Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość kaja

Dziękuję Wam za trzymane kciuki. Jestem już po transferze 5-cio dniowej blastocysty. Mam odczekać 10 dni i zrobić betę.

Ktoś pytał jakie leki po transferze bierzemy. To ja dopisze swoje: estrofem, luteina pod język i dopochwow, prolutex, fraxiparine.

Dodatkowo femibion 1 i magnez.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
5 minut temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję Wam za trzymane kciuki. Jestem już po transferze 5-cio dniowej blastocysty. Mam odczekać 10 dni i zrobić betę.

Ktoś pytał jakie leki po transferze bierzemy. To ja dopisze swoje: estrofem, luteina pod język i dopochwow, prolutex, fraxiparine.

Dodatkowo femibion 1 i magnez.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie.

✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊ 10 kciukasów po jednym na każdy dzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
12 minut temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję Wam za trzymane kciuki. Jestem już po transferze 5-cio dniowej blastocysty. Mam odczekać 10 dni i zrobić betę.

Ktoś pytał jakie leki po transferze bierzemy. To ja dopisze swoje: estrofem, luteina pod język i dopochwow, prolutex, fraxiparine.

Dodatkowo femibion 1 i magnez.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie.

Trzymam kciuki ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
1 godzinę temu, Ona2019 napisał:

Kasia różne są oponie i szczerze powiem że nie wiem od czego to zależy, 😉

Ja też estrofem biorę nadal. W ulotce jest faktycznie informacja żeby nie przyjmować w ciąży. Zapytałam o to swojego lekarza i powiedział, że mam brać bo może dzięki temu w ogóle mamy o czym rozmawiać 🙄 powiedział, że jeszcze triche minie zanim odstawie. Tak więc reżyserów biorę co każą 😜

Akszeinga nie mam pojęcia jak powinna wyglądać beta w 7 czy 8 dpt. Ja w 10 miałam 100 😕 może mimo wszystko lepiej ponowić? Mówi się że od 5 coś się dzieje. Może troszkę później się zagniezdzil i drgnie? 😬 sama po sobie już wiem że czasem coś się dzieje chwilę później 😏 miałaś podane coś z hcg w tym cyklu? To może być jakaś resztka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję Wam za trzymane kciuki. Jestem już po transferze 5-cio dniowej blastocysty. Mam odczekać 10 dni i zrobić betę.

Ktoś pytał jakie leki po transferze bierzemy. To ja dopisze swoje: estrofem, luteina pod język i dopochwow, prolutex, fraxiparine.

Dodatkowo femibion 1 i magnez.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie.

✊✊✊Niech szybko zleca ci te dni do pięknej bety 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję Wam za trzymane kciuki. Jestem już po transferze 5-cio dniowej blastocysty. Mam odczekać 10 dni i zrobić betę.

Ktoś pytał jakie leki po transferze bierzemy. To ja dopisze swoje: estrofem, luteina pod język i dopochwow, prolutex, fraxiparine.

Dodatkowo femibion 1 i magnez.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie.

Kaja, trzymam za Ciebie kciuki 🙂 Zycze Ci za calego serca, zeby maluszek z Toba zostal.

Ja tydzien temu bylam na wizycie kontrolnej w mojej klinice. Niestety, jajniki wciaz kiepsko wygladaja po hiperce, wiec mam czekac do lutego. Ale jest tez dobra wiadomosc - zrobili mi histero i nie znalezli zadnych nowych polipow. Takze jesli wszystko dobrze sie ulozy, to w lutym czeka mnie transfer mojej pierwszej blastocysty (5AB).

Mam wrazenie ze do lutego to cala wiecznosc... Chyba sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję Wam za trzymane kciuki. Jestem już po transferze 5-cio dniowej blastocysty. Mam odczekać 10 dni i zrobić betę.

Ktoś pytał jakie leki po transferze bierzemy. To ja dopisze swoje: estrofem, luteina pod język i dopochwow, prolutex, fraxiparine.

Dodatkowo femibion 1 i magnez.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie.

Kaja, trzymam za Ciebie kciuki 🙂 Zycze Ci za calego serca, zeby maluszek z Toba zostal.

Ja tydzien temu bylam na wizycie kontrolnej w mojej klinice. Niestety, jajniki wciaz kiepsko wygladaja po hiperce, wiec mam czekac do lutego. Ale jest tez dobra wiadomosc - zrobili mi histero i nie znalezli zadnych nowych polipow. Takze jesli wszystko dobrze sie ulozy, to w lutym czeka mnie transfer mojej pierwszej blastocysty (5AB).

