Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Szotowicz napisał:

Jak widzę AC chodząca po naszym sklepie to mnie na wymioty bierze , jeszcze bardziej jak zamyka się ze mną w biurze i kładzie do głowy że jestem nic nie warta i śmieje się jak mówię o zmianie pracy . Że sobie nigdzie nie poradzę a Ross to powinien być szczyt moich marzeń . 

Fałszywa baba, która myśli, że wszystkie rozumy pozjadała.  I ten jej paskudny, fałszywy uśmiech. Ale gorsza jest M.S., jej rodzinka. Ta to uważa się za niewiadomo kogo. Jak sama kiedyś powiedziała "mam tę moc", "ciocia załatwi". A gdyby nie ciocia to by pewnie kibla na centralnym myła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.08.2019 o 17:14, Gość Gość napisał:

 

A ja wam powiem, że każda kr lepsza od naszej. Gdybyście popracowały tylko miesiąc w łódzkim to na pewno doceniłybyście swoją. 
U nas w sklepach jest bardzo nieciekawie, już puściły ludziom nerwy  w  Zgierzu w Łęczycy  a kolejne sklepy nie wyrabiają. Nie ważne, że brak ludzi na zmiany i nikt pożyczyć nie chce bo sam nie ma, nie ważne, że funkcyjna nie ma przerwy  bo jest sama, nie ważne, że masz dzień wolny a masz jechać do innego sklepu. Nikt już tutaj nie chce pracować, uciekają do innych regionów albo się zwalniają.  Ale najważniejsze  to tylko nakazywać i wymagać  a jak nie zrobione  to  wina sklepu i po łapkach i już cie mam i machanie rekami. A ty ciągle w nerwach w rozkroku pomiędzy brakiem ludzi a nakazami kr, która jak będzie chcieć to cie ukarze bo nie dałaś rady zrobić tego co nakazała. Jakiś obłęd. To teraz już tak będzie na zawsze, że kr będzie sklepom tylko nakazywać coś zrobić i już  jest dobrze oceniana przez swojego szefa i górę bo przekazała  informacje i już swoje zrobiła i na tym koniec a reszta to wina na sklepach? Czy u was też tak jest?

Nie bójcie się dzwonić i mówić do kierowników sprzedaży co wam się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna
Dnia 17.08.2019 o 11:19, Gość Gość napisał:

Fałszywa baba, która myśli, że wszystkie rozumy pozjadała.  I ten jej paskudny, fałszywy uśmiech. Ale gorsza jest M.S., jej rodzinka. Ta to uważa się za niewiadomo kogo. Jak sama kiedyś powiedziała "mam tę moc", "ciocia załatwi". A gdyby nie ciocia to by pewnie kibla na centralnym myła.

A góra wie i zgrywa ...ów że nic się nie dzieje . To jest patologia level 100 AC z MS i układy z rewizją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu

Wszyscy z góry to jest jedna fałszywa banda. A ten cały kierownik hr to jedna wielka ściema. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Jezu.Dziewczyny zapewne po pracy wpisujecie te posty.Czyli wychodząc ze sklepów nie dość że macie dość to jeszcze to wasze negatywne wpisy i spostrzeżenia.Kto dziś tak żyje .Tylko człowiek bez własnego zdania ,nieudolny życiowo.W dzisiejszych czasach pracodawca jest dla pracownika.Normalny człowiek wychodzi z pracy ,spełnia swoje pasje, cieszy się życiem.A wy klikacie w telefony pisząc o tym syfie.Niewidzicie tego że jesteście niewolnikami ,nie szanują was wysyłając cyborgów,przeszkolonych dogów żeby Was dociskać.Jak już jest źle to wchodzi pudelek żeby Was uciszyć,żeby Wasze skargi nie wyszły dalej niż sklep,firma i ta kafeteria.Trzymają Was na smyczy.Wierzcice mi z pracy można wyjść z uśmiechem na twarzy,można iść na fajny spacer,można iść pobiegać z przyjemnością i w kolejnym dniu z ponownym uśmiech zacząć pracę.Tam jest to niemożliwe.Mądrzy dawno poszli,ciesząc się życiem.A Wy.?Uciekajcie z tych łagrów co sił w nogach.Jesteście wartościowymi ludźmi.Po co Wam to wszystko.Dla jakich pieniędzy to robicie masakra ,młode kobiety.Guza nie leczy się spałem,guza się wycina wycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajanecczka

Jedna mądra racja , jak AC zostanie sama z MS to może nie dadzą rady i góra się zastanowi i spojrzy sobie na ręce . Tam gdzie AC lub MS tam jest zuo , mnóstwo zua 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozica
1 godzinę temu, Gość Krajanecczka napisał:

Jedna mądra racja , jak AC zostanie sama z MS to może nie dadzą rady i góra się zastanowi i spojrzy sobie na ręce . Tam gdzie AC lub MS tam jest zuo , mnóstwo zua 

Co to jest zuo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 27.07.2019 o 23:08, Gość Ono napisał:

Kiedy wypłaca pienìadze za inwentaryzację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isana

Około 20 tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do konca tygodnia powinny byc wyplacone juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Da345

20 jutro więc jest nadzieja. Czy ktoś mainfo odnośnie przelewu premii inwentaryzacyjnej? Będzie ostatniego sierpnia czy może ciut szybciej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeewa

Ja dzwoniłam, ale telefon milczy w kadrach więc nie wiem kiedy kasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Podobno dopiero w tym tygodniu naliczana... Ale i tak dowiemy się wtedy kiedy kasa będzie na koncie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w Gości

A jak ktoś siedzi na macierzyńskim to premie dostaje czy nie?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina

Na macierzyńskim premia nie przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W internecie krąży info, że promocja na kolorówkę będzie bez aplikacji. Czy to prawda? Było jakieś info? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeewa

Mają 60 dni, więc do 29 sierpnia muszą być na kontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssa

Ktoś pisał kilka dni temu że 2o będzie kasa ma już ktoś w PKO? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To potwierdzone info?

To potwierdzone info? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Podobno kasy nie ma 😑😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W PKO nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havajaosbvajvv

Mam wrażenie, że specjalnie to robią żeby Nas wkurzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

Kolorowka tylko w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
6 minut temu, PalmaMaNapalma napisał:

skad info? wiesz coś więcej? 

Od kr. Zamówienia internetowe będą realizowane tylko przez kurierow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami
59 minut temu, Gość Ktos napisał:

Od kr. Zamówienia internetowe będą realizowane tylko przez kurierow. 

Ja pierd@@e. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ktos napisał:

Od kr. Zamówienia internetowe będą realizowane tylko przez kurierow. 

brzmi ciekawie. ciekawe co wielka klientela nam wygarnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot

I bardzo dobrze, bo była czasami walka o towar do zamówień internetowych z klientkami. Jakieś info o premii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×