Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

50 minut temu, Mags1706 napisał:

Mam jeszcze 3 ❄❄❄

Napisalam wiadomosc do mojego lekarza prowadzacego(ktory obecnie jest na nartach ) I w szoku bylam ze zaraz oddzwonil do mnie, pomimo urlopu.

Kazal jutro koniecznie powtorzyc bete.powiedzial, ze albo cos zaskoczylo I sie skonczylo albo jest dalej ciaza ale moze rozwijac sie bardzo wolno lub nieprawidlowo. Jutro dzien sadny... czemu musimy przechodzic przez takie katorgi psychiczne?? 

Prosze, przeslijcie mi troche pozytywnej energii 🌄🌄🌄

Przesyłam dużo pozytywnej energii 🌟🌟🌟🌟🌟🌟☀️☀️☀️☀️I mocno trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mags1706 napisał:

Mam jeszcze 3 ❄❄❄

Napisalam wiadomosc do mojego lekarza prowadzacego(ktory obecnie jest na nartach ) I w szoku bylam ze zaraz oddzwonil do mnie, pomimo urlopu.

Kazal jutro koniecznie powtorzyc bete.powiedzial, ze albo cos zaskoczylo I sie skonczylo albo jest dalej ciaza ale moze rozwijac sie bardzo wolno lub nieprawidlowo. Jutro dzien sadny... czemu musimy przechodzic przez takie katorgi psychiczne?? 

Prosze, przeslijcie mi troche pozytywnej energii 🌄🌄🌄

Kochana pomodlę się, musi być dobrze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Kaja to nie jest źle. A robiłaś w dniu transferu albo dzień przed ?? Można wtedy porównać i zobaczyć czy przyrasta. A jakie leki bierzesz po transferze ??

Właśnie nie mam wyników przed transferem. Biorę luteinę dopochwowo 3x1 tabl. ,Podjezykowo3x2tabl. , prolutex i estrofem. Dzięki za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Gość Justyśka000 napisał:

Ja miałam progesteron 5dni po 5dniowej blastycyscie 50,48 także dużo ale się nie udało, oby u Ciebie się udało. Trzymam kciuki.

Dziękuję za tą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Gość Justyśka000 napisał:

Ja miałam progesteron 5dni po 5dniowej blastycyscie 50,48 także dużo ale się nie udało, oby u Ciebie się udało. Trzymam kciuki.

Dziękuję za tą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Mags1706 napisał:

Mam jeszcze 3 ❄❄❄

Napisalam wiadomosc do mojego lekarza prowadzacego(ktory obecnie jest na nartach ) I w szoku bylam ze zaraz oddzwonil do mnie, pomimo urlopu.

Kazal jutro koniecznie powtorzyc bete.powiedzial, ze albo cos zaskoczylo I sie skonczylo albo jest dalej ciaza ale moze rozwijac sie bardzo wolno lub nieprawidlowo. Jutro dzien sadny... czemu musimy przechodzic przez takie katorgi psychiczne?? 

Prosze, przeslijcie mi troche pozytywnej energii 🌄🌄🌄

Ja również pomodlę się za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Mags1706 trzymam mocno kciuki za jutrzejszy wynik!🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, Mags1706 napisał:

Mam jeszcze 3 ❄❄❄

Napisalam wiadomosc do mojego lekarza prowadzacego(ktory obecnie jest na nartach ) I w szoku bylam ze zaraz oddzwonil do mnie, pomimo urlopu.

Kazal jutro koniecznie powtorzyc bete.powiedzial, ze albo cos zaskoczylo I sie skonczylo albo jest dalej ciaza ale moze rozwijac sie bardzo wolno lub nieprawidlowo. Jutro dzien sadny... czemu musimy przechodzic przez takie katorgi psychiczne?? 

