Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Patrycja
8 minut temu, Mags1706 napisał:

Akszeinga.... trzymam kciuki, mocniej nie moge 😁😁 o ktorej bedziesz miala wynik?? Ja mam dzisiaj slaby dzien I potrzebuje porzadnego kopa od Was ! Moje nadzieje jakos opadly bo nie czuje kompletnie nic a nic 😥😥😥 slaby dzien ☹

Mags absolutnie nie masz się czym martwić że nic nie czujesz, pewnie powtarzała to już nie raz ale ja w pierwszej ciąży nie czułam nic zupełnie, żadnych mdłości, bólu piersi itp. a cała ciąża przebiegała książkowo 🤩

Teraz natomiast ból piersi jest ciężki do wytrzymania a po transferze miałam dość mocne bóle "miesiączkowe", bardzo mnie to martwiło ale mój lekarz powiedział że na to nie ma reguły i że sama teraz powinnam wiedzieć że każda ciąża może wyglądać inaczej nawet u tej samej kobiety 😉

Także Kochana głową do góry i tylko się cieszyć że dobrze się czujesz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
13 minut temu, Mags1706 napisał:

Akszeinga.... trzymam kciuki, mocniej nie moge 😁😁 o ktorej bedziesz miala wynik?? Ja mam dzisiaj slaby dzien I potrzebuje porzadnego kopa od Was ! Moje nadzieje jakos opadly bo nie czuje kompletnie nic a nic 😥😥😥 slaby dzien ☹

Powiedzieli popołudniu. To nie wiem może 15, 16? Staram się skupić na pieczeniu placka. Ciężko mi to idzie :classic_mellow: A bo tak nakręcone jesteśmy, że szok. A może brak objawów to dobry objaw? Mags od teraz tak myślimy, ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
27 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Lekarz kazał zrobić jutro czyli w wigilię. Pojechałam i oddałam krew. Wynik ma być popołudniu. Tak czy inaczej jutro też zrobię z tym że jutro już nie u siebie tylko muszę jechać do Krakowa bo u mnie jutro nie byłoby wyników, a podobno tam zarobią badanie  i w Wigilię będzie wynik. I wtedy mam się kontaktować z lekarzem. Dziś to tylko tak dla mnie. Albo będzie całkiem beznadziejnie, to raczej jutro też tak zostanie albo wyjdzie cokolwiek i będzie nadzieja, że jutro wzrośnie. Do wczoraj byłam nastawiona pozytywnie. A od rozmowy z lekarzem jakoś tam nadzieja mi zmalała. Zadnych objawów u mnie, nic. No to popołudniu chwila prawdy 😕

Trzymam kciuki ✊ ✊ ✊ 🍀 dawaj znać! 😃 A objawami się nie przejmuj. Ja też raczej wiele objawów u siebie nie zauważyłam 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
30 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Lekarz kazał zrobić jutro czyli w wigilię. Pojechałam i oddałam krew. Wynik ma być popołudniu. Tak czy inaczej jutro też zrobię z tym że jutro już nie u siebie tylko muszę jechać do Krakowa bo u mnie jutro nie byłoby wyników, a podobno tam zarobią badanie  i w Wigilię będzie wynik. I wtedy mam się kontaktować z lekarzem. Dziś to tylko tak dla mnie. Albo będzie całkiem beznadziejnie, to raczej jutro też tak zostanie albo wyjdzie cokolwiek i będzie nadzieja, że jutro wzrośnie. Do wczoraj byłam nastawiona pozytywnie. A od rozmowy z lekarzem jakoś tam nadzieja mi zmalała. Zadnych objawów u mnie, nic. No to popołudniu chwila prawdy 😕

Trzymam kciuki ✊ ✊ ✊ 🍀 dawaj znać! 😃 A objawami się nie przejmuj. Ja też raczej wiele objawów u siebie nie zauważyłam 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
13 godzin temu, Kasia83.1 napisał:

