Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Justyśka000

Marta 

Ja jestem w takiej samej sytuacji tylko że u mnie z 5 blastycyst przeżył tylko 1 który był transferowany , no ale niestety się nie powiodło, załamka rozczarowanie rozpacz i tysiąc myśli co moge zrobić żeby się udało, nawet myślę nad adopcja jak pisałam dawno temu ale musze spróbować jeszcze raz  zbieram kase na kolejny pakiet i również bez żadnego dofinansowania. 13stycznia wizyta u Gravidzie ciekawe co doktorek może wymyśleć bo cały proces trzeba zacząć od poczatku, ciekawe czy koszty są już wtedy mniejsze czy takie same. Na moje kasa powinna być brana od powodzenia cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Justyśka000 napisał:

Marta 

Ja jestem w takiej samej sytuacji tylko że u mnie z 5 blastycyst przeżył tylko 1 który był transferowany , no ale niestety się nie powiodło, załamka rozczarowanie rozpacz i tysiąc myśli co moge zrobić żeby się udało, nawet myślę nad adopcja jak pisałam dawno temu ale musze spróbować jeszcze raz  zbieram kase na kolejny pakiet i również bez żadnego dofinansowania. 13stycznia wizyta u Gravidzie ciekawe co doktorek może wymyśleć bo cały proces trzeba zacząć od poczatku, ciekawe czy koszty są już wtedy mniejsze czy takie same. Na moje kasa powinna być brana od powodzenia cholera...

Dokładnie też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
13 minut temu, Izka87 napisał:

Dokładnie też tak uważam

Ja również jestem za. My jesteśmy przed 3 procedura i też wszystko z własnych funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
46 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Oczywiście że się zadziała 😘za 2 dni zrób kolejną żeby sprawdzić przyrost😊

Chyba mi się coś popitolilo 🤣🤣🤣ale to ze stresu bo dzisiaj 2 beta czekam właśnie na wynik 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Chyba mi się coś popitolilo 🤣🤣🤣ale to ze stresu bo dzisiaj 2 beta czekam właśnie na wynik 😟

Szczęśliwa dawaj znać 🙂 napewno poszła w górę 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 08:43, Gość Iryza napisał:

Mags, Luna, Marta przykro mi bardzo, serce pęka. Czasem się zastanawiałam, że do jasnej chole ry ile można próbować, czemu mamy tak ciężko, czemu los nas tak sprawdza, ile wytrzymamy, kiedy pękniemy, kiedy odpuścimy. Teraz z doświadczenia wiem, że wytrzymamy, nie pękniemy i nie odpuścimy. Nie my! Gdy podetną nam skrzydła to niech wiedzą, że to na nic bo po czasie bólu i rozpaczy odrosną nam nowe... Nowe, jeszcze większe, piękniejsze, a przede wszystkim silniejsze. 

Niech ten Nowy Rok będzie dla nas wszystkich rokiem gdy każda z nas, każda bez wyjątku bez względu na jakim jest etapie, by mogła powiedzieć o sobie JESTEM MAMĄ💕to się wkońcu zdarzy, wiem to. Więc błagam Was... Nie traćcie wiary, nie poddawajcie się, damy radę, dla każdej z nas TEN CZAS NADEJDZIE. 🌱🥑💗

IRYZA!!! dobrze Cie widziec. Mam nadzieje, ze Ty I maluchy czujecie sie dobrze. Trzymam kciukasy za polowkowe USG - bedzie dobrze. Ciaza blizniacza to ogromne obciazenie dla organizmu ale dajesz rade wspaniale I juz niedlugo bedziemy odliczac tygodnie do porodu.  Jestem  z Toba myslami caly czas. Ja wlasnie umowilam wizyte I przystepuje do 2 transferu. 14 stycznia wizyta, juz biore Estrofem I ucze sie myslec tylko pozytywnie. 

