Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Mama dwojki

A jak ja pisa艂am to dosz艂o kilka komentarzy.

Andzia to naprawd臋 ludzie zacofani, a te艣ciowej to nawet nie skomentuje..聽

Czytam o tych 膰wiczeniach i eh. Maj膮c tylko syna chcia艂o mi si臋 codziennie, maj膮c dw贸jk臋 nie chce mi si臋 za nic.. Jestem strasznie z艂a na siebie, tymbardziej ze to ostatni dzwonek, bo schudlam ju偶 16-17 kg bez 膰wicze艅 i z jedno艣ci膮 mam ma艂o wsp贸lnego.. Dajcie mi troch臋 Waszej si艂y i motywacji!!!!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Okej dziewczyny ze mn膮 jest co艣 nie tak, mia艂am nie cwiczyc, ale znalaz艂am niespodziank臋 od m臋偶a, opask臋 do 膰wicze艅 - mierzy miedzy innymi ile kalorii spalili艣my podczas 膰wicze艅, a ma艂a mi akurat usn臋艂a i oczywi艣cie posz艂am cwiczyc, nie mog艂am si臋 powstrzyma膰 馃槀, ale dzisiaj troch臋 l偶ejsze tempo sobie narzuci艂am i spali艂am 聽300 kcal, to jestem ciekawa ile wczoraj musia艂o mi p贸j艣膰 馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Kochane da艂am rad臋 2 okr膮偶enia zalewu zrobione聽 i nie padalo馃憤馃槀chcia艂am odpu艣ci膰 po pierwszym bo nudno samemu ale sobie o Was przypomnia艂am i poszlo馃憤Normalnie ciesz臋 si臋 jak g艂upia. Teraz w艂a艣nie pij臋 druga kawk臋 u siebie na dzia艂ce bo mam akurat w tej samej miejscowo艣ci co zalew. Zazwyczaj jestem tu codziennie jak nie pada i zawsze co艣 robi臋 to sadz臋 drzewka, to kosz臋 traw臋, to sprz膮tam domek bo mam tu letniskowy tak偶e zawsze co艣 si臋 ruszam. A po drugie czuj臋 si臋 tu bardzo dobrze nie jak na tej wsi. Dobrze ze mam blisko. My艣l臋 co zje艣膰 na obiad dla rodziny spagetti ju偶 rano ugotowalam a ja nie mam poj臋cia co艣 tam wymy艣l臋. Sprawdzi艂am dzisiaj kcal makaronu zwyk艂y do spagetti 330 w 100 gram, mia艂am te偶 pelnoziarnisty tyle 偶e rurki patrz臋 a tu 130kcal w 100 gram. Poprostu by艂am w szoku. Dzi臋ki Wam cokolwiek kupuje sprawdzam etykiety i nawet na g艂upim jpgurcie naturalnym zauwa偶y艂am znaczna r贸偶nic臋 w kcal. Nie my艣lalam 偶e tak wiele produkt贸w niby podobnych mo偶e a偶 tak si臋 r贸偶ni膰. Acha te艣ciowa to ju偶 dawno przesta艂am si臋 przejmowa膰 ma inne my艣lenie ni偶 ja poprostu robi臋 swoje i tyle w drog臋 jej nie wchodz臋 ale te偶 nie pozwalam 偶eby wchodzi艂a mi bo dawniej to rz膮dzi艂a mi na ka偶dym kroku.Gdyby wiedzia艂a gdzie bylam馃槀馃槀... Ma艂o wa偶ne ju偶 si臋 jej nie t艂umacz臋 i dobrze mi z tym. U mnie si臋 zaci膮ga wi臋c pewnie znowu b臋dzie lalo wczoraj to masakra taka ulewa. Ciesz臋 si臋 偶e zd膮偶y艂am wykorzysta膰 ten czas no i wogole dzisiaj mam jaki艣 lepszy humor馃槝Jestem z Wielkopolski i tu deszcz od 3 dni codziennie tak偶e mamadwojki nie wiem gdzie ty mieszkasz pewnie daleko ode mnie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Martyna zazdraszczam Ci tych 膰wicze艅 serio ja wymiekam. A to urz膮dzenie moje to nawet nie wiem jak si臋 nazywa ruszasz nogami na przemian z r臋kami to jest na linkach m贸wi臋 Ci mordega ci臋偶ko mi par臋 minut po trenowa膰 bo odrazu dysze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Mama dwojki ja ci臋 rozumiem z tymi cwiczeniami馃槳馃槳chyba jak nikt

