Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Paulina

Ava powiedz proszę mi jedna rzecz. Miałaś robioną histeroskopię. I ile czasu od niej minęło do transferu? Nie miałaś chyba w jednym cyklu i tego i tego ..? Dobrze myślę? I chciałam zapytać czemu tak? Bo była też dziewczyna tu na forum która miała za parę dni od histeroskopii od razu transfer. I zastanawia mnie to od czego to zależy. Zaczynam się zastanawiać czy nie powiedzieć lekarzowi że chce to badanie. Ale z drugiej strony nie chciałabym przewlekać transferu na dalsze miesiące.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Paulina napisał:

Ava powiedz proszę mi jedna rzecz. Miałaś robioną histeroskopię. I ile czasu od niej minęło do transferu? Nie miałaś chyba w jednym cyklu i tego i tego ..? Dobrze myślę? I chciałam zapytać czemu tak? Bo była też dziewczyna tu na forum która miała za parę dni od histeroskopii od razu transfer. I zastanawia mnie to od czego to zależy. Zaczynam się zastanawiać czy nie powiedzieć lekarzowi że chce to badanie. Ale z drugiej strony nie chciałabym przewlekać transferu na dalsze miesiące.  

Ja histeroskopie mialam w poprzednim cyklu, lekarz mówił że  śluzówka musi sie odbudować i nie zalecają. Taka mają regułę i sie tego trzymają. W innych klnikach robia w tym samym cyklu.

Edytowano przez Ava123123
błąd słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Widzisz czyli to wszystko zależy od kliniki. A który lekarz zalecił Ci to badanie w gyncentrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Ava powiedz proszę mi jedna rzecz. Miałaś robioną histeroskopię. I ile czasu od niej minęło do transferu? Nie miałaś chyba w jednym cyklu i tego i tego ..? Dobrze myślę? I chciałam zapytać czemu tak? Bo była też dziewczyna tu na forum która miała za parę dni od histeroskopii od razu transfer. I zastanawia mnie to od czego to zależy. Zaczynam się zastanawiać czy nie powiedzieć lekarzowi że chce to badanie. Ale z drugiej strony nie chciałabym przewlekać transferu na dalsze miesiące.  

Ja miałam robiona histeroskopie w tym samym cyklu co transfer. Histeroskopia ze scratchingiem 29 maja, a transfer 8czerwca, plus do tego embryoglue i sporo leków, no i się w końcu udało za czwartym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
12 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Widzisz czyli to wszystko zależy od kliniki. A który lekarz zalecił Ci to badanie w gyncentrum?

Dr. Piekarz a potem o tym samym wspomniał dr Mercik. Na szczęście udało się znaleźć termin w tym samym cyklu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
12 minut temu, Ulka napisał:

Ja miałam robiona histeroskopie w tym samym cyklu co transfer. Histeroskopia ze scratchingiem 29 maja, a transfer 8czerwca, plus do tego embryoglue i sporo leków, no i się w końcu udało za czwartym razem. 

A powiedz gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Byłam na wizycie 9 tydzień. Maleństwo rośnie prawidłowo. Stres jest taki sam jak przy sparwdzaniu bety. Tak jak już mówiliście, obawy będą z nami na każdym kroku. Pozdrawiam i życzę wam wszystkim powodzenia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Paulina napisał:

A powiedz gdzie się leczysz?

Invimed Warszawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marta11111 napisał:

Witam dziewczyny. Byłam na wizycie 9 tydzień. Maleństwo rośnie prawidłowo. Stres jest taki sam jak przy sparwdzaniu bety. Tak jak już mówiliście, obawy będą z nami na każdym kroku. Pozdrawiam i życzę wam wszystkim powodzenia. 

Bardzo się cieszę, niech maleństwo pięknie rośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik1
3 godziny temu, Ava123123 napisał:

Madzik rozumiem Cie, ja mam to samo, wszyscy wkoło mają dzieci tylko nie ja a staramy sie tak długo i nic... Dojezdzam do kliniki 300km. W Krakowie poleciła bym Ci Gyncentrum bo tam pracują lekarze u których sie lecze bo przyjmują i w Katowicach i w Krakowie. 