Moja praca wisi na wlosku przez te viable wyjazdy do Polski a ja niestety jako nauczyciel nie moge brac dni wolnych ( tylko tyle ile jest ferii I wakacji) niestety nastawienie mojej dyrektorki do Ciazy I in vitro jest skandaliczne ale coz.... teraz mnie to nie interesuje. Dziecko jest naszym priorytetem🙏🙏🙏

23 godziny temu, Sylwiona napisał:

Dobrze, że jesteście. To był ciężki rok, 3 inseminacje, 3 transfery in vitro, w tym 2 ciąże biochemiczne, histeroskopia. Nie mamy już mrozaczków. Sił już brak. Koleżanka, która miała inseminacje w tym samym dniu, co ja transfer chwali się ciąża na fb. Nawet pielęgniarka, która była obecna przy moim drugim transferze jest w ciąży... A ja tylko płaczę i nie wiem co dalej. Skąd bierzecie siły? Z zeszłym rokiem wiązałam miliony nadziei,a w tym już nic nie planuję.

Sily sa I zawsze beda.... trzeba sie nauczyc myslec pozytywnie I NIE przyciagac negatywnych scenariuszy do swojego zycia.  Potega podswiadomosci jest ogromna. Zawsze mysle, ze juz wiecej nie moge I nie dam rady.... a jednak.... 20 lat w oczekiwaniu mowi samo za siebie. Moje 2 kolezanki, juz bawia swoje pierwsze wnuki  a ja dalej czekam na ciaze I dziecko.... dasz rade 💗💗💕

 

2 godziny temu, Gość kaja napisał:

Ja dziś odbieram wynik bety po pracy.

Też mnie brzuch boli jak na okres...podobno dobry znak 🙂 trzymaj się !

Kaja ... jak wyniki? Trzymam kciuki Kochana. ✊✊✊🤞🤞🤞🤞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

Dzisiejsza beta 522 myślę że jest ok😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
4 minuty temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dzisiejsza beta 522 myślę że jest ok😉

Myślę że jest bardzo ok 😘 gratulacje 😊 który dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Szczęśliwa 

Gratulacje, 😀😀 zapowiada się fajny ten rok oby dla kazdej  z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Izulka87 napisał:

Hej mam Bo nie wystawilam go jeszcze. Jak coś to za 40 zł mogę go sprzedać 😉

Biorę 🙂 jak się możemy umówić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dzisiejsza beta 522 myślę że jest ok😉

I właśnie takich wpisów proszę więcej ! ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
13 minut temu, Kasiula616 napisał:

Biorę 🙂 jak się możemy umówić? 

Podaj mi swojego emaila to się odezwę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
17 minut temu, Kasiula616 napisał:

Biorę 🙂 jak się możemy umówić? 

Podaj mi swojego emaila to się odezwę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Izulka87 napisał:

Podaj mi swojego emaila to się odezwę 😉

katarzynag616@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
1 godzinę temu, Gość Iwonkja napisał:

Myślę że jest bardzo ok 😘 gratulacje 😊 który dpt?

To mój 12dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

To mój 12dpt

Gratuluję 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dzisiejsza beta 522 myślę że jest ok😉

Gratuluję kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Zuzana a Ty juz po wizycie?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dzisiejsza beta 522 myślę że jest ok😉

Gratulacje 💪🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dzisiejsza beta 522 myślę że jest ok😉

Gratulacje! Nie mogło być inaczej bo w końcu jesteś Szczęśliwa 😄 chyba też muszę zmienić nik, może odczaruję swój los 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

Dziękuję dziewczyny wierzę że i wam się uda😊trzymam kciuki za pozytywne wiadomosci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już na spokojnie,a może i bez wiary i nadziei, że kiedyś się uda. Mam pytanie, bo u mnie występuje mutacja czynnika V Leiden. Czy któraś z Was w podobnej sytuacji zaszła jakimś cudem i donosiła? Buziaki 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sylwiona napisał:

Dzisiaj już na spokojnie,a może i bez wiary i nadziei, że kiedyś się uda. Mam pytanie, bo u mnie występuje mutacja czynnika V Leiden. Czy któraś z Was w podobnej sytuacji zaszła jakimś cudem i donosiła? Buziaki 😚

Ja miałam ten ten czynnik badany ze względu na poronienia. U mnie akurat wyszło Ok ale lekarka mówi ze jakby wynik był inny to niemamy co się martwić tylko wprowadzamy leki w czasie ciazy. Wiec na spokojnie mi się wydaje 🙂 lekarz napewno Ci powie 🙂 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dziękuję dziewczyny wierzę że i wam się uda😊trzymam kciuki za pozytywne wiadomosci 

Bolał cię brzuch jak na okres ? Jakie miałaś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Zuzana a Ty juz po wizycie?? 

