Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

7 minut temu, Gość Iwonkja napisał:

A powiedzcie mi jeszcze jak to jest, bo teraz na tym cyklu robimy punkcje a na następnym crio, jeśli będzie z czego. Po punkcji po jakim czasie mniej więcej dostaje się okres? Wiem ze dowiem się wszystkiego pewnie na wizycie ale może któraś z Was ma już jakieś doswiadczenie.

Hej Owona, ja 12 dni po punkcji dostałam bardzo mocny okres. I było to 10dni przed planowanym terminem okresu (mam długie cykle). Wiec różnie może być. Organizm dostaje delikatnego szoku wiec może się to troszkę pozmieniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
25 minut temu, malagosia napisał:

Hej Owona, ja 12 dni po punkcji dostałam bardzo mocny okres. I było to 10dni przed planowanym terminem okresu (mam długie cykle). Wiec różnie może być. Organizm dostaje delikatnego szoku wiec może się to troszkę pozmieniać 

Dziekuje. W razie jakichś wątpliwości będę do Was pisała 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
2 minuty temu, Mags1706 napisał:

Niestety .... 😥😥 2.5 mIU/ml

 

Kochana który to dzień po transferze?? Taki wynik nie jest do końca jednoznaczny 🤔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
2 minuty temu, Mags1706 napisał:

Niestety .... 😥😥 2.5 mIU/ml

 

Kochana który to dzień po transferze?? Taki wynik nie jest do końca jednoznaczny 🤔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
11 godzin temu, Mags1706 napisał:

Dziekuje Kochana,ze pamietalas o mnie. Boje sie strasznie. Wyjezdzamy o 7 rano bo musimy jechac do Londynu, do prywatnej polskiej kliniki ( godzina druogi od domu ). Od 8mej jest pobieranie krwi🙏🙏🙏🙏🙏

 

Trzymam kciuki! ✊ 🍀 🍀 🍀 Czekamy na dobre wieści!!! 

3 godziny temu, Gość Lexy napisał:

Dziewczyny ja tez trzymam mocno za Was kciuki ✊✊✊✊😘

Luna a jak Ty sie czujesz?? 

Ona2019  na którą w poniedziałek masz USG? 😊🥑

Ja czuję się dobrze fizycznie ale słabo psychicznie 😜 po tych 2 obfitych krwawieniach na razie spokój ale głównie faktycznie siedzę w domu i nie robię nic 😏. Martwię się nadal bo odrobinkę plamienia jednak jest a to ponoć źle rokuje jak się utrzymuje. Lekarza mam swojego dopiero 7.01 bo jest na 2 tygodniowym urlopie 😬 w niedzielę teraz idę do enel medu bo kończy mi się estrofem i ktoś mi musi go przepisać 🤔 ale wątpię żeby mi zrobili usg itd. 

W poniedziałek chyba 3 z nas ma usg z tego co pamiętam? 😃 Czekam na info o pięknie bijacych serduchach i rosnieciu naszych maleństw 😍 każda pozytywna informacja troche mnie buduje i daje wiarę, że może i ja utrzymam to maleństwo ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Kochana który to dzień po transferze?? Taki wynik nie jest do końca jednoznaczny 🤔😔

Niestety to jest 10 dzien po transferze. Ponizej 5 oznacza brak ciazy wiec nie ma sie chyba juz czym ludzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
11 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Kochana który to dzień po transferze?? Taki wynik nie jest do końca jednoznaczny 🤔😔

Też mi się tak wydaje że wynik niejednoznaczne może warto powtórzyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Hej u mnie dzisiaj 6dpt i tak mnie kusi żeby jutro bete zrobic to czekanie mnie dobije 😟😟😟

Rozumiem Cię doskonale. U mnie 5 dpt 5 dniowej blastocysty. Byłam dziś zrobić progesteron. Korciło mnie już dorzucić betę do tego, ale nie zrobiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Lexy napisał:

Dziewczyny ja tez trzymam mocno za Was kciuki ✊✊✊✊😘

Luna a jak Ty sie czujesz?? 

Ona2019  na którą w poniedziałek masz USG? 😊🥑

Na 12:10 😁 już zaczynam panikowac a to a tamto mąż mnie uspokaja ale ja dalej swoje a ty na którą masz??? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Luna napisał:

Trzymam kciuki! ✊🍀🍀🍀 Czekamy na dobre wieści!!! 

