Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

czesc, czolem, kluski z rosolem :P聽 :)

Wczorajszy dzien zaliczon do udanych. Kalorii zjedzonych 1750, dodatkowo spalonych 580 kcal :) Wczoraj przebieglam 4 km (jak na to聽 nawet poczatek ujdzie), a po bieganiu zrobilam szybki marsz 5 km :)聽 I... dziewczyny, tak pisalyscie o tych kosmetykach, ze powcieralam w siebie po prysznicu pol tony kosmetyku ;-)聽 hehe Podsumowanie krokow z wczoraj: 19. tys. :D

Martyna, jak smakowalo mleczko kokosowe? Ja kiedys sprobowalam i mi smakowalo w potrawie..dlatego zawsze mam jedna puszeczke w szafce na zapas...Wow, 60 min na orbitreku, podziwiam i chyle czola :P

E-Milka-- bo to byla dieta chipsowa ;-) No, ale teraz wracamy na dobra droge..i聽 juz zadnych chipsow nie kupujemy.

Na sniadanie dzis robie owsianke z jogurtem greckim, odrobina miodu, jagodami, bananem, lyzeczka siemienia lnianego, slonecznikiem ..posypane cynamomen. Na obiad bedzie quiche (cos ala tarta) z ziemniakow i pora (zapiekane z jajkami), do tego salatka z pomidorow, oliwek. kolacja- powinnam miec jeszcze serek wiejski, wiec cos tylko dodam do tego.聽 I niestety dzis nie bede miala takiego super sportowego dnia. Dzis mam troche terminow, na zakupy tez by wypadalo isc. No chyba, ze cos mi strzeli do glowy, zeby potrenowac o聽 21.. :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie wiem jak opisa膰 smak mleczka kokosowego, my艣la艂am 偶e jest s艂odsze. Zamiast banana bym do mojej owstanki da艂a mango albo ananasa i by by艂o super 馃榾ja dzisiaj mam wolne w pracy. Zaraz wsiadam na orbitreka a p贸藕niej jad臋 z kotem do weterynarza. Prawdopodobnie b臋dzie mia艂 usuwane oczko 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Witam 馃.聽

Wczoraj na kolacje by艂a salatka ta co na obiad z razowca grzanka, 艂膮cznie 1414 kalorii, wieczorem kr贸tki trening z aplikacj膮.聽

Dzis na 艣niadanie jogurt naturalny z platkami owsianymi, ksylitolem, jablkiem, platkami migda艂贸w i cynamonem. Przed drugim 艣niadaniem zrobilam Skalpel z Chodakowska i da艂am rad臋馃榿. Na drugie 艣niadanie znowu salatka z grzanka razowca, to samo zreszt膮 b臋dzie na kolacje i po sa艂atce, a na obiad b臋dzie zapiekanka makaronowa z patelni, z fasolka szparagowa 偶贸艂ta, pomidorem, szynka parmenska i mozzarella lekka. Takze smacznie 鈽猴笍, a jak u Was?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka鈽猴笍

Ja wczoraj dzie艅 zako艅czy艂am na 1480聽 kcal tak偶e jestem og贸lnie bardzo zadowolona. Jak tak rozmy艣la艂am ile mog艂am je艣膰 wcze艣niej, przed diet膮 to wychodzi z 5000 kcal. 馃槺馃槺馃槺

Dzisiaj na 艣niadanko owsianka z malinami i bor贸wkami. Obiad pomidorowa i udko z kurczaka. Na kolacj臋 chyba budy艅 sobie zrobi臋 bo mam ochot臋 na co艣 s艂odkiego jak mam @馃槖

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzie艅 zakonczony na 1383 kaloriach. Zrobi艂am jeszcze 膰wiczenia z aplikacj膮, takze cos si臋 ruszam. Spa jeszcze czynne 馃槀. Mo偶e te nasze lenistwo nas zmotywujesz nawzajem馃槏. Smarujemy si臋 wszystkim co mamy!! 馃榿.聽

Do jutra 鈽猴笍.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny, ja ju偶 po 艣niadaniu (owsianka z mlekiem kokosowym i bananem). Dzisiaj mam przerw臋 od 膰wicze艅. Od poniedzia艂ku cwiczylam codziennie po 60 minut na orbitreku, a wczoraj聽 wieczorem to ju偶 mnie tak nogi bola艂y 偶e nie mog艂am si臋 ruszy膰. Niby nie mia艂am zakwasow (po orbitreku jeszcze nigdy nie mia艂am), ale mi臋艣nie chyba ju偶 s膮 zm臋czone. Wi臋c ja dzisiaj leniu...e, ale wy nie odpuszczajcie 馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Mi dzi艣 aplikacja da艂a wolne na odpoczynek miesni馃榿, zreszt膮 mam dzi艣 ci臋偶ki dzie艅 i i tak by mi si臋 nic nie chcia艂o robi膰. Mala dzi艣 zn贸w dosta艂a temperatury, wymiotowalam i biegunka, bylam z ni膮 u lekarza i podejrzewa, 偶e to jelitowka, ale na szcz臋艣cie od po艂udnia spok贸j.聽

