Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

7 minut temu, Gość Monia napisał:

Zrobiłam betę. Za parę godz ma być wynik 🙄

Powodzenia będzie dobrze czuję to w kościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
20 minut temu, Gość Monia napisał:

Zrobiłam betę. Za parę godz ma być wynik 🙄

Trzymym kciuki ✊✊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Trzymam* 😊 o której wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

hej, dziewczyny mam pytanie.

Czy orientuje się któraś czy wynik bety moze wskazywac na ciąze bliżniacza? ja miałam w sobotę 10 dpt i wynik met to 371. wydaje mi się troszkę wysoki???. Gdzieś chyba w necie czytałam ze zazwyczaj ego dnia jest kolo 150-250.

Miałam podany jeden zarodek, ale wiem ze moze się jeszcze podzielić i tak się zastanawiam 🙂

Macie jakieś info albo doświadczenia? kolejną wizytę mam za połtorej tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki dziękuje Wam za wsparcie! Proszę trzymajcie dalej kciuki z całych sił 🍀🙏🏼. Odezwę się po 😘 narazie muszę się trochę wyciszyć żeby nie zwariować 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
22 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Trzymam* 😊 o której wynik?

Nie powiedzieli o której, ale pewnie popoludniu🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Małgosia niech moc forum będzie z Tobą ✊ tyle osób kibicuje że musi być dobrze 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Beta napisał:

Mags powodzenia jutro, bo to jutro prawda? Jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki z całych sił ✊

Beta, dziekuje za pamiec. Tak... jutro moj drugi transfer. Zaczynam sie bac....

12 minut temu, malagosia napisał:

Dziewuszki dziękuje Wam za wsparcie! Proszę trzymajcie dalej kciuki z całych sił 🍀🙏🏼. Odezwę się po 😘 narazie muszę się trochę wyciszyć żeby nie zwariować 😁

Trzymam kciuki 🤞🤞🤞

2 minuty temu, Gość Monia napisał:

Nie powiedzieli o której, ale pewnie popoludniu🤭

Czekamy razem z Toba. 🤞🤞🤞🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Monia, Malgosia 🤞🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
11 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Kochane zastanawiam się czy tylko ja mam taką korbę z tym zamartwieniem bez sensu??? Beta pozytywna, druga weryfikacja super. A ja cały czas macam się po brzuchu i czekam na objawy ciążowe 😂 moze jakbym puścila pawia to by mi przeszło?!😂😂😂

Hej wiki ja pierwsze objawy ciąży miałam dopiero około 8 tygodnia ciąży. Wcześniej żadnych objawów... Za to później rzygalam jak kot hehe więc korzystaj że możesz jeść wszystko i cie nie mdli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Monia, Małgosia wierzę że będzie dobrze 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Dziewczyny oczywiście zawsze coś musi się wydarzyć u mnie. Spokojnie nie można cieszyć się długo wyczekaną ciąża. Mianowicie chodzi mi o znieczulenie dentystyczne czy któraś z Was używała w ciąży ? Bądź wie czy te specjalne dla kobiet w ciąży my też możemy brać jeśli bierzemy estrofem luteinę i fraxiparine ? Tak się starałam zęby poleczyc, dentysta mówił że ok. A tu nagle zaczynam coś czuć przy zębie który przeszedł ciężkie leczenie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monia, Małagosia niech moc będzie z Wami ✊🍀✊🍀✊🍀 czekamy na info

Mags o Tobie też jutro będę myśleć 🤞

Sylwia a Tobie życzę dużo siły. Mam nadzieję, że 3 procedura nie będzie potrzebna. Jak czujesz, że lepiej Ci zrobi odcięcie się na chwilę od forum to tak zrób. Ja też miałam taką chwilę i cieszę się, że dałam radę nad sobą zapanować, choć nie ukrywam, że to było ciężkie....Zaspokojenie Twoich wewnętrznych potrzeb jest teraz najważniejsze a my i tak będziemy o Tobie pamiętać i czekać za jakiś czas na info 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, margareta napisał:

Monia, Małagosia niech moc będzie z Wami ✊🍀✊🍀✊🍀 czekamy na info

Mags o Tobie też jutro będę myśleć 🤞

Sylwia a Tobie życzę dużo siły. Mam nadzieję, że 3 procedura nie będzie potrzebna. Jak czujesz, że lepiej Ci zrobi odcięcie się na chwilę od forum to tak zrób. Ja też miałam taką chwilę i cieszę się, że dałam radę nad sobą zapanować, choć nie ukrywam, że to było ciężkie....Zaspokojenie Twoich wewnętrznych potrzeb jest teraz najważniejsze a my i tak będziemy o Tobie pamiętać i czekać za jakiś czas na info 😘

 

Dziekuje Margareta😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Ja tam poszłam z polecenia mojej pani ginekolog z mostowej która wcześniej prowadziła mi stymulację . Polecam tylko i wyłącznie 2 lekarzy 

1 właściciel dr Rafał Adamczak mega się zna na wszystkim 

I druga bo chodzę do nich na zmianę to dr Agata Stawska 

Ja klinikę oceniam dobrze. Dr Adamczak moim zdaniem zna się na rzeczy a poszłam tam też dlatego dlatego aby skorzystać z tej darmowej refundacji bo zdrówko jako jedyne w okolicy miało taka możliwość .

