysmy na kawe wczoraj, pozniej mialam jeszcze inne spotkanie, a dzis jade do rodziny na caly dzien. Ostatnio jestem mega zabiegana, a w miedzyczasie ciagle pracuje, dlatego mnie mniej. Ale od偶y艂am po zimie, zaczelam wychodzic w koncu, slonce swieci choc nie jest jeszcze cieplo, ale zawsze to przyjemniej. W przyszlym tygodniu chyba poznam tej dziewczyny聽ma艂ego szkraba, no nie moge sie doczekac :) dziewczyny, macie jakies pomysly co mozna kupic dla dwulatka? Zwlaszcza, ze go jeszcze nie znam 聽

Z waga nadal musze byc cierpliwa, bo powoli spada. Dzis sie wyswietlalo聽82. Jak nie mam czasu to o tym nie mysle i sie nawet nie martwie, wiec nie jest zle :) pisze o wadze tutaj czysto informacyjnie :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

聽Dzien dobry! dziewczyny melduje sie, zeby nie bylo ze rzucilam diete, bo absolutnie tak nie jest :)

Poznalam ostatnio swietna dziewczyne z okolicy (Polke!) i sie spotkalysmy na kawe wczoraj, pozniej mialam jeszcze inne spotkanie, a dzis jade do rodziny na caly dzien. Ostatnio jestem mega zabiegana, a w miedzyczasie ciagle pracuje, dlatego mnie mniej. Ale od偶y艂am po zimie, zaczelam wychodzic w koncu, slonce swieci choc nie jest jeszcze cieplo, ale zawsze to przyjemniej. W przyszlym tygodniu chyba poznam tej dziewczyny聽ma艂ego szkraba, no nie moge sie doczekac :) dziewczyny, macie jakies pomysly co mozna kupic dla dwulatka? Zwlaszcza, ze go jeszcze nie znam i nie wiem co lubi lub co moze sie przydac :)

Z waga nadal musze byc cierpliwa, bo powoli spada. Dzis sie wyswietlalo聽82. Jak nie mam czasu to o tym nie mysle i sie nawet nie martwie, wiec nie jest zle :) pisze o wadze tutaj czysto informacyjnie :) 聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

Nie chcialo sie dodac i ciagle musialam zaznaczac te zdj臋cia jako odpowiedz, ale wyswietlalo sie, ze nie podalam kodu bezpieczenstwa, zeby sie dodal post... i na koncu sie okazuje, ze zrobilam spam :D聽

mi艂ego dnia dziewczyny :) jak tylko bede mogla, to bede zagladac i sie wiecej udzielac :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret no juz si臋 zastanawialam gdzie Cie wcielo馃榿. No ja tak patrz臋 i mysle, a si臋 dziewczyny rozpisaly, a tu tylko Ty i Ty馃槀.聽

Fajnie, ze poznalas rodaczke, zawsze ra藕niej na obczy藕nie. Ja lubie miec du偶o zaj臋膰, bo wtedy si臋 nie nudzi i o posilkach to trzeba pamietac, a normalnie wyczekuje godziny posilku czesto jak ciagle w domu馃榿.聽

Dla dwulatka to zalezy ile chcesz wydac, jak malo to jakas fajna ksiazeczke, albo taka z puzzlami, albo jakies typowe puzzle ale takie duze maxi, jakies autko, a jak troche dro偶ej to klocki polecam, albo zwykle du偶e, albo zaszalec i kupi膰 lego duplo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Teraz podejrzewam 偶e ka偶dy b臋dzie mniej siedzia艂 na forum 偶e wzgl臋du na pi臋kn膮 pogod臋 馃檪 ja was pozdrawiam dziewczyny z pracy - taka pi臋kna niedziela. Jutro rano si臋 b臋d臋 wa偶y膰 bo przez weekend nie mia艂am dost臋pu do wagi, ale diet臋 te偶 trzymam (chcia偶 dzisiaj mam zamiar napi膰 si臋 drinka po pracy:))聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna du偶ej r贸偶nicy nie b臋dzie, bo i tak tu glucho ostatnio 馃槼馃槀.聽