Na 艣niadanie chleb graham z salata, mozzarella i pomidorem. Na drugie 艣niadanie mia艂a by膰 salatka z kurczakiem, kasza jaglana, kukurydza i og贸rkiem konserwowym z sosem czosnkowym na jogurcie, ale by艂a ona na obiad, a na drugie paczka popcornu maslanego z mikrofali(nie mia艂am jak sobie nic zrobi膰), a teraz na kolacje twarog z cebul膮, szczypiorek, rzodkiewkami i jogurtem naturalnym z grzanka razowca. Wyszlo 1354 kalorie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Hejka. Kolejny dzie艅 do przodu. 艢niadanie jajecznica ze szczypiorkiem na mase艂ku i kromka chleba z pe艂nego ziarna. Obiad barszcz czerwony z ziemniakami plus miesko z 偶eberek. Na deser truskaweczki. Na kolacj臋 bu艂ka Graham i dwa jajka na mi臋kko馃構Suma kalorii 1389

Edytowano przez E-milka 101

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Walcz臋 ju偶 12 dzie艅.聽

Na t膮 chwil臋 moja waga pokazuje 80.3 kg.聽

Nie wiem od jakiej zaczyna艂am , ale 3 dzie艅 jak si臋 wa偶y艂am mia艂am 83.9 kg.聽

Wiec pewnie mialam z 85 kg

W tali z 89 cm jest 82 cm.聽

Staram si臋 i walcze. Ale czasami brakuje mi motywacji 馃槥

Kusi mnie wszystko dookola. Dzisiaj Juz jestem po kolacji.聽

staram si臋 po 19 juz nie je艣膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna30

Hej dziewczyny, widz臋 ze na tym w膮tku o wiele wi臋cej was si臋 udziela, mog臋 si臋 tu przy艂膮czy膰? Odchudzam si臋 ju偶 ponad miesi膮c i zesz艂o ze mnie 10 kg 馃檪, ale oczywi艣cie chce wi臋cej!聽Co powiecie o wzajemnie motywacji?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Witajcie dziewczyny 鈽猴笍.聽

Podczytuje dobie czasem w膮tek "du偶ej wagi zrzut.." i widzia艂am tam Was obie w艂a艣nie 鈽猴笍. Nas tez juz du偶o nie ma, powykruszalo si臋 niestety troch臋 towarzystwo.. Opowiedzcie co艣 wi臋cej o sobie, bo ja o Was ju偶 czytalam, z tego co pami臋tam Mlady bezdzietna, zajmuje si臋 prowadzeniem firmy z partnerem, a Martyna wychowuje coreczke? Jak co艣 to mnie poprawcie.. Ale dziewczyny nic nie wiedz膮.聽

Ja wczoraj depresja na calego, zajedzona 偶arciem wszem i wobec, wi臋c jutro na wadze b臋dzie kiepsko.聽

Og贸lnie wczoraj nie mia艂am na nic apetytu jako艣 tak dziwnie by艂o, do 18 zjadlam tylko na p贸藕ne 艣niadanie jogurt naturalny z bananem, bor贸wkami, p艂atkami owsianymi i ksylitolem. P贸藕niej ta salatke z kurczakiem i kasza co dzie艅 wcze艣niej i nic i z pami臋ci chcia艂am si臋 pocieszy膰 duszkami, bia艂ym kinde bueno i pizza, ale nadal w og贸le nie mia艂am ochoty, ale kupilam(wiem chora g艂upota na maxa), siada mi na g艂ow臋 jak siedz臋 za d艂ugo w domu, a siedz臋 od poniedzia艂ku 偶e wzgl臋du na ma艂膮 i na to, 偶e nie licz膮c wczoraj p贸艂 dnia, w zasadzie ci膮gle pada. No i jak posmakowalam jednego duszka to polecia艂am na calego, zasmakowalo i ruszy艂a maszyna, zaraz zadzwonilam po pizze itd. Jak mowilam ci臋偶ki dzie艅, robilam te偶 porz膮dki wczoraj w szafie, chowalam za duze ciuchy, od艣wie偶alam ciuchy, ...enki itd ju偶 na ciep艂e dni i odkladalam te ...enki kt贸re s膮 ju偶 dla mnie dobre, ale brzuch skalany dwoma ci膮偶ami i cellulit na udach wygl膮da w nich 偶e ja pie... Niby schudlam juz prawie 17 kg, ale nadal czuje si臋 偶e sob膮 do du py... W ciuchach jeszcze dobrze, mam duzo nowych i jeszcze zamowilam za duuuzo hajsu kolejne w ramach rekompensaty za t膮 moj膮 niespe艂niona trampoline..., ale psychicznie nadal mi ma艂o.. Po prostu bez ubra艅 czuje si臋 ogromna i oblesna..聽