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Andzia聽ja troche pod tob膮, czyli聽Wroc艂aw i od wczoraj tez pada u nas 馃槥Gratuluje ci tak w og贸le! Ja uwielbiam cwiczyc i mega na艂adowana energia jestem po nich 馃檪

czy chodzi ci o stepper z linkami? Albo orbitrek? 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Martyna Wroc艂aw? Super 馃槝Rzut beretem S8 mam 40 min drogi. Moja miejscowo艣膰 to miejscowo艣膰 agroturystyczna napewno znasz bo tu sami Wroc艂awiacy przyje偶d偶aj膮 w weekendy a w lato to ju偶 wogole. Nawet wynajmuj膮 m贸j domek. Wiesz co stepper to nie jest ani orbitrek. Ale jak b臋d臋 w domu to ci napisze jak to si臋 nazywa. Ja mam to z Niemiec przywiezione kurcze nie wiem jak to nazwa膰 wielkie to jest. R臋ce i nogi pracuj膮 prz贸d ty艂 na tej zasadzie naprzemiennie i jak macham tymi nogami i r臋kami to masakra tak si臋 mo偶na zmeczyc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Antywege

Weganka na diecie??? Smiechu warte od tych owoc贸w i weglowodanow聽tylko ty膰 b臋dziesz i zero mi臋艣ni. OPAMI臉TAJ SI臉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣ciu anty wege, polecam obejrze膰 np what the health na netflixie, to troch臋 inaczej na to spojrzysz 馃檪聽i spo偶ywam 100 g bia艂ka dziennie, wiec nie wydaje mi si臋, ze to ma艂o 馃檪

andzia, czekam!

i can, jakby艣 chcia艂a wiedzie膰 mniej wi臋cej jak cwicze, to wejd藕 sobie na instagram tej kobiety - maria_fitmum_food dodaje tam filmiki z mojego聽programu 馃檪

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Martyna podaj臋 napis ze sprz臋tu wallk maxx puls. W Google powinna艣 znale藕膰. 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kajka2904

Hej, dzi臋ki za wszystkie rady, ch臋tnie skorzystam 馃榿 Fajnie poczyta膰 co robicie 偶eby osi膮gn膮膰 cel. We wtorek ju偶 zrobi艂am cze艣膰 zakup贸w do diety ale niestety mam ma艂y problem bo m膮偶 mnie nie wspiera w walce o lepsz膮 '' dupci臋'' 馃槪 Wyobra藕cie sobie 偶e wczoraj kupi艂 pizz臋 specjalnie dla mnie bo ostatnio wspomina艂am 偶e bym zjad艂a. I tak moja dieta zosta艂a odsuni臋ta w czasie. Ale tylko do poniedzia艂ku. W niedziel臋 mamy chrzciny naszej pucusi to nie b臋d臋 zbyt mia艂a mo偶liwo艣ci na diet臋 zw艂aszcza, 偶e sami robimy jedzonko 馃榾 Tak偶e babeczki, melduj臋 si臋 w poniedzia艂ek z konkretnym planem diety i ju偶 b臋d臋 si臋 jej trzyma膰. Pozdrawiam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Andzia, wyglada jakby mo偶na si臋 by艂o zm臋czy膰 馃槃聽to nic innego nie zosta艂o jak tylko z tego korzysta膰 馃槃

ja na 艣niadanie zeobilam sobie owsiane, p贸藕niej shake po treningu i na obiad jad艂am tofucznice z kasza bulgur, bo tak mia艂am w jadlospisie, ale nie podoba Mi si臋 te po艂膮czenie 馃槙聽na kolacje robi臋 zn贸w twaro偶ek, bo tak mi zasmakowa艂. Wiecie co mi si臋 podoba w tym jad艂ospisie? Ze mo偶na zamienia膰 sobie kolacje w r贸偶ne dni, bo maja podobne makro i kaloryczno艣膰 Hihi 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Andzia co do makaronu to te pe艂noziarnisty mia艂 podana kalorycznosc w 100g ugotowanego, a w 100 g surowego jest podobnie co w normalnym tylko lepsze warto艣ci ma. Co do jogurtow naturalnych to chyba najlepiej wychodz膮 te co maj膮 2%tluszczu, bo na og贸艂 jest tak, ze jak jogurt ma mniej kalorii i t艂uszczu to ma wi臋cej cukru niestety.. Musisz poczyta膰 i por贸wna膰 kilka i wybierz ten sw贸j najlepszy, ja w ka偶dym markecie mam upatrzony inny馃槀.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka 400 kcal ? Masakra. Ja bym nie schodzila nizej ni偶 1000 kcal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