Mam wrazenie ze do lutego to cala wiecznosc... Chyba sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
36 minut temu, Gość Luna napisał:

Ja też estrofem biorę nadal. W ulotce jest faktycznie informacja żeby nie przyjmować w ciąży. Zapytałam o to swojego lekarza i powiedział, że mam brać bo może dzięki temu w ogóle mamy o czym rozmawiać 🙄 powiedział, że jeszcze triche minie zanim odstawie. Tak więc reżyserów biorę co każą 😜

Akszeinga nie mam pojęcia jak powinna wyglądać beta w 7 czy 8 dpt. Ja w 10 miałam 100 😕 może mimo wszystko lepiej ponowić? Mówi się że od 5 coś się dzieje. Może troszkę później się zagniezdzil i drgnie? 😬 sama po sobie już wiem że czasem coś się dzieje chwilę później 😏 miałaś podane coś z hcg w tym cyklu? To może być jakaś resztka? 

miałam Pregnyl więc myślę, że ta wartość 1.2  to właśnie pozostałośc po nim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
5 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

miałam Pregnyl więc myślę, że ta wartość 1.2  to właśnie pozostałośc po nim 

Popłakałam, smutno mi ale nasuwa się pytanie? Kiedy mogę wrócić po mojego mrozaczka? Czeka na mnie jeden. Ile powinnam odczekać? Wiem, że to lekarz podejmuje decyzje ale Wy jesteście tu ekpertkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Popłakałam, smutno mi ale nasuwa się pytanie? Kiedy mogę wrócić po mojego mrozaczka? Czeka na mnie jeden. Ile powinnam odczekać? Wiem, że to lekarz podejmuje decyzje ale Wy jesteście tu ekpertkami...

Ja kochana podchodziłam do następnego transferu zaraz w następnym cyklu tak zadecydował lekarz i teraz myślę że dobrze ze się go posłucham i podeszłam chociaż miałam obawy, ale ty nie trac nadzieji powtórz betę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
24 minuty temu, Gość Akszeinga napisał:

Popłakałam, smutno mi ale nasuwa się pytanie? Kiedy mogę wrócić po mojego mrozaczka? Czeka na mnie jeden. Ile powinnam odczekać? Wiem, że to lekarz podejmuje decyzje ale Wy jesteście tu ekpertkami...

Mogliśmy od razu w kolejnym cyklu próbować. Ale cykl po punkcji nie mógł być stymulowany (nie wiem czy ogólnie czy u nas w klinice tak praktykują 🤔 ) a że mialam za niskie hormony to dopiero w 2 cyklu już brałam leki od 3 chyba tam 4 dnia i transferowalismy ❄️. Gdybym miała podchodzić jeszcze raz do tego wszystkiego to zdecydowalabym się na odpoczynek 1 cyklu i dopiero próbowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
5 godzin temu, Smakowita Nika napisał:

Ja biorę lutinus, estrofem, progesteron besins. Jaki miałaś podany zarodek? Leżysz po transferze jak wróciłaś?

5 dniową blastocystę w dniu transferu trochę leżałam bo średnio się czułam teraz funkcjonuje normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

Kaja, trzymam za Ciebie kciuki 🙂 Zycze Ci za calego serca, zeby maluszek z Toba zostal.

Ja tydzien temu bylam na wizycie kontrolnej w mojej klinice. Niestety, jajniki wciaz kiepsko wygladaja po hiperce, wiec mam czekac do lutego. Ale jest tez dobra wiadomosc - zrobili mi histero i nie znalezli zadnych nowych polipow. Takze jesli wszystko dobrze sie ulozy, to w lutym czeka mnie transfer mojej pierwszej blastocysty (5AB).

Mam wrazenie ze do lutego to cala wiecznosc... Chyba sie nie doczekam

Aga dziękuję Ci :) powiem Ci boje się mieć nadzieję...to 4 próba moja. Jak myślę o dniu testu to mam przed oczami wyniki poprzednich net. Wiem że trzeba myśleć pozytywnie. Chyba poprostu te niepowodzenia mnie tak wycofały.

Przypomnij mi kiedy miałaś punkcję ? Bo chyba dlugo ta hiperka Cię trzyma...

