Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Sylwia
3 godziny temu, Gość Marta napisał:

 

Marta daj znać jak będziesz coś wiedziała😚. Kciuki zacisniete 🤜. Powiem Ci że miałam podobne odczucia przed testowaniem. Niby chciałam wiedzieć jaki wynik ale nie spieszylam się za bardzo. Robienie sikanca nawet mi do głowy nie przyszło! Jednak stan oczekiwania był dla mojej świadomości bezpieczniejszy. 

4 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

 

Patrycja sama widzisz ze dziewczyny również miały podobne przypadki i wszystko dobrze jest, więc 😘 leżenie i odpoczywanie i robienie nic dla ciebie. 

Gratuluję dzisiejszych sukcesów ❤️ na USG. 

 

Zuzana:classic_biggrin: a ty kiedy do lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
24 minuty temu, Gość Luna napisał:

Lexy, Ona cudowne wieści! 😃 Niech maluchy rosną dalej ✊😃 

Ja zdecydowalam się na podaniety tych tabletek. Łyżeczkowanie wolę w ostateczności 😏 tak więc sylwester w szpitalu 😬

Mam nadzieje ze szybko wrócisz do zdrowia 😘 życzę Ci tego z całego serducha ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Luna napisał:

Lexy, Ona cudowne wieści! 😃 Niech maluchy rosną dalej ✊😃 

Ja zdecydowalam się na podaniety tych tabletek. Łyżeczkowanie wolę w ostateczności 😏 tak więc sylwester w szpitalu 😬

Ściskam cię mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do dalszej walki jestem z tobą całym sercem 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Szczęśliwa napisał:

9dpt 5dniowa blastocysta wynik dzisiejszej bety 119.60🥰 

Gratuluję 😁

3 godziny temu, Gość kaja napisał:

Też miałam 5 dniowa blastocyste. Zazdroszczę Ci wyniku. Szczęścia, które czujesz. 
Eh Test kupiony - mam nadzieje że rano odwaga mnie nie opuści i go zrobię.

Trzymam kciuki za piękne dwie krechy 😉

Marta ✊✊✊✊za piękna jutrzejszą bete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Marta daj znać jak będziesz coś wiedziała😚. Kciuki zacisniete 🤜. Powiem Ci że miałam podobne odczucia przed testowaniem. Niby chciałam wiedzieć jaki wynik ale nie spieszylam się za bardzo. Robienie sikanca nawet mi do głowy nie przyszło! Jednak stan oczekiwania był dla mojej świadomości bezpieczniejszy. 

Patrycja sama widzisz ze dziewczyny również miały podobne przypadki i wszystko dobrze jest, więc 😘 leżenie i odpoczywanie i robienie nic dla ciebie. 

Gratuluję dzisiejszych sukcesów ❤️ na USG. 

 

Zuzana:classic_biggrin: a ty kiedy do lekarza? 

Juz zaraz niedługo 2 stycznia. Maz dzis robił u nich badanie nasienia jutro wynik. Odbierzemy 2 na wizycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zuzana napisał:

Juz zaraz niedługo 2 stycznia. Maz dzis robił u nich badanie nasienia jutro wynik. Odbierzemy 2 na wizycie 🙂

Zuzana to tak jak ja prawie 🙂 ja 3go wizyta 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
19 minut temu, Zuzana napisał:

Juz zaraz niedługo 2 stycznia. Maz dzis robił u nich badanie nasienia jutro wynik. Odbierzemy 2 na wizycie 🙂

Czekam na zeznania 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
50 minut temu, Zuzana napisał:

Juz zaraz niedługo 2 stycznia. Maz dzis robił u nich badanie nasienia jutro wynik. Odbierzemy 2 na wizycie 🙂

 

37 minut temu, malagosia napisał:

Zuzana to tak jak ja prawie 🙂 ja 3go wizyta 🙂 

Trzymam kciuki za Was mocno Kochane i dawajcie znać po wizytach 😘😘✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Dziewczyny, czy można iść długim protokołem bez antyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

May1223 sasiadko co się nie odzywasz?? Co słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
8 godzin temu, Gość Iwonkja napisał:

Dziewczyny, czy można iść długim protokołem bez antyków?