Prosze, przeslijcie mi troche pozytywnej energii 🌄🌄🌄

Kochana👣 idą do Ciebie pozytywne myśli i tona wsparcia. !!!! Trzeba wierzyć

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Właśnie nie mam wyników przed transferem. Biorę luteinę dopochwowo 3x1 tabl. ,Podjezykowo3x2tabl. , prolutex i estrofem. Dzięki za słowa otuchy:)

Jesteś dobrze obstawiona lekami !!! Musi być dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
2 godziny temu, Gość Justyśka000 napisał:

Ja miałam progesteron 5dni po 5dniowej blastycyscie 50,48 także dużo ale się nie udało, oby u Ciebie się udało. Trzymam kciuki.

A ja miałam niski progesteron bo 18.  transfer miałam na cyklu sztucznym. Lekarz zwiększył mi dawkę progesteronu bo miałam plamienia... Byłam pewna że nici z ciąży... Ale udało się i właśnie z tego transferu urodziłam w grudniu córeczkę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

A ja miałam niski progesteron bo 18.  transfer miałam na cyklu sztucznym. Lekarz zwiększył mi dawkę progesteronu bo miałam plamienia... Byłam pewna że nici z ciąży... Ale udało się i właśnie z tego transferu urodziłam w grudniu córeczkę. 

 

Izulka gratulacje! 🍀 za którym razem Ci się udało jak mogę spytac? I z jakiego powodu ivi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87

Hej dziewczyny, którym udało się zajść w ciążę. Mam do odsprzedania detektor tętna płodu angelsounds. Mi bardzo pomógł w ciąży, nie panikowalam najpierw jak nie czułam jeszcze ruchów dziecka bo sobie sprawdzałam czy serduszko bije a już od 10 tyg. Ładnie było wszystko słychać (bo wtedy dopiero zakupiłam to cudeńko) a później jak już czułam ruchy a mała spała przez cały dzień a ja swirowalam że coś nje tak z małą to leciałam po detektor i znowu wracał mi humor hehe. Także jak któraś chętna to chętnie odsprzedam za mała kase. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
7 minut temu, malagosia napisał:

Izulka gratulacje! 🍀 za którym razem Ci się udało jak mogę spytac? I z jakiego powodu ivi? 

Hej malagosia mi udało się za 3 razem. U nas jest niepłodność idiopatyczna. Nasienie męża ogólnie bez szału ale lekarze mówią że normalnie powinno się udać zajść w ciążę bez problemu. U mnie wyszła trombofiliea wrodzona (która niby ma wiele kobiet a zachodzą normalnie w ciążę) więc ogólnie niby zdrowi jesteśmy a naturalnej ciąży nie udało się nam nigdy uzyskać. Dlatego zdecydowaliśmy się na in vitro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Hej malagosia mi udało się za 3 razem. U nas jest niepłodność idiopatyczna. Nasienie męża ogólnie bez szału ale lekarze mówią że normalnie powinno się udać zajść w ciążę bez problemu. U mnie wyszła trombofiliea wrodzona (która niby ma wiele kobiet a zachodzą normalnie w ciążę) więc ogólnie niby zdrowi jesteśmy a naturalnej ciąży nie udało się nam nigdy uzyskać. Dlatego zdecydowaliśmy się na in vitro. 

Kurczę właśnie nieraz to najgorsze jak wszystko Ok a się nie udaje... bardzo się cieszę ze Tobie się udało inkasa już swojego skarba ☺️ Ja podchodzę do pierwszej próby w styczniu. Zaczynam znów coraz więcej myśleć. Wiec postanowiłam ze w wolnym czasie będę czytać książki żeby nie myśleć za dużo 🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
32 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

A ja miałam niski progesteron bo 18.  transfer miałam na cyklu sztucznym. Lekarz zwiększył mi dawkę progesteronu bo miałam plamienia... Byłam pewna że nici z ciąży... Ale udało się i właśnie z tego transferu urodziłam w grudniu córeczkę. 

 

Czyli reguły nie znajdziemy. nigdy nie wiadomo jak się procedura zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Mags musisz powtórzyć badanie i przyjąć ze spokojem wynik. Mam ogromną nadzieję, że dziś właśnie u Ciebie zaczęła beta rosnąć a jutro będzie jej widoczny wzrost. Mi lekarz powiedział jak w 9 dpt miałam bede 1,2 żebym powtórzyła po świętach bo różne cuda widział. Więc jeszcze wszystko może się zdarzyć. Powtórzysz i będzie pewność. 