Ja czuję się dobrze fizycznie ale słabo psychicznie 😜 po tych 2 obfitych krwawieniach na razie spokój ale głównie faktycznie siedzę w domu i nie robię nic 😏. Martwię się nadal bo odrobinkę plamienia jednak jest a to ponoć źle rokuje jak się utrzymuje. Lekarza mam swojego dopiero 7.01 bo jest na 2 tygodniowym urlopie 😬 w niedzielę teraz idę do enel medu bo kończy mi się estrofem i ktoś mi musi go przepisać 🤔 ale wątpię żeby mi zrobili usg itd. 

W poniedziałek chyba 3 z nas ma usg z tego co pamiętam? 😃 Czekam na info o pięknie bijacych serduchach i rosnieciu naszych maleństw 😍 każda pozytywna informacja troche mnie buduje i daje wiarę, że może i ja utrzymam to maleństwo ✊

Luna nic nie rób i nie martw się wierzę w to że już najgorsze masz za sobą teraz tylko będzie lepiej 🤩🤩ja w poniedziałek jadę na pierwsze USG nie powiem że stres mam ale staram się myśleć jak najlepiej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
57 minut temu, Mags1706 napisał:

Niestety .... 😥😥 2.5 mIU/ml

 

Moze jeszcze nie wszystko stracone, powtórz bete za parę dni 😘

33 minuty temu, Ona2019 napisał:

Na 12:10 😁 już zaczynam panikowac a to a tamto mąż mnie uspokaja ale ja dalej swoje a ty na którą masz??? 😁

Ja też sie martwię, to normalne 😁 ja mam na 11. Daj znać od razu po wizycie😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Ona2019 ja też mam USG w poniedziałek i też stres mam ogromny choć już widziałam serduszko ale wiadomo że strach nas nie opuszcza 🙄 ja mam na 13 🙏

Z tego co pamiętam to Lexy chyba też w poniedziałek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Lexy napisał:

 

Ja też sie martwię, to normalne 😁 ja mam na 11. Daj znać od razu po wizycie😘

 

 

50 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ona2019 ja też mam USG w poniedziałek i też stres mam ogromny choć już widziałam serduszko ale wiadomo że strach nas nie opuszcza 🙄 ja mam na 13 🙏

Z tego co pamiętam to Lexy chyba też w poniedziałek 😉

My już chyba będziemy mieć tak do końca że się martwimy, ja się nieraz sama z siebie śmieje że jak mnie coś zaboli to już się martwię, a jak nic nie boli to też się martwię 😂😂wierzę że będzie wszystko dobrze ale zawsze gdzieś ta obawa jest fajnie dziewczyny już macie że serduszko słyszałyście, ja bardzo liczę że o ja usłyszę w poniedziałek ❤️🙏🙏🙏 fajnie też się złożyły nasze wizyty godzinowo Lexy 11 ja 12 a Patrycja 13 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa
2 godziny temu, Mags1706 napisał:

Niestety to jest 10 dzien po transferze. Ponizej 5 oznacza brak ciazy wiec nie ma sie chyba juz czym ludzic...

Bardzo mi przykro Mags,  wiem co czujesz. Trudno znaleźć słowa pocieszenia,  większość z nas rozumie Cię doskonale i mocno przytula w tych trudnych chwilach. 

Ale powtórz betę, tutaj już widziałyśmy różne "cuda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Dziewczyny może któraś robiła badanie progesteronu w 5 dpt i pamięta swój wynik? Ja odebrałam właśnie i wynosi 35 ng/ ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
2 godziny temu, Ona2019 napisał:

Luna nic nie rób i nie martw się wierzę w to że już najgorsze masz za sobą teraz tylko będzie lepiej 🤩🤩ja w poniedziałek jadę na pierwsze USG nie powiem że stres mam ale staram się myśleć jak najlepiej 😁

Który to będzie dpt? 😃 Zabierasz męża? 😁 Mój facet jest troche zawiedziony  że nie mógł zobaczyć tego serduszka. Na pierwszym nie było nic widać a potem na izbie przyjęć to nie było nawet jak go zawołać żeby rzucił okiem. Jeżeli teraz będzie wszystko dobrze chciałabym żeby też mógł zobaczyć 🙈 jednak dla nich też to ważne 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Luna napisał:

Który to będzie dpt? 😃 Zabierasz męża? 😁 Mój facet jest troche zawiedziony  że nie mógł zobaczyć tego serduszka. Na pierwszym nie było nic widać a potem na izbie przyjęć to nie było nawet jak go zawołać żeby rzucił okiem. Jeżeli teraz będzie wszystko dobrze chciałabym żeby też mógł zobaczyć 🙈 jednak dla nich też to ważne 🤪