Cześć, ja szłam.  Tylko po punkcji hiperstymulacja wystąpiła i wtedy brałam antyki 1 cykl ale to sama chciałam po to żeby torbiel czynnosciowa mi się nie zrobiła jakby co, bo mam takie skłonności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2020 oby był dla nas bardzo szczęśliwy i spełniły się wszystkie nasze marzenia.

😍😍

Izulka trzymam kciuki będzie dobrze.

Kaja jak już siusiu pójdzie daj znać.  Czekamy.

Ja obecnie 3 dc , biorę menopur i gonapeptyl w styczniu kolejna próba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
2 godziny temu, Gość kaja napisał:

Cześć, ja szłam.  Tylko po punkcji hiperstymulacja wystąpiła i wtedy brałam antyki 1 cykl ale to sama chciałam po to żeby torbiel czynnosciowa mi się nie zrobiła jakby co, bo mam takie skłonności.

Dzięki 😊 my i tak jesteśmy nastawieni na crio więc w lutym będzie punkcja. A po jakim czasie miałaś transfer od punkcji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
10 minut temu, Gość Iwonkja napisał:

Dzięki 😊 my i tak jesteśmy nastawieni na crio więc w lutym będzie punkcja. A po jakim czasie miałaś transfer od punkcji? 

Jakbym po punkcji nie miała hiperki to transfer odbyłby się od razu. a że była hiperka to 1 cykl odczekalam i przyjechałam na kontrolę czy wszystko wróciło do normy. Lekarz zrobił USG i dał zielone światło. Za 2 dni robię betę. Ale długo to trwało całościowo u mnie - od połowy września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
36 minut temu, Gość Karolina napisał:

Kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2020 oby był dla nas bardzo szczęśliwy i spełniły się wszystkie nasze marzenia.

😍😍

Izulka trzymam kciuki będzie dobrze.

Kaja jak już siusiu pójdzie daj znać.  Czekamy.

Ja obecnie 3 dc , biorę menopur i gonapeptyl w styczniu kolejna próba. 

Oby był szczęśliwy ten nowy rok Karolina. Zrobiłam ten test rano i od tamtej pory spać nie mogę,  chyba widziałam co chciałam ...Chyba widziałam słaba druga kreskę. Ale nie wiem czy moje oczy o 5 rano dobrze działały...nie nastawiam się póki bety nie zobaczę..teraz jak patrzę na test to widać druga kreskę ale po takim czasie to nie wiem jak test się zachowuje ...

Karolina styczeń za pasem :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
38 minut temu, Gość kaja napisał:

Jakbym po punkcji nie miała hiperki to transfer odbyłby się od razu. a że była hiperka to 1 cykl odczekalam i przyjechałam na kontrolę czy wszystko wróciło do normy. Lekarz zrobił USG i dał zielone światło. Za 2 dni robię betę. Ale długo to trwało całościowo u mnie - od połowy września.

Właśnie my byliśmy na wizycie wczoraj i punkcja zapowiada się na luty. Czyli później też cykl odczekamy i crio, jeśli będzie z czego.  To w takim razie trzymam mocno kciuki aby beta była wysoka 😊✊✊✊ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Oby był szczęśliwy ten nowy rok Karolina. Zrobiłam ten test rano i od tamtej pory spać nie mogę,  chyba widziałam co chciałam ...Chyba widziałam słaba druga kreskę. Ale nie wiem czy moje oczy o 5 rano dobrze działały...nie nastawiam się póki bety nie zobaczę..teraz jak patrzę na test to widać druga kreskę ale po takim czasie to nie wiem jak test się zachowuje ...

Karolina styczeń za pasem :) trzymam kciuki.

Kaja oby to było to trzymam kciuki 🥰pędz na bete będziesz miała pewność 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość kaja napisał:

Oby był szczęśliwy ten nowy rok Karolina. Zrobiłam ten test rano i od tamtej pory spać nie mogę,  chyba widziałam co chciałam ...Chyba widziałam słaba druga kreskę. Ale nie wiem czy moje oczy o 5 rano dobrze działały...nie nastawiam się póki bety nie zobaczę..teraz jak patrzę na test to widać druga kreskę ale po takim czasie to nie wiem jak test się zachowuje ...

Karolina styczeń za pasem 🙂 trzymam kciuki.