Ja ostawiłam leki. Czekam na okres. U mnie beta nawet nie drgnęła. Ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Czyli reguły nie znajdziemy. nigdy nie wiadomo jak się procedura zakończy.

No właśnie. To jest jak loteria... Jak ma się przyjąć zarodek to się przyjmie bez względu na to czy będziemy uważać na siebie, stosować specjalna dietę czy leżeć plackiem w łóżku w oczekiwaniu na betę. Jestem na to żywym przykładem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Kurczę właśnie nieraz to najgorsze jak wszystko Ok a się nie udaje... bardzo się cieszę ze Tobie się udało inkasa już swojego skarba ☺️ Ja podchodzę do pierwszej próby w styczniu. Zaczynam znów coraz więcej myśleć. Wiec postanowiłam ze w wolnym czasie będę czytać książki żeby nie myśleć za dużo 🙈🙈🙈

Rozumiem ciebie doskonale... Też przez to przechodziłam... To myślenie o tym w kółko i stres... To jest nieuniknione dlatego nawet nie będę Ci prawicy rad żebyś starała się nie myśleć o tym i żebyś wrzuciła na luz bo wiem że tak się poprostu nie da... Ale powiem ci ze wszystko będzie dobrze i uda ci się zajść w ciążę! Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Izulka87 napisał:

Rozumiem ciebie doskonale... Też przez to przechodziłam... To myślenie o tym w kółko i stres... To jest nieuniknione dlatego nawet nie będę Ci prawicy rad żebyś starała się nie myśleć o tym i żebyś wrzuciła na luz bo wiem że tak się poprostu nie da... Ale powiem ci ze wszystko będzie dobrze i uda ci się zajść w ciążę! Powodzenia! 

Bardzo Ci dziękuje za dobre słowa 🍀🍀🍀 mega dużo to mi daje! ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Gość Akszeinga napisał:

Mags musisz powtórzyć badanie i przyjąć ze spokojem wynik. Mam ogromną nadzieję, że dziś właśnie u Ciebie zaczęła beta rosnąć a jutro będzie jej widoczny wzrost. Mi lekarz powiedział jak w 9 dpt miałam bede 1,2 żebym powtórzyła po świętach bo różne cuda widział. Więc jeszcze wszystko może się zdarzyć. Powtórzysz i będzie pewność. 

Ja ostawiłam leki. Czekam na okres. U mnie beta nawet nie drgnęła. Ciężko.

Przykro mi 😔😔😔 przytulam Ciebie mocno❤❤❤

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

Zrobiłam sobie dzisiaj test ciążowy pokazał 2 kreski 🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Zrobiłam sobie dzisiaj test ciążowy pokazał 2 kreski 🥰🥰🥰

Wspaniała wiadomość serdecznie gratuluję !♥️♥️♥️♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
28 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Zrobiłam sobie dzisiaj test ciążowy pokazał 2 kreski 🥰🥰🥰

Oooo jakie piękne informacje z rana 😃 Gratuluję! 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Izka87 napisał:

Wspaniała wiadomość serdecznie gratuluję !♥️♥️♥️♥️

A przypomnij które to podejście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Zrobiłam sobie dzisiaj test ciążowy pokazał 2 kreski 🥰🥰🥰

Super wiadomość 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Szczęśliwa super wiadomość 😊😘 

Czy któraś z Was przyjmuje magnez? Jak to jest z jego przyjmowaniem po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
45 minut temu, Izka87 napisał:

A przypomnij które to podejście ?

To mój 2criotransfer z 1 mamy córeczkę 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

W szoku jestem bo to dopiero 7dpt i zwykły test wyszedł w ostatniej ciąży też robiłam w 7d ale ten bardzo czuły i wychodziła słaba kreska 😊teraz jeszcze czas oczekiwania na bete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×