Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Go┼Ť─ç Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Dzie┼ä dobry dziewczyny,┬á┬á­čÖéod p├│┼énocy na nocce zjad┼éam 500 kalorii. Zaraz id─Ö do sklepu po zakupy na obiad. Dzisiaj zrobi─Ö jakie┼Ť mi─Ösko z kurczaka w r─Ökawie z warzywami polane pomidorami w puszcze. Jeszcze nie wiem co do tego. Mam w domu ciemny makaron, ale o ile ry┼╝ br─ůzowy i ciemne pieczywo mi bardzo smakuje, to ciemny makaron jest dla mnie nie do prze┼ékni─Öcia. Widzia┼éam w Lidlu ostatnio takie zielone makarony z przyprawami, mo┼╝e to b─Ödzie "fit" i smaczne?┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Mama dwojki

Dzień dobry:). 

Wyobrazcie sobie, ze wczoraj bylam tak zm─Öczona, ze jak mala zasnela(syn znowu na noc poszedl) to spalam od 19 do rana. Chcia┼éam zrobi─ç sobie drzemke, a tu cala noc w ciuchach ­čśé.

Zolza, Martyna zjadlam wczoraj ta kolacje o 17.30 i dzi┼Ť rano - 0,4 na wadze odrazu ­čśü

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Mama dwojki

Martyna w tym lidlu widzia┼éam tez makaron z soczewicy, groszku i czegos jeszcze, moze co┼Ť Ci podejdzie:)┬á

Udost─Öpnij ten post

No w┼éa┼Ťnie wczoraj jak by┼éam to widzia┼éam jaki┼Ť makaron z lubczykiem i chyba z majerankiem, a dzisiaj wpad┼é mi w oko te┼╝ z soczewicy i groszku (bez glutenu). Wzi─Ö┼éam ry┼╝ br─ůzowy, ale p├│┼║niej ┼╝a┼éowa┼éam ┼╝e nie wzi─Ö┼éam tego makaronu. W sumie cenowo nie ma jakiej┼Ť tragedii, bo nieca┼ée 6 z┼é.┬á

Udost─Öpnij ten post

czesc dziewczyny, nie zapomnialam o was :) mialam ostatnio duzo bieganiny i nie za duzo czasu na pisanie :P ale od dzis bede sie do was starala zagladac codziennie :)

Wczoraj bylam na urodzinach u tesciowej, wciagnelam dwa male kawalki sernika ..a wieczorem odkurzylam mojego orbitreka, zeby chociaz troche spalic tej slodkosci ;-)

mama dwojki tez chce wyprobowac ten makaron z soczewicy, ciekawa jestem smaku.. bo szczerze mowiac, to mi tak jak Martynie te ciemne makarony za bardzo nie podchodza..

Wczoraj wieczorem upieklam chleb, zaraz ide robic sniadanko :)

Udost─Öpnij ten post

Ni to czas odespa─ç nock─Ö. Musz─Ö dzisiaj wsta─ç wcze┼Ťniej, bo jutro id─Ö na rano do pracy, a jak si─Ö wy┼Ťpi─Ö w dzie┼ä to nie mog─Ö spa─ç w nocy i na nast─Öpny dzie┼ä jestem nieprzytomna

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Mama dwojki

Ja makarony wymyslne pokupowalam, ale bede z nich kombinowa─ç dopiero za 6 tygodni. W biedronce kupi┼éam tez taki dla dzieci ze szpinakiem, chyba jakie┼Ť zwierzaczki.

Ja ostatnie dni mialam ten ciemny makaron i nie jest jakis straszny, ale nie ma żadnego smaku i nie czuc w ogóle, ze byl gotowany w osolonej wodzie. 

Najgorzej jak po nocce ma się potem rano.. 

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Marysia28

Witajcie. Dzis na sniadanie jajka i herbatka. Na obiad bedzie wczorajszy barszczyk bialy. 

Ja raz kupilam ciemny makaron ale tez mi nie smakowal.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç viola

Wszystko latwo pow ale zeby sie odchudzac to trzeba miec pieniadze. Warzywa owoce te wszystkie dietetyczne produkty jakie to wszystko drogie jest. 

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Mama dwojki

No drogie jest, ale syfiaste dobre jedzenie tez kosztuje. 

U mnie dzis na ┼Ťniadanie twarozek z rukoka i lososiem i kromka chleba, ale ja sobie tego lososia polozylam na chleb, jakos z twarozkiem mi si─Ö nie widzial.