Ulalo mi si臋 chyba tak bardzo pierwszy raz, ale kryzys mam na calego... Odechcia艂o mi si臋 wszystkiego normalnie.. Wczoraj na wadze rano 84.8, a dzi艣 ju偶 wiadomo 86.8, ale czemu wiem, wi臋c 偶alu nie mam i jeszcze dzi艣 woda mi si臋 zatrzymala na maxa i w zasadzie nie sikam..聽

Mam te偶 du偶y problem w ...enkach(kocham je nosi膰 latem zw艂aszcza), 偶e pod pachami mam te dwa takie walki, nie wiem jak je nazwa膰, ale ...enka bez rekawow plus to co艣 r贸wna si臋 馃あ馃あ馃あ馃あ馃あ. S膮 na to jakie艣 膰wiczenia?? Wie mo偶e kt贸ra艣???聽

Na 艣niadanie grzanka z chleba graham z twarogiem z jogurtem naturalnym, cebula, szczypiorkiem i rzodkiewka.聽

Dzis pewnie te偶 pop艂yne. D贸艂.. D贸艂.. D贸艂...聽

Wam 偶ycz臋 lepszego dnia od mojego!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna30

Po obiedzie napisze co艣 o sobie! A聽co do twoich miejsc pod pachami.. to mam podobnie, teraz jest troch臋 lepiej nic miesi膮c temu, ale wci膮偶 i聽trzeba聽sobie wbi膰 do g艂owy, ze miejscowo t艂uszczu si臋 NIE DA spali膰! Jak zaczniesz cwiczyc kardio/interwa艂y/tabaty, to z czasem t艂uszcz stamt膮d zniknie, moja zmora s膮 plecy, ale przy diecie i 膰wiczeniach po 6 tygodniach wygl膮daj膮 O 100 procent lepiej. Na plecach mam takie wa艂eczki i boczki nad po艣ladkami i to jest moja motywacja, bo tez tak jak ty nie zaloze ...enki, a szczeg贸lnie obcis艂ej, bo wygl膮dam po prostu 艣miesznie 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna30

Hej! Na juz jestem聽po obiedzie i spacerze 馃檪

To napisze pare s艂贸w o sobie.聽Po ci膮偶y zosta艂y mi nadprogramowe kilogramy... niestety, ale w tamtym czasie jad艂am za dw贸ch nie dla dw贸ch聽聽i sko艅czy艂am z waga 93 kg ,聽po roku spad艂o do 82/83ale chcia艂abym odzyska膰 moja stara wage, czyli 58/56kg,聽偶eby by膰 pi臋kna mama! Mam 30 lat i na razie siedz臋 w艂a艣nie jak wspomnia艂a mama dw贸jki 馃檪聽z c贸rka聽w domu 馃檪聽dwa miesi膮ce temu zaczelam cwiczenia, na pocz膮tku kwietnia diete - z wegetaria艅skiej przesz艂am na wega艅ska za sprawa m臋偶a i jego rodzic贸w. Nie 偶a艂uje tej decyzji ani troch臋 馃檪聽od pocz膮tku kwietnia za sprawa zmiany diety spad艂o mi praktycznie 10 kg, ale wiem ze mia艂am du偶o zgromadzonej wody w organizmie, stad taka du偶a liczba 馃檪聽i nie, nie g艂odzi艂am si臋, jad艂am r贸偶nie, ale nie wi臋cej ni偶 2000 馃檪no i teraz od czwartku dietkuje sobie z fabryka si艂y, wykupi艂am tam pakiet dieta+trening i jak na razie jestem bardzo zadowolona, b臋d臋 si臋 wa偶y艂a co czwartek, w ostatni by艂o 73,8 kg, zobaczymy co przyniesie nast臋pny! Ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰 馃檪

Je艣li macie jakie艣 pytania to 艣mia艂o piszcie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Witam wszystkich serdecznie馃. Witam nowe kole偶anki馃.聽

Mama dw贸jki jutro te偶 jest dzie艅 i na pewno b臋dzie lepszy wi臋c cycki do g贸ry i do przodu馃憤

Ja dzisiaj same pyszno艣ci jad艂am 馃構. Na 艣niadanie chlebek z pe艂nego ziarna z past膮 z tu艅czyka. Obiad nagetsy z kurczaka, m艂ode ziemniaki z koperkiem i mizeria. Kolacja sa艂atka owocowa z jogurtem naturalnym. Wszystko razem oko艂o 1440 kcal. Tak偶e jestem zadowolona.聽 聽 聽 聽 聽 聽 Gorzej z wag膮 bo w tym tygodniu tylko 0,5 kg na minusie. My艣la艂am, 偶e troch臋 wi臋cej spadnie no ale og贸lnie ok.聽

Edytowano przez E-milka 101

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka witam wszystkich nowych i starych!聽

Dziewczyny ja to zawalam po ca艂o艣ci. 2 dni diety a p贸zniej wlatuje co艣 mega niezdrowego. W艂a艣nie wr贸ci艂am ze wsi, jad艂am w miar臋, stara艂am si臋, a dzi艣 pop艂yn臋艂am i na kolacje zjad艂am hotdoga francuskiego i hamburgera!! Masakra. A w ci膮gu dnia zjad艂am jedynie talerz zupy z makaronem. Ale ju偶 koniec. Wakacje si臋 sko艅czy艂y. Teraz co najmniej 2 tygodnie rygoru.聽