Ja jeszcze kilka dni bede kisla w domu i nie wiem jak to po zabiegu, bo gdzie艣 czytalam, ze niektorzy tez maja jeszcze tydzie艅 w domu siedzie膰, ale nie wiem czy tylko chodzilo o przedszkole czy wszystko.聽

U mnie w tym tygodniu praktycznie zerowy spadek, ale coz.. Dzi艣 koniec nast臋pnego trzeciego tygodnia diety.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bedepiekna

dziewczyny dzi臋kuj臋 za rady:) nie chc臋 przechodzi膰 na zbyt rygorystyczn膮 diet臋 w艂a艣nie z obawy o laktacj臋:/ a startuj臋聽z wagi 85 kilogram贸w (wiem, 偶e to du偶o....:(( dopiero od kilku dni zacz臋艂am tak je艣膰 bardziej zdrowo, ale ca艂y czas odczuwam g艂贸d:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

U mnie wczoraj si臋 na jednym drinku nie sko艅czylo. Dzisiaj na wadze 71.9 czyli 4 kg w od 5 marca 馃榿 w kwietniu mam nadziej臋 powita膰 6 z przodu.聽

B臋d臋piekna a co jesz? Podaj przyk艂adowy jad艂ospis聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna gratuluj臋!!! Jacw tym tygodniu tylko - 0,5kg, na wadze 87.5 takze bez sza艂u.聽

Mnie tak gard艂o boli, ze masakra i dzi艣 choc nie chodze do lekarza, zdecydowalam si臋 isc, jak sie w ko艅cu dodzwoni艂e, bo juz za d艂ugo to trwa..聽

Bede pi臋kna, ja juz schudlam juz 14,2 kg, a jeszcze waze wi臋cej od Ciebie, wi臋c ta Twoja waga wcale nie jest taka tragiczna馃. No ja jak juz pisa艂am tez ciagle bylam g艂odna przez jakiesv3, 4 miesiace, ale min臋艂o, z synem nie tak nie mia艂am, ale ciagle wtedy spalam, wi臋c z tego snu bylo wi臋cej energii, zreszta syn codziennie budzi艂 si臋 w dopiero o 5 rano i dosypial ze mna np jeszcze do 8. Z mala tak kolorowo nie bylo niestety.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Dawnoo mnie tu nie bylo. Chcialam sie nacieszyc moim niemezem i dlatego tutaj nie zagladalam. Po drodze bylo przezi臋bienie i ostre zatrucie ale juz jest dobrze. Teraz do swiat bede sama w domu to juz bede na bie偶膮co. U mnie po postoju ponad dwutygodniowym waga ruszyla i mam - 20 kg na liczniku od 5 stycznia. Ale jestem zmeczona juz ta dieta, tak mi si臋 nie chce. Idzie wiosna, ludzie beda chodzic na lody, pizze, piwko a ja wiem ze bede siedziec o wodzie. Nie wiem czy to jakies przesilenie letnie ale mam dietetycznego do艂a. Ostatnio nawet mojemu lubemu powiedzia艂am ze byle do slubu. Schudnac te 40 kg i bede znowu 偶ar艂a. Wiem ze pisze g艂upoty ale co w sercu to i na jezyku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja te偶 m贸wi臋 偶e do 艣lubu tylko si臋 odchudzam 馃榿 ake tak serio to b臋dzie mi szkoda tego co mam nadziej臋 do 艣lubu osi膮gnie. Mnie te偶 m臋czy dieta i zaraz zaczynam prosi膰 na wesele wi臋c ka偶dy co艣 przygotuj臋 do jedzenia...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka dziewczyny te偶 wr贸ci艂am. W sobot臋 rano jak si臋 wa偶y艂am to waga pokaza艂a rekordow膮 (w spadku 馃槢) wag臋 - 75,4 kg! Niestety jednak jak kr贸tko by艂a tak szybko si臋 zmy艂a, w weekend kompletnie nie trzyma艂am si臋 diety, mimo 偶e te偶 nie przesadzi艂am z jedzeniem i mamy efekt - 77,4 kg na dzi艣. Mam nadziej臋 偶e waga w przeci膮gu najbli偶szych dni si臋 ustabilizuje. Aczkolwiek聽 jak widz臋 wasze spadki to a偶 mi si臋 s艂abo robi, czemu u mnie taki ma艂y. Mo偶e bycie szczup艂ym nie jest mi dane.. Cia艂o si臋 zmieni艂o, ale jednak ta wagaa! Ehh.. Trzeba si臋 bra膰 do roboty. Buziaki. 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ewcia odnalazlas si臋 i Ty, brawoooooooooo!!!!! Za je bis ty spadek naprawd臋 馃. A Ty Ewcia kiedy masz 艣lub?聽

