Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie ma z czego płacić alimentów, myślicie że sąd będzie po naszej stronie?

Polecane posty

Gość gość
Wiem dlaczego nie płacił - BO NIE CHCIAŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:37 Normalnie ze mną ustali. Byliśmy u niego wczoraj z mężem i powiedział że na dziś przygotuje zestawienie na dziś. On chętnie mi poda kwotę skoro chcę wpłacić. Będzie miał swoje koszty. Mi też jest żal tego chlopca, bo to tylko dziecko i on nie jest winny, ale to nie ja doprowadzilam do tej sytuacji. To jego matka niech myśli co narobila. Ona teraz nie miała wyjścia, bo by została bez alimentów. Sędzia wydała wczoraj postanowienie i gdy ono się uprawomocni, to ta Pani by już nie dostawala alimentow z funduszu. Dlatego jej teraz zależy żeby jak najszybciej zakończyć sprawę-żeby dostawać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jego matka narobiła??? Miała czelność wystąpić o alimenty od ojca dziecka? No toż to zwykle świństwo, prawda? I nie bądź taka pewna że to nie dziecko jej byłego męża - wyników jeszcze nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""gość 2018.11.30 Maz od wielu lat jest na moim utrzymaniu, ma dziecko z poprzedniego związku (myślimy nad zgłoszeniem do prokuratury wniosku o sprawdzenie ojcostwa). "" x ""gość dziś Właśnie wróciliśmy od prokuratora Ta Pani podpisała wszystko, wniosek o zaprzeczenie ojcostwa i zgodę na badania dna. Wzięla nawet tego chłopca dzisiaj ze sobą bo myślała że od razu prokurator będzie chciał próbki. Wzięliśmy my tak prywatnie kilka włosów, w razie jakby ona potem się rozmyslila."" x Ale piorunujące tempo! Wyniki badania DNA i rozprawa o zaprzeczenie ojcostwa będzie jeszcze dzisiaj czy najdalej jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek 30 listopada wieczorem zastanawiałas sie czy zlozyc papiery do sądu o zaprzeczenie ojcostwa. Papiery mogłaś złożyć najwcześniej w poniedziałek 3 grudnia. Dziś jest 4 grudnia a ty już jesteś po pierwszej rozprawie i rozmowie z komornikiem??? Prowokacja się posypała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj może uważnie mój pierwszy post. Pisałam tam ze w poniedziałek mamy sprawę. Nic nie idzie błyskawicznie. Wniosek o wygaśnięcie obowiązku złożyliśmy na początku tego roku. Wczoraj był pierwszy termin. A dzisiaj poszliśmy do prokuratury. Na badania pewnie kilka tygodni lub miesięcy poczekamy, w tym czasie zrobię badania prywatnie żeby szybciej mieć wynik. Matka dziecka przyniosła w pojemniczku włosy, nikt mu nic nie wyrywal. Gdyby zgodziła się na badania jak dziecko miało 2 lata to by nie było tego cyrku teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dała ci bez oporów włosy dziecka to chyba raczej jest pewna tego kto jest ojcem dziecka, prawda? I zejdź z niej w końcu, bo to twoj gach nie dopełnił formalności skoro podejrzewal że to nie jego dziecko! Niepłacenie alimentów bo "może to nie moje dziecko" jest najgłupsze rozwiazaniem jakie można wybrać - to twój mąż jest winien ze ten cyrk się teraz dzieje A nie ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie autorko. Czytaj uważnie 12:18. "gość 2018.11.30 W poniedziałek mamy sprawę o wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego. Spać nie mogę od tygodnia, mam boleści żołądka. Myślicie że się wreszcie uwolnimy? " Widzisz to? Jak się chce na siłę udowodnić, że coś jest prowokacją, to trzeba naginać co nieco co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, tylko autorka cche spłacić cudzuy dług- nie jest zobowiazana, nie jej dotyczy wyrok i chce spłacic, komorniki nie powinien nawet tego przyjać , bo to nie jest jej sprawa i w żaden sposób nie zwalnia z odpowiedzialnosci jej męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:42 Maz nie płacił bo nie miał dochodu a nie bo myślał że to nie jego. Gdy ona go podała o alimenty to on poszedł do komornika ale ten odmówił wtedy wszczęcia z uwagi na dobro dziecka. Ile jeszcze razy mam to pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 12:47 komornika nie interesuje kto wplaci. Liczy się ze wplynie kasa. Jakby go obchodziło kto wpłaca to by nie ściągnął nawet procenta tego co ściąga. U nas jak ktoś ma grzywnę też nie obchodzi nas kto to wpłaca-najczesciej rodziny opłacają żeby synek wyszedł. Ale sąd ma to w poważaniu kto wplaci-ważne żeby wskazać sygnature sprawy, a wpłacać to może nawet święty Mikołaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak to czytam i ciągle się zastanawiam nad trzema sprawami. Pierwsza- co poszło nie tak, ze córka pracowników naukowych została fryzjerka, druga- dlaczego kobieta , która ma jakąś kasę nie poszła kilka lat temu poradzić się prawnika co robić, żeby nie było takiego długu i całej reszty syfu,tylko z meżem pierdoła patrzyli jak dług rosnie. I trzecia- po co normalnej kobiecie taki facet, nierób, ciamajda, głupio cwany nieudacznik, no ok...ma czym dzieci robić, bo tu nie jest niepełnosprawny, ale poza tym zadnego z niego pozytku, bo wszedzie musi z matko-żoną chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co idzie nie tak, kiedy córka robotników, czy rolników zdobywa wykształcenie i pracuje jako wykładowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co idzie nie tak, kiedy córka robotników, czy rolników zdobywa wykształcenie i pracuje jako wykładowca? xx tu idzie dobrze, bo to znaczy ze jest zdolna, ambitna, chce czegoś wiecej i w domu rodzice w tym