Co do wagi to waha si臋 mi臋dzy 72.7 - 73.5. Wiadomo, nie przesadzam skrajnie wi臋c nie wzrasta. Ale te偶 nie spada.聽

Pi艂am wod臋 ca艂y weekend. Dzi艣 wlecia艂o 1 piwko jak spotka艂am si臋 z kumpel膮 i te fast foody po drodze.聽Pozytywy takie 偶e cia艂o bardziej mi si臋 wch艂on臋艂o w trakcie tego zastoju. Brzuch du偶o mniejszy. Babcia do mnie dzisiaj 偶e zaraz b臋d臋 za chuda, 偶e ju偶 mi starczy. 馃槅

Wi臋c ten tego. 馃槈聽Wracam do walki i melduj臋 si臋 codziennie. 馃槑聽Nie ma zmi艂uj.聽

Cel? 6 z przodu.; )聽

Dobranocki! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Witam poniedzia艂kowo z waga 86.2 i wzrostem 0.7 kg. Pojawi艂 si臋 ju偶 wczoraj wieczorem winowajca tych napad贸w zarcia i depresji, znowu okres po 6 dniach spokoju, my艣la艂am, 偶e przez tamten przypadkowy b臋d臋 mia艂a spok贸j, ale coz.聽

Nalka, ale wag臋 i tak masz suuuuper, gratuluj臋 spadk贸w, a pora偶ki ma艂e chyba s膮 nam potrzebne 偶eby nie zwariowa膰 do reszty馃槴馃槀.聽

W艂a艣nie pije wod臋 z cytryn膮 i nied艂ugo 艣niadanie, twaro偶ek grani(uwielbiam go) z grzanka z chleba graham(ja nadal mam jeszcze z wtedy chleb, razowe 6 kromek ju偶 zjedzone, a z graham zaraz wpadnie 3 kromka z 5, po kolacji znikn膮 i od jutra w ko艅cu wracam do normalnego pysznego chleba graham 馃槏.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

I Nalka uwa偶aj 偶eby艣 nie znikn臋艂a, babcie wiedz膮 najlepiej 馃槀.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

czesc dziewczyny, witam po weekendzie. :)

Podsumowanie tygodnia:

wtorek -cwiczenia z Jillian, sroda-bieg na przemian z marszem, piatek- jazda na rowerze 21 km, niedziela basen.

Jedzenie: od tego tygodnia zero ciast, chipsow i slodyczy. Do picia tylko woda i z rana kawa z mlekiem. Na wadze ..niewielka roznica ..no ale nie przytylam haha.聽 Dzis wieczorem sport.

A jak u was po weekendosie? Spadki kilogramow sa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

wlasnie nadrabiam czytanie z kilku dni..i widze, ze mamy nowe kolezanki :) witam :)

Sniadanie: jajecznica z kromka chleba, szczypiorkiem, pomidorem, polowa czerwonej papryki i marchewka, do tego kawa z mlekiem聽 na drugie sniadanie gruszka i jablko . Obiad: Losos z ziemniaczkami i brukselka. A na kolacje nie mam pomyslu...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Matko mamy ju偶 85 stron ! Ja chocia偶 nie pisze to zagl膮dam do Was cz臋sto 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Cze艣膰 dziewczyny. Przy艂膮czam si臋 do Was. Od dzisiaj postanowi艂am si臋 odchudza膰. Postanowienia to ja mia艂am nie raz i tylko na postanowieniach si臋 ko艅czy艂o. Mam聽 173 cm wzrostu waga waha si臋 72-73 kg. Kiedy艣 wa偶y艂am 62 kg non stop a moja najmniejsza waga to 59 kg bardzo schud艂am po porodzie ale to by艂o 10 lat temu i powoli kilogram贸w przyby艂o... Chc臋 schudn膮膰 maksymalnie 10 kg ale dla mnie to naprawd臋 wyzwanie bo ja kocham je艣膰 mi臋so i pieczywo, sosy ziemniaki schabowe ojej uwielbiam.. Postanowi艂am odstawi膰 ziemniaki i kotlety, rano wyda艂am 93 z艂 na warzywa kt贸rych kupi艂am mas臋. Ugotowalam sobie zup臋 kapu艣ciana na obiad w艂a艣nie zjad艂am pyszna i niskokaloryczna.Bede ja te偶 blendowac jako koktajl. Zaznaczam 偶e nie przechodz臋 na tzw diet臋 kapu艣ciana czy Kwa艣niewskiego bo wiem 偶e nie dam rady a pozatym to nie zdrowa dieta. A zupke ugotowalam bo mia艂am na ni膮 ochot臋 i jest niskokaloryczna z tym 偶e j膮 doprawilam po swojemu i jest naprawd臋 pyszna. B臋d臋 si臋 ni膮 ratowa膰 jak mnie g艂贸d dopadnie. Na 艣niadanie zjad艂am serek wiejski potem koktajl z jag贸d i jogurtu naturalnego. Teraz zupka do wieczora planuje jeszcze zje艣膰 surowke i co艣 bialkowego. Chc臋 schudn膮膰 zdrowo zobaczymy jak mi p贸jdzie. Obawiam si臋 偶e b臋d臋 g艂odna.Acha pije wod臋 z cytryn膮. Startuje z 72.5 kg. Pozdrawiam Was serdecznie i walczmy z faldkami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kajka2904