Nie wiem co Ci poradzić. Za pierwszym podejściem testowałem w 14 dpt, bo tak kazał lekarz. Przy drugim podejściu, które robiliśmy w Inviccie lekarz ustalił te konkretne dni po transferze na testowanie. 

 bhcg < 1,20   8 dpt, nie wiem dokładnie czy dobrze liczę. W każdym razie transfer był w niedzielę tydzień temu. Niestety, tu już raczej nie będzie dobrze 😪 Czułam, że tak to się ułoży 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
50 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Lekarz kazał zrobić jutro czyli w wigilię. Pojechałam i oddałam krew. Wynik ma być popołudniu. Tak czy inaczej jutro też zrobię z tym że jutro już nie u siebie tylko muszę jechać do Krakowa bo u mnie jutro nie byłoby wyników, a podobno tam zarobią badanie  i w Wigilię będzie wynik. I wtedy mam się kontaktować z lekarzem. Dziś to tylko tak dla mnie. Albo będzie całkiem beznadziejnie, to raczej jutro też tak zostanie albo wyjdzie cokolwiek i będzie nadzieja, że jutro wzrośnie. Do wczoraj byłam nastawiona pozytywnie. A od rozmowy z lekarzem jakoś tam nadzieja mi zmalała. Zadnych objawów u mnie, nic. No to popołudniu chwila prawdy 😕

W takim razie czekamy, żeby popołudniu Ci pogratulować 😁 będzie dobrze, wierzę w Ciebie 😘

36 minut temu, Mags1706 napisał:

Akszeinga.... trzymam kciuki, mocniej nie moge 😁😁 o ktorej bedziesz miala wynik?? Ja mam dzisiaj slaby dzien I potrzebuje porzadnego kopa od Was ! Moje nadzieje jakos opadly bo nie czuje kompletnie nic a nic 😥😥😥 slaby dzien ☹

Każdej z nas zdarzają się takie dni, a my jesteśmy tu po to by się wspierać 😘 trzymam mocno kciuki za Ciebie ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
5 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

 bhcg < 1,20   8 dpt, nie wiem dokładnie czy dobrze liczę. W każdym razie transfer był w niedzielę tydzień temu. Niestety, tu już raczej nie będzie dobrze 😪 Czułam, że tak to się ułoży 😪

Kochana tak mi przykro 😔 może jeszcze zdarzy sie cud i coś drgnie❤ ściskam Cie mocno😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Kochana tak mi przykro 😔 może jeszcze zdarzy sie cud i coś drgnie❤ ściskam Cie mocno😘😘

Lexy, a jaki mialas wynik 7 dtp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Kochana tak mi przykro 😔 może jeszcze zdarzy sie cud i coś drgnie❤ ściskam Cie mocno😘😘

Lexy, a jaki mialas wynik 7 dtp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Kochana tak mi przykro 😔 może jeszcze zdarzy sie cud i coś drgnie❤ ściskam Cie mocno😘😘

Lexy, a jaki mialas wynik 7 dtp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
20 godzin temu, Gość Paula napisał:

Hej,

Ja wczoraj miałam wizytę po 2 nieudanym transferze. Plan jest taki, że w styczniu robimy zabieg edometrial scratching,  a w następnym cyklu transfer 2 zarodków na cyklu naturalnym. Zastanawiam się jeszcze nad tym nacieciem otoczki, może to zastosować dodatkowo, jak myślicie, komuś pomogło? Stawiamy wszystko na jedną kartę,  bo to 2 ostatnie mrozaczki. Mega doła wczoraj miałam przez to, że do mnie dotarło, że to ostatnia szansa....Strasznie trudne to wszystko

 

Paula zależy jakie masz zarodki. To embriolog decyzuje jeśli masz blasktki już wychodzące z otoczki bez sensu dodatkowo je nacinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
15 godzin temu, Gość Luna napisał:

Dziewczyny!!! jestem w jednym ch oler nie wielkim szoku! Byliśmy znowu w szpitalu. Znowu krwawie plus kłuje mnie jakby jajnik. Chciałam ogarnąć co mam robić i czy nie powinnam odstawić leków podtrzymujacych ciąże w takim wypadku. A tu na usg babka mi pokazuje ZARODEK z malusim bijącym serduszkiem! Zagraża mi poronienie i mam bezwzględnie leżeć. Ale jest! Leniwy cholernik pokazał się ten dzień czy dwa później niż zdaniem mojego lekarza powinien ale jest! Zdaniem tak babki z brodnowskiego wygląda prawidłowo i mam leżeć i czekać. Autentycznie jestem w szoku. I wściekła jestem na lekarza bo powiedział ostatnio ze nic z tego i dziś od rana latam po sklepach robiąc zakupy świąteczne! Pewnie stąd to krwawienie dzisiejsze... 

Luna super wieści . Dbaj teraz o siebie i lez !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
5 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Lexy, a jaki mialas wynik 7 dtp? 

Ja miałam 55,87. Zrób jeszcze raz bete za pare dni, będę trzymać kciuki✊✊❤ a masz jeszcze jakieś mrożaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
19 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

 bhcg < 1,20   8 dpt, nie wiem dokładnie czy dobrze liczę. W każdym razie transfer był w niedzielę tydzień temu. Niestety, tu już raczej nie będzie dobrze 😪 Czułam, że tak to się ułoży 😪

Spokojnie powtórz jutro. Bedziesz widziała czy jakiś przyrost jest. Dzis 8 dpt jeszcze wszystko może się zdarzyć.  Czekamy na wigilijny cud !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Ona2019 czy bierzesz jeszcze estrofem po pozytywnym wyniku bety?? Bo jak bylam ostatnio w klinice na USG to nasz doktorek byl zdziwiony ze jeszcze biorę estrofem🤣 a jak dzwonił do mnie wcześniej po pozytywnym wyniku z bety to mówił ze mam brać dalej leki, więc bralam. Potem wyczytałam gdzies w necie ze estrofem trzeba natychmiast odstawić jeżeli jest się w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Ona2019 napisał:

Kochana takie dni tzw słabsze często się zdarzają też tak miałam o to parę razy, nie będę cię kopać bo nie można ale mocno cię przytulam i nie martw się będzie wszystko dobrze 😘

Dziekuje😘😘😘

50 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Mags absolutnie nie masz się czym martwić że nic nie czujesz, pewnie powtarzała to już nie raz ale ja w pierwszej ciąży nie czułam nic zupełnie, żadnych mdłości, bólu piersi itp. a cała ciąża przebiegała książkowo 🤩

Teraz natomiast ból piersi jest ciężki do wytrzymania a po transferze miałam dość mocne bóle "miesiączkowe", bardzo mnie to martwiło ale mój lekarz powiedział że na to nie ma reguły i że sama teraz powinnam wiedzieć że każda ciąża może wyglądać inaczej nawet u tej samej kobiety 😉

Także Kochana głową do góry i tylko się cieszyć że dobrze się czujesz 😘

Patrycja, staram sie jak moge I podchodze do tego jak do loterii, bo tak niestety jest. Nadzieje sa wielkie,ale musimy byc racjonalne( co jest trudne) . 🤞🙏😘😘

42 minuty temu, Gość Akszeinga napisał:

 

Akszeinga.... ja poczekalabym do jutra,zeby zobaczyc co sie dzieje. Lec a rana zrobic druga bete a na chwile obecna- modlimy sie za Ciebie,kochana🙏

22 minuty temu, Gość Lexy napisał:

W takim razie czekamy, żeby popołudniu Ci pogratulować 😁 będzie dobrze, wierzę w Ciebie 😘