Ewcia i Martyna nie nie nie, nie tylko do slubu, a jak juz to mniej rygorystycznie z wyj膮tkami, ale nie wielkie rzucenie si臋 na 偶arcie, bo b臋dzie efekt jojo ze hoho.聽

Ale powiem Wam, ze ja tez dzis mam kryzys, waga ju偶 wolno leci, ale chocia偶 zaczelam wi臋cej sikac, chyba przez ta chorobe i calkowity brak energii mam ochote zjesc wszystko, bez kitu. Robilam dzi艣 dzieciom placki, bananow, jajek, platek owsianych i siemienia i normalnie nie oparlam si臋 i posmakowalam kawalek gdzie艣 moze max 2 na 2 cm, ale i tak.. Zjadlam bym pizze Giuseppe kurczak curry馃槏, od kilku dni za mna lazi.. Eh. Moze faktycznie te przesilenie wiosenne to wszystko pogarsza, do tego ile mi si臋 uda w dzie艅 to przysne. Ra藕niej mi troch臋, ze nie tylko ja mam taki kryzys.聽

Jestem w艂a艣nie w drodze do lekarza, ciekawe co tam powie, gosc straszny cham, ale tylko on o tej porze przyjmuje.聽

Nalka zaraz to zgubisz, mo偶e nawet w ten tydzie艅 wi臋c bez nerw贸w鈽猴笍.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽- kochana mam nadziej臋, tym bardziej 偶e ten cheat day by艂 bez sza艂u. 馃槣聽Oko艂o 2k kalorii w sobot臋 i w niedziel臋 chyba nawet nieca艂e 2k. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bedepiekna

staram si臋 nie je艣膰 sma偶onego, ale moj膮 zgub膮 s膮 s艂odycze:(potrafi臋 je je艣膰 bez opami臋tania:(rano kanapki, p贸藕niej co艣 s艂odkiego np. dro偶d偶贸wka, obiad warzywa i duszone mi臋so, p贸藕niej owoce i zn贸w co艣 s艂odkiego... a kolacj臋 zjadam p贸藕no, nawet po 23:(zauwa偶y艂am te偶, 偶e waga mi idzie w g贸r臋 jak mam problemy z laktacj膮, tak jakby woda si臋 zatrzymywa艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

Bedepiekna - przy malym dziecku uwazaj na "zajadanie zmeczenia". Ja czesto tak robilam bo po nieprzespanej nocy nie mialam sily wiec zjadlam cos slodkiego zeby dodac sobie powera. No i niestety dopiero po jakims czasie sie opamietalam - a bylo trudno bo do pysznych slodkich przekasek latwo sie przyzwyczaic. A w ogole u mnie na fitnesie sa nawet zajecia ktore nazywaja sie fitness z maluszkiem:) podobno bardzo fajnr i mlode mamy sobie chwala. Moje dzieciaki juz na to za duze, poza tym ja idac na zumbe chce sie od nich oderwac a bo jestem z nimi caly czas;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emiska 30

A i ja w dodatkau w koncowka ciazy i na poczatku karmienia bardzo odczuwalam glod w nocy, potrafilam nawet wstac i cos jesc bo nie moglam inaczej zasnac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja nigdy w ci膮偶y ani w okresie karmienia nie jad艂am w nocy, postanowi艂am sobie i tyle, bo nigdy nie jad艂am w nocy i teraz tez nie musze o!聽