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź właśnie bylam na ich stronie no nic zobaczyny co mi powie w sierpniu moja lekarkA.... a ty na jakim etapie leczenia jestes ava?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dzięki dziewczyny  za odpowiedź 😘

Ava A miałaś kontakt z dr. Gajewską albo dr Grettką? Zastanawiam sie ktory z lekarzy w katowicach jest hmm.. najlepszy ? Najbardziej przystępny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
8 godzin temu, Gość Madzik1 napisał:

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź właśnie bylam na ich stronie no nic zobaczyny co mi powie w sierpniu moja lekarkA.... a ty na jakim etapie leczenia jestes ava?

Jestem po 2 transferze, w poniedziałek idę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
8 godzin temu, Gość Paulina napisał:

Dzięki dziewczyny  za odpowiedź 😘

Ava A miałaś kontakt z dr. Gajewską albo dr Grettką? Zastanawiam sie ktory z lekarzy w katowicach jest hmm.. najlepszy ? Najbardziej przystępny.. 

U Gajewskiej byłam raz ale ta Pani nie ma takich kompetencji co np dr Mercika czy Czerwińska.  A dr Grettka... No niestety miałam może z nim z 4 razy styczność...  Polecam dr Mercika. Ja staram się tylko do niego chodzić. Jeszcze do dr Piekarz fajna Pani ale jest tylko 1 w tygodniu, max2. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Bardzo Ci dziękuję za opinię. A powiedz jeszcze jak się w ogóle czujesz po transferze? Do bety jeszcze trochę dni masz przed sobą ale jak samopoczucie?   W ogóle wystąpiły u Ciebie jakieś objawy typu ból brzucha czy plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Bardzo Ci dziękuję za opinię. A powiedz jeszcze jak się w ogóle czujesz po transferze? Do bety jeszcze trochę dni masz przed sobą ale jak samopoczucie?   W ogóle wystąpiły u Ciebie jakieś objawy typu ból brzucha czy plamienie implantacyjne?

Czuje się dobrze, ogólnie żadnych boli  nie odczuwam, ogólnie to wogóle nic nie czuje. Po pierwszym transferze miałam plemienia, myślałam że to implantacyjne ale jednak nie bo transfer się nie udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane, mam pytanie czy orientujecie się może jaki jest cel brania zastrzyków z Fraxiparine po transferze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Dnia 15.07.2019 o 14:28, Mara93 napisał:

 

Hhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

Dziewczyny 

Dopisuje kolejna betę 🙂 wygląda chyba ok 😄

 

 

I weryfikacja 2 dpt beta <0,1

II weryfikacja 6 dpt beta 14,2

III weryfikacja 9 dpt beta 63,9

IV weryfikacja 14 dpt beta 474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Mia napisał:

Dziewczyny 

Dopisuje kolejna betę 🙂 wygląda chyba ok 😄

 

 

I weryfikacja 2 dpt beta <0,1

II weryfikacja 6 dpt beta 14,2

III weryfikacja 9 dpt beta 63,9

IV weryfikacja 14 dpt beta 474

Gratulacje! Lekarz pewnie zadowolony i Ty też.

Ja jutro jadę na III weryfikację. U mnie w 2 dpt beta 22,3

7 dpt beta 59,3

Jutro jest 11 dpt i potwornie się stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
23 minuty temu, Kasia83.1 napisał:

Gratulacje! Lekarz pewnie zadowolony i Ty też.

