Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Nati

Ktoś mi wytłumaczy o co dokładnie chodzi z tym 3-miesięcznym okresem rozliczeniowym? Na jakiej to zasadzie działa? Czemu jest źle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3znaki

Layouty w kolektorze to w ogole pomylka. Tylko niektore sa czytelne i wiadomo co masz robic. Reszta jest dla nas tylko utrudnieniem. Kolorowka i pol przezroczyste zdjecia to już w ogole kpina. Az nie chce mi sie wierzyć ze ktos wpadl na taki pomysł nie dopracowujac go i wymuszac robienie tego mowiac ze to proste i zajmujace mniej czasu. Ja nie wiem czy moje layouty z kolektorem sa dobrze zrobione, papierowe przynajmniej mialam pewność co robie a nie pracowalam na jakichs transparentnych obrazkach z ruchami. W tej firmie naprawde nic juz mnie nie zdziwi. Nie wiem kto teraz konkretnie jest odpowiedzialny za te decyzje ale są złe dla biznesu. Łącznie z tym ze musze zbywac Klientów zeby wykonywac zadania. To z nich jestem rozliczana a nie z obslugi. Kiedyś nacisk na obsługę, witanie klienta ect. Teraz sami sie w tym pogubili.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laahd

Hej jeśli chodzi o recenzentów, po wypełnieniu ankiety dostałam pseudo ametyst ale nie dostałam żadnych kosmetyków na ten miesiąc. Nadal widnieją mi stare kosmetyki po recenzji. Aplikacje mam zaktualizowaną. Jakieś porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Porada: cierpliwie czekać i czytać workplace. Chyba jeszcze nikt nie dostał i każdy ma komunikat, że w drodze do drogerii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada
34 minuty temu, Gość Laahd napisał:

Hej jeśli chodzi o recenzentów, po wypełnieniu ankiety dostałam pseudo ametyst ale nie dostałam żadnych kosmetyków na ten miesiąc. Nadal widnieją mi stare kosmetyki po recenzji. Aplikacje mam zaktualizowaną. Jakieś porady ?

Prosisz o radę. Usuń aplikację i daj sobie z tym spokój. W życiu są ciekawsze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas nikt nie robi layoutow na kolektorze wszyscy wolą wersję papierową.A nie dopatrywanie się na małym ekranie.To im nie wyszło.dostępność sama w sobie super tylko kto to ma robić jak we dwie na sklepie.Klienci mówią że syf nie ma kto obsłużyć a na szkoleniach leja wodę jak to się rozwijamy i jak jest zajebiscie.Zapraszamy na sklep popracować tak min.tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośktoś
3 godziny temu, Gość Laahd napisał:

Hej jeśli chodzi o recenzentów, po wypełnieniu ankiety dostałam pseudo ametyst ale nie dostałam żadnych kosmetyków na ten miesiąc. Nadal widnieją mi stare kosmetyki po recenzji. Aplikacje mam zaktualizowaną. Jakieś porady ?

Zestawy mozna zamawiac przez trzy, cztery dni, aktualnie nie ma kosmetyków do zamawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.02.2019 o 21:15, Lena8818 napisał:

Mam pytanie z innej beczki. Czy może któraś z was starała się o pieniądze z warty za czasową niezdolność do pracy podczas ciąży  i otrzymała  odszkodowanie z tego tytułu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhggv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 

Ale jaka niezdolność? Masz płacone 100% za przebywanie na l4, a l4 to jedt niezdolność bo ciąża to nie jest choroba. Warta z tego tytułu nic nie wypłaca tylko za szpital lub urodzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każde zwolnienie lekarskie oznacza czasową niezdolność do pracy dlatego pytam. Tylko jestem ciekawa czy z powodu ciąży też wypłacają. Może ktoś składał wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezdolność spowodowana wypadkiem lub ciężka choroba a nie ciąża.. Ciąża to nie choroba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xoxo

Hej dziewczyny jaki film w tym roku w kinie? Wybieram się,ale nie chciałabym przypadkiem teraz w weekend obejrzeć tego samego.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Jestem taka piękna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak po wizytach nowych regionalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość
11 godzin temu, Oxana12 napisał:

U nas nikt nie robi layoutow na kolektorze wszyscy wolą wersję papierową.A nie dopatrywanie się na małym ekranie.To im nie wyszło.

U nas też nikt nie robi z kolektorem, jak dzwonią z centrali i pytają to mówimy że awaria była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja to tylko na kolektorze inaczej juz nie umiem. w ogole po pracy w DP nie umiałam pracowac osttnio na innym sklepie bez DP jak prowadzilam zmiane. DP jest najlepsza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny A na wychowawczym jak jest z wartą? Moge sobie sama opłacać tą skladke czy automatycznie jest to przerywane  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrr

Jacy nowi regionalni? Kogoś zwalniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22357
16 minut temu, Gość rrrrr napisał:

Jacy nowi regionalni? Kogoś zwalniają?

Juz od jakiegoś czasu sa nowe regiony i regionalni.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co z tego, że macie kolektory które was prowadzą gdzie co powinno leżeć jak nieraz na sklepach całe rzędy leżą na złych miejscach a więc leyouty są źle porobione albo źle wykładacie towar, co już miało miejsce jak chwilę po kimś wykładałam. A potem wielkie oburzenie jak klient ma pretensje że zła cena jest przy produkcie. Wciskacie  też towar na siłę jak się nie mieści aby już nie odkładać go z powrotem do magazynu. Nieraz to co już niestety nie zostaje upchnięte wala się po magazynie przez cały dzień nie zlokalizowane-jak tu zachować porządek. Na zwierzakach i spożywcze tam to dopiero straszny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Każde zwolnienie lekarskie oznacza czasową niezdolność do pracy dlatego pytam. Tylko jestem ciekawa czy z powodu ciąży też wypłacają. Może ktoś składał wniosek.

Dziewczyny? Wy wiecie jakie my mamy polisy? Bo mam wrażenie że nie do końca. U nas w polisach nie ma świadczeń za czasową niezdolność do pracy powyżej 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość rrrrr napisał:

Jacy nowi regionalni? Kogoś zwalniają?

Już zwolnili hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww

Kogo i który region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As Jm

hejka dziewczyny mam problem, chciałabym rozliczyć pita elektronicznie ale zatrzymałam 2 karty w tamtym roku i nie dostałam żadnego załącznika do pit 11? co z tym zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Do dxiewczyn z dp to prawda ze lipa z zarobkami bo malo godzin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Hej, nie pracuje już w rossmanie ale czekam na PIT, mailowo dostałam tylko RMUE. Ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdd

Sprawdź w spamie. Ja właśnie rmue miałam normalnie a PIT w spamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

U nas gole etaty 😕 Jeszcze weszliśmy w optymalizację i jedna osoba musiała odejść 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5
6 godzin temu, Gość Gosc 84 napisał:

Do dxiewczyn z dp to prawda ze lipa z zarobkami bo malo godzin???

Robisz swój etat czyli 3/4 i na dodatek musisz na inny sklep iść bo za mało godzin dadzą na dany miesiąc. W tym miesiącu muszę być na innej sklepie bo dostaliśmy o  120 h mniej i nie jesteśmy w stanie swoich czystych etatów wypracować.  Więc lipa totalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

O kurcze to faktycznie lipa z godz a kierowniczka nasza bardzo sie cieszy na ta dostepnosc wiec dla mboej etat bedzie a my musimy sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×