Bede pi臋kna jak juz pisa艂am moja zmora tez byly s艂odycze, bo ci膮gle niewyspana i jeszcze przedszkolak w domu, ale pami臋taj, 偶e jak ju偶 odstawi si臋 ten narkotyk zwany s艂odyczami to sie ich w ogole nie chce. Ja nie jem slodkiego dwa miesi膮ce i jako艣 nie t臋skni臋, cho膰 bylo ciezko i uwielbialam je jesc, a teraz idac w sklepie na dziale s艂odycze nie czuje nic, a kiedy艣 hohoho emocje, parcie i wszystko inne 馃槀.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

bedepiekna - nie rezygnuj od razu ze s艂odyczy bo koniec ko艅c贸w i tak si臋 na nie rzucisz. Zr贸b sobie po prostu jaki艣 dzie艅 w tygodniu , ewentualnie 2 (i tak schudniesz馃槈)聽gdzie b臋dziesz mog艂a pozwoli膰 sobie na batonika, jednego oczywi艣cie, nie 3 馃槣聽I najlepiej jakby to by艂a pora dosy膰 wczesna, po obiadku np. 馃檪聽Ja og贸lnie ma艂o co s艂odyczy jadam, ale mi osobi艣cie pomog艂a pepsi max, bez kalorii.:) Co prawda nie pij臋 jej, tylko wod臋, ale raz na jaki艣 czas pozwalam sobie ''guln膮膰'' jak膮艣 puszk臋 czy szklaneczk臋. 馃檪聽No i ja osobi艣cie robi臋 sobie cheat day'e, ale nie wiem czy to dobry pomys艂 dla osoby kt贸ra uwielbia s艂odycze, widzia艂am ile niekt贸rzy potrafi膮 wszama膰 s艂odkiego i a偶 szok 艂apie. 馃檪聽No i jestem pierwszy dzie艅 po cheat weeku, troch臋 za艂amk臋 przechodz臋, ale zawsze tak mam, bo waga w g贸rze. xD Mam nadziej臋 偶e za tydzie艅 b臋dzie wszystko ok. 鉂わ笍

No i pierwszy dzie艅 po powrocie zako艅czony. XD 呕yj臋, mam si臋 dobrze. 馃槅聽Buziaki dobrej nocy dziewuchy.聽 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja jak mam ju偶 straszna ochot臋 na co艣 s艂odkiego to kupuje w Tesco takie batoniki z orzechami albo bakaliami. Chodakowska te偶 ma takie ale cena jest zawrotn膮, ja wybieram ta艅sze zamienniki. A co do coli zero bez cukru to te偶 si臋 zastanawiam czy nie jej pi膰.聽

Ja mam dzisiaj nock臋 w pracy. Wzi臋艂am ze sob膮 gumy do 膰wicze艅 i mo偶e troch臋 rozruszam w pracy bo niestety - robot臋 mam siedz膮ca聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martyna252聽- ja w weekend napi艂am si臋 s艂odkiej coca coli bo nie by艂o mojej zer贸wki - kilka 艂yk贸w, cola z puszki, gazowana, tego du偶o si臋 napi膰 nie da. No i czu艂am si臋 okropnie, brzuch nagle mi wywali艂o, czu艂am tak膮 ci臋偶ko艣膰 i s艂odko w buzi a偶 tak nieprzyjemnie.. Jak si臋 cz艂owiek odzwyczai艂 od s艂odkich napoi to p贸藕niej naprawd臋 ci臋偶ko wypi膰, przynajmniej聽u mnie. Za to po coli zero (pepsi max聽lub limonkowa z biedry) nic takiego nie czuj臋, normalnie jakbym wod臋 wypi艂a. 馃檪

No i og贸lnie witam wszystkich w tym jak偶e ponurym dniu, wsta艂am wcze艣niej, stwierdzi艂am 偶e zjem dzi艣 4 posi艂ki - b臋d臋 si臋 stara膰 je艣膰 codziennie 4, zobaczymy.聽馃槣聽A dzi艣 na 艣niadanie bu艂ka grahamka z serkiem twarogowym i聽p贸艂 jab艂ka.聽Mi艂ego dnia. 馃槝