Tak po juz opisuje. Nie moglam wcześniej bo nie mogłam się zalogować. Potem pogratulowałam jednej z nas pięknej bety i telefon padł😉 , ale juz jestem w domu pod ładowarką i mówię. Miałam do lekarza tyle pytań, ale co do czego doszło to z wrażenia nie pytałam. Bo taka niespodzianka, że podpisaliśmy umowę. Jak zacznie się okres mam brać 21 dni tabletki antykoncepcyjne. Kilka dni przed końcem brania mam isć na wizyte dostanę leki do stymulacji. Bardzo się cieszę. Zrobili nam badania. A po 7 dopiero  można kariotyp zrobić. Lekarz zalecił to placimy sami ale lepiej zrobć. Na nich dlugo czeka sie do miesiąca. Bardzo sie boje by dobrze wyszły. Głownie o męza bo o niego dlownie chodzi. Będzie protokól długi. Tak sie boję. Patrycja jak u Ciebie wygladało mozesz przypomnieć od poczatku zastrzyki brałaś anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
4 minuty temu, Zuzana napisał:

Tak po juz opisuje. Nie moglam wcześniej bo nie mogłam się zalogować. Potem pogratulowałam jednej z nas pięknej bety i telefon padł😉 , ale juz jestem w domu pod ładowarką i mówię. Miałam do lekarza tyle pytań, ale co do czego doszło to z wrażenia nie pytałam. Bo taka niespodzianka, że podpisaliśmy umowę. Jak zacznie się okres mam brać 21 dni tabletki antykoncepcyjne. Kilka dni przed końcem brania mam isć na wizyte dostanę leki do stymulacji. Bardzo się cieszę. Zrobili nam badania. A po 7 dopiero  można kariotyp zrobić. Lekarz zalecił to placimy sami ale lepiej zrobć. Na nich dlugo czeka sie do miesiąca. Bardzo sie boje by dobrze wyszły. Głownie o męza bo o niego dlownie chodzi. Będzie protokól długi. Tak sie boję. Patrycja jak u Ciebie wygladało mozesz przypomnieć od poczatku zastrzyki brałaś anty?

Ale super, bardzo sie cieszę, tak czulsm ze uda Wam sie zaczac wczesniej 👏😁

U mnie byly najpierw anty tez przez 21 dni, pozniej przez 2 tygodnie zastrzyki Gonapeptyl i pozniej juz stymulacja przez 10 dni (Bemfola i dalej Gonapeptyl) i punkcja 😉 

Troche sie schodzi na tym dlugim ale u mnie byl 1 krotki i 2 dlugie i dlugie okazaly sie skuteczne 😁

Trzymam kciuki i dawaj znac co u Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Ale super, bardzo sie cieszę, tak czulsm ze uda Wam sie zaczac wczesniej 👏😁

U mnie byly najpierw anty tez przez 21 dni, pozniej przez 2 tygodnie zastrzyki Gonapeptyl i pozniej juz stymulacja przez 10 dni (Bemfola i dalej Gonapeptyl) i punkcja 😉 

Troche sie schodzi na tym dlugim ale u mnie byl 1 krotki i 2 dlugie i dlugie okazaly sie skuteczne 😁

Trzymam kciuki i dawaj znac co u Ciebie 😘

Ok czyli 21 anty ja też  potem czejamy po nich na okres i tamte  2 tyg czy po abty jak przyjdzie okres wtedy 14 dni i po 14 dniach stymulacja tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
1 godzinę temu, Izka87 napisał:

Bolał cię brzuch jak na okres ? Jakie miałaś objawy?

Brzuch cały czas czuje delikatnie 😊A innych objawów brak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×