Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

8 minut temu, Gość Ilona58 napisał:

Staraczko, jak się czułaś po histeroskopii? Normalnie funkcjonowałaś później? Mam w środę.

Powiem Ci że bardzo dobrze, dziwnie się czułam jak wiązały mi nogi na fotelu 😂zagadały mnie i więcej nie pamiętam, a pierwszy raz w życiu miałam znieczulenie ogólne , później po spaniu nawet nie odczulam że miałam zabieg tylko jak pierwszy raz wstałam zakręcilo się w głowie i trochę krwi wyciekło.. Nic nie bolało naprawdę 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Dziewczyny ja wlasnie leżę pod kroplowka, transfer mam na czwartek. Mam nadzieje ze ostatni. Staramy sie juz 5 lat, w tym 6 inseminacji i 2 laparoskopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Ava1231234 napisał:

Dziewczyny ja wlasnie leżę pod kroplowka, transfer mam na czwartek. Mam nadzieje ze ostatni. Staramy sie juz 5 lat, w tym 6 inseminacji i 2 laparoskopie. 

6 inseminacji to sporo prób. Mi na samym początku lekarz mówił że max 3 i trzeba myśleć o in vitro..  wyszło inaczej że po 3 próbach clo od razu in vitro. Trzymam mocno kciuki 😚 pisz na bieżąco co u Ciebie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Hej dziewczyny. Czy jest tu ktos kto moze mi powiedziec jaki powinien byc progesteron w dniu punkcji?? Albo moze ktos z kim moglabym porownac wynik?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
2 godziny temu, In vitro staraczka 2019 napisał:

6 inseminacji to sporo prób. Mi na samym początku lekarz mówił że max 3 i trzeba myśleć o in vitro..  wyszło inaczej że po 3 próbach clo od razu in vitro. Trzymam mocno kciuki 😚 pisz na bieżąco co u Ciebie 😊

Bo ja z początku nie chcialam nawet myśleć o in vitro, miałam nadzieje ze inseminacja nam pomoże i tak za każdym razem a to jeszcze raz a to jeszcze raz i tak w sumie wyszlo 6x.

Anka: Popatrze wieczorem, jak znajdę wyniki to napisze ile miałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
1 godzinę temu, Gość Ava1231234 napisał:

Bo ja z początku nie chcialam nawet myśleć o in vitro, miałam nadzieje ze inseminacja nam pomoże i tak za każdym razem a to jeszcze raz a to jeszcze raz i tak w sumie wyszlo 6x.

Anka: Popatrze wieczorem, jak znajdę wyniki to napisze ile miałam. 

Bede bardzo wdzieczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Anka napisał:

Bede bardzo wdzieczna 🙂

O ile dobrze patrze to progesteron miałam 0.395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
8 minut temu, Ava123123 napisał:

O ile dobrze patrze to progesteron miałam 0.395

W dniu punkcji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Ava powodzenia z tym transferem, oby sie udalo 😊 

Ja mialam wczoraj badania prenatalne dziecko zdrowe, za tydzien ide na sanco. Ciaza niestety dalej zagrozona bo krwiak jest ale chyba wszystko idzie  w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
14 godzin temu, Gość Anka napisał:

W dniu punkcji ??

Właśnie nie wiem czy to data pobrania czy przeslania mi wyników na pocztę, na 100% nie wiem ale wydaje mi sie ze pobrania w dniu punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
6 godzin temu, Gość Ava1231234 napisał:

Właśnie nie wiem czy to data pobrania czy przeslania mi wyników na pocztę, na 100% nie wiem ale wydaje mi sie ze pobrania w dniu punkcji.

Dziekuje w takim razie za pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
14 godzin temu, Gość GoscMarta napisał:

Ava powodzenia z tym transferem, oby sie udalo 😊 

Ja mialam wczoraj badania prenatalne dziecko zdrowe, za tydzien ide na sanco. Ciaza niestety dalej zagrozona bo krwiak jest ale chyba wszystko idzie  w dobrym kierunku.

 Dziekuje, dodatkowo będę na wspomagaczach kroplowkowych mam nadzieję ze sie uda 🙂 

Nic sie nie martw, na pewno wszystko bedzie dobrze 🙂  kiedy bedziesz znała płeć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Lekarz wspomnial ze wyglada na chlopca ale as okolo 3 tyg bede miala wyniki  sanco wiec bede wtedy miala pewnosc 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem... endokrynolog uznał że strasznie lata mi tsh raz jest powyżej 2 raz poniżej... więc dostałam letrox 25. Już ładnie miałam 1.75 przy normie 0.38 do 5,03, po ok 1.5 miesiąca sprawdzam tsh 0.016 a ft4  1.02  przy normie 0.61-1,12, po 1.5 tygodnia po postawieniu letroxu sprawdziłam i tsh mam 0.010 a ft4 mam 1,28. W życiu nie mialam takiego tsh.Chce za tydzień jeszcze sprawdzić bo jutro biorę ostatni proszek marvelon, i zastanawiam się czy to może być przyczyną tak niskiego tsh... sprawdzałyscie tsh przy punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, In vitro staraczka 2019 napisał:

Mam mały problem... endokrynolog uznał że strasznie lata mi tsh raz jest powyżej 2 raz poniżej... więc dostałam letrox 25. Już ładnie miałam 1.75 przy normie 0.38 do 5,03, po ok 1.5 miesiąca sprawdzam tsh 0.016 a ft4  1.02  przy normie 0.61-1,12, po 1.5 tygodnia po postawieniu letroxu sprawdziłam i tsh mam 0.010 a ft4 mam 1,28. W życiu nie mialam takiego tsh.Chce za tydzień jeszcze sprawdzić bo jutro biorę ostatni proszek marvelon, i zastanawiam się czy to może być przyczyną tak niskiego tsh... sprawdzałyscie tsh przy punkcji?