Kaja super 😍😍😍 wierze ze się udało! Trzymam kciuki! Rob betę! 🍀🍀🍀

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Kochane oby kolejny rok przyniósł same sukcesy oraz upragnione szczęście!!! Bez trosk, chorób i niepowodzeń, za to w miłości i bez stresu. Niech w 2020 spełnią się wszystkie Wasze marzenia!!!❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Kaja trzymam kciuki ✊✊✊✊❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dziewczynki, 13dpt - beta mierniutka - 1,20. Lecę zbierać siły na następna walkę. Trzymajcie sie, wszystkiego co najlepsze na 2020 ! muah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Marta napisał:

Dziewczynki, 13dpt - beta mierniutka - 1,20. Lecę zbierać siły na następna walkę. Trzymajcie sie, wszystkiego co najlepsze na 2020 ! muah 

Jesteś silna ! Następnym razem się uda masz jakieś mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość kaja napisał:

Oby był szczęśliwy ten nowy rok Karolina. Zrobiłam ten test rano i od tamtej pory spać nie mogę,  chyba widziałam co chciałam ...Chyba widziałam słaba druga kreskę. Ale nie wiem czy moje oczy o 5 rano dobrze działały...nie nastawiam się póki bety nie zobaczę..teraz jak patrzę na test to widać druga kreskę ale po takim czasie to nie wiem jak test się zachowuje ...

Karolina styczeń za pasem 🙂 trzymam kciuki.

Omg♥️♥️♥️ będzie dobrze zobaczysz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobitki wszystkiego najlepszego na nadchodzacy rok 2020, niech spełnia się wasze wszystkie marzenia i niech ten Nowy Rok oplywa samymi sukcesami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Justyśka000 napisał:

May1223 sasiadko co się nie odzywasz?? Co słychać??

Czesc kochana! Wrocilam do pracy, przed świetami duży natłok działań.... Poza tym trochę chciałam odpocząć od tematu in vitro ale sumiennie codziennie Was czytam i cieszę się sukcesami i smuce porazkami😥😘 nie da się tak całkiem zrezygnować z naszego forum. A Ty jak się czujesz ?  pozbierałas się jakoś? 

Milo mi ze o mnie pamiętałas😘

Wszystkim ciężarnym życzę szczęśliwych rozwiązań  w tym nowym roku :)a dziewczynom  którym się nie udało hartu ducha🍀✊😀  Damy radę, kto jak nie my! 

Co roku wierze że ten kolejny rok będzie lepszy!!! I tego życzę sobie i Wam.

Szampanskiej zabawy  🥂🍾🥂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
6 godzin temu, Gość kaja napisał:

Oby był szczęśliwy ten nowy rok Karolina. Zrobiłam ten test rano i od tamtej pory spać nie mogę,  chyba widziałam co chciałam ...Chyba widziałam słaba druga kreskę. Ale nie wiem czy moje oczy o 5 rano dobrze działały...nie nastawiam się póki bety nie zobaczę..teraz jak patrzę na test to widać druga kreskę ale po takim czasie to nie wiem jak test się zachowuje ...

Karolina styczeń za pasem :) trzymam kciuki.

Jak widziałaś to znaczy ,że były 2 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 godziny temu, Gość Marta napisał:

Dziewczynki, 13dpt - beta mierniutka - 1,20. Lecę zbierać siły na następna walkę. Trzymajcie sie, wszystkiego co najlepsze na 2020 ! muah 

Przykro😪 tak chciałam się cieszyć z tobą. Jak wam poszła stymulacja, dobrze pamiętam że pobrali 4 occyty? Pewnie masz mrozaczki które na ciebie czekają, wierzę że będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Marta napisał:

Dziewczynki, 13dpt - beta mierniutka - 1,20. Lecę zbierać siły na następna walkę. Trzymajcie sie, wszystkiego co najlepsze na 2020 ! muah 

Jestem z Tobą:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spełnienia tego najważniejszego marzenia w 2020 roku dla nas wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

May1223

U mnie wszystko wporzadku, musiałam zapominać o porażce, no zbieram na kolejne in vitro, w styczniu mam wizyte u mojego doktorka ,masz racje ciężko odciąć się od tego forum też co dziennie śledzę co pisza, Pamietam o Tobie. ❤ sąsiadeczko długo Cię nie było to mi się zateskniło 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×