Najpierw miałam u nich inseminację nieudana , później miałam mieć druga ale okazało się że zastrzyki na moje pcos bardzo dobrze zareagowały i podeszliśmy do płatnego in vitro w sierpniu 2019 i pobrali mi ok6 pęcherzyków z czego 1 świeży mi podali a reszta nie przetrwała do 5 dnia. Świeży transfer się nie udał. Następnie w listopadzie miałam kolejną punkcje już z dofinansowania , miałam mieć świeży transfer ale niestety byłam chora i nie mogłam do niego podejść . Na szczęście udało się zamrozić 2 zarodki i 30.12 miałam kriotransfer. Aktualnie jestem w 5tc i mam nadzieję że to już koniec moich 7 letnich kłopotów 🙂

Trzymam za Ciebie kciuki. Oby to był już koniec. Tak doktor Adamczak jest Ok.... Nam się nie udało niestety a robiłam orywatnie wszystko;( tez miałam w sierpniu i listopadzie transfer 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
2 godziny temu, Gość Izulka87 napisał:

Hej wiki ja pierwsze objawy ciąży miałam dopiero około 8 tygodnia ciąży. Wcześniej żadnych objawów... Za to później rzygalam jak kot hehe więc korzystaj że możesz jeść wszystko i cie nie mdli hihi

Dziękuję Izulka 😘 od razu mi lepiej. Jak się tyle czekało na takie szczęście to czasem ma się odpały 😂 fajnie, że mam tutaj Wasz głos rozsądku! 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Wiki napisał:

Dziękuję Izulka 😘 od razu mi lepiej. Jak się tyle czekało na takie szczęście to czasem ma się odpały 😂 fajnie, że mam tutaj Wasz głos rozsądku! 🥰

Wiki, a ja np żadnych objawów nie miałam i nie mam(poza rosnącym brzuchem oczywiście). Zadnych wymiotów, mdłości, plamienia. Każda z nas jest inna i inaczej znosi ciążę. Ja obecnie 32tc i nadal nie chce l4, bo dobrze się czuje i mam mnóstwo energii.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
30 minut temu, Kasia83.1 napisał:

Wiki, a ja np żadnych objawów nie miałam i nie mam(poza rosnącym brzuchem oczywiście). Zadnych wymiotów, mdłości, plamienia. Każda z nas jest inna i inaczej znosi ciążę. Ja obecnie 32tc i nadal nie chce l4, bo dobrze się czuje i mam mnóstwo energii.

W takim razie juz jestem spokojna i odbieram to za dobry znak ☺ dziękuję za wsparcie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Wiki napisał:

W takim razie juz jestem spokojna i odbieram to za dobry znak ☺ dziękuję za wsparcie 😘

Wiem co czujesz, bo ja też byłam w strachu, że u mnie tak bezobjawowo. Lekarz kazał się tylko cieszyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
5 godzin temu, Gość Milena napisał:

hej, dziewczyny mam pytanie.

Czy orientuje się któraś czy wynik bety moze wskazywac na ciąze bliżniacza? ja miałam w sobotę 10 dpt i wynik met to 371. wydaje mi się troszkę wysoki???. Gdzieś chyba w necie czytałam ze zazwyczaj ego dnia jest kolo 150-250.

Miałam podany jeden zarodek, ale wiem ze moze się jeszcze podzielić i tak się zastanawiam 🙂

Macie jakieś info albo doświadczenia? kolejną wizytę mam za połtorej tygodnia.

Może tak być;) ale beta to też indywidualna sprawa. Jedna ma niską druga wysoką prawdę powie ci tylko usg jak się podzielił zarodek to będą dwa pecherzyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 godziny temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny oczywiście zawsze coś musi się wydarzyć u mnie. Spokojnie nie można cieszyć się długo wyczekaną ciąża. Mianowicie chodzi mi o znieczulenie dentystyczne czy któraś z Was używała w ciąży ? Bądź wie czy te specjalne dla kobiet w ciąży my też możemy brać jeśli bierzemy estrofem luteinę i fraxiparine ? Tak się starałam zęby poleczyc, dentysta mówił że ok. A tu nagle zaczynam coś czuć przy zębie który przeszedł ciężkie leczenie 😕

Nigdy  nie miałam takiej sytuacji ale kobiety leczą zęby w ciąży.  Czytałam że trzeba bo grozniejsze dla dziecka może być to zapalenie które powoduje ból.  Zadzwoń do przychodni i powiedz jaki masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 minutę temu, Gość Karolina napisał:

Nigdy  nie miałam takiej sytuacji ale kobiety leczą zęby w ciąży.  Czytałam że trzeba bo grozniejsze dla dziecka może być to zapalenie które powoduje ból.  Zadzwoń do przychodni i powiedz jaki masz problem.

Dzięki za odpowiedź. Napiszę co mi w klinice powiedzieli, ale mam nadzieję że nikt z tego korzystać nie będzie musial:  Znieczulenia dla kobiet w ciąży można przyjąć,  ale zdjęć RTG nie kazali wogole robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
5 godzin temu, Gość Lexy napisał:

 

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
5 minut temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

I to lubię! 😀 Wchodzę, czytam i bach! od razu dobre wiadomości! 😀 Gratulacje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Super!!! Czułam ze bedzie ok 🥰 Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

No pięknie ☺️ cieszymy się razem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
24 minuty temu, Gość Monia napisał:

Kochane, jest wynik beta 42 🤭 Boziu jak się cieszę! Trzy razy sprawdzałam czy ten wynik to na pewno mój... Nie mogę uwierzyć, udało się! UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM! Popatrzcie, cuda się zdążają 🤭

Super wiadomość. 😍 Gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×