Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Fatsecret z tel

Halo, halo, wstajemy! 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Hej. Ja juz wstalam przed 7 wypilam kawke.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Ja sobie policzylam z tego kalkulatora i wyszlo mi ze potrzebuje 1728 kcal. Nie licze kalorii ale tyle to raczej nie zjadam w ciagu dnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Marys na raczej to bym sie nie sugerowala,
waz na wadze i podlicz wszystko co zjadlas - tylko wtedy sie przekonasz ile tak na prawde jesz.
Ja jak kupilam wage kuchenna (Lidlu fajne sa) to przezylam SZOK:) teraz czasem jak cos zwaze i przelicze to az NIE WIERZ臉!
wiec takie gdybanie to jest tylko gdybaniem i tak samo liczenie mniej wiecej na oko - tylko waga lub gotowe zwa偶one juz produkty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny

Martyna ja nie b臋d臋 si臋 w temacie kalorii wypowiada膰 bo nie licz臋 i tez za bardzo nie mam o tym poj臋cia . Czasami patrze na opakowania produkt贸w ile tam siedzi tych kalorii , ale nie wa偶臋 jedzenia i w sumie nie wiem ile dziennie zjadam .

Dzisiaj na 艣niadanie dwie kanapki z mas艂em i jajkiem plus kawa z mlekiem . Kawa zamiast herbaty bo mniej j膮 s艂odz臋 , a le spr贸buj臋 ca艂kiem wyeliminowa膰 jedni i drugie bo ju偶 kiedy艣 tak zrobi艂am i nie by艂o problemu , a teraz co艣 nie mog臋 si臋 zmobilizowa膰 .

Fatsecret te偶 by艂y takie czasy 偶e potrafi艂am ca艂膮 noc czyta膰 , a oczy mnie od sztucznego 艣wiat艂a .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mia艂o by膰 偶e oczy teraz mnie bol膮 . Do kitu 偶e nie mo偶na po jakim艣 czasie edytowa膰 postu .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Ja na sniadanie zjadlam trzy kanapki z zoltym serem, teraz zielona herbata. Na obiad maz chcial kopytka zostaly ziemniaki z wczoraj, do tego beda roladki schabowe duszone w takim sosie cebulowym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

niby kromka chleba tak ok 30g = suma ok. 220kcal -聽 ale, ale -聽 jak zwazylam tylko pol ukrojonej przez siebie kromki pszenno-zytniego to po艂owka wazy艂a 25g!!!聽 (akurat tyle go wczoraj zjadlam wiec pamietam)
do tego zolty ser - zalezy jak grube plastry - jak sama kroisz to moze byc ok 30g = nawet z 300kcal - jak krojone maszyn膮 b cieniutkie to polowa tego - wiec jakie moga byc roznice na samej wadze

wiec juz nawet znajac kalorycznosc danych produktow to na samym wazeniu na oko, czy branych orientacyjnych wag z internetu,聽 mozna sie pomyslic nawet o 300kcal na takim sniadanku...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dobra mam aplikacje, mam nadziej臋 偶e liczenie kalorii wejdzie mi w krew. Na 艣niadanie 2 kromki chleba razowego i jajecznica czyli 261 kalorii聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko - dok艂adnie, nie jeste艣my nawet tego 艣wiadomi cz臋sto, ile bez wa偶enia i kalkulator贸w jeste艣my w stanie kcal poch艂on膮膰 :)聽

Marysiu, uwierz mi, 偶e no musia艂a艣 d艂u偶szy czas je艣膰 wi臋cej ni偶 tyle, st膮d nadprogramowe kilogramy, nie bior膮 si臋 z powietrza :( jak zaczniesz wszystko wa偶y膰, to dopiero b臋dziesz w szoku, 聽jak kaloryczne s膮 niekt贸re rzeczy, i dopiero przy wa偶eniu b臋dziesz to ogranicza艂a, bo wcze艣niej jad艂a艣 tych rzeczy wi臋cej nie wiedz膮c ile maj膮 kcal - wtedy smakuje lepiej i cz艂owiek sobie bezkarnie pozwala艂聽:D


Zo艂za, dok艂adnie, mnie te偶 czasem oczy pobolewaj膮, no ale pewnie mi to minie, zw艂aszcza jak przeczytam ju偶 wszystko, co mam w zapasie do przeczytania, p贸藕niej zrobi臋 sobie przerw臋 :)