To ja z艂e zrozumia艂am o tych kaloriach, z tego co tam jest napisane to wynika, ze nie dobija do 1000 i po 400 jest najedzona, wiec wywnioskowa艂am, ze je te 400, ale mama dwojki ju偶 to wyprostowa艂a, wiec nie piszmy ju偶 o tym, nawet jakby jad艂a te 400 kcal, nic nam do tego, mo偶emy napisa膰 co o tym my艣limy, ale nie mo偶emy jej zmusi膰 by jad艂a wi臋cej, to doros艂a, odpowiedzialna kobieta 馃檪

odbiegajac od tego tematu - kr臋ci艂am dzi艣 jeszcze 30 min hula hop 馃檪聽i zaraz k艂ad臋 si臋 spa膰. Przez te pogod臋 ca艂y dzie艅 na Kafe sp臋dzi艂am 馃槀 dobranoc!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Powt贸rz臋, to by艂 Nalki 0BIAD, a nie ca艂y dzie艅.聽

Syn cudownie ozdrowial, wi臋c dzi艣 spaceru 3.88 km chociaz wpad艂o. Na 艣niadanie bulka z szynka i o zgrozo mas艂em. Obiad go艂膮bek w sosie pomidorowym z ziemniakami i mizeria na dniu rodzic贸w w przedszkolu kawa艂ek ciasta. Kolacja curly orzechowe馃槼 i placki z cukinii i marchewki. Nie wiem ile kalorii dzi艣.聽

Mi艂ej nocy馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

30 minut hula hop? Wow mi te kr臋cenie nigdy nie szlo 馃槀 i co daje te kr臋cenie w sensie na boczki czy brzuch czy jak?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Martyna_30 -聽haaha spokojnie, jak napisa艂a聽Mama Dw贸jkito by艂 tylko obiad. Mo偶e du偶o kalorii te偶 nie mia艂 ale to dlatego 偶e du偶o warzyw daj臋.聽馃檪聽A jak si臋 opcha艂am.. 馃檪聽Ziemniaki bez dodatk贸w jakich艣 specjalnych + jajeczko ma mase艂ku., ew. kotlet drobiowy.聽^^ Mo偶e mi aplikacja 藕le wylicza, daj臋 na oko, ale wydaje mi si臋 偶e dobrze licz臋.. 馃槣聽Co do kalorii to dobijam 1000 kcal codziennie, ALE czasami jak mi si臋 nie uda to PODBIJAM jakim艣 ciastkiem, czymkolwiek 偶eby wskoczy艂o na 1000+.

I_can聽- kochana nic nie odbieram jako atak, naprawd臋! Dzi臋kuj臋 bardzo Wam za te rady i bardzo szanuj臋 ka偶d膮 wskaz贸wk臋. M贸j problem raczej jest taki, 偶e.. tyle mi wystarczy.. 馃槢聽聽Mam te偶 takie dni, np. jak wczoraj 偶e dobi艂am prawie 1200 kcal.. I 偶yj臋.. 馃槣聽Ze zdrowiem to powiem tylko tyle 偶e wreszcie nie trac臋 w艂os贸w kt贸re traci艂am gar艣ciami wa偶膮c聽90 kilogram贸w. Nie czuj臋 si臋 os艂abiona, nie czuj臋 si臋 g艂odna, cz臋sto wr臋cz zapchana si臋 czuj臋. 馃檪

MamaDw贸jki聽- o zgrozo mas艂em? Ja codziennie na 艣niadanie wcinam mas艂o, nie umiem zje艣膰 pieczywa (pr贸cz grzanki oczywi艣cie) bez mas艂a! 馃槃聽Dzi艣 na 艣niadanie bu艂ka grahamka z 2 plastrami w臋dliny, pomidorem i mas艂em. Ja lubi臋 grub膮 warstw臋 mas艂a ale teraz bardziej si臋 opami臋tuj臋 i daj臋 艣redni膮. 馃槃聽Ale te curly!! Nie艂adnie! 馃槢聽Super 偶e z synkiem ju偶 dobrze! Nachorowali艣cie si臋 ju偶 na ca艂y rok. Starczy Wam. 馃檪