Ja jutro jadę na III weryfikację. U mnie w 2 dpt beta 22,3

7 dpt beta 59,3

Jutro jest 11 dpt i potwornie się stresuję

Dziękuję 🙂 lekarz jeszcze nie wie. Zrobiłam na własną rękę bo następna wizytę mam w poniedzialek i bym nie dotrwala w tej niewiedzy 😅

A Ty masz piękne bety, nie masz się czym stresować. Widać że u Ciebie szybko się to rozchulalo. Trzymam kciuki! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Mia napisał:

Dziękuję 🙂 lekarz jeszcze nie wie. Zrobiłam na własną rękę bo następna wizytę mam w poniedzialek i bym nie dotrwala w tej niewiedzy 😅

A Ty masz piękne bety, nie masz się czym stresować. Widać że u Ciebie szybko się to rozchulalo. Trzymam kciuki! 🙂

Też mnie kusiło żeby dzisiaj zrobić, ale jakimś cudem się powstrzymałam. A tak z innej beczki, czy Ciebie też męczą wzdęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik1

Ava a jak jest z kosztami ? Wpłaca się całość sumy na początku czy podczas kolejnych etapów? Ile WGL Cię wyniosło to wszystko finansowo ? SYLWIONA z tego co wiem to fraxiparine działa przeciwzakrzepowo przypisuje się to po różnych zabiegach może w tym też po transferze Ale trzeba by się dopytać lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
7 godzin temu, Gość Ava123234 napisał:

Czuje się dobrze, ogólnie żadnych boli  nie odczuwam, ogólnie to wogóle nic nie czuje. Po pierwszym transferze miałam plemienia, myślałam że to implantacyjne ale jednak nie bo transfer się nie udał.

Mhm no to tym razem może właśnie  będzie wszystko dobrze 🙂 trzymam kciuki! Kiedy masz zrobić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
4 godziny temu, Sylwiona napisał:

Witajcie Kochane, mam pytanie czy orientujecie się może jaki jest cel brania zastrzyków z Fraxiparine po transferze? 

Domyślam się że zastrzyki podaje się po transferze po to samo jak przy punkcji.  Zastrzyki mają uchronić przed zakrzepami krwi. Ja brałam neoparin po punkcji. Pewnie po transferze trzeba je brać żeby właśnie nie było zakrzepow które mogłyby zagrażać zarodkowi, całej ciąży. Zbyt duża krzepliwosc  krwi jest powodem poronień więc dba się o to żeby nie dopuścić do tego że krew będzie za gęsta. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jutro jade na bete bo nie dotrzymam do poniedziałku. Ja jestem w programie 2+1 płaciłam coś nie całe 15 tys. W tym mam 3 pukncje + 1 transfer gratis i wszystkie wyzyty tez w cenie. Płace tylko za mrożone zarodki i za kolejne transfery po 1 tys zł. W sumie to pewnie juz tam przez rok zostawiłam ok 25 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
12 minut temu, Ava123123 napisał:

Jednak jutro jade na bete bo nie dotrzymam do poniedziałku. Ja jestem w programie 2+1 płaciłam coś nie całe 15 tys. W tym mam 3 pukncje + 1 transfer gratis i wszystkie wyzyty tez w cenie. Płace tylko za mrożone zarodki i za kolejne transfery po 1 tys zł. W sumie to pewnie juz tam przez rok zostawiłam ok 25 tys.

Łoo az 10 tyś Ci się uzbierało dodatkowych kosztów przez rok? 😮

Jak jutro robisz betę to daj koniecznie znać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
2 godziny temu, Kasia83.1 napisał:

Też mnie kusiło żeby dzisiaj zrobić, ale jakimś cudem się powstrzymałam. A tak z innej beczki, czy Ciebie też męczą wzdęcia?

Czasem tak, ale nie przesadnie. Głównie to ból podbrzusza ale przez hormony. Zawroty głowy, i taka otepiala się czuje

I strasznie chudne. Nie wiem czy to normalne. Ale waga mocno leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Łoo az 10 tyś Ci się uzbierało dodatkowych kosztów przez rok? 😮

Jak jutro robisz betę to daj koniecznie znać 🙂

Tak bo badania, histeroskopie, kroplowki, embrioglue itp. I się tak uzbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik1

Ava to rok czasu trwają te wszystkie etapy in vitro ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
10 minut temu, Gość Madzik1 napisał:

Ava to rok czasu trwają te wszystkie etapy in vitro ? 

Szybciej ale u nas to tak pod górkę szło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×