pomagają. Zresztą to nie musza być studia, moze być np. dobry zawód. Ale w druga stronę to zwykle degradacja, zwykle okazuje się , ze dziecko było za głupie lub leniwe na osiagniecie innego poziomu. tosie nazywa pauperyzacja moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:10 nie moja droga. To się nazywa inne zainteresowania. A teraz to każdy debil może skonczyć studia. Druga sprawa, że nie masz szacunku do rzemieślników i ludzi niewykształconych, bo z góry zakładasz, że rzemieślnik to na pewno półinteligent. Sorry, ale jak tak popatrzeć na twoje podejście z boku, to mam wrażenie, że kobieta fryzjer, to dno, ale już facet fryzjer, to pewnie. Bo on to na pewno czuje i jest w tym świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie autorko. Czytaj uważnie 12:18. "gość 2018.11.30 W poniedziałek mamy sprawę o wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego. Spać nie mogę od tygodnia, mam boleści żołądka. Myślicie że się wreszcie uwolnimy? " xxx Ja już w końcu zglupiałam o co w końcu jest ta sprawa! Jak można założyć sprawę o wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego ojcu, który nie udowodnił ze nie jest ojcem? Najpierw zakłada się sprawę o ustalenie ojcostwa, a dopiero po wynikach badań możesz założyć sprawę o ZNIESIENIE obowiązku alimentacyjnego a nie o "wygaśnięcie"!!! I co Ty do cholery chcesz spłacać komornikowi? Nienależne alimenty? Przecież jesteś pewna na 100% że to nie jest dziecko twojego męża to co Ty chcesz spłacać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:10 nie moja droga. To się nazywa inne zainteresowania. A teraz to każdy debil może skonczyć studia. Druga sprawa, że nie masz szacunku do rzemieślników i ludzi niewykształconych, bo z góry zakładasz, że rzemieślnik to na pewno półinteligent. Sorry, ale jak tak popatrzeć na twoje podejście z boku, to mam wrażenie, że kobieta fryzjer, to dno, ale już facet fryzjer, to pewnie. Bo on to na pewno czuje i jest w tym świetny. x ni kochana, dzieci pracowników naukowych nie maja takich zainteresowań jeśli się z grubsza wyrabiają z nauką. A większość fryzjerów niezależnie od płci to niziny intelektu. Najczęściej to absolwenci gimnazjów przyuczani do zawodu, sporadycznie trafi się ktoś lepszy. I tyle, nie ma co zaklinać rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poszło nie tak, po prostu od zawsze lubiłam wręcz uwielbiałam czesac i strzyc. Po raz enty piszę że mąż złożył sprawę do prokuratury jak go tamta Pani podała o alimenty ale prokurator odmówił wszczęcia z uwagi na dobro dziecka. Jak chłopiec był mały to pojawianie wniosku mijalo się z celem. I każdy adwokat wam to powie że nie tak łatwo zaprzeczyć ojcostwu gdy się nie dopilnuje terminu 6 miesięcy od urodzenia. Po trzecie kocham męża i on kocha mnie. Dla naszego dziecka jest bardzo dobrym ojcem. Może bywa niezaradny ale jest dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz to każdy debil może skonczyć studia. x niech zgadnę ...każdy debil może skończyć, ale ty nie poszłaś na studia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 ty naprawdę nie masz szacunku do ludzi. 16:53 nie słoneczko, po prostu pamiętam kogo miałam na roku, a w pracy też się umysłowe ameby po studiach zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz autorko? Dzieci z rodzin inteligenckich nie mają prawa interesować się czym innym niż kariera naukowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poszło nie tak, po prostu od zawsze lubiłam wręcz uwielbiałam czesac i strzyc. Po raz enty piszę że mąż złożył sprawę do prokuratury jak go tamta Pani podała o alimenty ale prokurator odmówił wszczęcia z uwagi na dobro dziecka. Jak chłopiec był mały to pojawianie wniosku mijalo się z celem. I każdy adwokat wam to powie że nie tak łatwo zaprzeczyć ojcostwu gdy się nie dopilnuje terminu 6 miesięcy od urodzenia. Po trzecie kocham męża i on kocha mnie. Dla naszego dziecka jest bardzo dobrym ojcem. Może bywa niezaradny ale jest dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hicior kafe "matka przyniosła kilka włosów " w czymś tam (pudełeczku?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa, niełatwo zlożyc taki wniosek, kazdy prokurator to powie... A teraz po latach to niby łatwiej będzie? Skąd wiesz, że prokurator podejmie temat i wniesie sprawę na wokandę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny hicior wieczoru : " może bywa niezaradny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusiu, ile lat masz ? twój go 'synek' zwanego mężem chyba 34 a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pardon za literówki. "twój synek zwany mężem..." *, tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 8 klasie podstawówki miałam świadectwo z paskiem. Poszłam do zawodówki bo chciałam się uczyć strzyc. Potem poszłam do technikum wieczorowego i mam też licencjata i obecnie wybieram się na studia podyplomowe. Co więcej cały czas uczestniczę w różnych kursach. Także mam wyższe wykształcenie. Jeśli tak bardzo Cię to interesuje. Obecnie nie da się mieć dochodowego salonu jeśli człowiek się nie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyniosła je w takim pojemniczku - jak do badania moczu. Teraz jest łatwiej bo matka wyraziła zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz jak wylądowałaś po tej zawodowce? Płacisz cudze alimenty i grzebiesz między nogami eks żony twojego fagasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×