Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypowiedzenie pokoju w Londynie

Polecane posty

Gość gość

Hej, mieszkam w tym samym miejscu przez 6 lat. Nie mam pisemnej umowy z landlordem. Depozyt wynosił 2 tyg. Ile mam czasu wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl nie masz umowy?? tyle lat> jak to mozliwe. ja podpisywalam umowe - nie w Londynie - od razu, rano przed pworwadzka. mam miesiac wypowedzenia, on tak samo. ale ja wynajelam cale spore mieszkanie nie pokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL na pokoju to tylko studenci i biedota mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tne temat założył ktoś , kto właśnie chce by w Polsce myslano, że każdy - a na pewno że większość - Polaków w UK tak mieszka. a to nieprawda. nie znam nikogo kto mieszka na pokoju... wszyscy albo wynajmują mieszkania gdzie mieszkają z rodziną, albo kupili mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie widziałeś Polaków, którzy mieszkają w lepiankach? Bo takich są tysiące. Połowa (albo i więcej) „domów” na wsi to walące się rudery. W miastach też takich nie brakuje. Przy głównych ulicach w centrum domy jako tako pomalowane i odnowione a na bocznych aż strach przejść bo mogą się lada chwila zawalić albo wybuchnąć od ulatniającego się gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10 gdzie te rudery i lepianki w UK widziałeś, oświeć mnie. nie mowię ze tu same pałace są, co to, to nie; ale lepianki? ulatniający się gaz?? wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... poza tym, widziałeś/aś niektóre ulice w Łodzi? we Włocławku?? tam to dopiero strach się bać, tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce sa lepsze domy niz w syfiastej anglii i szkocji. W uk jest problemem aby cegły lub dachówke do budowy domu dostac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to słyszalam, kumpela była w londynie i toalet tam nie mieli. Musiała wejsc do mcdonaldsa aby sie załatwic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mogla sr/ac na chodniku, skoro jezyka nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×