Hej dziewczyny, ja r贸wnie偶 chcia艂bym do艂膮czy膰 a co wa偶niejsze zrzuci膰 par臋 kilo 馃榾 Cho膰 w moim przypadku to raczej par臋 dziesi膮ty. Mam 171 cm wzrostu i wa偶臋 95 kilo. Obecnie siedz臋 w domu bo 2 miesi膮ce temu urodzi艂am c贸runi臋 馃槏 I tak postanowi艂am, 偶e czas co艣 ze sob膮 zrobi膰. Nie karmi臋 piersi膮 bo niestety mimo moich pr贸b mia艂am za ma艂o mleka.聽

Planuj臋 膰wiczy膰 miedzy drzemkami ma艂ej w ci膮gu dnia i przej艣膰 na diet臋 1 200 kcal. Dodam, 偶e to ju偶 pewnie z 10 raz konkretnie jak przechodz臋 na diet臋 z r贸偶nym skutkiem. Ale pierwszy raz jak postanowi艂am '' wesprze膰 si臋'' na innych w podobnej sytuacji.

Nadmieni臋 jeszcze, 偶e najwi臋kszy problem dla mnie stanowi膮 ziemniaki (uwielbiam w ka偶dej postaci), pieczywo i przek膮ski r贸偶nych rodzaj贸w (s艂odkie, s艂one, gorzkie, kwa艣ne i jeszcze jakie tam s膮) oraz zbyt ma艂o wypijanej wody dziennie (nie wypijam nawet 1l)

Babeczki pozdrawiam was wszystkie i licz臋 na to 偶e wsp贸lnie i ka偶da z osobna osi膮gniemy nasze wyma偶one cele. B臋d臋 meldowa膰 post臋py jak najcz臋艣ciej 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Kajka to widz臋 偶e zaczynamy razem super. Pisz jak najcz臋艣ciej mam nadziej臋 偶e p贸jdzie 艂atwiej jak b臋dziemy si臋 tu wzajemnie wspiera膰. Ja robi臋 si臋 g艂odna i chyba czas na surowke.Zrobilam 60 brzuszk贸w i to ca艂y m贸j ruch na dzisiaj. Napisz jak b臋d膮 wygl膮da艂y twoje posi艂ki ja w liczeniu kalorii si臋 nie widz臋, za艂o偶y艂am sobie ze opre si臋 na du偶ej ilo艣ci warzyw i tylko chude mi臋so w ma艂ych ilo艣ciach no i oczywi艣cie bia艂e serki itd. A jak Wy ju偶 liczycie te kalorie to powiedzcie prosz臋 ile kalorii ma kubek kawy z 2 艂y偶eczkami cukru i odrobina 艣mietany 12stki? Nie mog臋 zrezygnowa膰 z kawy poprostu nie dam rady od lat pij臋 2 lub 3 dziennie inaczej bardzo boli mnie g艂owa. Mo偶e zast膮pi膰 cukier ale czym? A 艣mietank臋?Kawa z mlekiem mi nie smakuje ale patrz膮c na to 偶e wypijam 2 lub 3 to pewnie sporo tych kalorii. Podpowiedzcie co艣. Acha i z g贸ry przepraszam jak gdzie艣 zrobi臋 byka ale pisze z telefonu i to dlatego.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama Dw贸jki聽- ajj Ty moja duszo towarzystwa!! 馃檪聽Spadek jest fajny bo w sumie ju偶 10 kilogram贸w (nie patrz膮c na to 偶e dzi艣 jest 73,6 - spadnie do jutra zapewne) ale jednak chc臋 wi臋cej i wi臋cej. M贸j organizm tak samo jest gotowy ju偶, zastoju nie mam, wi臋c lecimy dalej. Nie ma zmi艂uj.聽A babcia to jednak babcia, ale mi艂o takie co艣 s艂ysze膰, pami臋tam jak m贸wi艂a 偶e przyty艂o mi si臋 i powinnam schudn膮膰. 馃槅

Na 艣niadanie zjad艂am jogurt z rodzynkami i p艂atkami. 280 kcal. 馃檪

Andzia聽- polecam Ci aplikacj臋 fitatu, obecnie z niej korzystam. 馃槈聽 A co do kawy. Kawa nie ma praktycznie kalorii, za to cukier - w jednej 艂y偶eczce jest oko艂o 20 kcal, wi臋c w 2 jest 40 kcal. 艢mietanka 艂aciata 12% ma w 10ml (2 ma艂e 艂y偶eczki)聽聽ok. 13聽kcal.聽馃槈