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka, ale pycha 艣niadanko :) Ja na pocz膮tku diety jak mi brakowa艂o s艂odkiego, to te偶 pi艂am pepsi max i te inne zero, wciska艂am do nich cytryn臋 i by艂y pyszne. Czasem i tak zdarza si臋, 偶e kolana mi si臋 uginaj膮 widz膮c s艂odycze, np. ostatnio widza艂am LODY KINDER BUENO :D r贸偶ne - ro偶ki, na patyku i kanapki... a cz臋sto kupuj臋 w tym supermarkecie i nigdy nie wpad艂y mi w oko... no i odk膮d je zobaczy艂am, to o nich my艣l臋 i czekam na odpowiedni moment. Jak kt贸rego艣 razu poczuj臋, 偶e ju偶 musz臋 bo nie wytrzymam, to wtedy kupi臋 :D na razie b臋d臋 o nich my艣le膰 i marzy膰 haha





Martyna, super, 偶e masz tak du偶膮 motywacj臋, 偶e nawet bierzesz ze sob膮 gumy do 膰wicze艅, 偶eby 膰wiczy膰 w pracy, szacuuun :)聽

Mama dwojki no jasne, 偶e jest nas wi臋cej w tym kryzysie, zw艂aszcza, 偶e prawie wszystkie zacz臋艂y艣my mniej-wi臋cej w tym samym czasie i min臋艂o sporo czasu, wszystkie jeste艣my w jakim艣 stopniu zm臋czone tym pilnowaniem si臋 itd. ja ju偶 kolejny tydzie艅 nie mog臋 spa艣膰 poni偶ej 82 kg, a widzia艂am ju偶 na wadze dawno temu 81,7... tak偶e to odchudzanie uczy cierpliwo艣ci, ale nie ma co ukrywa膰, 偶e nie raz wychodzimy z siebie i tracimy nadzieje, mamy kryzysy.聽Jak u lekarza, mia艂a艣 jakie艣 nieprzyjemno艣ci? Czy 艂atwo posz艂o? :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

U mnie ca艂y czas waga trzyma si臋 82,2 kg. Odk膮d zwi臋kszy艂am kaloryczno艣膰 jestem szcz臋艣liwsza i mam wi臋cej energii, latam ci膮gle po mie艣cie i nie przejmuj臋 si臋 za bardzo kaloryczno艣ci膮 danego posi艂ku -聽wiem 偶e i tak si臋 zmieszcz臋, bo po niskokalorycznej diecie i tak mam zmniejszony 偶o艂膮dek i niewiele mi potrzeba, 偶eby si臋 naje艣膰, wi臋c jak mam na co艣 ochot臋 teraz, to to po prostu jem. Wczoraj na kolacj臋 jad艂am pyszne spaghetti, narzeczony zrobi艂. :)聽

Nie mog臋 usiedzie膰 przy komputerze ostatnio, a na tym polega moja praca, wi臋c mniej mi si臋 chce pracowa膰 gdy聽s艂o艅ce 艣wieci, zaczn臋 chyba przyjmowa膰 mniej zlece艅 teraz, 偶eby mie膰 wi臋cej czasu dla siebie ;) nie mog臋 si臋 doczeka膰 ju偶 wylotu do Polski.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

fatsecret聽- podziwiam Ci臋 偶e od 2 tygodni nie chudniesz a jeszcze przybra艂o Ci si臋 prawie p贸艂 kilo i chce Ci si臋 w og贸le cokolwiek robi膰 w tym kierunku. Mnie m臋czy nie tyle co sama dieta co te szykowanie jedzenia i pilnowanie tych p贸r.. Masakra. W niedziel臋 wieczorem ju偶 takie za艂amanie mia艂am, nie do艣膰 偶e zwy偶ka to jeszcze powr贸t na ten szajs.. Dodatkowo 2 kwietnia siostra przylatuje do Polski.. Oj ci臋偶ko b臋dzie..:)聽

PS. wczoraj 77,4 a na wiecz贸r 77,8! Dzi艣 ju偶 76,8 - mam nadziej臋 ze szybko zleci bo chc臋 chudn膮膰 zn贸w aaaaaaaaa..... 馃槅

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

A sie rozpisalyscie馃槏.聽

Nalka no w艂a艣nie s艂odycze sa bardzo niebezpieczne, cukier uzaleznia i strach nawet zjesc sobie raz na jaki艣 czas cos. Mnie te偶 strasznie m臋czy to przygotowywanie posilkow..聽

