Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

2 godziny temu, Gość Matt napisał:

Niestety nie, prośby wbijasz do PEPu wybierając dany sklep, nie ma opcji wybrania jednocześnie na widok dwóch sklepów, musisz na sklep nr 1 zalogować się i wbić i później znowu od początku na sklep nr 2

Są widoczne jezeli ktos sie zaloguje na Wasz sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22357
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziękuje mam cały etat bo jestem  kierownikiem 😃 i widzę kto zasługuje na podwyżki !!!!! Dla mnie w ogóle stanowisko asystent to jakaś pomyłka .

Kierowniku daj swoim kasjerkom cale etaty, daj podwyzki, dlaczego nie dasz, przeciez Twoje kasjerki zasluguja, gorzej z asystentami.. no no nie staraja się dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matt
2 godziny temu, Oxana12 napisał:

Są widoczne jezeli ktos sie zaloguje na Wasz sklep.

Komu by się chciało ;) Najlepiej dać prośby na docelowy sklep, w którym pracownik ma zacząć pracę i jeszcze trzeba się upewnić czy napewno doszły. U mnie wpisując prośby juz na macierzysty sklep (będąc na szkoleniowym) ponoć prośby ,,nie doszły” i np. tak mając nockę z 31.09 na 1.10 wpisali mi pierwszego zmianę od 17 (gdzie powinien być DDW, ale wytłumaczenie kiero to minął okres odstępu 11h od 6, gdzie większość sklepów przestrzega DDW dzień przed i po nocce)😪 Więc radzę dopilnować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik

Ja nie rozumiem .....fajnie że jestem kierownikiem na takim sklepie gdzie przyjeżdża hr i słyszę że wszystko jest ok .... I dziewczyny po wizycie 'nie proszone' dzwonia i mówią była hr 🙂 I mimo natłoku zadań zbyt małej liczbie osób czasem w stresie potrafimy przy tym wszystkim żartować i wspólnie pracować....czytając tutaj wypowiedzi nie jestem w stanie zrozumieć czy to kwestia doboru ludzi czy osób kierujących sklepem ale cieszę się że nie pracuje być może z wami czyli pretensjonamymi ludźmi czy też z wywyzszajacymi się as czy zks  czy KS pozdrawiam wszystkie szanujace się zespoły:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziękuje mam cały etat bo jestem  kierownikiem 😃 i widzę kto zasługuje na podwyżki !!!!! Dla mnie w ogóle stanowisko asystent to jakaś pomyłka .

Zgodzę się z tobą całkowicie. Doborowe towarzystwo asystentów z kierownikami w biurze czy socjalu źle wpływa na innych pracowników... czy sprzedawca albo doradca jest kimś gorszym? Nie ma nic do powiedzenia? Tylko kasa ponad 1/2 zmiany roboczej i do pomiatania? A asystenci urządzają sobie pogaduszki, śmiechy hihy w biurze?(oczywiście mówię na swoim przykładzie, nie równam wszystkich). Ale gdy słyszysz od takich asystencikow bluzgi, epitety poniżej poziomu gimnazjalisty albo startuje na nie osoba po dwudziestce to się zastanawiasz co Ci brakuje do takiego asystenta? Rekrutacja to los na loterii czy zależy od tego jak przypodobasz się rekruterowi? Bo jak słyszę od swoich pracowników, ze nie przeszły rekrutacji to się zastanawiam jakie są wyznaczniki? Albo jak trafia na to stanowisko osoba z zewnątrz bez stanowiska funkcyjnego. Właśnie co do lizodupstwa to to aż czuć od niektórych asystentów jak się podlizują kierownikowi czy zastępcy aż obrzydza. Kasjer ma siedzieć cicho i odwalać swoje,a widzę, ze są asystenci którzy się wymigują od siedzenia np. na kasie a ponoć ludzi brakuje i każdy może siedzieć na kasie w firmie nawet kiero. Jak dla mnie to przydało by się tu coś wyprostować w firmie. Może tak nie jest na wszystkich sklepach ale tak to wyglada na wysokoobrotowych. Zachęcam do dyskusji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
12 godzin temu, Gość isana napisał:

Nie, tak nie powinno być - kierownik i zastępca powinni się wymieniać - na zmianę 1 i 2 zmiana oraz inne dni weekendowe w pracy, a razem na zmianie okazjonalnie 🙂

Podpinam się, kierownicy powinni się wymieniać stanowiskami. Stanowisko asystenta ma sens, gdy nie dubluje się np. na zamknięcie z dwoma kierownikami a prowadzi zmianę np. na nocce, dostawie czy w weekend. Albo inaczej po co dawać 2 asystentów na tą samą zmianę plus jeszcze kiero do szczęścia. Powinno być to wyprostowane. A chore to jest to jak na sklepie jest więcej asystentów a kasjerów 1 lub 2. Nie ma możliwości rozmieszczenia sprawiedliwego na region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
Przed chwilą, Gość Misia napisał:

Podpinam się, kierownicy powinni się wymieniać stanowiskami. Stanowisko asystenta ma sens, gdy nie dubluje się np. na zamknięcie z dwoma kierownikami a prowadzi zmianę np. na nocce, dostawie czy w weekend. Albo inaczej po co dawać 2 asystentów na tą samą zmianę plus jeszcze kiero do szczęścia. Powinno być to wyprostowane. A chore to jest to jak na sklepie jest więcej asystentów a kasjerów 1 lub 2. Nie ma możliwości rozmieszczenia sprawiedliwego na region?

Powinni się wymieniać *zmianami (nie stanowiskami Sorki). Dublowanie jest dla mnie bez sensu, chyba, ze jest to odświętna sytuacja(tworzenie grafiku, spotkanie sklepowe itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
10 godzin temu, Gość Misia napisał:

Powinni się wymieniać *zmianami (nie stanowiskami Sorki). Dublowanie jest dla mnie bez sensu, chyba, ze jest to odświętna sytuacja(tworzenie grafiku, spotkanie sklepowe itp.)

A czy kiedyś chociaż raz układałas grafik? Najlepiej dużo mieć do powiedzenia, a niewiele mieć o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia
11 godzin temu, Gość Kierownik napisał:

Ja nie rozumiem .....fajnie że jestem kierownikiem na takim sklepie gdzie przyjeżdża hr i słyszę że wszystko jest ok .... I dziewczyny po wizycie 'nie proszone' dzwonia i mówią była hr 🙂 I mimo natłoku zadań zbyt małej liczbie osób czasem w stresie potrafimy przy tym wszystkim żartować i wspólnie pracować....czytając tutaj wypowiedzi nie jestem w stanie zrozumieć czy to kwestia doboru ludzi czy osób kierujących sklepem ale cieszę się że nie pracuje być może z wami czyli pretensjonamymi ludźmi czy też z wywyzszajacymi się as czy zks  czy KS pozdrawiam wszystkie szanujace się zespoły:) 

Pozdrawiam 😉

Na szczęście ja tez mam taki zespół, z dziewczynami jesteśmy jak rodzina. Polecam takie relacje a mniej będziecie się udzielac na kategorii😂a no i inaczej się pracuje😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururur

Miała któraś z Was, będąc na L4 ciążowym kontrolę z zusu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
1 godzinę temu, Gość Abc napisał:

A czy kiedyś chociaż raz układałas grafik? Najlepiej dużo mieć do powiedzenia, a niewiele mieć o tym pojęcia

Co ma do tego układanie grafiku? Dziewczyny mają rację, bez sensu jest dublowanie kiero i zastępcy. Jak dla mnie jedna powinna reprezentować sklep od otwarcia a druga być na zamknięcie i odwrotnie. Oczywiście rozumiem OZS itp ale bez przesady, dałoby się to ułożyć aby miało ręce i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Abc napisał:

A czy kiedyś chociaż raz układałas grafik? Najlepiej dużo mieć do powiedzenia, a niewiele mieć o tym pojęcia

Jak dużo do powiedzenia przecież to nie są jakieś nie wykonalne żeczy .Ja jestem z-cą i zawsze się mijam zmianą z moim kierownikiem.To jest obowiązek zrobić tak grafik abysmy robily na różne zmiany.Chyba,że to jakas wyjątkowa sytuacja,że mam na tą samą zmianę ale to max 1 raz w miesiącu albo rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość turururur napisał:

Miała któraś z Was, będąc na L4 ciążowym kontrolę z zusu ? 

Nie,ja poszlam obydwie ciąze odrazu na l4, co prawda lekarz mówił,że moze byc kontrola ale nikogo nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak tak, piszcie pisma o cały etat w małych miejscowościach. Będziecie sobie jeździć po wszystkich miastach w Waszym regionie żeby wyrobić godziny, np 30km dalej. Już teraz większość osób, które się na etaty zgodziły zaczyna żałować swoich decyzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.10.2019 o 14:00, Gość Nina napisał:

To czemu nie dasz podwyżki indywidualnie osobie która na to zasługuje ??!! - napewno masz takie w zespole.

Która wyróżnia się z tłumu ciężko pracuje a ty jesteś zadowolona z jej pracy ??? - nie chcesz tych osób docenić??? 

Sama powiedz ile takich indywidualnych podwyżek dałaś? 

llu osobom dałaś pieniążek w formie dodatkowej premii uznaniowej ???? 

Jestem przekonana że żadnej!!!!!

A te podwyżki w listopadzie są opcjonalne dla wszystkich pracowników nie zależnie czy ty jako kierownik jesteś zadowolona z pracy podwładnych czy nie poprostu dostanie ja każdy!!!!  i tak jest co roku od kiedy pamiętam. 

A kierownik poza faktem wręczenia aneksu z podwyżka nic nie może zrobić chyba że masz moc sprawczą i nie dasz takiego aneksu pani która w twoim przekonaniu źle pracuje - to wtedy sama będziesz się obawiać o swoje stanowisko i pracę 

Więc nie pokazuj jaka tu na forum jesteś pracowita obiektywna czy uczciwa bo to się nazywa pozerstwo !

 

 

Ulżyło Ci ? żałosna jesteś i szkoda mi Ciebie . Zmień pracę bo coś ci na główkę padło . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.10.2019 o 15:06, Gość Gość napisał:

Z tego co widzę to kierownikiem moze i jesteś ale tylko na kafeterii😂 każdy może mieć marzenia...

Widzę ze ty masz nie spełnione marzenia .... a jeżeli uważasz ze stanowisko kierownika to marzenie to życzę ci powodzenia i awansu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ulżyło Ci ? żałosna jesteś i szkoda mi Ciebie . Zmień pracę bo coś ci na główkę padło . 

 

A niby czemu jestem żałosna i mi na glówkę padło??? 

Bo prawdę napisałam ? Która chyba mocno w ciebie uderzyła - bo taka właśnie jesteś wielka pani ks pozerka!? A prawda jest taka że każdy kierownik ma możliwość dania takiej premii należy tylko odpowiednio to załatwić z KR. Każdy ks ma ambicje i chce się wykazać bo ma z tego duża kase i nic w tym złego tyle że te wszystkie gatki motywujące jakie nam mówicie wcale nie są żadna nowością - od wielu lat słyszę te same teksty powtarzane w każdy listopad przy dawaniu aneksów z podwyżka i przed każdą inwentaryzacja.

 

A jeżeli jest inaczej to zaprzecz że jest nie prawdą to co napisałam bo jedynie co zrobiłaś swoją atakującą mnie wypowiedzią przyznajesz mi rację!!!!!!

