Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Ross
Dnia 4.08.2019 o 18:50, Gość PauLa napisał:

 

 

A ja mam pytanie dotyczące rekrutacji. Czy ktoś z Was startował na asystenta i mógłby powiedzieć jakich pytań można się spodziewać podczas rozmowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

A czy opieka na dziecko tez sie wlicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olooo
53 minuty temu, Gość Jola napisał:

A czy opieka na dziecko tez sie wlicza?

Jeśli masz na myśli L4 na dziecko to tak wlicza się do 14 dni nieobecnosci w okresie rozliczeniowym. A jeśli masz na myśli 2 dni urlopu zwanego opieką na dziecko to nie. Bo to jest Twój przywilej możesz z niego skorzystać do ukończenia przez dziecko 14 roku życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
Dnia 29.08.2019 o 22:36, PalmaMaNapalma napisał:

trzeba było wypełnić wniosek i przesłać do kadr. zadzwoń do swojego sklepu bo różnica między wypłatami jest kolosalna (jak się wypełnilo w zeszłym miesiącu to już się miało teraz wypłatę bez podatku - info od kadrowej) 

Kolosalna, czyli mniej więcej ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
Dnia 1.09.2019 o 18:10, Gość Ross napisał:

A ja mam pytanie dotyczące rekrutacji. Czy ktoś z Was startował na asystenta i mógłby powiedzieć jakich pytań można się spodziewać podczas rozmowy? 

Jak przewiniesz pare stron wstecz to było o tym juz pisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
23 godziny temu, Gość Olooo napisał:

Jeśli masz na myśli L4 na dziecko to tak wlicza się do 14 dni nieobecnosci w okresie rozliczeniowym. A jeśli masz na myśli 2 dni urlopu zwanego opieką na dziecko to nie. Bo to jest Twój przywilej możesz z niego skorzystać do ukończenia przez dziecko 14 roku życia. 

To jest właśnie dość dziwne. Opieka na dziecko się nie wlicza, a urlop ojcowski już tak. Czyli jak tata idzie po narodzinach dziecka na 2tyg urlopu ojcowskiego, to już się liczy jak l4... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Witam, myślicie że wkońcu firma da na całe etaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny wiecie coś na temat w klubie recenzenta. Ze dostałam 3 np. Gratulacje że moja opinie wykorzystali.. są z tego jakieś premie lub później dodatkowe zestawy ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny wiecie coś na temat w klubie recenzenta. Ze dostałam 3 np. Gratulacje że moja opinie wykorzystali.. są z tego jakieś premie lub później dodatkowe zestawy ?? 

Jest tylko satysfakcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość GOSC napisał:

Witam, myślicie że wkońcu firma da na całe etaty??

To nigdy nie nastąpi. Przy cząstkowych etatach łatwiej im planować grafiki, jest większa elastyczność ii mają mniejsze koszty bo w słabszych obrotowo okresach mogą planować nam mniejszą ilość godzin pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tossmannka

Czy można założyć Ok! System na macierzyńskim jeśli mam umowę na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.01.2019 o 11:31, Gość Zzz napisał:

Całe etaty.Wybij sobie z głowy.Odchodzą od zatrudniania.Własny pracownik to duże koszty.W razie braków personalnych będą korzystać z agencji pracy bo im płacą tylko za godzinę nie obchodzi ich ZUS i inne.Niewidzisz tego .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Co nowego w aneksie o premiowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
50 minut temu, Gość Ciekawa napisał:

Co nowego w aneksie o premiowaniu?

To jest jakis nowy aneks?? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

Tak, jest od 1 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi
Dnia 30.08.2019 o 21:46, Gość Nikita napisał:

Od przynajmniej pięciu lat co roku są podwyżki w listopadzie.... 