Dam Wam przyk艂ad mojego syna, teraz s艂odycze ma tylko raz w tygodniu, ewentualnie w tygodniu to kisiel, budyn, kaszka manna i jogurty z jakimi艣 kulkami, bo niestety zdrowszych nie lubi. I teraz np ostatnio chcial chleb z czekolad膮, dalam, zjadl troch臋 i mowi, ze za slodkie i nie chce, z miodem to samo, ostatnio mia艂 bulke to mowi, ze chce z miodem, ale zlozona zeby za slodkie nie bylo, niekt贸re slodycze tez za slodkie juz, sok zawsze pil pol na pol z wod膮, ale rzadko, na urodzinach jak bylismy pol na pol byl za slodki, z 3/4 wody tez, wi臋c na sta艂e tylko woda ju偶. Pije codziennie rano kakao i ja mu zawsze robilam z czubatej 艂y偶eczki, a maz nawet z 4 i zawsze mowil, 偶e tata robi najlepsze, a teraz robie z jednej plaskiej i jest mu dobre, raz sypnelam po staremu to mowi znow ze za slodkie i nie wypi艂 i takich przyk艂ad贸w mam mn贸stwo.聽

Martyna tez podziwiam za te gumy w pracy 馃槏 na slubie nikt Cie normalnie nie pozna!聽

Ja tych coli zero i wszystkiego co zero nienawidz臋 bleeeee.聽

Fatsecret takiego loda to tez bym ch臋tnie wsunela馃槏. No jest lipa z tym kryzysem, ale dzi艣 juz ok. U Ciebie widz臋 w koncu pozytywne nastawienie super! A wi臋c u lekarza kaszlnelam jak si臋 ubieralam i zamiast o mnie pie przy l o tym do konca wizyty o zarazkach itd, zaraz otworzy艂 okno i nastepnemu pacjentowi powiedzia艂, ze nie ma wchodzic, bo wietrzy zarazki i zostawil drzwi na osciez otwarte, ..., tyle lat nie bylam u niego i nic si臋 nie zmienilo. Ka偶dy kto juz musi to p贸jdzie do niego, ale wszystkich sie zawsze czepia odkad pami臋tam. Ten Pan tez mnie pytal jaki ma dzi艣 nastr贸j. 呕enada normalnie. Juz nie raz si臋 z nim poklocilam. Kiedy艣 nie bylo do niego ju偶 miejsc i Pani z rejestracji kazala mi si臋 go zapyta膰 czy mnie przyjmie, bylam w ciazy, a ten c h u j kaza艂 mi poczeka膰 i jak wesz艂am ostatnia to wylaczyl kompa i powiedzia艂 ze idzie do domu. Innym razem bylam w przychodni z synem i ludzie z kolejki mowilu ze mam wej艣膰 bo z dzieckiem itd, tez mial pretensje i kaza艂 czekac do konca wi臋c powiedzia艂am co my艣l臋 i poszlam do domu. I tak z nim od zawsze.聽

Super, ze tak Ci臋 teraz nosi, ale m贸wi艂am, 偶e jak wyjdzie slonce to tak b臋dzie馃, tylko wraz ze s艂o艅cem pojawia si臋 tez wi臋cej pokus niestety...聽

A si臋 rozpisalam馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nie dopisalam ze z tym kaszlnieciem to, ze buzi nie zaslonilam馃槴

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Lody Kinder bueno te偶 za mn膮 chodz膮 馃榾 co do gum w pracy to mo偶e nie to 偶e 偶e mam motywacj臋, ale brakuje mi tych zakwas贸w po 膰wiczeniach. Jak je偶d偶臋 na orbitreku to nie mam zakwas贸w, a jak chodzi艂am na fitness to nast臋pnego dnia mnie bola艂o wszystko: 艂ydki, uda po艣ladki... Mi臋艣nie o kt贸rych nawet nie mia艂am poj臋cia 偶e istniej膮. Ju偶 patrzy艂am t臋skni臋 na grafik zaj臋膰 i w kwietniu musz臋 si臋 wybra膰 i wykupi膰 sobie chocia偶 4 wej艣cia w miesi膮cu i do艂膮czy膰 do tego orbitrek w domu聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×