Każdej z nas zdarzają się takie dni, a my jesteśmy tu po to by się wspierać 😘 trzymam mocno kciuki za Ciebie ✊✊

💗dziekuje Lexy . Wasze wsparcie jest jak swiatelko w tunelu💫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Ona2019 czy bierzesz jeszcze estrofem po pozytywnym wyniku bety?? Bo jak bylam ostatnio w klinice na USG to nasz doktorek byl zdziwiony ze jeszcze biorę estrofem🤣 a jak dzwonił do mnie wcześniej po pozytywnym wyniku z bety to mówił ze mam brać dalej leki, więc bralam. Potem wyczytałam gdzies w necie ze estrofem trzeba natychmiast odstawić jeżeli jest się w ciąży..

Biorę bo nic nie mówił żeby odstawić napisał tylko leki bez zmian więc nie wiem już sama ale też o tym słyszałam że nie powinno się go brać jak jest się w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
2 minuty temu, Ona2019 napisał:

Biorę bo nic nie mówił żeby odstawić napisał tylko leki bez zmian więc nie wiem już sama ale też o tym słyszałam że nie powinno się go brać jak jest się w ciąży 

Najlepiej zapytaj 30 na wizycie, pewnie powie ze masz powoli odstawić. Ja pozniej brałam po jednej tabletce a teraz nie biorę juz wcale. Teraz tylko luteina i duphaston 1x3 do 12tyg póki co, a potem to już ma moj lekarz prowadzący zadecydować czy brać dalej. Kochana jeszcze trochę i zobaczysz swojego kropka, to cudowne uczucie ❤ ja się poryczalam na fotelu 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Najlepiej zapytaj 30 na wizycie, pewnie powie ze masz powoli odstawić. Ja pozniej brałam po jednej tabletce a teraz nie biorę juz wcale. Teraz tylko luteina i duphaston 1x3 do 12tyg póki co, a potem to już ma moj lekarz prowadzący zadecydować czy brać dalej. Kochana jeszcze trochę i zobaczysz swojego kropka, to cudowne uczucie ❤ ja się poryczalam na fotelu 🤣🤣

Zapytam zapytam na pewno tylko żebym nie zapomniała bo coś mi ostatnio pamięć szwankuje 😂 też się cieszę że już niedługo i zobaczymy okruszka i na pewno też będę ryczeć bo to normalne a jeszcze teraz zrobiłam się w ogóle bardzo uczuciowa 😉żeby wszystko tylko było dobrze 🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ona2019 czy bierzesz jeszcze estrofem po pozytywnym wyniku bety?? Bo jak bylam ostatnio w klinice na USG to nasz doktorek byl zdziwiony ze jeszcze biorę estrofem🤣 a jak dzwonił do mnie wcześniej po pozytywnym wyniku z bety to mówił ze mam brać dalej leki, więc bralam. Potem wyczytałam gdzies w necie ze estrofem trzeba natychmiast odstawić jeżeli jest się w ciąży..

To zdziwiona jestem, bo ja estrofem do 13tc brałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
5 minut temu, Ona2019 napisał:

Zapytam zapytam na pewno tylko żebym nie zapomniała bo coś mi ostatnio pamięć szwankuje 😂 też się cieszę że już niedługo i zobaczymy okruszka i na pewno też będę ryczeć bo to normalne a jeszcze teraz zrobiłam się w ogóle bardzo uczuciowa 😉żeby wszystko tylko było dobrze 🙏🙏

Na pewno będzie wszystko dobrze ❤❤ oo tak ja też zrobilam się bardzo wrażliwa, wiele rzeczy mnie wzrusza, nawet filmy przyrodnicze 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasia83.1 napisał:

To zdziwiona jestem, bo ja estrofem do 13tc brałam 

Kasia różne są oponie i szczerze powiem że nie wiem od czego to zależy, 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

 bhcg < 1,20   8 dpt, nie wiem dokładnie czy dobrze liczę. W każdym razie transfer był w niedzielę tydzień temu. Niestety, tu już raczej nie będzie dobrze 😪 Czułam, że tak to się ułoży 😪

Zrób jeszcze jutro, może leniuszek Ci się trafił. Będę mocno trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lexy napisał:

Na pewno będzie wszystko dobrze ❤❤ oo tak ja też zrobilam się bardzo wrażliwa, wiele rzeczy mnie wzrusza, nawet filmy przyrodnicze 😂 

To już chyba tak będzie ją dzisiaj z mamą robiłam ciasto i leciała piosenka swiateczna wcale nie smutna jakas jak się rozwylam nagle aż mamę wystraszylam, wczoraj np. cały dzień nerwy nie wiem z czego o byle co a ja już od razu kipie, a dziś znowu placzliwa jestem 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

 bhcg < 1,20   8 dpt, nie wiem dokładnie czy dobrze liczę. W każdym razie transfer był w niedzielę tydzień temu. Niestety, tu już raczej nie będzie dobrze 😪 Czułam, że tak to się ułoży 😪

Kochana powtórz jeszcze i nie zalamuj się trzymam mocno kciuki ✊✊❤️🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ona2019 napisał:

Kasia różne są oponie i szczerze powiem że nie wiem od czego to zależy, 😉

Nie zgłębiałam się do kiedy można brać jaki lek, więc jakoś przyjmowałam zalecenia lekarza bez dyskusji. W każdym razie z Invicty dostałam zalecenia, że Lutinus, Estrofem i Prolutex do 12tc, a mój lekarz stwierdził, że skoro w klinice tak kazali, to tak ma być. Po 12tc zmniejszył mi dawki. Odstawił wszystko w 13tc, ale profilaktycznie wdrożył duphaston. Dopiero od tygodnia jestem zupełnie bez leków.

Edytowano przez Kasia83.1
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasia83.1 napisał:

Nie zgłębiałam się do kiedy można brać jaki lek, więc jakoś przyjmowała zalecenia lekarza bez dyskusji. W każdym razie z Invicty dostałam zalecenia, że Lutinus, Estrofem i Prolutex do 12tc, a mój lekarz stwierdził, że skoro w klinice tak kazali, to tak ma być. Po 12tc zmniejszył mi dawki. Odstawił wszystko w 13tc, ale profilaktycznie wdrożył duphaston. Dopiero od tygodnia jestem zupełnie bez leków.

Widzisz może to każdego z osobna sprawa wszystkiego się dowiem jak pójdę 30 popytam co i jak 😉

A najważniejsze to stosować się do zaleceń lekarza przecież oni w końcu się na tym znają 😁

Edytowano przez Ona2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
10 minut temu, Kasia83.1 napisał:

To zdziwiona jestem, bo ja estrofem do 13tc brałam 

Gdzieś wyczytałam też ze po criotransferze bierze sie dłużej. Każda z nas też jest inna i mamy rozne problemy, tak samo jak lekarze, każdy ma inne sposoby leczenia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ona2019 napisał:

Widzisz może to każdego z osobna sprawa wszystkiego się dowiem jak pójdę 30 popytam co i jak 😉

A najważniejsze to stosować się do zaleceń lekarza przecież oni w końcu się na tym znają 😁

Dokładnie, też tak uważam. A z lekami to w ogóle ciężka sprawa, bo niby w ciąży nie powinno się ich brać, ale życie pokazuje, że jednak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Lexy napisał:

Gdzieś wyczytałam też ze po criotransferze bierze sie dłużej. Każda z nas też jest inna i mamy rozne problemy, tak samo jak lekarze, każdy ma inne sposoby leczenia 😊

Pewnie, że tak. Najważniejsze to mieć lekarza, któremu się ufa. 

Ja akurat transfer świeżego zarodka miałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×