Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Marysia28

To jest praca w restauracji jako kelnerka, a co lepsze w tamtym roku w tym wlasnie lokalu bylo nasze przyjecie weselne馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Szukam przepisu na chleb 偶ytni na dro偶d偶ach, albo na prosty razowy na zskwasie. Ma kto艣 jaki艣 sprawdzony?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Marysia widzisz jakie zarz膮dzenie losu, na pewno dostaniesz ta prace :).聽

Martyna nigdy nie pieklam chleba i chyba nie zamierzam, bo zjadlabym swiezy taki caly. Za to planuje dla dzieci zrobi膰 chlebek bananowy.聽

U mnie dzi艣 na obiad pol臋dwiczki miodowomusztardowe, ziemniaki w mundurkach i salata z sosem vinegret.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam.

Ja nadal聽 聽bez@, Nia聽 wiem jak聽 聽to komentowac聽 i co聽 聽z聽 聽 tym fantem robic. Czy odchudzac sie mimo wszystko? Dzis聽 jestem sama w domu, wiec聽 聽na聽 聽suchympriowancie聽 uzbieralo mi聽 聽 聽 sie prawie聽 1000 kalorii. Na sniadanie 3 kromki z szynka, na聽 聽 聽 obiad tez, oczywiscie聽 聽 聽 聽 聽kawa. Zaraz druga kawa,

Qkartko nie聽 聽 聽sprawdzalas聽 聽 przypadkiem聽 聽ile聽 聽trzyma聽 聽cieplo聽 ten termos?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Ajenka ile max to nie sprawdzalam

wiesz to ze @ sie spoznia, to nie przez diete, hmm no wiesz taki wiek sie nam juz zaczyna... diete 1000kcal to chyba od niedawna stosujesz, do tej pory to te 2tys kcal, a聽 to raczej na przytycie, pytalam nawet czy nie boisz sie takiej kalorycznosci?
wiec stad wnioskuje ze dieta i brak @ malo maj膮 wspolnego, to z innych przyczyn, byc moze ten wiek, albo cos zwiazanego z Twoja choroba, to musisz juz z lek. wyjasnic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Martyna jak ma byc zytni - to maka zytnia, drozdze, sol, ciepla woda, ciut oleju, ewentualne doprawiasz przyprawami, slonecznikiem, pestkami itd itp wg uznania, zagniatasz, wyrasta i do piekarnika

jak zakwas - to tzreba samemu zrobic, ja kiedys robilam, ale ten z zakwasu nie wyrastal wiec taki ciezkawy byl i darowalam sobie, zakwas sama robilam z maki zytniej.
Zreszta ten zytni na drozdzach tez nie wyrosnie tak jak np pszenny, wiec moze dodaj troche pszennej, ja tak mieszalam pszenna, orkiszowa, zytnia razowa, otreby, platki owsiane - a wiadomo z pszennej to hmmm wyroslo pod niebo, przepyszne, dzieci uwielbiaja, no ale pszenny...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko wtr膮c臋 si臋 - wydaje mi si臋, 偶e Ajenka nie pisa艂a nic o tym, 偶e jest na diecie 1000 kcal, tylko 偶e do tej pory uzbiera艂o si臋 1000 kcal tylko z suchego prowiantu... do godziny 14:30...
te偶 uwa偶am, 偶e 2000 kcal to raczej na przytycie i 偶eby schudn膮膰 troszk臋 trzeba obci膮膰 tych kcal, zw艂aszcza jak g艂贸wnie cz艂owiek jest w domu.聽


Ja dzi艣 zjad艂am jak na razie mniej ni偶 200 kcal, ale totalnie nie mam na nic ochoty no i ja p贸藕no dzie艅 zaczynam i p贸藕no ko艅cz臋, wi臋c pewnie po prostu zjem troch臋 wi臋kszy obiad (zwykle jem na 2 razy, bo przyzwyczai艂am si臋 do mniejszych porcji, cho膰 i tak s膮 wielkie jak nak艂adam tyle warzyw, uwielbiam surowe warzywka, nak艂adam p贸艂 talerza prawie)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰

Wczoraj mia艂am dzie艅 rozjechany przez nieplanowane wyj艣cie . Jedzenie w biegu chleba i na dodatek kolacja te偶 op贸藕niona o godzin臋 i te偶 niestety ,kanapki . Dzisiaj ca艂y czas jestem g艂odna a to nie oznacza nic innego jak tylko to 偶e zaczyna si臋 czas przed okresowy i wtedy mog艂abym je艣膰 za trzech .