Dodam że najpierw brałam primolut nor na ten niepękniety pecherzyk a później ten marvelon który pomógł bo wchłonąl sie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dostałam okres 😞tydzień mi się spóźnił jak nigdy a już myślałam ze zaskoczyło . No nic będzie inseminacja w tym miesiącu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Paula9011 napisał:

Dziewczyny dostałam okres 😞tydzień mi się spóźnił jak nigdy a już myślałam ze zaskoczyło . No nic będzie inseminacja w tym miesiącu 

Przykro ☹ trzeba próbować wszystkich sposobów 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
2 godziny temu, Paula9011 napisał:

Dziewczyny dostałam okres 😞tydzień mi się spóźnił jak nigdy a już myślałam ze zaskoczyło . No nic będzie inseminacja w tym miesiącu 

Kurcze szkoda... ja tez mam stresa bo czekam na tel z kliniki bo nie wiadomo czy trsnsfer bedzie bo chyba wyszedl mi za wysoki progesteron 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok jakie to wszystko jest posrane bo inaczej nie powiem 😜ale co tam walczymy walczymy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
Dnia 1.04.2019 o 15:15, Paula9011 napisał:

 

No niestety mam zle wieści. Transferu nie bedzie, za duży progesteron i do tego zaczął rosnąć aktywny pecherzyk a nie powinien. Dzis wzięłam ovitrell i pewnie w nastepnym cyklu dostane cos na wyciszenie. Mam serdecznie juz dosc wszystkiego, w każdym cyklu coś... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Ava, droga do gory, moze w nastepnym cyklu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Ava1231234 napisał:

No niestety mam zle wieści. Transferu nie bedzie, za duży progesteron i do tego zaczął rosnąć aktywny pecherzyk a nie powinien. Dzis wzięłam ovitrell i pewnie w nastepnym cyklu dostane cos na wyciszenie. Mam serdecznie juz dosc wszystkiego, w każdym cyklu coś... 

Przykro mi ☹☹☹☹ rozumiem co czujesz, sama się obawiam ... teraz mam zastrzyki gonapeptyl i 9 pierwsze badanie hormonalne i wtedy zastrzyki do in vitro... też się martwię bo zaczął problem z tsh niby lekarz każe mi się narazie nie martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reportaż

Cześć dziewczyny,

Piszę reportaż do czasopisma, którego tematem będzie in vitro. Zależy mi na pokazaniu różnych punktów widzenia. Chodzi o osoby młode, które są w trakcie wdrażania metody lub po jej pomyślnym zakończeniu. Takie, które z różnych powodów podjęły decyzje o rezygnacji, również będą mile widziane. Artykuł pojawi się w miesięczniku katolickim, jednakże jak już wspomniałam, mam na celu przedstawienie różnych poglądów. Nie chodzi o potępianie czy opiniowanie waszej decyzji. Jestem otwarta na wszelkie propozycje podjęcia rozmowy. Zapewniam wiarygodność i autoryzację materiału. 

Zapraszam do kontaktu! Bardzo proszę o kulturę i zaznaczam, że moje osobiste poglądy na ten temat nie mają tu znaczenia. Zostawcie jakieś namiary - e-mail lub nr telefonu. Na pewno się odezwę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddam za darmo

Cześć jeśli któraś potrzebuje to oddam za darmo cyclogest 400mg 3 x 25 oraz duphaston 10mg x 58 tabletek 

Wszystkie z długą data ważności. 

Koszty wysyłki pokrywa kupujący. 

Mój email to martadzygalo@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Cześć Dziewczyny. Jestem po transferze i pierwszej weryfikacji. Czekamy na cud. Wam życzę, aby się wszystko udało by pojawiły się maluchy😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
Dnia 1.04.2019 o 14:15, Paula9011 napisał:

Dziewczyny dostałam okres 😞tydzień mi się spóźnił jak nigdy a już myślałam ze zaskoczyło . No nic będzie inseminacja w tym miesiącu 

Hej, ja też niestety po 1wszym nieudanym transferze. Jest tu ktoś z kliniki Gameta w Gdyni? Głowa do góry i staramy się dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
43 minuty temu, Gość Iryza napisał:

Cześć Dziewczyny. Jestem po transferze i pierwszej weryfikacji. Czekamy na cud. Wam życzę, aby się wszystko udało by pojawiły się maluchy😁

Powodzenia 🙂 odpodpoczywaj baaaaardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1988

Dzisiaj właśnie dzisiaj odebrałam wyniki 3 dni po transferze.
Beta <0,1
Estradiol 1140
Progesteron 11,64
Pani doktor kazała zwiększyć estradiol do 3x2
Lutinus 3x3
I luteinę pod jezyk 3x3
Co mam o tym myśleć. Pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
20 minut temu, Gość Nowa 1988 napisał:

Dzisiaj właśnie dzisiaj odebrałam wyniki 3 dni po transferze.
Beta <0,1
Estradiol 1140
Progesteron 11,64
Pani doktor kazała zwiększyć estradiol do 3x2
Lutinus 3x3
I luteinę pod jezyk 3x3
Co mam o tym myśleć. Pomożecie

Hej Nowa, pisz do swojego lekarza. On najlepiej Ci doradzi. Ja miałam powiedziane żeby robić test z krwi 10 dni po transferze. Wg mnie 3 dni to za wcześnie na bete. Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×