Martyna, ja te偶 liczy艂am kalkulatorem kalorii i wysz艂o mi dla Ciebie 1682 kcal, i ku tej kaloryczno艣ci bym si臋 bardziej sk艂ania艂a w celu redukcji wagi, cho膰 nie wiem, mo偶e jeste艣 akurat mega aktywna? Daj zna膰, czy Twoja aktywno艣膰 fizyczna jest du偶a, jeste艣 ci膮gle w biegu i uprawiasz jaki艣 sport?聽

Waga dzi艣 wskazuje 84.3 kg ale przy tym zacz膮艂 mi si臋 okres... ahhh ju偶 coraz bli偶ej 7 z przodu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Aleee偶 si臋 dzi艣 ciesz臋, gdy mam 艣wiadomo艣膰, 偶e uby艂o 9,2 kg odk膮d zacz臋艂am :) to mega du偶o, jestem z siebie dumna, jeszcze kilka miesi臋cy i b臋d臋 w swojej dawnej wadze :)聽

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam.

聽Umnie na聽 sniadanie聽 聽ksnapki z szynka. Wlasciwie to nA聽 KAZDY POSILEK聽 DZIS聽 TAKIE MENU:classic_biggrin:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋kuj臋 Ci Ajenko :) d艂ugo b臋dziesz musia艂a tak monotonnie je艣膰? mam nadziej臋, 偶e potrwa to maximum kilka dni i b臋dziesz mia艂a pomoc :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fatsecret聽no w艂a艣nie liczy艂am teraz na na aplikacji w telefonie i pokazywa艂o mi nieca艂e 2000 kalorii. Prac臋 mam siedz膮ca, ale 膰wicz臋 minimum 3 razy w tygodniu po godzinie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Takie mam ostatnio przemyslenia dziewczyny czy gdyby jesc np slodycze lub fast foody ale nie przekraczac 1200 kcal to czy nadal mozna chudnac?聽

Pomijam juz fakt, ze takie jedzenie nie ma zadnych witamin i wartosci ale chodzi mi tylko o sam fakt spadku wagi.聽

Wiele dietetykow i trenerow twierdzi ze odchudzanie to czysta matematyka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martyna聽pamietaj o wliczaniu tluszczy ktore dodajesz np do smazenia jajecznicy czy ktore dodajesz do salatek. Czesto to pomijamy a to jest sporo kalorii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martyna, ja bym uci臋艂a chocia偶by z 200 kcal z tego i jad艂a 1800 kcal przynajmniej, cho膰 i to wydaje si臋 by膰 du偶o wed艂ug mnie jak na to, 偶e praktycznie nie masz ruchu, bo praca siedz膮ca i jedyna jaka艣 intensywniejsza聽aktywno艣膰 to 3h w tygodniu. Ale to tylko moja rada, mo偶esz spr贸bowa膰 tak jak jest i patrze膰, czy waga spada - je艣li nie, to wtedy utniesz. :)

Ewcia, to potwierdzone, 偶e mo偶na schudn膮膰 jedz膮c Mc Donalds, wi臋c tak :) kiedy艣 o tym gdzies czyta艂am, go艣膰 by艂 na "diecie" Mc Donalds, wszystkie jego posi艂ki by艂y stamt膮d, a bilans kaloryczny ujemny, no i schud艂 :) tak偶e mo偶na, pomijaj膮c 偶e brak wielu cennych聽warto艣ci od偶ywczych, to da si臋 w ten spos贸b schudn膮膰 i te偶 uwa偶am, 偶e to czysta matematyka :) tylko warto jednak dba膰 o swoje zdrowie, ale raz na jaki艣 czas nic si臋 nie stanie jak si臋 zje co艣 niezdrowego :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

qkartka聽- chlebek ma mo偶e i 220 kcal, ale w 100 gramach:)聽

PannaPola聽- polecam kawk臋 rozpuszczaln膮 z mlekiem, bez cukru - pyszna jest 馃檪聽Ja ju偶 ponad rok temu wyrzuci艂am cukier z kaw i herbat i ju偶 mi go nie potrzeba. ^^聽

Co do mnie - dzisiaj 7-my dzie艅, jutro wa偶onko, @ powinna si臋 sko艅czy膰 bo ju偶 prawie nie mam. 馃檪

Nied艂ugo obiadek - pulpet z mizeri膮 i ziemniakiem i do tego szklanka zupy. 馃槃聽A na kolacj臋 sa艂atka ry偶owa. 馃槈