Ale czeka na Ciebie piękna blastocysta !💎 5 to chyba najlepsza klasa ?

Z tym czekanie tak zawsze się wydaje :) ja przygotowywałam się na ten transfer od połowy września...też dlugi czas...ale się doczekałam :) zbieraj siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Hej, mam pytanie odnośnie miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Po jakim czasie mogę się spodziewać @? Wczoraj ostatnia wzięłam i tak czekam teraz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2019 o 18:21, Gość Paulina napisał:

Margareta i oczywiście 23go trzymam kciiki za Ciebie i będę czekała z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie! 🙂✊✊✊✊😘

Paulinka dziękuję za kciuki, moje torbiele też zniknęły więc  jestem dziś mega happy 🙂 taka niby pierdoła, ale napawa mnie optymizmem i daje powera do dalszego działania. Od dziś nie biorę już tabletek anty. a w czwartek zaczynam stymulację. Tym razem menopur, wcześniej miałam gonal f, mam nadzieję, że wychoduję ładne jajeczka 😄 jak wszystko dobrze pójdzie to na początku roku transfer. 

a jak u Ciebie, na jakim etapie jesteś? 

Wszystkim walczącym wojowniczkom życzę, aby to były nasze ostatnie Święta w takim składzie. Mocno wierzę, ze los uśmiechnie się do każdej z nas i w przyszłym roku choinki ubierzemy razem z naszymi bobasami 👶🌲☀️ a oczekującym mamusiom dużo zdrówka i cudownych rozwiązań 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
24 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Hej, mam pytanie odnośnie miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Po jakim czasie mogę się spodziewać @? Wczoraj ostatnia wzięłam i tak czekam teraz... 

Ja dostałam jakos po 3 dniach. I ciężko to było nazwac mi okresem - plamienia bardziej,  Tylko raz zobaczyłam krwi trochę. Lekarz powiedział że tak może być po antykoncepcji i że to okres tyle że Krótszy i skąpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Aga dziękuję Ci 🙂 powiem Ci boje się mieć nadzieję...to 4 próba moja. Jak myślę o dniu testu to mam przed oczami wyniki poprzednich net. Wiem że trzeba myśleć pozytywnie. Chyba poprostu te niepowodzenia mnie tak wycofały.

Przypomnij mi kiedy miałaś punkcję ? Bo chyba dlugo ta hiperka Cię trzyma...

Ale czeka na Ciebie piękna blastocysta !💎 5 to chyba najlepsza klasa ?

Z tym czekanie tak zawsze się wydaje 🙂 ja przygotowywałam się na ten transfer od połowy września...też dlugi czas...ale się doczekałam 🙂 zbieraj siły:)

Kaja, mysl pozytywnie - moj lekarz to chyba sie minal z powolaniem, powinien byc statystykiem. Zawsze mi wylicza szansa, ale w tym szalenstwie jest chyba metoda, bo wychodzi na to, ze kazda proba przybliza nas do sukcesu. Takze czwarte podejscie ma duze szanse byc tym szczesliwym 🙂 No i magia Swiat - bedziesz wypoczeta, szczesliwa - moze to tez pomoze?

Punkcje mialam dawno temu - 15/11. Ale hiperka trzyma, bo w tym cyklu nie bylo owulacji + mam jeszcze blizny po pobraniu jajeczek. Takze zgadzam sie z moim ginem, nie ma co przyspieszac. Zwlaszcza, ze kazal mi podchodzic na cyklu sztucznym, twierdzac, ze to daje wieksze szanse (co tez nam policzyl...). Ile w tym prawdy okaze sie w lutym. A blastocysta podobno piekna - 5 czyli juz sama wychodzi z otoczki. Mam tylko jedna taka, reszta to 4 - dwie AB i dwie BB.