Dzisiaj na obiad posz艂am z ch艂opakiem do chi艅czyka wi臋c nie wiem jak z kaloriami, ale nie przekroczy艂am na pewno. Opcha艂am si臋 1 kulk膮 mi臋sn膮, sajgonk膮 i ry偶em. 馃槣

Dobranocki kochane moje! 馃槝

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej hej hejjjj!聽

Zdaje relacje po tygodniu diety!m z fabryki si艂y!聽

Na wadze 72.5 czyli 1,3 kg posz艂o 馃檪

w talii uby艂o 3 cm! Z bioder 1 i ramion 0.5 i z n贸g nic( ale to przez to, ze mam je genetycznie szczup艂e)聽

mega si臋 ciesz臋! Mi艂ego dnia 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Hej. Martyna gratuluj臋 Ci馃憦U mnie dzisiaj waga pokaza艂a 72.5 kg czyli dok艂adnie tyle co u ciebie od pocz膮tku wychodzi - 0.5 kg. Tyle co nic ale wa偶ne 偶e ruszy艂o. Dzis nici z maszerowania leje od wczoraj i nie zanosi si臋, 偶e przestanie. Wczoraj zjad艂am na kolacje jajecznice ze szczypiorkiem bez t艂uszczu. Dzi艣 na 艣niadanie zjem sa艂atk臋 z warzyw. Mi艂ego dnia Wam 偶ycz臋 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hallo, hallo 馃槝馃槝馃槝

Andzia bardzo dobrze ci臋 rozumiem. Par臋 lat temu jak mieszka艂am na wsi to moja kole偶anka zacz臋艂a biega膰 i te偶 ka偶dy komentarze g艂upie rzuca艂 i patrzy艂 na ni膮 jak na kosmit臋 ale ona dalej biega i p贸藕niej ju偶 nikt nic nie m贸wi. Nawet stopniowo i inne osoby zacz臋艂y biega膰 albo starsi z kijkami chodzi膰馃榿 Z tre艣ciami te偶 wsp贸艂czuj臋 ja mieszkam ponad 1000 km od te艣ci贸w i widz臋 ich raz do roku i wystarcz馃槈

Wczoraj na kolacj臋 zjad艂am sa艂atk臋 i dzie艅 zako艅czy艂am na 1370 kcal. Mam te偶 problem z 膰wiczenimi bo jestem takim leniem 艣mierdz膮cym鈽癸笍 mimo, 偶e pogoda 艂adna to nawet na spacer mi si臋 nie chce. Z wod膮 te偶 mam problem, pije jej maks 0,5 litra plus 2 kawy馃槵jako艣 zapominam, 偶eby pi膰 wi臋cej.聽

Mi艂ego dnia 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

hej babki :)

Zaczne聽 od podsumowania wczorajszego dnia. Otoz... yyy, bardzo wczoraj bylo dietetycznie :O na wieczor mezutek zabral mnie do mc麓donald麓s聽 :O po podliczeniu kalorii z calego dnia okazalo sie, ze zjadlam 2000 kcal (ajjjjj)...ale zegarek pokazal mi, ze spalilam cos ok. 2000 ..wiec przynajmniej wyszlam na "zero". Dzis za to bedzie 1500, skrupulatnie liczone. Z pozytywow- przeszlam 14.500 krokow, wiec ujdzie. Hm, chyba sie dzis wybiore na rower...i dzis zamierzam zjesc spora ilosc warzyw.

Martyna 30..a rozumiem platna apka, a nie, to nie chce hehe Ja juz wydaje za duzo pieniedzy na ubrania, wiec gdzies musze oszczedzac ;-) Gratuluje spadku wagi! Tez tak chce!