Pracuje w Rossku już na tyle długo że pewne fakty i sposób wypowiedzi kierowników mnie nie zaskoczy, wszystko to jedynie słowa i w większości puste obietnice....   a zwalniać się nie mam zamiaru i daleko mi do tego lubię tą pracę i radzę sobie bardzo dobrze więc nie musisz mnie żałować 😁 tyle że głupoty jakie były pisane w związku z podwyżkami i premiami należy dementować wprost i odrazu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
19 godzin temu, Gość Misia napisał:

Zgodzę się z tobą całkowicie. Doborowe towarzystwo asystentów z kierownikami w biurze czy socjalu źle wpływa na innych pracowników... czy sprzedawca albo doradca jest kimś gorszym? Nie ma nic do powiedzenia? Tylko kasa ponad 1/2 zmiany roboczej i do pomiatania? A asystenci urządzają sobie pogaduszki, śmiechy hihy w biurze?(oczywiście mówię na swoim przykładzie, nie równam wszystkich). Ale gdy słyszysz od takich asystencikow bluzgi, epitety poniżej poziomu gimnazjalisty albo startuje na nie osoba po dwudziestce to się zastanawiasz co Ci brakuje do takiego asystenta? Rekrutacja to los na loterii czy zależy od tego jak przypodobasz się rekruterowi? Bo jak słyszę od swoich pracowników, ze nie przeszły rekrutacji to się zastanawiam jakie są wyznaczniki? Albo jak trafia na to stanowisko osoba z zewnątrz bez stanowiska funkcyjnego. Właśnie co do lizodupstwa to to aż czuć od niektórych asystentów jak się podlizują kierownikowi czy zastępcy aż obrzydza. Kasjer ma siedzieć cicho i odwalać swoje,a widzę, ze są asystenci którzy się wymigują od siedzenia np. na kasie a ponoć ludzi brakuje i każdy może siedzieć na kasie w firmie nawet kiero. Jak dla mnie to przydało by się tu coś wyprostować w firmie. Może tak nie jest na wszystkich sklepach ale tak to wyglada na wysokoobrotowych. Zachęcam do dyskusji. Pozdrawiam

Przyznam że trochę racji w tym jest jednak jak jesteśmy we dwie osoby na zmianie  to jak asystentka ma usiąść na kasie skoro do zrobienia jest miliard rzeczy a kasierki nie mogą części rzeczy poprostu wykonac 

Zwroty, pakiet, likwidacja towaru dostawa decentralna priorytety które często rosną w tak zatrważającym tempie że czasem chętnie bym posiedziała na kasie 

Rozumiem że praca non stop na kasie nie jest fajna jednak pamiętajmy że punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia i problem nie leży w lenistwie czy w niedbalstwie ludzi  tylko w przemęczeniu najnormalniej w świecie jest nas za mało a wymogi ciągle rosną 

Każda z nas ma gorsze dni i tu nie ma reguły porostu wszystkie jesteśmy zmęczone zirytowane wiecznymi zmianami grafiku i to tu leży problem w ilości osób w personelu.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny co zrobić z kasztanami na magazynie.Dzwonimy do gospodarza sklepu i jedna dostawa zmniejszona następna dwa razy większa. Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto wie kiedy nowe co słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
4 godziny temu, Gość Nina napisał:

Przyznam że trochę racji w tym jest jednak jak jesteśmy we dwie osoby na zmianie  to jak asystentka ma usiąść na kasie skoro do zrobienia jest miliard rzeczy a kasierki nie mogą części rzeczy poprostu wykonac 

Zwroty, pakiet, likwidacja towaru dostawa decentralna priorytety które często rosną w tak zatrważającym tempie że czasem chętnie bym posiedziała na kasie 

Rozumiem że praca non stop na kasie nie jest fajna jednak pamiętajmy że punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia i problem nie leży w lenistwie czy w niedbalstwie ludzi  tylko w przemęczeniu najnormalniej w świecie jest nas za mało a wymogi ciągle rosną 

Każda z nas ma gorsze dni i tu nie ma reguły porostu wszystkie jesteśmy zmęczone zirytowane wiecznymi zmianami grafiku i to tu leży problem w ilości osób w personelu.