Dawaj znac, jak bedziesz sie czula po transferze. Bede myslec o Tobie (i Twoim malenstwie) cieplo💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Aga rozbawiłaś mnie tym wpisem ze statystyka - że jestem umysłem ścisłym chodzilabym do tego lekarza z laptopem, sprawdzala czy lekarz dobrze liczy.😉 Dziewczyny dużo szczęścia Wam życzę na te Święta, by transfery które już sie odbyły przyniosły piekne bety, a te które przed nami były tymi szczęśliwymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane z okazji świąt życzę tym ktorym się udało szcześliwego rozwiązania, aby wszystko było dobrze. Tym ktore czekają na punkcję szcześliwego kropka, czekającym na transfer oby był właśnie tym szczęśliwym. Czekającym jak ja na stymulację by jak najszybciej do niej nam mineło bez przeszkód po drodze. Abyśmy za rok były już w większej grupie i samych pozytywnych myśli. Buziaczki dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobitki życzę wam zdrowych spokojnych świąt, i spełnienia tego największego marzenia które nas tutaj połączylo tym które na to czekają  a tym którym się udało niech dni szybko lecą do szczęśliwego rozwiązania 😘😘🌲🌲🌲🌲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Dziewczyny życzę Wam wszystkim zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celu, cierpliwości, mnóstwa miłości i cudownych kochających ludzi wokół. Niech się nam wszystkim spełniają marzenia 🙂 wesołych! 🎄 🎁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

 Dziewczynki, Gości, pyszności i pomyślności! Świąt w blasku świec i serc. Niech pierwsza gwiazdka rozjaśni twój dom i dobre drogi. Jasnej Wigilii, ciepłych świąt i lepszego roku. Zdrowia, szczęścia i słodyczy. Wszystkiego dobrego!! Oby każda z nas doczekała się swojego cudu a nawet dwóch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2019 o 11:49, Gość Szczęśliwa napisał:

Witam serdecznie 21.12.19 miałam criotransfer 5dniowej blastocysty i do sylwestra czekam na bete 😊to mój drugi criotransfer 1 udany mamy wspaniałą córeczkę 🥰przed ivf bardzo długo się staralismy bezskutecznie milion badań tony leków 4 inseminacje w tym 1 udana niestety skonczylo sie poronieniem trauma rozpacz wszystko na nic wkoncu trafilismy na wspaniałego lekarza dr.Chrostowskiego z Krk.Z niecierpliwoscia czekam na wyniki może ktoś że mną będzie testował??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny życzę Wam spokojnych Świąt, życzliwych ludzi i spełnienia tego największego marzenia! 😘🎄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny życzę Wam spokojnych Świąt, życzliwych ludzi i spełnienia tego największego marzenia! 😘🎄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
45 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczynki ja za 10 minut mam transfer trzymajcie kciuki !

✊✊✊🍀 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
45 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczynki ja za 10 minut mam transfer trzymajcie kciuki !

✊✊✊🍀 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
14 godzin temu, Gość Aga napisał:

Kaja, mysl pozytywnie - moj lekarz to chyba sie minal z powolaniem, powinien byc statystykiem. Zawsze mi wylicza szansa, ale w tym szalenstwie jest chyba metoda, bo wychodzi na to, ze kazda proba przybliza nas do sukcesu. Takze czwarte podejscie ma duze szanse byc tym szczesliwym 🙂 No i magia Swiat - bedziesz wypoczeta, szczesliwa - moze to tez pomoze?

Punkcje mialam dawno temu - 15/11. Ale hiperka trzyma, bo w tym cyklu nie bylo owulacji + mam jeszcze blizny po pobraniu jajeczek. Takze zgadzam sie z moim ginem, nie ma co przyspieszac. Zwlaszcza, ze kazal mi podchodzic na cyklu sztucznym, twierdzac, ze to daje wieksze szanse (co tez nam policzyl...). Ile w tym prawdy okaze sie w lutym. A blastocysta podobno piekna - 5 czyli juz sama wychodzi z otoczki. Mam tylko jedna taka, reszta to 4 - dwie AB i dwie BB.

Dawaj znac, jak bedziesz sie czula po transferze. Bede myslec o Tobie (i Twoim malenstwie) cieplo💗

Będę się starała Aga myśleć pozytywnie. W końcu taki piękny okres teraz mamy - święta :) Zawsze je lubiłam.

Grudzień już się konczy kochana, styczeń masz na pełną regeneracja, witaminki i te sprawy i od lutego startujesz :)

Ja zastanawiam się nad badaniem progesteronu w piątek. U mnie w klinice nie zalecają ale może to też da jakaś dodatkowa informacje, jakby co.

Dziękuję Ci za miłe słowo :) spokojnych Świąt Ci życzę i w Nowym Roku żeby spełniło się największe marzenie !🎄🍀

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Izka87 napisał:

Dziewczynki ja za 10 minut mam transfer trzymajcie kciuki !

Trzymamy Kciuki. Daj znać jak będzie po :)🍀 piękny dzień na transfer - Wigilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×