Andzia, no widzisz dalas rade zrobic dwa okrazenia, nie ma to jak topikowa motywacja ;-) A szczerze mowiac, ludzmi i聽 ich gadaniem sie nie przejmuj, obojetnie co bedziemy robic, zawsze znajdzie sie ktos, komu to, co robimy nie bedzie pasowalo... :-)

Emilka, ja tez mam problem z piciem wody...czesto nie wypijam nawet 1,5 l...chyba musze sobie sciagnac apke, ktora mi bedzie przypominala o wypiciu wody :O

mama dwojki, hula hop podobno dobre jest na talie i boczki troche tez. Zaczne znow krecic, to ci powiem, czy cos widac po dwoch, trzech tygodniach. Ale ja to daje rade krecic聽 tylko 20 minut (w jedna 10 i druga 10).. bo pozniej mi sie nudzi :P

Nalka, chinczyk...mniam, ja lubie makaronik z kurczaczkiem,..albo kaczka ..do tego sosik slodko-kwasny, i jestem szczesliwa. ;-) No. Glodna sie robie. Czas na sniadanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martyna_30, Andzia1聽- serio?.... U mnie te偶 72,5... WTFF XD 馃槃

Mi艂ego dnia kochane! 馃檪馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Nalka Serio 72,5kg馃槀艢ciga膰 si臋 z Tob膮 nie b臋d臋 ale tak mi si臋 marzy ta 6 z przodu ojej馃Dobrze ze za marzenia nie ka偶膮 馃槀Jak dobrze p贸jdzie to mam nadziej臋 偶e pod koniec czerwca j膮 w ko艅cu zobacz臋聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka to mamy nadziej臋, 偶e Twoje liczenie na oko jest niedok艂adne i jesz troch臋 wi臋cej 馃榿, a nie chcesz wagi kupi膰?聽

Andzia zapomnia艂am wczoraj odpowiedziec, ja jestem z kujawsko-Pomorskiego. Dzi艣 jak osprowadzalysmy ma艂ego do przedszkola to po wyj艣ciu z艂apa艂a nas taka ulewa, 偶e hohoho, a na miasto ruszly艣my, ale na szcz臋艣cie p贸藕niej ju偶 spokoj馃.聽

I_can akurat moja talia to jedyne miejsce z kt贸rego u siebie jestem zadowolona 馃槼馃槀 wi臋c nie potrzebuje, a boczki o dziwo same mi si臋 wciagaja馃榿.聽

U mnie na 艣niadanie jajecznica 偶e szczypiorkiem i odrobina boczku z bulka(jadlysmy w mie艣cie, obliczy 艂am to na oko). W domu na drugie 艣niadanie grahamka z lososiem. Na obiad b臋dzie w ko艅cu ta pizza na tortilii馃榿.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Andzia widz臋 偶e masz te艣ciow膮 tak膮 jak ja i Fatsecret (kt贸ra co艣 ostatnio do nas nie zagl膮da). Jak moja te艣ciowa widzia艂a 偶e jad臋 na fitness to komentowa艂a 偶e po co tam je偶d偶臋 i 偶e bym si臋 w domu za robot臋 wzi臋艂a i bym mia艂a fitness za darmo馃榾

U mnie dzisiaj na wadze 69.3, czyli od pocz膮tku odchudzania jakie艣 8 kg schud艂am聽

Mama dw贸jki to dobrze 偶e syn cudownie ozdrowia艂, rzeczywi艣cie cz臋sto masz w domu szpital.聽