I to aż  90groszy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
18 godzin temu, PalmaMaNapalma napisał:

u mnie 600 zł na plus. dla mnie to sporo

Wow, no to naprawdę bardzo duża różnica. Kurcze teraz to najlepiej nigdy tych 26 lat nie skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc niestety rossmann
20 godzin temu, PalmaMaNapalma napisał:

u mnie 600 zł na plus. dla mnie to sporo

Jakim cudem? Nawet na oficjalnej stronie ministerstwa jest wyraźnie napisane, że brak podatku będzie dotyczył wypłat dopiero sierpniowych. Masz ja juz na koncie? Bo wydawalo mi się że wypłaty idą dopiero w okolicach 10-ego 🙂 Ładna ściema a wy laski łykacie jak pelikany zamiast trochę poczytać i sie dowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Gosc niestety rossmann napisał:

Jakim cudem? Nawet na oficjalnej stronie ministerstwa jest wyraźnie napisane, że brak podatku będzie dotyczył wypłat dopiero sierpniowych. Masz ja juz na koncie? Bo wydawalo mi się że wypłaty idą dopiero w okolicach 10-ego 🙂 Ładna ściema a wy laski łykacie jak pelikany zamiast trochę poczytać i sie dowiedzieć 

pisałam już ze rozmawiałam z kadrowa i ona mi tak powiedziała. prawda jest ze doszło mi do tego kilka dni urlopu (nie dwa tygodnie) i w związku z neizgodnosciami w paskach od wypłat koleżanka zadzwoniła do kadrowej, ta powiedziała nam że te wypłaty już obowiązują i to ty mi nie wciskaj że kłamię skoro mam info ze sprawdzonego źródła. zastanów się trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkk

A co to za kr wadowska Polak? Skąd ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość coś

Z podatkiem zero to akurat prawda, jeżeli ktoś złożył oświadczenie do 1-wszego sierpnia to dostał już jedną powiększoną wypłatę. Porównałam paski z czerwca i lipca i na lipcowym nie było już odjęcia podatku dochodowego.

 

Mam do Was pytanie z innej beczki - jak to jest z nockami? Jesteśmy sklepem z dostawami dziennymi, nocki sporadycznie, jak faktycznie trzeba (może raz na pół roku). I gdy idę np. we wtorek do 21:00 do pracy i kończę 6:00 w środę, to środę mam zapisaną jako dzień odbioru za sobotę. To normalne? Bo jak dzień, w którym byłam 6h w pracy liczy się jako odbiór za cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeraża mnie ostatnio nasza firma. Gołe etaty!!! Nie doceniają wieloletnich pracowników. Szkoda...

I co z tego że podwyżki będą w listopadzie, jak przy gołym etacie to taka słaba kasa, że głowie się nie mieści.A podwyżki w sklepach jak szalone.. jak tu mieć rodzinę I dzieci!!! z nikim nie można na ten temat porozmawiać, jesteś nikim. I jeszcze rzucają Nas na inny sklep na jeden dzień jak workiem ziemniaków.

 

Już wszyscy narzekają. Mówią że nasza firma to robi się korporacja, liczą się tylko cyferki. A była to taka fajna firma kilka lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
17 godzin temu, Gość ciekawa napisał:

Tak, jest od 1 września

A cos wiecej?? Cos tam nowego ciekawego? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

Jesli ktos moze to proszę napiszcie jakie zmiany.obecnie jestem na l4 i nie mam mozliwosci zobaczenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rossmann przestał być firmą w której pracę można pogodzić z życiem rodzinnym. Moja kiero powiedziała że szuka nowej pracy bo wymagają od niej całkowitego poświęcenia. Zwalnia się coraz więcej kierowników bo jeśli kasjer jest zawalany robotą to ci wyżej już w ogóle nie mają życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość qq
12 godzin temu, Gość Kkkk napisał:

A co to za kr wadowska Polak? Skąd ona jest?

Ma region w Krakowie i okoliczne sklepy np wieliczka Skawina, nowy targ itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Kkkk napisał:

A co to za kr wadowska Polak? Skąd ona jest?

Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaullA

Hej. Slyszalyscie o tym, że w którymś sklepie w Wwa zwolniono kierowniczkę i zastępcę  za to że zabierały sobie gratisy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
5 godzin temu, Gość Gość qq napisał:

Ma region w Krakowie i okoliczne sklepy np wieliczka Skawina, nowy targ itp

Ale ona jest z zewnątrz czy pracowała w firmie? Jak się z nią pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×