Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobieta daje facetowi który jej sie podoba kosza

Polecane posty

Gość gość

Tylko kobiety tak potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Samo podobnie się to za mało. Jak można tego nie rozumieć? Widocznie coś takiej nie pasuje w danym facecie i tyle. Podobnie się nie jest jednoznaczne z tym że chce się komuś wskoczyć na chuja a większość tak rozumuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zadałabym jeszcze ważniejsze pytanie, na ile ona tobie się podoba? Może nie czuje się ciebie pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko kobiety tak potrafią

Niepotrzebnie się wgłębiasz w przyczyny. Jeśli faktycznie na tyle pokręcona to jej olej. Nie będziesz się musiał męczyć z jej jazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Niepotrzebnie się wgłębiasz w przyczyny. Jeśli faktycznie na tyle pokręcona to jej olej. Nie będziesz się musiał męczyć z jej jazdami.

nikt ciebie o zdanie skrzywdzony człowieku nie pytał, nie mieszaj ludziom w życiu tylko dlatego że ci nie wyszło. Autorze nei zwracaj uwagi na niego jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nikt ciebie o zdanie skrzywdzony człowieku nie pytał, nie mieszaj ludziom w życiu tylko dlatego że ci nie wyszło. Autorze nei zwracaj uwagi na niego jakby co.

Tym bardziej ja nie pytałem ciebie o zdanie psycho-loszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może nie okazałeś jej ty tak naprawdę, że ci zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen

Temat nie na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broszka

Moze zawiodłeś, ja w czymś. Zapytaj ją po prostu. Nie dzieje to sie raczej bez przyczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przyczyna - bo pewnie chciałeś układ sponsoring 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie może mu wiele dać, to...😉 daje kosz żeby tak zupełnie z niczym nie odchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

może czuje się z czymś niepewna, nie wszystko jest takie czarne i białe, chyba masz słabe doświadczenie z kobietami, albo traktujesz je przedmiotowo 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

Myśli, ze jej nie chcesz, albo możesz mieć lepszą. Co zrobiłeś, żeby czuła się bezpiecznie i pewna Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
2 minuty temu, Gość xyz napisał:

może czuje się z czymś niepewna, nie wszystko jest takie czarne i białe, chyba masz słabe doświadczenie z kobietami, albo traktujesz je przedmiotowo 😞 

1. Może ma tak niskie poczucie wartości, że sama nie dowierza, że mogła naprawdę kogoś zauroczyć. Boi sie że jak ją lepiej poznasz to stwierdzisz to samo co ona o sobie myśli wiec woli zakończyć to odrazu.

2. W domu rodzinnym nie zaznała miłości i kiedy ty pokazałeś jej czym jest ciepło, miłość, szacunek ona uciekła. Mogło być to dla niej całkiem obce uczucie którego nie zna i nie rozumie.

3. Mogę się mylić bo nie jestem psychologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 minuty temu, Gość Xyz napisał:

1. Może ma tak niskie poczucie wartości, że sama nie dowierza, że mogła naprawdę kogoś zauroczyć. Boi sie że jak ją lepiej poznasz to stwierdzisz to samo co ona o sobie myśli wiec woli zakończyć to odrazu.

2. W domu rodzinnym nie zaznała miłości i kiedy ty pokazałeś jej czym jest ciepło, miłość, szacunek ona uciekła. Mogło być to dla niej całkiem obce uczucie którego nie zna i nie rozumie.

3. Mogę się mylić bo nie jestem psychologiem 🙂

szkoda że autor zamilkł i niewiele wiadomo, że dał jej czułość szacunek itp itd to zaledwie przypuszczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może autorze nie potrafisz z nią szczerze porozmawiać. I nie jest to kosz tylko nawarstwiające się nieporozumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakoś pewnie Cię kocha, ale jesteś niegodnym zaufania flirciarzem  😿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhz

Jest zajęta.Za mało się starałeś.Ty kogoś masz .Nie jesteś w jej typie.Nie chce Cię krzywdzić.Pewnie chciała mieć kolegę itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jib

Jakie teorie z d... az sie nie chce koment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wie że była dla Ciebie ważna? W ogóle była ważna? Kobiety też nie lubią się domyślać... Czujesz coś do niej? Czy tylko ego boli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo baby są walnięte. Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo seksi się z inną? Interesuje się innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 985Ghui89

Bo jestes piz. .która nie potrafiła z Nią porozmawiac i zapytac o co Jej chodzi tylko snuje latami domysły na Kafe..moze przez cos co wydarzyło sie w przeszlosci nie ufa Ci i nie chce byc z Toba nawet jesli cos czuje..cos Jej w Tobie przeszkadza na tyle ze Cie olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że interesuje się innymi, a potem jeszcze głupio pyta :classic_angry: i to tak bez żadnych emocji 🙄 Na co liczysz. Życie to nie koncert życzeń i ponosi się konsekwencje swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwi89

Z jednej strony pomagasz wspierasz z drugiej kłamiesz manipulujesz knujesz z innymi jestes niezdecydowany to sie wkoorfiła bo kazda kobieta lubi miec poczucie bezp i komfort psych a nie pajacowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
2 minuty temu, Gość 985Ghui89 napisał:

Bo jestes piz. .która nie potrafiła z Nią porozmawiac i zapytac o co Jej chodzi tylko snuje latami domysły na Kafe..moze przez cos co wydarzyło sie w przeszlosci nie ufa Ci i nie chce byc z Toba nawet jesli cos czuje..cos Jej w Tobie przeszkadza na tyle ze Cie olewa

100 procent się pod tym podpisuję. I nie tyle olewa z premedytacją bo jest złośliwa, tylko dałeś jej te powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

 

Najprawdopodobniej źle autor ją odczytał. Też tak miałem. Spotykałem się chwilę z pewną dziewczyną. Jak była przy mnie to wyglądała na mega zakochaną. Jak żadna inna przed nią. Ale w pewnym momencie powiedziała, że nic  nie czuje i nic z tego nie będzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 985Ghui89 napisał:

Bo jestes piz. .która nie potrafiła z Nią porozmawiac i zapytac o co Jej chodzi tylko snuje latami domysły na Kafe..moze przez cos co wydarzyło sie w przeszlosci nie ufa Ci i nie chce byc z Toba nawet jesli cos czuje..cos Jej w Tobie przeszkadza na tyle ze Cie olewa

Nie kocha się kogoś,  kto był przyczyną czegoś co do dzisiaj boli, choć było nawet dobrych parę lat temu, nie przesadzaj i nie wmawiaj sobie. To, że tego kogoś nie nienawidzi się za to, to nie znaczy ze się go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad

Zraniłeś ją i ta rana wciąż boli, czuła naprawdę a Ty tego nie odwzajemniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o mnie

Gosc 100 i to Ty masz racje a ta kobieta to ja i rak jak piszesz nie jestem wredna ani zlosliwa ale to co On odpierdalał poza kwestią pomocy i wielokrotnego wspierania przez 13 lat to zachowania debila i faceta głęboko zaburzonego nienormalnego .notoryczne kłamstwa,manipulacje,rozgadywanie tajemnic,odsłanianie mojej prywatnosci,wypominanie przeszlosci,knucie z innymi za plecami,robienie ze mnie schizofreniczki,urządzanie mi zycia bez mojej zgody i woli,wciąganie w kłamstwa ludzi,gierki na emocjach,ciągła kontrola i wieczne zastanawianie sie....i po tych wszystkich latach mam byc zachwycona i pewna Jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×