Na drugie ┼Ťniadanie byly kanapki z szynka, og├│rkiem kiszonym i na to pokrojona cebulka dymna.┬á

Na obiad będzie leczo z cukinia, cebula, czosnkiem, papryka żółta i czerwona, pomidorem i przyprawami i dwa ziemniaki. 

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç qkartka

viol-u moze nie do konca... wez kapuste kiszona, tanizna a najzdrowsza z tych wszelkich owocow i warzyw - drogie sa te sprowadzane glownie, a ze zdrowiem maja tyle wspolnego co i nic, chemia naladowane coby sie w podrozy i na sklepach nie popsuly

a nasze warzywa i owoce - jablka nie sa drogie, marchew czy wloszczyzna ogolnie tez niezbyt kosztowne. Z warzyw typu brokuly, kalafior  to ja mrozonki teraz kupuje, tez patzre zeby to krajowe bylo. Bo np truskawki mrozone to akurat trafiam na - z Unii, nawet nie wiadomo dokladnie skad...

a najlepszy odchod to M┼╗ - wiec jak mniej to taniej - he he:)

Udost─Öpnij ten post

tak mowilyscie o tym makaronie z soczewicy, ze weszlam do lidla i zakupilam :P

przy okazji zrobilam spacerek, teraz zabieram sie za obiad. Dzis znow zabiegany dzien... po poludniu mam kolko muzyczne z moja 2-latka, a wieczorem zebranie w szkole ...

Na kolacje zrobie chyba jakas salatke z tunczykiem..albo moze jakas paste z tunczyka na chleb ..cos co mozna zjesc szybko, gdy przyjde z zebrania..

A co do drogiego zdrowego odzywiania: Ja staram sie kupowac sezonowo..ale zwracam tez uwage na promocje- roznych makaronow, czy np. nasion chia..albo np. jogurtu greckiego (wtedy kupuje odrobine wiecej) Co jakis czas kupuje wieksza ilosc roznych przypraw i w sumie nie wychodzi mnie to jakos bardzo drogo.. Wiadomo, jak ktos chce jesc lososia 3 razy w tygodniu.. no to wtedy jednak wyjdzie drogo ;-)

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Mama dwojki

Dziewczyny ale porcja tego leczo wyszla szok, jak za starych grubych czasow­čĄú moze wkoncu poczuje, ┼╝e si─Ö najadlam­čśü

Udost─Öpnij ten post

qkartka┬á- nieeeeee, broku┼é mro┼╝ony jest obrzydliwy!! Nie idzie go prze┼ékn─ů─ç.. Za to ten ┼Ťwie┼╝y jest PRZEPYSZNY! A najbardziej ten pie┼ä.┬á Za paczk─Ö mro┼╝├│nek dawa┼éam oko┼éo 5 z┼é, za broku┼éa ┼Ťwie┼╝ego chyba 3.50... W mili s─ů.... kup!! Na pewno zdrowszy a ile smaczniejszy! ­čśä┬á

Hej dziewczyny ja dzi┼Ť w og├│le przekr─Öcony dzie┼ä, nie mog┼éam wsta─ç ca┼éy dzie┼ä... ­čś«┬áZaraz zmykam robi─ç zapiekank─Ö ziemniaczan─ů mojemu...;) Przepyszna jest!!┬á

No i jem 2 po┼é├│wki bu┼éki, jedna z paprykarzem i pomidorem, druga z sa┼éat─ů, bia┼éym serem i pomidorem.;) A na obiad ry┼╝ z kurczakiem.┬á

Miłego!:*

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Marysia28

Ja ostatnio kupilam brokul w kauflandzie za 2.99 byly dwa zapakowane Z jednego zrobilam salatke a drugi jeszcze mam w lodowce.

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry :) Znikam ostatnio, ale nadal mam problem z zaparciami i nie wiem sk─ůd to, pij─Ö bardzo du┼╝o i jem du┼╝o b┼éonnika, a nadal problem si─Ö mnie trzyma, wi─Öc i waga stoi niestety. Nie wiem o co chodzi, ale chodz─Ö strasznie znerwicowana, pr├│bowa┼éam wszystkich rzeczy, kt├│re zazwyczaj dzia┼éa┼éy, a i spr├│bowa┼éam tych, kt├│re nie dzia┼éa┼éy... nie wiem ju┼╝ co robi─ç :/ ale odechcia┼éo mi si─Ö wa┼╝y─ç, bo ju┼╝ nie mog─Ö na to patrze─ç.┬á

