Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie ma z czego płacić alimentów, myślicie że sąd będzie po naszej stronie?

Polecane posty

Gość gość
No widzisz, ale przynajmniej nie pluje jadem na innych ludzi i wyrażam się na pewnym poziomie. Jednak na coś się to przydało-polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem poszłam do technikum wieczorowego i mam też licencjatax X chyba licencjat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licencjat to niepełne wyższe więc nie mów o wyksz.wyższym. Fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, no powiedz ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 8 klasie podstawówki miałam świadectwo z paskiem. Poszłam do zawodówki bo chciałam się uczyć strzyc. Potem poszłam do technikum wieczorowego x z cyklu typowe życie karyny, nie wiem jaki rodzic dałby dziecku z dobrym świadectwem iść z debilami do zawodówki, bo chce się nauczyć strzyc. A potem do technikum wieczorowego itp itd. To mogłaś kończyć liceum , a samego strzyżenia uczyć się w ramach cechu rzemiosł . sorry , ale sądząc po karierze naukowej, postach, chłopie nieudaczniku to ewidentnie trzeba stwierdzić, ze coś w życiu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest idea twojego tematu ? Po co założyłaś ten temat? Logicznym jest, że myslenie kafetarianek nie ma nic do spraw w sądzie. Jaki cel ci przyświeca? I od czego chcesz się uwolnić, gdy do tego jeszcze dluga droga, jak co. Masz pewność wszczęcia procesu przez prokuratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 no to wiele tłumaczy dlaczego trzymasz nieroba w domu, byle tylko był chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pisałam że między mną a mężem jest niecały rok różnicy. 45 lat to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz 45 lat, to bardzo długo zwlekałaś z licencjatem. Takie studia są od 2005 r., więc miałaś 32 lata kiedy pomyśslałaś o nauce, pewnie jeszcze na uczelni prywatnej, bo państwowe tak szybko nie otwierały studiów licencjackich. Zawodówka, technikum wieczorowe i 12 lat przerwy w nauce, klękajcie narody , co za wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewność to mogę mieć jak orzeczenie sądu się uprawomocni, a do tego długa droga, ale obecnie dlugu już nie ma-zaplacilam, nic nie rośnie. Ale matce dziecka będzie zależeć i będzie cisnąć prokuratora żeby działał. Dlatego przyniosła dziś te włosy, bo liczyła ze dziś już wezmą próbki, za 2- 3 tygodnie będzie wynik i wszystko szybko pójdzie. Ona się szykuje już do zakładania sprawy tamtemu facetowi, bo pytała prokuratora czy o uznanie ojcostwa się też u niego sprawę zakłada. Pewności nie mam, ale sądzę że to nie jest dziecko mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.03 heh, dalej pisanina na poziomie licencjata, czy jak to tam mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:02 a jakie Ty masz wykształcenie ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem ani liczyć? Autorka już kilka razy pisała ile ma lat- No może nie dokładnie ale to kwestia 34+1 lub 34-1... Za trudna matematyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probki to się pobiera w określonych okolicznościach a nie z plastykowego słoiczka na mocz! Jakie te opisy infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:06 bądź uprzejma i wskaz te kilka razy w sprawie jej wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02, 18:06 Po Twoim stylu pisania widać, że Ty masz wykształcenie podstawowe. :D Wielka litera coś Ci mówi he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pewność to mogę mieć jak orzeczenie sądu się uprawomocni, a do tego długa droga, ale obecnie dlugu już nie ma-zaplacilam, nic nie rośnie. Xxx Zaplacilas tak od ręki prawie 100 tyś zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielką litere do zaimków używa się w ściśle określonych sytuacjach, ale nie do anonimowej osoby. O co ci chodzi? tu prawidłowa forma zaimka to litera mała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co? sto tysiaków, by mamusce dług nie rósł?! Oj, kręci się ta prowokacja i nabija kolejną stronę. A kafe ma zysk od posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu winno być wielką literą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poza tematem to wydaje mi się że niektóre panie zwyczajnie zazdroszczą że pożałujesz się Boże fryzjerka ma na tyle żeby zapłacić zaległości. To aż po oczach bije jak próbujecie zrobić z niej nieudacznika po byle zawodówce, aż żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytasz siebie? kto tu i czego/kogo zazdrości?! A poza tym to prowokacja moderacji pisana pod poziom kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moderacja to pisze prowokacje typu 500plus poszło na kurtki i nie mam kasy na Mikołaja. To jest poziom moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 Ale to mamusia dzieciaka przyniosła te włosy nie autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się teraz przerzucać 11 stron, ale już widziałam wcześniej gdzieś info ze jest między nimi różnica roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A tak poza tematem to wydaje mi się że niektóre panie zwyczajnie zazdroszczą że pożałujesz się Boże fryzjerka ma na tyle żeby zapłacić zaległości. Xxx Ha ha ha ha ha ha Naprawdę uważasz że zazdrościmy jej ze zapłaciła 100tyś za długi alimentacyjne faceta??? Gdzie masz mózg debilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie, to i tak sytuacja bardzo realna, a jechanie po autorce że jest nieudacznikiem po zawodówce jest co najmniej żałosne. Ja szanuję każdego, a mało kto z moich znajomych robi karierę związaną ze studiami. Znajomy po technikum, orłem nigdy nie był. Na brak kasy nigdy nie narzekał. Liczy się efekt, a to czy ma ktoś studia czy nie, nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech jedną z drugą jak są takie do przodu niech pójdzie na fotel i powie pani fryzjerce że jest niewykształconą miernotą a następnie da się ostrzyć i zafarbować włosy. Życzę powodzenia. Wolę takie niewykształcone miernoty, które są fajnymi osobami, niż pseudo wykształcone paniusie co wyżej srają niż dupę mają. Zresztą pewnie nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być debilką niż taką zgorzkniałą babą jak ty. Na dodatek która też jest debilką, skoro nie rozróżnia zazdrości o odłożone pieniądze od zazdrości od sytuacji autorki... Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wam tak ta autorka przeszkadza? Że nie jest pasozytem? Ze to ona nosi portki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×