Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gggg napisał:

Jaki mobbing?? 😂A kto ten mobbing ma niby stwierdzić? Jej bezpośrednia przełożona? Dopóki w tej firmie jest tak jak teraz to nikt jej chyba nie zwolni a pracownicy dalej będą milczeć bo to że powiedzą co im na sercu leży to się może dla nich źle skończyć. A każdy rodzinę musi nakarmić. 

Dokładnie, dopóki ma Danusie nad sobą to myśli że jest bezkarna. Chociaż ja się nie pierdziele i to co mi na sercu leży mówię KRHR panu B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdf
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, dopóki ma Danusie nad sobą to myśli że jest bezkarna. Chociaż ja się nie pierdziele i to co mi na sercu leży mówię KRHR panu B.

A myślisz że Pan KRHR Pan B. Ma jakąś moc sprawczą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Asdf napisał:

A myślisz że Pan KRHR Pan B. Ma jakąś moc sprawczą? 

Ostatnio po rozmowie mi pomógł, na pewno zareagował i to tak że pani D w pięty poszło bo od razu była reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami

Ja zastepca odebralam niecale 2500..asytent na moim sklepie z calym etatem prawie 2700. Takze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhgg

Nie mowie ze kłamiesz.  Ale właśnie to człowieka boli . Zapierdziela jak głupi na wysokim obrocie a jak przychodzi wypłata to jest jedna wielka lipa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
Dnia 13.08.2019 o 12:51, Gość ????? napisał:

To jest nie możliwe!!! 

Ja mam jako asystent przy 160 h 3000 netto pensji 

 

A ja jako asystent 2300 przy całym etacie, to tez jest niemozliwe? Firma traktuje nas niesprawiedliwie, te same obowiazki a mniejsze miasto i juz zarobki w dol, co my gorsze niz te z Warszawy.. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio po rozmowie mi pomógł, na pewno zareagował i to tak że pani D w pięty poszło bo od razu była reakcja

No to super że chociaż tobie się udało 😀Tylko teraz uważaj na siebie, bo jak się sytuacja uspokoi i zapomnisz że coś było nie tak to D. K nadal może o tym pamiętać. I może się okazać nagle że masz na sumieniu coś co pozwala na zabranie premii, nagane albo po prostu firma nie potrzebuje takiego pracownika jak ty. Mam wrażenie że krhr nie jest od zbierania info na temat regionalnych tylko skupia się na pracownikach sklepu, szczególnie funkcyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gosciu napisał:

No to super że chociaż tobie się udało 😀Tylko teraz uważaj na siebie, bo jak się sytuacja uspokoi i zapomnisz że coś było nie tak to D. K nadal może o tym pamiętać. I może się okazać nagle że masz na sumieniu coś co pozwala na zabranie premii, nagane albo po prostu firma nie potrzebuje takiego pracownika jak ty. Mam wrażenie że krhr nie jest od zbierania info na temat regionalnych tylko skupia się na pracownikach sklepu, szczególnie funkcyjnych. 

Masz rację że jest mściwa to fakt, ale nie boję się jej najwyżej będzie to czas na zmiany...☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz rację że jest mściwa to fakt, ale nie boję się jej najwyżej będzie to czas na zmiany...☺️

Mściwa??? To jest zakłamana SUCZ!!! Nie znoszę jej, jak przyjeżdża do nas i jestem w pracy to od razu mi się odechciało wszystkiego, tak działa i nie tylko na mnie. Moja kiero ma też jej pomysłów, zadań po dziurki w nosie. Szkoda że mało osób mówi o tym otwarcie tylko czeka aż samo się rozwiąże. Pewnie większość czeka aż na nią padnie zwolnienie tylko czy tego pierwsi doczekamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghj
8 godzin temu, Gość Qwert napisał:

Mściwa??? To jest zakłamana SUCZ!!! Nie znoszę jej, jak przyjeżdża do nas i jestem w pracy to od razu mi się odechciało wszystkiego, tak działa i nie tylko na mnie. Moja kiero ma też jej pomysłów, zadań po dziurki w nosie. Szkoda że mało osób mówi o tym otwarcie tylko czeka aż samo się rozwiąże. Pewnie większość czeka aż na nią padnie zwolnienie tylko czy tego pierwsi doczekamy???