Dziewczyny ja te偶 mam hula hop taki specjalny z wypustkami ale go nie u偶ywam ju偶 馃榾 mam te偶 skakanke ale to nie dla mnie. Tylko orbitrek mi podchodzi i 膰wiczenia fitness聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Martyna 252 馃槈moja to nawet nie wie co to jest fitness i nie 偶artuj臋. Ja j膮 ju偶 troch臋 uskromilam bo wcze艣niej to potrafi艂a ca艂e dnie u mnie siedzie膰 i opowiada膰 plotki co we wsi si臋 dzieje a mnie to tak wkurzalo bo nie interesuj膮 mnie inni ludzie w dodatku ja ich nawet nie znam. A oni to non stop 偶yj膮 czyim艣 偶yciem wisz膮 na tych p艂otach i patrz膮 co u kogo i w obieg puszczaj膮. Daj spok贸j ja ju偶 tu psychicznie nie wytrzymuje by艂 czas ze przechodzi艂am za艂amanie nerwowe. Ale to d艂uga historia i nie na temat. W ka偶dym razie mam nadziej臋 偶e g贸ra za rok si臋 st膮d wyprowadz臋 pomimo 偶e mam w艂asne wej艣cie i odr臋bne mieszkanie (nie my艣lcie 偶e mo偶e od te艣ci贸w dosta艂am nigdy w 偶yciu - sami sobie przybudowke zrobili艣my ale niestety nie da si臋). Jeszcze troch臋 wytrzymam. Ale tak jak m贸wi臋 przesta艂am si臋 t艂umaczy膰 jej nie chodz臋 do niej a ona do mnie tylko jak co艣 chce i mi nie siedzi na 艂bie i nie poprawia jak gotuj臋 obiad czy cokolwiek 偶e 藕le robi臋 to 藕le robi臋 tamto... Bo ona wszystko wie lepiej przecie偶. A jak dzieci powiedzia艂y 偶e mama smaczniej gotuje to si臋 obrazi艂a na nie i na mnie te偶 cho膰 nic z tym wsp贸lnego nie mia艂am. 馃槈Szkoda gada膰 lepiej to przemilczec i granice ustali膰. Jestem dojrza艂a kobieta ichyba nie mam obowi膮zku si臋 jej tlumaczyc cho膰 ona uwa偶a inaczej. No dobrze do艣膰 tych wywod贸w. Ja dzisiaj na obiad ziemniaki z koperkiem bez t艂uszczu kalafior z wody i pa艂eczka z kurczaka bez sk贸ry sporo troche ale taka glodna by艂am acha i nici z marszu bo pada dalej niestety a tak mi ten obiad smakowa艂 偶e szok馃槝a powiedzcie mi jak sobie robicie jajecznice to z ilu jajek? Czy 3 to聽 bardzo du偶o? Bo wczoraj tyle zjad艂am na kolacje i potem taka pe艂na si臋 czulam..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna Twoja te艣ciowa niezmiennie mnie rozwala swoimi tekstami. Bys si臋 za robot臋 wziela馃槀馃槀馃槀. Co za baba szok. Wy Ty mo偶ecie za艂o偶y膰 klub wrednych tesciowych馃榿.聽

A ja dla odmiany kocham skaka膰 na skakance, ale wtedy moje piersi 偶yj膮 swoim w艂asnym 偶yciem, a nie mog臋 doj艣膰 do tej brafiterki po porz膮dny stanik, bo jak wida膰 u mnie ci膮gle co艣.. Mam jeszcze taki steper, co mo偶na mu dok艂ada膰 stopnie 偶eby by艂 wy偶szy, jest 3 stopniowy, ciezarki po 1 kg i po 5 kg. Takie co艣 do brzuszk贸w, ale u te艣ci贸w w piwnicy 馃榿, pi艂k臋 ta du偶a, ale bardziej do ci膮偶y ni偶 膰wicze艅 馃槀馃槼馃榿 i ten kettleball. Orbitrek spoko opcja, ale z moimi dzie膰mi.. Rowerek bym chcia艂a chocia偶, ale te偶 si臋 boje馃槴.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Bo偶e Andzia wsp贸艂czuj臋 Ci bardzo, niez艂a z niej psychopatka skoro Ci臋 do takiego stanu doprowadzi艂a..聽

Niestety ludzie na wsi, kt贸rzy ca艂y dzie艅 praktycznie nic nie robi膮, to 偶yj膮 w艂a艣nie tylko 偶yciem innych i nie rozumieja, 偶e kto艣 mo偶e inaczej..聽

Szkoda, pewno du偶o pieni臋dzy ju偶 zainwestowaliscie w t膮 przybudowke i teraz wyprowadzka.聽

Tez uwazam, ze jak te艣ciowa ju偶 na pocz膮tku za bardzo si臋 wtr膮ca trzeba ustali膰 granice, ale 艂atwiej jest jak si臋 razem nie mieszka, a najgorszej ju偶 w艂a艣nie jest jak na 艣wiecie pojawia si臋 dzieci to i mamy u te艣ciowe maja milion z艂otych rad. U nas ostre uciecie by艂o od pierwszych dni 偶ycia syna z ka偶d膮 kwestia.聽

3mam kciuki zebys ten rok wytrzyma艂a, a jak Ci臋 wkurzy艂 to my艣l tylko o tym, 偶e to si臋 kiedy艣 sko艅czy.聽

Co do jajecznicy to ja robi臋 z dw贸ch albo trzech(przewa偶nie 3), zale偶y ile mam wolnych kalorii na dany dzie艅 i daje, szynk臋 z indyka, cebulk臋, szczypiorek, co tam akurat mam i sma偶臋 na lyzeczce masla(nie czubatej, tez to waze) i do tego kromka chleba graham.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andzia1