Na 艣niadanie mia艂y by膰 p艂atki , ale si臋 okaza艂o 偶e nie ma mleka to zjad艂am kanapki ( cztery , a nie jak zwykle dwie ) , p贸藕niej by艂 banan i zn贸w kanapki . Na zako艅czenie dnia mam zup臋 brukselkow膮 z kawa艂kiem fileta .

Musz臋 ograniczy膰 to jedzenie chleba bo nic z tego odchudzania nie wyjdzie takim systemem .

Fatsecret ja w tym roku ko艅cz臋 45 lat .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

tak czy siak to lepiej isc do lek. Przepisze cos na wywolanie @ i nie ma co sie meczyc. Ajenka wlasnie wczoraj spotkalam kolezanke i ona takie tabl dostala i stw. ze czuje sie o niebo lepiej, a tak to meczyla sie od 2 czy 3 tyg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Dziewczyny bylam na rozmowie i od jutra ide do pracy馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Brawo Marysiu, mowilam ze tak b臋dzie :).聽

Idziesz na caly etat?聽

A z dzie膰mi babcia zostaje tak?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Dzieki dziewczyny馃榾聽Narazie na probe na tydzien albo dwa a pozniej zobaczymy. A z dziecmi babcia.

Na kolacje odgrzalam sobie troche bigosu i zjadlam jednego wafelka w czekoladzie nie moge sobie poradzic tak za mna slodkie chodzi, pewnie dlatego ze聽 jestem przed okresem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia widz臋 偶e obie jeste艣my zdominowane聽 przez hormony . Ja to najch臋tniej teraz zasiad艂abym przed TV z du偶膮 paczk膮 chips贸w , butelk膮 coli i czekolad膮 , ale na szcz臋艣cie nie mam nic z tych rzeczy w domu . Jak bym tylko na g艂os o tym wspomnia艂a to m贸j M by poszed艂 do sklepu i wszystko to przytarga艂 . Tak 偶e siedz臋 cicho i popijam paskudn膮 czerwon膮 herbat臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Na szczescie ja tez nic nie mam z takich rzeczy ale jak bym odezwala sie slowem to moj maz tez by poszedl do sklepu, a tak popijam ale zielona herbate, ale nie jest paskudna lubie ja馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Gratuluj臋 Marysiu :)!

Ja mam straszny okres w pracy - odpowiadam bezpo艣rednio przed zarz膮dem w postaci cholerycznego prezesa, mamy sporo trudnych temat贸w za i przed sob膮, wi臋c pewnie to wp艂ywa na m贸j zapa艂 a raczej jego brak 馃槥

Do tego k艂opoty z zespo艂em, kt贸ry mi podlega i mamy to...

Dzi艣 ostatni dzie艅 jedzenia co popadnie, obiecuj臋! Chocia偶 jak policzy艂am do w 偶aden z tych dni nie przekroczy艂am 2000kcal,聽wi臋c tragedii nie ma...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja tez si臋 boje jak kiedy艣 wkoncu ten okres do mnie zawita, planuje karmi膰 piersia do roku to moze mnie oszczedzi jeszcze troch臋 , akurat 偶ebym zdarzyla schudn膮膰 juz solidnie. Zolza i Marysia czyli widze, ze mamy takich samych mezow, z jednej strony dobrze, ale z drugiej..馃槀.聽

Ja na kolacje mia艂am chleb graham z wedzona makrela i na to por pokrojony i wyobrazcie sobie, ze moja ma艂a 9 miesieczna dziewuszka jadla ta makrele馃槼. A synek posmakowal to pobiegl wypluc i m贸wil, ze to stara ryba i p贸藕niej ze od nas pachnie stara ryba. Ale faktycznie smierdzi, a ja jutro z ma艂膮 do lekarza 馃槀. Zostalo mi niepotrzebnej troch臋 tej makreli to odlozylam dla niej, te smoothie 偶e szpinakiem oczywi艣cie te偶 wsuwala, zreszt膮 ona wszystko ode mnie sepi i mnie obzera z moich niedu偶ych racji 偶ywno艣ciowych 馃槀 w szoku jestem ze jej to smakuje wszystko i dzi艣 stwierdzi艂am, ze w sumie to co mi zostaje z r贸偶nych produkt贸w to przecie偶 glodomor mo偶e zje艣膰, a co ona nie moze to rodzicom dam, bo niestety troch臋 rzeczy zostaje, bo nie wszystko sie da kupic odmierzone.聽

Moj dzien zako艅czony na 1310 kcal, z dwa litry wody, dwie czarne herbary i teraz pije melise z pomara艅cza, bo zasmakowala mi wczoraj:).