Pozdrawiam 

Zgodzę się z tobą, oczywiście nie pisałam w tym porównując wszystkich AKSów, jedynie to moje przypadki z innych sklepów. Skoro oczywiście brakuje ludzi do pracy do nie lepiej dać S-K stanowiska P.O., żeby mogli robić rzeczy co AKSi? To by było jakieś wyjście i może by się skończyły te wywyższania czy pogarszania Sprzedawców. Są S-K otwierający, są przyjmujący dostawy (przynajmniej 1 na sklep z dawnym ustaleniem, może się już coś zmieniło), ale większość możliwości nadania miana P.O. coś by ulżyło... to fakt, firma powinna się opamiętac, za mało nas jest na sklepach a wymagania niewygórowane... plus jeszcze ten grafik. Chociaż wiem, że są sklepy gdzie żyje się świetnie, ale to z reguły te niskoobrotowe/srednio. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ulżyło Ci ? żałosna jesteś i szkoda mi Ciebie . Zmień pracę bo coś ci na główkę padło . 

Można nie dać aneksu. Ja jednego roku nie dostałam bo KS tak sobie zażyczyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria magdalena

Ja procowałam w roznych lachoneksach takich jak sephora rossmann i douglas i bardzo mile to wspominam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie

Hej, może tutaj ktoś wie. Czy te całe etaty to we Wszystkich sklepach czy jakoś wybranych? Bo u Nas nic na ten temat nie wiadomo. I zapewne osoby na L4 ciążowym to ominie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytyty
1 godzinę temu, Gość Pomóżcie napisał:

Hej, może tutaj ktoś wie. Czy te całe etaty to we Wszystkich sklepach czy jakoś wybranych? Bo u Nas nic na ten temat nie wiadomo. I zapewne osoby na L4 ciążowym to ominie?

Tylko większe miasta typu Warszawa, Trójmiasto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Coś mi się nie chcę wierzyć że te etaty będą tylko w wybranych miastach zawsze firma dawała wszystkim pracownikom np podwyżki czy też inne rzeczy a poza tym my jeszcze nie dostałyśmy żadnych aneksów nawet o podwyżkach nic nie wiadomo więc trochę to dla mnie dziwne że niektórzy już dostali aneksy a inne regiony nic nawet nie wiedzą nie wiem z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Coś mi się nie chcę wierzyć że te etaty będą tylko w wybranych miastach zawsze firma dawała wszystkim pracownikom np podwyżki czy też inne rzeczy a poza tym my jeszcze nie dostałyśmy żadnych aneksów nawet o podwyżkach nic nie wiadomo więc trochę to dla mnie dziwne że niektórzy już dostali aneksy a inne regiony nic nawet nie wiedzą nie wiem z czego to wynika

TEPE NAIWNIAKI,ja sie stad wyprowadzam ale to niespodzianka w odpowiednim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1985

Przecież większości lachoneksów można znaleźć pracę na pełen etat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
1 godzinę temu, Gość Monia1985 napisał:

Przecież większości lachoneksów można znaleźć pracę na pełen etat!

No dokładnie!po co przezywacie pełne etaty na miłość Boską w każdym przeciętnym markecie pracownicy mają etat i nie jest to nic nadzwyczajnego!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturek
2 godziny temu, Gość Monia1985 napisał:

Przecież większości lachoneksów można znaleźć pracę na pełen etat!

Jeszcze chwilę i będziemy podniecać się że w ogóle pozwolą nam pracować i łaskawie zapłacą ten ochłap,koledzy /koleżanki zacznijmy się szanować!!pełny etat otrzymują wszyscy pracownicy supermarketów a chiński Ross to co?S-U-P-E-R-M-A-R-K-E-T 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×