To wychodzi na to że cała nadzieja w KRHR B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miejmy nadzieje ze jak poleci DK to wszystkie jej ulubione KS z którymi trzyma i które kryje tez poleca i skonczy się to kolesiostwo i mobbing 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawajka

Warszawa liczy na pozbycie się AC ale czy ona jest do ruszenia , jak myślicie ? Kobieta ma chore pomysły i wymyśla nierealne rzeczy , super gdyby sama pokazała jakby wykonuje je w danym czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIs
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Miejmy nadzieje ze jak poleci DK to wszystkie jej ulubione KS z którymi trzyma i które kryje tez poleca i skonczy się to kolesiostwo i mobbing 

Ona tam te przydupaski swoje ma. Kabluja na wszystkich. Które jakby mogły to dupę by wylizały. a jak D. nie przypasi to jeb nóż w plecy i nagle się okaże na kamerach że to i to źle i jeb po premii albo lepiej nagana i się kierowniczki zakichane obudzą. Bo Dora kazała to ty MUSISZ! Nie ważne że ludzi nie ma godzin nie ma  towaru od za...ia i jeszcze dostawy nie pokończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Hej kobitki jakie firma ma podejście do związków?  Chodzi mi o związek np. KS z z-ca lub z-ca kasjer czy KS KR ? Wiecie coś? Czy Lepiej ukrywać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Pytanie napisał:

 

53 minuty temu, Gość Pytanie napisał:

Hej kobitki jakie firma ma podejście do związków?  Chodzi mi o związek np. KS z z-ca lub z-ca kasjer czy KS KR ? Wiecie coś? Czy Lepiej ukrywać? 

Jak pracujecie na tym samym sklepie, to jedno z was przeniosą. Chyba, że nie dojdzie to wyżej i będziecie ukrywać albo macie dobre plecy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borkowicz

Gdzie na jakiego maila zgłosić że kierowniczka kradnie ?  A potem to wszystko sprzedaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Borkowicz napisał:

Gdzie na jakiego maila zgłosić że kierowniczka kradnie ?  A potem to wszystko sprzedaje 

Do rewizji najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot

Czy ktoś mainfo odnośnie przelewu premii inwentaryzacyjnej? Będzie ostatniego sierpnia czy może ciut szybciej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmn.

Hej jestem na macierzyńskim, po skończeniu chcę złożyć wypowiedzenie za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia, czy myślicie, że rossmann pójdzie na to? Czy musze przechodzic ten okres wypowiedzenia? Umowe mialam na 33 miesiące i do czerwca 2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 godziny temu, Gość Kot napisał:

Czy ktoś mainfo odnośnie przelewu premii inwentaryzacyjnej? Będzie ostatniego sierpnia czy może ciut szybciej? 

Dziewczynki macie jakieś info w jakiej wysokosci może to być kwota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Zapewne przelew pójdzie ostatniego dnia mozliwego zgodnie z umową czyli od "po 20 tym"do konca miesiąca czyli 30.08 bedzie kasa bo 31 to sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Swoją drogą ciekaw jestem jakiej wysokości będzie kasa za chodzenie chorym do pracy czy gra jest warta świeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isanka

800-1000zl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issna

800-1000zl

50% wynagrodzenia minus premia regulaminowa

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigi
1 godzinę temu, Gość Issna napisał:

800-1000zl

50% wynagrodzenia minus premia regulaminowa

 

 

Buchacha!!🤪🤪gdyby tak było że kwota nie przekracza nawet najnizszej krajowej to to byłby jakiś żart nie nawet nie żart kpina z nas że niejednokrotnie ryzykujemy własnym zdrowiem nie chodząc na chorobowe "bo premia"...miejmy nadzieję że troszkę bardziej jednak nas szanują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2552

Będzie w poniedziałek wypłata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał

Jeśli interesuje Cię dorobienie min. kilkuset zł przez internet to napisz, a podam Ci więcej szczegółów. Nie musisz nic inwestować, aby zacząć zarabiać. Musisz mieć skończone 18 lat. Pozdrawiam

pomoc-m2m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 godziny temu, Gość Pigi napisał:

Buchacha!!🤪🤪gdyby tak było że kwota nie przekracza nawet najnizszej krajowej to to byłby jakiś żart nie nawet nie żart kpina z nas że niejednokrotnie ryzykujemy własnym zdrowiem nie chodząc na chorobowe "bo premia"...miejmy nadzieję że troszkę bardziej jednak nas szanują....

Jak kwota moze przekroczyc najnizsza krajowa? Skoro jest to 50% sredniego wynagodzenia za miesiace styczen-czerwiec.. Chyba ze zarabiasz po ponad 3tys miesiecznie wiec wtedy bedzie najnizsza krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szotowicz

Jak widzę AC chodząca po naszym sklepie to mnie na wymioty bierze , jeszcze bardziej jak zamyka się ze mną w biurze i kładzie do głowy że jestem nic nie warta i śmieje się jak mówię o zmianie pracy . Że sobie nigdzie nie poradzę a Ross to powinien być szczyt moich marzeń . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość Szotowicz napisał:

Jak widzę AC chodząca po naszym sklepie to mnie na wymioty bierze , jeszcze bardziej jak zamyka się ze mną w biurze i kładzie do głowy że jestem nic nie warta i śmieje się jak mówię o zmianie pracy . Że sobie nigdzie nie poradzę a Ross to powinien być szczyt moich marzeń . 

Że też zamykanie się w biurze nie budzi w niej traumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×