Marysia zazdroszcz臋 Ci tej pracy, lubi艂am byc kelnerka i to, ze do ludzi wyjdziesz, ja w sumie kazda prace lubi艂am, byle z lud藕mi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Pannapola Twoj komentarz si臋 dodal jak swoj pisalam. A wi臋c co do pracy to niestety pozostaje nam Ci tylko wspolczuc i trzymac si臋 dzielnie, moze meliske pij?聽

Co do kalorycznosci to nie schudniesz przy niej i przytyc raczej te偶 nie przytyjesz, wi臋c chocia偶 tyle dobrego.聽

Kazdy jakos odreagowuje stres.聽

Spr贸buj si臋 teraz kilka dni nie wazyc, zeby sie dodatkowo nie wkurzac, spr贸buj jakos si臋 zrelaksowa膰 i MZ!!聽

Powodzenia 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Mama dwojki ja wlasnie najbardziej sie ciesze ze wyjde w koncu do ludzi i cos sie zmieni w moim otoczeniu. A co do dzieci to moje tez musza wszystkiego ode mnie probowac i tak bylo od poczatku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Syn malo co chce probowac niestety..聽

Ja mam taki problem, 偶e mala do 3 miesiaca 偶ycia zostawala z innymi i na noc chodzila, wszystko robilam od pocz膮tku jak z synem. I raz byla u mojej mamy na noc i ciagle plakala, nie chcia艂a od nich je艣膰, spac itd i tata po mnie przyjechal 2 nocy i od tej pory na wszystkich reagowala placzem, zle si臋 wsz臋dzie czula, tylko w domu okej, og贸lnie jeden wielki ryk. Jak ja chcia艂am przekroczyc prog pokoju to darla si臋 w nieboglosy, ale tylko przy kins, ze mna sama byla normalna. Bylam uziemiona na pol roku, wsz臋dzie dos艂ownie z nia, nikt nie chcia艂 si臋 nia zajac, bo tak si臋 darla i jak teraz robilam w sobot臋 te zakupy to chcia艂am ja wzi膮膰 ze soba, a moj brat kt贸ry przyszed艂 si臋 synem zajac mowi, a nie chcesz jej zostawic? A ja szok i dwie i pol godziny mnie nie bylo a ona zero placzu, w poniedzia艂ek bylam na mie艣cie poltorej h i tez nic. Tak偶e brat odwa偶ny i przerwal zla passe:). Mam nadziej臋 ze z innymi tez tak b臋dzie zostawa膰 i nie ze tylko u nas w domu z kim艣 zostanie. Wykonczylo mnie to pol roku psychicznie, bylo zle..聽

Dlatego Ci tak zazdroszcz臋馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko聽 z聽 calego dniqa mam聽 聽kalorii 1530, ale聽 聽dobrze mowisz, nie z聽 聽 diety nie mam @ . PRAWDE MOWIACCC TO NAWET MI聽 NIE聽 聽 PRZYSZLO TOdo glowy, ze mogla by mi sie satrzymac z powodu diety.聽 聽 聽 聽 聽Tak jak聽 聽 mowisz聽 musz o聽 聽tympowiedziec lekarzowi聽 bo slabosc聽 mnie nie oposcila a bylo juz聽 takie jedno聽 pol聽 roku bez.Musze jednak przyznac聽 ze czuje聽 sie聽 dobrze, to moze jednak wiek聽:classic_biggrin:.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko masz racje, ale z聽 聽drugiej聽 strony聽 moja聽 聽mama wczesnie聽 聽 przestala miec.聽 Moze to genetyka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysia gratuluje. Ja narazie to聽 聽tylko moge sobie聽 聽 pomarzyc聽 o聽 聽 聽pracy. Ale jak sie ze wszystkim uporam, to聽 聽 zabaczyCIE聽 聽 HEHE...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Joanna