Co do zamiennik贸w cukru. Du偶o ich jest. Ja si臋 na tym nie znam bo nie potrzebuj臋 cukru do 偶ycia (kawa z cukrem jest dla mnie md艂a, za to bez mleka bym nie umia艂a jej wypi膰, ka偶dy jak wida膰 jest inny 馃槃). Moja babcia u偶ywa zwyk艂ego najzwyklejszego s艂odzika. Mo偶e?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Mama dwojki bardzo dzi臋kuj臋 za informacje.wlasnie sobie instaluje aplikacje. Jestem ju偶 po kolacji i wi臋cej dzisiaj nie zamierzam je艣膰. Og贸lnie przez ca艂y dzie艅 zjad艂am serek wiejski, 2 kanapki razowego chleba z sa艂ata pomidorem og贸rkiem i plastrem poledwicy z indyka wiem wiem ale nie umia艂am sobie tego chleba jeszcze ca艂kowicie odmowic, 2 porcje zupy kapuscianej, koktajl jagodowy ok 200 ml, odrobin臋 sur贸wki, grzeszek malutki k臋s kotleta, do picia 2 L wody z cytryna i 3 kawy z cukrem i 艣mietanka. Czuj臋 si臋 przepe艂niona i brzuch mam lekko wzdety. Wiecie co mam wra偶enie 偶e strasznie du偶o zjad艂am, nie wiem ile to mo偶e by膰 razem kalorii przera偶a mnie to liczenie. Ze s艂odyczy kompletnie nic nie licz膮c cukru do kawy ale z tym nie mam problemu bo nie przepadam za s艂odkim. Ja jadalam wcze艣niej porz膮dny obiad i kolacje zawsze z du偶膮 ilo艣ci膮 chleba szynki raczej bardzo ma艂o warzyw a dzi艣 a偶 5 posilkow mo偶e to dlatego czuj臋 si臋 taka przepe艂niona sama nie wiem.Zastanawia mnie ile dzisiaj 艂膮cznie kalorii zjad艂am na moje oko jakie艣 1800 je艣li mo偶ecie poprawcie mnie. Cho膰 w gruncie jad艂am wi臋kszo艣膰 warzyw to i tak mam wra偶enie 偶e za du偶o zjad艂am. No trudno jad艂am kiedy by艂am g艂odna. Zobaczymy jak p贸jdzie jutro. Strasznie ci臋偶ko si臋 tak przestawi膰 z pysznego jedzonka no ale jak na 1 dzie艅 my艣l臋 偶e i tak jest dobrze. Co do s艂odzika niestety pr贸bowa艂am i nie podchodzi mi ale sproboje ograniczy膰 cukier i powoli z niego zupe艂nie zrezygnowa膰 cho膰 to b臋dzie dopiero wyzwanie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Przepraszam mia艂o by膰 nalka 7 a nie mama dwojki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna30

Nikt za ciebie nie policzy kalorii 馃檪聽bo tego chleba to mog艂o by膰 200 gram贸w, a mog艂o by膰 50. Ja tez korzystam z apki fitatu 馃檪聽wystarczy zwyk艂a waga, kosztuje oko艂o 30 z艂 i wtedy masz wszytsko pod kontrola.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

I_can mi臋艣nie te偶 swoje waza, wi臋c nie ma co si臋 przejmowa膰, jesz dobrze, du偶o cwiczysz, mierz si臋 i r贸b zdj臋cia, wtedy wida膰 efekty鈽猴笍.聽

Ewcia, a Ty czemu tylko podczytujesz z ukrycia? Masz za艂amanie jedzeniowe czy cos, bo je艣li tak to nie Ty jedyna i to nie pow贸d by z nami nie pisac鈽猴笍. Chyba, 偶e to co艣 innego to sorki.聽