Będzie to 27 dpt   oczywiście że mąż jedzie ze mną i już pytał nawet czy będzie mógł zobaczyć okruszka 😁bardzo bym chciała zobaczyć ❤️🙏🙏jasne że dla facetów to też ważna sprawa różnie to okazują ale ważne że są 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
26 minut temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny może któraś robiła badanie progesteronu w 5 dpt i pamięta swój wynik? Ja odebrałam właśnie i wynosi 35 ng/ ml

I to był cykl sztuczny, 5 dniowej blastocysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
28 minut temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny może któraś robiła badanie progesteronu w 5 dpt i pamięta swój wynik? Ja odebrałam właśnie i wynosi 35 ng/ ml

Wynik jest ok 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
21 minut temu, Ona2019 napisał:

Będzie to 27 dpt   oczywiście że mąż jedzie ze mną i już pytał nawet czy będzie mógł zobaczyć okruszka 😁bardzo bym chciała zobaczyć ❤️🙏🙏jasne że dla facetów to też ważna sprawa różnie to okazują ale ważne że są 😁

U mnie w 23 się pojawiło więc 27 to już będzie na milion % 😎 💖 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Luna napisał:

U mnie w 23 się pojawiło więc 27 to już będzie na milion % 😎💖 

Oby oby kochana bardzo liczymy na to że usłyszymy piękne ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 godziny temu, Mags1706 napisał:

Niestety to jest 10 dzien po transferze. Ponizej 5 oznacza brak ciazy wiec nie ma sie chyba juz czym ludzic...

Przykromi mags powiedz masz mrozaczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny może któraś robiła badanie progesteronu w 5 dpt i pamięta swój wynik? Ja odebrałam właśnie i wynosi 35 ng/ ml

Kaja to nie jest źle. A robiłaś w dniu transferu albo dzień przed ?? Można wtedy porównać i zobaczyć czy przyrasta. A jakie leki bierzesz po transferze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny może któraś robiła badanie progesteronu w 5 dpt i pamięta swój wynik? Ja odebrałam właśnie i wynosi 35 ng/ ml

To bardzo dobry wynik ☺️ najważniejsze aby mieć powyżej 20-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Karolina napisał:

Przykromi mags powiedz masz mrozaczki ??

Mam jeszcze 3 ❄❄❄

Napisalam wiadomosc do mojego lekarza prowadzacego(ktory obecnie jest na nartach ) I w szoku bylam ze zaraz oddzwonil do mnie, pomimo urlopu.

Kazal jutro koniecznie powtorzyc bete.powiedzial, ze albo cos zaskoczylo I sie skonczylo albo jest dalej ciaza ale moze rozwijac sie bardzo wolno lub nieprawidlowo. Jutro dzien sadny... czemu musimy przechodzic przez takie katorgi psychiczne?? 

Prosze, przeslijcie mi troche pozytywnej energii 🌄🌄🌄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Karolina napisał:

Przykromi mags powiedz masz mrozaczki ??

Mam jeszcze 3 ❄❄❄

Napisalam wiadomosc do mojego lekarza prowadzacego(ktory obecnie jest na nartach ) I w szoku bylam ze zaraz oddzwonil do mnie, pomimo urlopu.

Kazal jutro koniecznie powtorzyc bete.powiedzial, ze albo cos zaskoczylo I sie skonczylo albo jest dalej ciaza ale moze rozwijac sie bardzo wolno lub nieprawidlowo. Jutro dzien sadny... czemu musimy przechodzic przez takie katorgi psychiczne?? 

Prosze, przeslijcie mi troche pozytywnej energii 🌄🌄🌄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Ja miałam progesteron 5dni po 5dniowej blastycyscie 50,48 także dużo ale się nie udało, oby u Ciebie się udało. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
17 minut temu, Mags1706 napisał:

Mam jeszcze 3 ❄❄❄

Napisalam wiadomosc do mojego lekarza prowadzacego(ktory obecnie jest na nartach ) I w szoku bylam ze zaraz oddzwonil do mnie, pomimo urlopu.

Kazal jutro koniecznie powtorzyc bete.powiedzial, ze albo cos zaskoczylo I sie skonczylo albo jest dalej ciaza ale moze rozwijac sie bardzo wolno lub nieprawidlowo. Jutro dzien sadny... czemu musimy przechodzic przez takie katorgi psychiczne?? 

Prosze, przeslijcie mi troche pozytywnej energii 🌄🌄🌄

Mags śle duuuuzo pozytywnej energii! 🍀 Trzymaj się, rób jak mówi lekarz a w razie czego pamiętaj, że jeszcze 3 maluchy czekają na swoją kolej! ❄️❄️❄️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×