Motywacja jak nic - a jak zobacz臋 jaki艣 spadek to ju偶 b臋dzie full power 馃槃

Mi艂ego dnia 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Nalka 220 to suma 3 kromek ktore Marys zjadla na sniadanie, zakladajac tak jak srednio podaja 30g na kromke. Ale wg mnie kromka ma 50-60g Wiec dla 3 kromek chleba mieszanego / wiadomo ze np czysty pszenny jest lzejszy/ to jest prawie 2 x tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

w tej calej dzisiejszej dyskusji nie chodzi o to ile co ma kcal, bo jaki chleb w 100g ma to najlepiej samemu sprawdzic z etykiety czy w kalkul kcal id itp To nie musze tu podawac co i ile ma kcal. Tylko chodzi o to,聽 ile kcal jemy dziennie, bo niby jemy tyle co zapotrzebowanie a tu nagle +20kg po kilku latach... chodzi o to ze nie zdajemy sobie sprawy ile kalorii ta przykladowa kromka ma, choc doskonale wiemy ze w 100g tyle czy tyle. Ja zwrocilam uwage na WAGE danych rzeczy. Fatsecret slusznie pisze o dodatkach niby tylko odrobina tej oliwy z oliwek, czy musniecie chleba maslem.... a suma wychodzi...

10 rodzynek to 5g, w garsci zmieszcze 20g i tak sobie np wczoraj sypnelam ich w garstke;) no i wogole nie powinnam tego odnotowac - no nawet dobrze smaku nie poczulam a tu... 70kcal i ... pytam sie z czego??? no z niczego;) a takich glupich przykladow w ciagu dnia moze sie nazbierac, nawet聽lyzeczka soku malinowego do herbaty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

dodam jeszcze ze pelniutka moja garstka pomiesci 40g rodzynek:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna R

Mi tak samo jak wielu innym osoba pomog艂y tabletki Slimunox.Ale nale偶y pami臋ta膰 o tym 偶e podstaw膮 powinna by膰 dieta a tabletki maja wspomaga膰.Ale dzi臋ki diecie i tym tabletka og贸lnie uda艂o mi si臋 zrzuci膰 14 kg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 minuty temu, Go艣膰 Martyna R napisa艂:

Mi tak samo jak wielu innym osoba pomog艂y tabletki Slimunox.Ale nale偶y pami臋ta膰 o tym 偶e podstaw膮 powinna by膰 dieta a tabletki maja wspomaga膰.Ale dzi臋ki diecie i tym tabletka og贸lnie uda艂o mi si臋 zrzuci膰 14 kg.

Osob膮, tabletk膮...Spamerzy to jednak podludzie o ujemnym IQ.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Izabella

Ja te偶 jestem bardzo zadowolona z efektu uzyskanego po zastosowaniu Slimunox. W ko艅cu sukces i nie mam nadwagi. Wystarczy艂y tylko 3 miesiace

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

Qkartko bardzo s艂uszne spostrze偶enia, podpisuj臋 si臋 pod tym obiema r臋kami :)聽

Tak samo zjad艂am dzi艣聽kilka orzeszk贸w - pistacji, ledwo poczu艂am smak i ju偶 by艂o 100 kcal. A gdyby nie to, 偶e si臋 powstrzymuj臋 znaj膮c kaloryczno艣膰, to bym kiedy艣 zjad艂a kilka porz膮dnych gar艣ci orzech贸w, co by mog艂o przebi膰 m贸j dzienny bilans kaloryczny... a gdzie reszta posi艂k贸w? :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

Ewcia, jeszcze tak mnie nasz艂o odno艣nie tego tematu, kt贸ry poruszy艂a艣 - wydaje mi si臋, 偶e kaloria kalorii nier贸wna i nie wszystkie wch艂aniaj膮 si臋 tak samo, nie wszystkie s膮 tak samo trawione. Ale mimo wszystko da si臋 schudn膮膰 na 艣mieciowym jedzeniu na ujemnym bilansie.聽

Robi臋 w艂a艣nie danie chi艅skie dla m臋偶a na jutro do pracy, lubi臋 piersi z kurczaka z warzywami i ry偶, pewnie jeszcze dzi艣 b臋d臋 jad艂a, tylko zrobi臋 i wychodz臋 z m臋偶em na d艂ugi spacer -聽p贸藕niej zjemy :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ale tu nowych osob聽:classic_biggrin:, fajnie. Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Edytowano przez Ajena

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Patrycja 29

W trzy miesi膮ce pozby艂am si臋 14 kg.W ko艅cu od wielu lat czuj臋 si臋 ze sob膮 dobrze.Mam tylko nadziej臋 偶e ju偶 nigdy wi臋cej nie b臋d臋 musia艂a bra膰 Slimunox lub podobnych tabletek,musz臋 utrzyma膰 tak膮 wag臋 na jak膮 pracowa艂am przez te trzy miesi膮ce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×