Ja te┼╝ kupuj─Ö mro┼╝onki, podobno maj─ů takie same warto┼Ťci jak ┼Ťwie┼╝e warzywa :) bo jednak one nie musz─ů by─ç mocniej napawane chemi─ů ┼╝eby sta┼éy pi─Ökne i d┼éu┼╝ej w sklepach, po prostu s─ů od razu mro┼╝one, a wtedy wcale nie trac─ů cennych warto┼Ťci┬á:) a je┼Ťli chodzi o smak, to smakuj─ů mi tak samo jak te ┼Ťwie┼╝e warzywa, nie wszystkie, ale broku┼éy, szpinak, kalafior - nie mam problemu :)┬á

Mam w weekend go┼Ťci i od wczoraj sp─Ödzam po┼éow─Ö dnia na pracy i drug─ů po┼éow─Ö w kuchni, ale wychodzi mi pyszne jedzenie┬á:) jestem z siebie bardzo dumna, upiek┼éam pyszne piero┼╝ki ze szpinakiem i mozarell─ů, z mi─Ösem i┬áwarzywami,┬ádo tego zrobi┼éam te┼╝ mini pizze (przepyszne wysz┼éy!) ale ze wzgl─Ödu na to, ┼╝e zabrak┼éo kilku sk┼éadnik├│w i nie mia┼éam czasu wczoraj kupi─ç, to dzi┼Ť dokupi┼éam sk┼éadniki do farszu i dzi┼Ť znowu robi─Ö takie piero┼╝ki pieczone w piekarniku :) robi─Ö te┼╝ tureckie "lahmacun"┬átakie tortille (domowy wypiek) z mi─Ösem i sosem pomidorowym pieczone w piekarniku :)┬á

m─ů┼╝ ma urodziny jutro, w weekend b─Ödzie sporo go┼Ťci, dlatego b─Ödzie wy┼╝erka i przygotowuj─Ö si─Ö powoli bo nie chc─Ö nagle w sobot─Ö si─Ö obudzi─ç z r─Ök─ů w nocniku, ┼╝e trzeba te┼╝ co┼Ť na s┼éodko zrobi─ç┬ái wysprz─ůta─ç ca┼éy dom - wol─Ö mie─ç wi─Öksz─ů cz─Ö┼Ť─ç z g┼éowy i wi─Ökszy spok├│j, nie lubi─Ö nic robi─ç na szybko :) ale wysz┼éy mi takie pyszno┼Ťci, ┼╝e umiera┼éam z zachwytu jakie pi─Ökne i pyszne to wysz┼éo :) lubi─Ö ┼éadne jedzenie, oczy si─Ö ciesz─ů :D┬á

no nic, ciasto wyrasta, farsze już gotowe, więc lecę znowu wałkować :)

Udost─Öpnij ten post

I can┬áwidz─Ö ┼╝e nie b─Öd─Ö sama je┼║dzi┼éa ma orbitreku ­čÖé ja staram si─Ö minimum 3 razy w tygodniu je┼║dzi─ç.┬áFatsecret┬áile pyszno┼Ťci wyliczasz, te┼╝ bym zjad┼éa ­čśĘ ja szukam jaki┼Ť prostych smacznych i ma┼éokalorycznych przepis├│w, ale zawsze mi jakie┼Ť niedobre rzeczy wychodz─ů ­čśä najbardziej lubi─Ö ostre dania, jakie┼Ť chi┼äskie czy meksyka┼äskie┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Mama dwojki

Fatsecret niezle jedzonko:), a co do Twojego problemu to mamy to samo, tyle, ze ja się zalatwiam, ale sikam i wiele mniej niz pije, stad u mnie spadek znikomy, albo stoi waga, chyba po prostu musimy to przeczekać i się nie denerwować. 

Dzis na kolacje mialam jogurt naturalny z jajkami, szczypiorkiem i rzodkiewka plus chleb, gdyby zamiast tych jajek był twarog to Marzenie, bo sobie taki często robilam, ale nie bylo zle.

─ćwiczenia kuleja od niedzieli, a to slaba bylam, a dzi┼Ť mialam zaraz cwiczyc, ale nie dam rady do tego ciagle jestem zm─Öczona i jak pomysle, ze zaraz mam przygotowywac jedzenie na jutro to mi s┼éabo..┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Komentujesz jako go┼Ť─ç. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.