Witaj Andzia, ja to bym chcia艂a mie膰 Twoja wage馃槏, ale rozumiem, 偶e Tobie ona nie pasuje. Co do Twojego ulubionego jedzenia, mi臋so zamie艅 na chudsze, np kawa艂ek piersi z kurczaka te偶 da si臋 usma偶y膰 na lyzeczce oliwy, na po艂owie, a nawet na suchej patelni. Pieczywo, po prostu prze偶uc si臋 na chleb graham, czasem bulka grahamka. Ziemniak贸w Ci nikt nie broni, tez nie s膮 jakie艣 tuczuce oczywi艣cie bez sos贸w, mo偶esz zrobi膰 frytki z piekarnika te偶 z odrobin膮 oliwy, gotowa膰 normalnie albo w mundurkach jest wiele mo偶liwo艣ci, ale juz np schabowy powinien i艣膰 w odstawk臋, ewentualnie raz na jaki艣 czas jak ju偶 musisz, sosy mo偶na robi膰 pomidorowe np. Wiem, 偶e nie brzmi to kusz膮co, ale jak ju偶 si臋 przyzwyczaic do tych smak贸w to b臋dziesz mia艂a na nie ochot臋, a te Twoje obecne nie b臋d膮 ju偶 wcale takie dobre, a nawet b臋dziesz czu艂a si臋 po nich 藕le, ci臋偶ko l, ospale itd. Ja jeszcze na pocz膮tku roku w zyciu bym nie powiedziala, ze zaczn臋 jesc owoce, bo w sumie nie jada艂am ich wcale, poza arbuzem i czere艣niami w sezonie, jogurt naturalny nie do przelkniecia, a teraz praktycznie codziennie mam na drugie 艣niadanie jogurt z jakim艣 owocem, platkami owsianymi itd. Ja po jaki艣 dw贸ch - trzech miesi臋cach diety zjadlam kebaba, kt贸rego sobie obieca艂am jak ile艣 tam schudne i i tak to odk艂adalam w czasie no i odchorowalam go bardzo, brzuch bola艂 jak nie wiem, a偶 jakie艣 skrety mialam i po dos艂ownie paru minutach dosta艂am biegunki.. Wiem apetyczna historia 馃槀, ale po jakims czasie zjadlam znow i juz bez ekscesow. Na pewno ju偶 nie lubie by膰 najedzona, bo mi ci臋偶ko strasznie wtedy na 偶o艂膮dku itd. A dobry kapusniak jakby mi kto艣 ugotowal to te偶 bym ch臋tnie wci膮gn臋艂a.聽

Witaj Kajka 鈽猴笍. Chyba ka偶da z nas ma tu ju偶 niejedno podej艣cie do diety za sob膮, najwa偶niejsze, 偶e probujemy. Zycze Ci zeby mala nie budzi艂a Ci sie w trakcie treningu, bo to strasznie wkurzaj膮ce jak si臋 cz艂owiek w ko艅cu zbierze i du pa. Tez zaczynaj膮c marzy艂am, 偶e b臋d臋 膰wiczy膰 na drzemce. Co do ziemniak贸w pisalam kole偶ance wy偶ej. Co do wody, no niestety na pocz膮tku troch臋 w siebie powmuszaj, a potem ju偶 sama ch臋tnie b臋dziesz po ni膮 si臋ga膰, do tego mo偶esz pi膰 wszelkie herbaty, a troche ich jest, byle bez cukru. Co do przek膮sek nie pomog臋, cho膰 ostatnio te偶 im troch臋 ulegam jak dzieci jedza, ale wliczam w sw贸j dzienny limit kalorii (do 1400 kcal). Tez pierwszy raz wspieram si臋 na forum i w og贸le udzielam, bo nigdy na 偶adnych forach nie pisa艂am. My艣l臋, 偶e mo偶e zacznij chocia偶 od 1300? Ja pierwsze dwa miesi膮ce bylam na diecie od dietetyczki i zaczyna艂am og贸lnie za 101,7, a bior膮c od niej diete chyba jako艣 97 kg i chcia艂am 1200 i ona powiedzia艂a, 偶e ni偶ej ni偶 1400 nie mo偶e mi da膰, fakt 偶e jednego dnia np by艂o 1350, a drugiego 1390, ale nigdy wi臋cej i ja te偶 tak robi臋 teraz.聽

Andzia ta kaw臋 to sobie narazie oblicz na oko ile dajesz na zasadzie kubek kawy, 艂y偶ka 艣mietanki itd, s膮 w fitatu takie opcje do wyboru. Zamienniki cukru, ksylitol, erytrol, stewia, slodzik(pono膰 szkodliwy). Ja osobi艣cie korzystam tylko z ksylitolu i tylko do tego jogurtu z owocami. Ja na Twoim miejscu bym spr贸bowa艂a trzyma膰 si臋 dw贸ch dziennie, a p贸藕niej zej艣膰 mo偶e tylko do jednej kawy, skoro pijesz taka kaloryczna, a bez dodatk贸w od razu ts pewnie odstawila, ja nigdy kawy nie pi艂am i nie zamierzam wi臋c chyba bardziej nie pomog臋 w tej kwestii. Ja bym chyba jednak polecala wa偶enie posi艂k贸w, ka偶dej kropli i kesa wszystkiego i liczenie tych kalorii ju偶 nawet tak tylko orientacyjnie, bo mo偶na si臋 mocno zdziwi膰, 偶e niby jem zdrowiej, ale za duzo itd, wszystko ma kalorie, a niekt贸re produkty by艣 w zyciu nie pomy艣la艂a jak duzo. Waga kuchenna jest tania, naszej ju偶 leci pi膮ty rok, a te偶 艣miesznie kosztowa艂a i jest z Carffura, jaka艣 firma niezbyt znana, a daje rade 馃榿.聽

Nalka widzisz babci nie dogodzisz馃槀. Raz schudn膮膰, raz ze znikasz, ale na pewno to by艂 dla Ciebie pi臋kny komplement. Zaskoczy艂as mnie z ta 艣mietanka, 偶e ma tak malo tych kalorii.聽