Moim zdaniem, je偶eli si臋 odpowiednio podejdzie do odchudzania, to nie ma z nim a偶 takiego wielkiego problemu. U mnie wystarczy艂o tylko przestrzega膰 diety, do tego bra艂am Slimunox i systematycznie 膰wiczy艂am. I po problemie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Wybaczcie dziewczyny ale dzi艣 mia艂am taki zamotany dzie艅, na dodatek zaspa艂am na 艣niadanie wi臋c sobie je odpu艣ci艂am. Zjad艂am za to drugie 艣niadanie - bu艂ka grahamka z serem i mas艂em + szklanka soku z marchwii, kupny. 馃槣聽Jakby kto艣 pyta艂. Nied艂ugo p贸藕niej jeszcze strzeli艂am sobie kawk臋 do towarzystwa, bo gaw臋dzi艂am ze znajom膮. 馃槢聽 No聽i do聽tego wszystkiego by艂y pyzy z 偶urkiem na obiad, a na kolacj臋 mia艂am mie膰 makaron + oliwki + pomidor + 2 plastry bia艂ego sera + 艂y偶ka oleju, ale jako 偶e sera zapomnia艂am kupi膰 a oliwek nie lubi臋 to doprawi艂am sobie olej przypraw膮 do z艂ocistego聽kurczaka i ostr膮 papryk膮 i by艂o pycha. 馃槈聽 No i co..... Jutro koniec diety 14 dniowej, po niej robi臋 wa偶onko z rana, cheat day i od nowa lecimy. 馃檪聽Chocia偶 nie wiem czy nie zrobi膰 cheat'a na sobot臋 - ch艂opak wolne to razem posiedzimy, pogramy, zam贸wimy co艣, a tak to co... b臋d臋 jad艂a i w lustro si臋 gapi艂a samotnie?聽馃槀聽Ja w艂a艣nie popijam wod臋 z cytrynk膮 i gram w gry. 馃槢聽Zaraz trzeba si臋 k艂a艣膰, tak偶e papierosek, ogarnianie jutra i 艂贸偶eczko. 鉂わ笍聽Dobrej nocki kochane kuleczki!! 馃槝

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka zrob sobie w sobot臋 z ch艂opakiem, zeby nie bylo, ze zrobisz jutro, a potem z chlopakiem znowu馃槼馃槀. A tak serio lepiej si臋 chyba najesc z ch艂opakiem i nie ma co planowac cheat daya z wyprzedzeniem, tylko kiedy naprawd臋 ma si臋 ochote, zeby nie bylo, ze wcale jej nie mia艂a艣, ale zjadlas bo przecie偶 mialas cheat day, bo z czasem wcale mozesz nie miec ochoty na niego:).聽

Dziewczyny ja mam taki problem i moze do艣wiadczone bardziej mi pomoga. Pije duzo wody i du偶o sikam, a jednak wczoraj i dzisiaj obudzilam sie z zatrzymana woda i czuje si臋 jak balon, wszystko mnie boli, no makakrs jakas. Macie jakie艣 sposoby na zatrzymana wode?聽

U mnie dzi艣 takie menu jak wczoraj to nie bede pisac.聽

Udanego dnia Wam 偶ycz臋 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

podobno聽 picie pokrzywy pomaga - jest moczopedna, i jak sie woda zatrzymuje to tez trzeba du偶o pic pomimo tego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Czesc dziewczyny馃榾

Ja wstalam ogarnelam mieszkanie, ugotowalam obiad, zjadlam sniadanko serek wiejski i bulka. Za godzine wychodze do pracy i nie wiem jak to bedzie z jedzeniem boje sie ze jak w kuchni to zeby nie kusily smakolyki jakies, ale moze bedzie dobrze.聽

Napisze dopiero jak wroce, bo z tel nie moge pisac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Marys zobaczysz bedziesz b b b zadowolona:)

Ajenka na nic innego nie czekam, tylko na dobre wiesci od Ciebie:):):)
to dlugo jeszcze sama bedziesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Qkartka no w艂a艣nie pije duzo, wczoraj np 艂膮cznie ok 3 litrow, ale spr贸buj臋 z ta pokrzywa.聽

Marysia obys nie miala szefostwa ktore pozwala podzerac, kiedys tak mialam i nic dobrego z tego nie by艂o 馃槀. Powodzenia i czekamy na wie艣ci :). Przygotuj sobie do pracy cos do jedzenia 偶eby艣 sie potem nie rzuci艂a na co艣聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×