Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość gość 5

Przecież dużo godzin było. Na cały etat ponad 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jznsnnn
Dnia 1.08.2019 o 18:23, Gość Gośśćć napisał:

 

Ja dostałam 2400zł za 160h a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

155 2300 asystent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

175 godz niecałe 2300 asystent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajserka

Witajcie. 

Czy mógłby mi ktoś zdradzić jakie zarobki są w Gdańsku? 

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adel

Dziewczyny a jak wypłata na l4 ciążowym? Kiedyś podobno była lepsza pensja niż by się pracowało? A teraz? Ja dostaje stówke, dwie stówki mniej niz powinnam! Tak wynika z moich obliczen średniej wypłat z ostatnich 12 miesięcy. Czy prawo nie mówi że mniej nie można zarabiać niż się zarabiało przed pójściem na zwolnienie?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
1 godzinę temu, Gość Adel napisał:

Dziewczyny a jak wypłata na l4 ciążowym? Kiedyś podobno była lepsza pensja niż by się pracowało? A teraz? Ja dostaje stówke, dwie stówki mniej niz powinnam! Tak wynika z moich obliczen średniej wypłat z ostatnich 12 miesięcy. Czy prawo nie mówi że mniej nie można zarabiać niż się zarabiało przed pójściem na zwolnienie?? 

nie ma takiego prawa. pewno źle cos policzyłas... od kiedy jestes na l4? powiem ci za jakie miesiace liczyc ... bez dodatkow za urlop które moze miałas sie liczy, bez pasków nie policzysz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm
5 godzin temu, Gość Kajserka napisał:

Witajcie. 

Czy mógłby mi ktoś zdradzić jakie zarobki są w Gdańsku? 

Dziękuję.

500 złotych na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Adel napisał:

Dziewczyny a jak wypłata na l4 ciążowym? Kiedyś podobno była lepsza pensja niż by się pracowało? A teraz? Ja dostaje stówke, dwie stówki mniej niz powinnam! Tak wynika z moich obliczen średniej wypłat z ostatnich 12 miesięcy. Czy prawo nie mówi że mniej nie można zarabiać niż się zarabiało przed pójściem na zwolnienie?? 

Ja lepiej wychodzę na l4 ciążowym niż bym pracowała i nawet z tą premią inwentaryzacja, której jeszcze nie macie. Nic tylko być w ciąży 🙂Mam cały etat. Pytanie ile dostanę na macierzyńskim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajserka
3 godziny temu, Gość mmmm napisał:
9 godzin temu, Gość Kajserka napisał:

Witajcie. 

Czy mógłby mi ktoś zdradzić jakie zarobki są w Gdańsku? 

Dziękuję.

500 złotych na plus

Będę wdzięczna za podanie stawki za godzinę na stanowisku kasjer-sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xgbsks
5 godzin temu, Gość Adel napisał:

Dziewczyny a jak wypłata na l4 ciążowym? Kiedyś podobno była lepsza pensja niż by się pracowało? A teraz? Ja dostaje stówke, dwie stówki mniej niz powinnam! Tak wynika z moich obliczen średniej wypłat z ostatnich 12 miesięcy. Czy prawo nie mówi że mniej nie można zarabiać niż się zarabiało przed pójściem na zwolnienie?? 

No ja mam 400 zł więcej więc sorry, ale może nie masz ciążowego tylko 80 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
53 minuty temu, Gość Xgbsks napisał:

No ja mam 400 zł więcej więc sorry, ale może nie masz ciążowego tylko 80 % 

No super teraz to nic tylko się nie uczyć i nie pracować tylko dzieci rodzić, dostawać 400 zł więcej za nicnierobienie niż pracujące koleżanki, 500 plus za darmo,  1200 zł zwrotu podatku, wyprawki szkolne i bóg wie co jeszcze. Fajnie, ludzie ambitni sponsorują Wam zabawę w szczęśliwe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość ona napisał:

No super teraz to nic tylko się nie uczyć i nie pracować tylko dzieci rodzić, dostawać 400 zł więcej za nicnierobienie niż pracujące koleżanki, 500 plus za darmo,  1200 zł zwrotu podatku, wyprawki szkolne i bóg wie co jeszcze. Fajnie, ludzie ambitni sponsorują Wam zabawę w szczęśliwe mamusie.

Laska trochę przesadzasz ja pracuję od 19 roku życia teraz jestem w ciąży i co od nierobów mnie wyzywasz??? Trochę poćwiczyć swoje szare komórki aby się stykały częściej, bo to że na L4 ciążowym dostaje się średnią z ostatnich 12 m-cy to znaczy że te nieroby pracowały tak samo jak ty albo i lepiej. To że ktoś chce mieć dzieci bo to największe szczęście jakie może nas w życiu spotkać to nie znaczy że jest gorszy... Zastanów się następnym razem czy ty czasem nie będziesz kiedyś rodzicem chociaż niektórzy ograniczeni poglądowo nie powinni ich mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiadomo coś odnośnie kolorówki, kiedy będzie promocja - 55%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olx
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wiadomo coś odnośnie kolorówki, kiedy będzie promocja - 55%?

Jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wiadomo coś odnośnie kolorówki, kiedy będzie promocja - 55%?

Podobno od 16 września 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Podobno od 16 września 

Czy wy jesteście normalne że wrzucacie tutaj poufne informacje? Konkurencja nie śpi a za udostępnianie takich informacji powinni was wywalić z roboty... I nie piszcie, że liże tyłek firmie, bo swoje za uszami mają i z wieloma nowymi "dobrymi" zmianami się nie zgadzam, ale pewnych rzeczy się po prostu nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od 16 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.08.2019 o 18:04, Gość Kasjer napisał:

Co Ty piszesz??Powinny wymieniać się informacjami o zarobkach.Nastały czasy , gdzie pracownik jest ceniony , dlaczego człowiek ,który pracuje nie ma zarabiać lepiej.Prestiz tej firmy już dawno przeszedł do lamusa,więc jak już pracują to niech to robią dla lepszej kasy.Niebawem w ogłoszeniach o pracę ,pracodawca będzie miał obowiązek napisać prawdziwą stawkę.Czym Ty żyjesz?Rossmann nie jest żadną konkuręcją.Zresztą to tylko nazwisko bo tej firmy dawno nie ma.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxa

Hej dziewczyny A co sądzicie o Kr Hr ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny które są w dp, jak na kolektorze nabić spis cen promocyjnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Czy wy jesteście normalne że wrzucacie tutaj poufne informacje? Konkurencja nie śpi a za udostępnianie takich informacji powinni was wywalić z roboty... I nie piszcie, że liże tyłek firmie, bo swoje za uszami mają i z wieloma nowymi "dobrymi" zmianami się nie zgadzam, ale pewnych rzeczy się po prostu nie robi!

Konkurencja ma w ciągu roku dużo takich promocji i nie musi czychać na info poufne hi hi hi kiedy w rossmanie będzie promocja kolorówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Roxa napisał:

Hej dziewczyny A co sądzicie o Kr Hr ? 

Super podpierdalacze i są po to żeby wywalić większość personelu j zatrudnia młodych nie doświadczonych żeby mogli robić im wodę z mózgu . Nie dajcie się nabrać ich pięknym słówka one w niczym nie pomagają tylko szkodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nmb
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyny które są w dp, jak na kolektorze nabić spis cen promocyjnych? 

Inne, spis cen, utwórz nowy spis, nabijasz produkty i później w komputerze szukasz spisu pod "s" tak jak z Denso tylko zamiast D jest S przed numerem spisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Nmb napisał:

Inne, spis cen, utwórz nowy spis, nabijasz produkty i później w komputerze szukasz spisu pod "s" tak jak z Denso tylko zamiast D jest S przed numerem spisu

Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhdhdnn
Dnia 10.08.2019 o 00:01, Gość ona napisał:

No super teraz to nic tylko się nie uczyć i nie pracować tylko dzieci rodzić, dostawać 400 zł więcej za nicnierobienie niż pracujące koleżanki, 500 plus za darmo,  1200 zł zwrotu podatku, wyprawki szkolne i bóg wie co jeszcze. Fajnie, ludzie ambitni sponsorują Wam zabawę w szczęśliwe mamusie.

Twojej mamie chyba przykro, że tak oceniasz dziewczyny które nie raz po wielkich trudach zaszły w ciążę. No ale nic takie czasy. A więc ucz się dalej i zapieprzaj z tak ogromnym wykształceniem w ross na swoje ciężarne koleżanki. A później po ciężkiej pracy idź do mamusi na obiadek, i wypłacz się że to wszystko przez 500 + , bo kiedyś dzieci się nie rodziły tylko bociany je przynosiły najbardziej spracowanym i wykształconym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Hhdhdnn napisał:

Twojej mamie chyba przykro, że tak oceniasz dziewczyny które nie raz po wielkich trudach zaszły w ciążę. No ale nic takie czasy. A więc ucz się dalej i zapieprzaj z tak ogromnym wykształceniem w ross na swoje ciężarne koleżanki. A później po ciężkiej pracy idź do mamusi na obiadek, i wypłacz się że to wszystko przez 500 + , bo kiedyś dzieci się nie rodziły tylko bociany je przynosiły najbardziej spracowanym i wykształconym ludziom.

Ha ha ha DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny podpowiedzcie jak wyliczyć pensje na macierzyńskim? Skoro teraz dostaje 100% na l4 ciazowym, to 80 % to pensja wyliczona też z tej średniej z 12 miesięcy?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 10.08.2019 o 00:01, Gość ona napisał:

No super teraz to nic tylko się nie uczyć i nie pracować tylko dzieci rodzić, dostawać 400 zł więcej za nicnierobienie niż pracujące koleżanki, 500 plus za darmo,  1200 zł zwrotu podatku, wyprawki szkolne i bóg wie co jeszcze. Fajnie, ludzie ambitni sponsorują Wam zabawę w szczęśliwe mamusie.

O a wytłumacz mi wykształcona i ambitna kasjerko bo wydawało mi się, że na moje l4 składa się moja wypłata, taką jak wypracowałam przez minimum 12 msc, a nie zapieprzanie koleżanek w pracy -.- 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×