Mama dwojki acha to chyba nie przecholowalam z jajkami. To dobrze. Dzi臋kuj臋 za odpowied藕. Wladowalismy sporo bo wszystko od podstaw praktycznie jak dom zrobili艣my bo mam 4 pokoje klatk臋 2 艂azienki kuchnie i kot艂owni臋 ok 170 tys z艂.moze troch臋 wi臋cej. Nie liczy艂am dok艂adnie. I do dzi艣 dom nadal figuruje na te艣ciow膮 nawet m臋偶owi nie przepisali cho膰by tego co sami zrobili艣my a co dopiero mi. Jak si臋 zacz臋艂am stawia膰 i przesta艂am inwestowa膰 w te rudere bo by艂a to dos艂ownie rudera bez p艂otu 艂azienki i bie偶膮cej wody bez toalety bhuuu to by艂o okropne a by艂o to 2 lata temu jak ju偶 wszystko by艂o wyremontowane to us艂ysza艂am 偶e mam wyp... bo nic tu moje nie jest i jestem w jej domu. I wtedy w艂a艣nie postanowi艂am 偶e ju偶 z艂ot贸wki tu nie wloze ja tak聽 bardzo tyralam 偶eby si臋 tego dorobi膰 kilkana艣cie razy wyje偶d偶alam i pieni膮dze tu pakowalam bo si臋 cieszylam 偶e w ko艅cu na swoim b臋dziemy. Tragedia poprostu. D艂ugi czas by艂am za艂amana psychicznie 偶y膰 mi si臋 nie chcia艂o. Znienawidzilam dos艂ownie ten dom mi si臋 tu wraca膰 nie chce wierzcie mi za du偶o krzywd mnie tu spotka艂o bo to nie by艂a jednorazowa sytuacja. I od tego czasu trzymam j膮 na dystans dosy膰 daleki dystans wiem 偶e mnie obgaduje po ludziach jaka synowa 偶e mnie ale staram si臋 juz to olewac bo wiem jak bardzo mi zdrowie ucierpia艂o i naprawd臋 je艣li kto艣 ma podobnie to recze Wam 偶e im d艂u偶ej b臋dziecie cicho i p艂aka膰 po k膮tach tym b臋dzie gorzej. Dla mnie ten dom jest ju偶 jak obcy nawet go nie chc臋 nawet je艣li by w ko艅cu chcia艂a nam go da膰 w co baaardzo w膮tpi臋. 呕adne pieni膮dze nie s膮 warte tych cierpie艅. Mo偶e sobie go we藕mie wiecie gdzie nie interesuje mnie to i ona te偶 nie. Dobra to jestem jak trzeba j膮 do miasta zawie藕膰 bo nie ma czym jecha膰 albo do lekarza a potem zn贸w to samo i tak si臋 kr臋ci ju偶 tyle lat. D艂ugo by pisa膰 ksi膮偶k臋 bym napisa艂a.. Kochane moje bardzo Was przepraszam za te wypisy ale tak ze mnie posz艂o 偶e a偶 mi ciut l偶ej. Bo druga strona jest taka ze o moich problemach wie tylko siostra i czasem jest mi bardzo ci臋偶ko wytrzyma膰. Staram si臋 a kiedy艣 by艂am taka weso艂a teraz wiecznie zgaszona. Jak na Was tu trafi艂am to a偶 mi l偶ej bo mo偶na poczyta膰 pogada膰 doradzi膰 si臋 wogole poczu膰 偶e jest kto艣 偶yczliwy. Nie mam na tej wsi nikogo i przy Was wr贸ci艂o do mnie moje stare dobre samopoczucie nawet te smieszki i bu藕ki co nigdy tego nie robi臋 wstawiam taka szcz臋艣liwa jestem 馃槝馃槝馃槝z kilogramami czy bez bardzo si臋 ciesz臋 偶e z Wami tu jestem馃ojej ale si臋 rozpisalam jeszcze raz przepraszam bo to nie o takich sprawach temat, ale te偶 kole偶anki pisa艂y wcze艣niej 偶e maj膮 takie problemy z tesciowymi.,grunt to si臋 nie za艂amywa膰 kochane i by膰 sob膮 nie dajcie sobie wej艣膰 na g艂ow臋 馃槈ja po kolacji ale czemu zn贸w si臋 czuj臋 taka pe艂na? To ju偶 3 dzie艅 tak mam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×