My tu chyba wszystkie korzystamy z Fitatu, bo to naprawd臋 fajna aplikacja, ma du偶o produkt贸w w swojej bazie wi臋c naprawd臋 rzadko trzeba samemu wpisywa膰 warto艣ci, 艂atwo obliczyc ca艂e danie jak tworzysz potrawe i po kolei wbijasz tylko ile czego da艂a艣 i na ko艅cu ile wa偶y Twoja porcja.聽

Powiem Wam dziewczyny, 偶e dzi艣 ju偶 mam troch臋 lepszy dzie艅, ale nadal depresyjne, chyba teraz mi si臋 takie miesi膮czki zrobi艂y melancholijne.. Spa domowe w weekend zamknelam(d艂ugo wytrzymalam nie ma co) aplikacja zosta艂a zaliczona do 4 dnia i ochota i si艂a na 膰wiczenia spad艂a poni偶ej zera MASAKRA. poczekam a偶 si臋 sko艅czy okres i mam nadziej臋, 偶e wr贸c臋 do 偶ywych.聽

Na drugie 艣niadanie wpad艂y 4 biszkopty od ma艂ej, bo nie mia艂am ani czasu ani ochoty nic sobie robi膰.聽

Na obiad makaron pelnoziarnisty z leczo z kie艂basy z piersi kurczaka, cukinii, cebulki, troch臋 czerwonej papryki (korzysta艂am z tego co mia艂am, bo przepis bazowany na tamtej diecie) zamiast 艣wie偶ych pomidorow dalam te z puszki.聽

P贸藕niej przed kolacja wpad艂a paczuszka takich mini herbatnikow(4 sztuki) i 4 paluszki slone, niestety te偶 dzieci jadly, a ostatnio moja silna wola si臋 gdzie艣 zgubi艂a. Na kolacje zaszalalam, bo kalorii mialam w zanadrzu i zamiast kanapek zrobilam z tego chleba graham co pisalam tosty, szynka z indyka, serem(chyba ju偶 kiedy艣 pisalam, 偶e jem wszystkiego bardzo bardzo cienkie plasterki, np moje 3-4 plasterki waza tyle co jeden normalny, og贸rkiem i rzodkiewkami.聽

Wysz艂o 1353 kalorie, u nas pogoda nadal deszczowa wi臋c wpad艂o tylko 2.77 km spaceru.聽

Fajnie, 偶e nas si臋 tyle pojawi艂o w ci膮gu dw贸ch dni, w kupie si艂a 馃榿.聽

Szkoda, 偶e troch臋 nas tez si臋 zagubilo po drodze. Qkartka, Zolza tyle lat tu bylyscie i teraz co? Najpierw Ajena, teraz Wy znikn臋艂yscie. Fatsecret i Emiska nie lepsze, co艣 chyba nawet w podobnym czasie przepadlyscie, co艣 si臋 dzieje z艂ego, jakie艣 problemy, za艂amania czy macie nas do艣膰? Czekamy na Was z ut臋sknieniem 馃槝.聽

Oszalslam, taki esej mi wyszed艂, wsp贸艂czuj臋 Wam czytania moich wypociny, zw艂aszcza, 偶e ja te偶 zawsze z telefonu pisze i s艂ownik lubi poszalec i 偶y膰 w艂asnym 偶yciem 馃槀.聽

Mi艂ej nocy!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

I dodam jeszcze do Was Andzia i Kajka, 偶e wa偶ne s膮 regularne posi艂ki, 艂atwiej wtedy trzyma膰 diete. Nie uwa偶am, 偶e jedzenie kiedy si臋 jest g艂odnym to dobry pomys艂.. Dobrze jest mie膰 ustalone, stale godziny posi艂k贸w. 艁atwiej wtedy nie podjadav, a organizm sam daje nam zna膰, 偶e jest g艂odny jsk zbli偶a si臋 godzina posi艂ku, oczywi艣cie jak ju偶 si臋 do nich przyzwyczaimy. Ja np jem 4 posi艂ki dziennie, bo 5 mi za du偶o i za cz臋sto i lepiej pasuje mi opcja 4 troszk臋 wi臋kszych posi艂k贸w ni偶 5 biedniejszych馃槀. Ja np jem o 8.30, 11.30, 14.30 i 17.30, wiadomo plus minus 15 minut, ale raczej o czasie, jedynie pilne sprawy i to, 偶e jestem akurat po za domem(na posi艂ki staram si臋 by膰, bo inaczej dopada mnie wilczy g艂贸d cz臋sto).

Mam nadziej臋, 偶e nie odbierzecie mojego eseju jako wymadrzanie, po prostu uwa偶am, 偶e po to tu jeste艣my 偶eby dobie doradza膰, pomaga膰, zw艂aszcza jak kto艣 zaczyna, a to czy z tych rad skorzystacie to ju偶 Wasza sprawa. Trzeba znalezc co艣 co b臋dzie pasowalo przede wszystkim nam samym i tego Wam 偶ycz臋 鈽猴笍.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×