Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość

Ja po ostatnich dniach mam dość. Te systemy ludziom w głowach poprzewracały. Dostałam ostatnio opie***l że mam wyklikane lajauty. Więc mówię że mam starszy zespół który nie widzi na tak małym urządzeniu i robimy z kartką. Na co odpowiedź żebym nie przesadzała albo młodszych sobie wzięła do pracy. Nie będzie robić lajautów w tym go*nie. Strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa

Wiecie że po zalogowaniu widać IP? Gość5 i Gościówa5 to ta sama osoba bo ip identyczne. Szybko można sprawdzić kto się udziela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianka

co macie do powiedzenia o pracy z kierownikiem Marta S w Royal Wilanow . Mogę tam przejść ale słyszałam ze ludzie starają się stamtąd uciekać ale druga opinia jaka słyszałam to to ze można przy niej szybko awansować jak się nawiąże dobry kontakt ??  Pomóżcie bo mam czas do jutra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5
11 godzin temu, Gość Wawa napisał:

Wiecie że po zalogowaniu widać IP? Gość5 i Gościówa5 to ta sama osoba bo ip identyczne. Szybko można sprawdzić kto się udziela 

Może to Twoje IP widać dlatego takie samo. Dla jasności, gość 5 to nie ja. Poza tym, jest jakiś problem w tym, kto się udziela? Po to jest forum, aby każdy mógł napisać coś od siebie, wyrazić swoje zdanie. Tym bardziej że z tego co czytam i widzę co się dzieje u mnie na sklepie to ponad  90% postów to sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

A ja się nie podaje za gosciowa 5 wiec Twoja teoria jest mylna😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralala

Kiedy promo na kolorowke ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapewne jak od lat koniec kwietnia lub początek maja..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc_91

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy firma wysłała już do kogoś rozliczenie PIT 11? Jestem na macierzyńskim i nie wiem czy już ktoś otrzymał ten dokyment. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
2 godziny temu, Gość Gosc_91 napisał:

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy firma wysłała już do kogoś rozliczenie PIT 11? Jestem na macierzyńskim i nie wiem czy już ktoś otrzymał ten dokyment. 

Powinnas mieć na meilu, jezeli podawalas. Jak nie, to przyjdzie poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gosc_91 napisał:

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy firma wysłała już do kogoś rozliczenie PIT 11? Jestem na macierzyńskim i nie wiem czy już ktoś otrzymał ten 

Ja już dawno dostałam na maila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Odkąd jesteśmy w DP mamy duże problemy przy zmianie promocji. Dużo flag i dużo priorytetów że starej promocji.  Co robimy źle? Ktoś pomoże? Tak nie da się pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscia

Mało info. Czy to czasem nie sa priorytety ze standow, które od razu roztowarujecie przy zmianie promo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Mam pytanie czy  u Was też zdarzają się dziwne różnice kasjerskie kiedy nie ma możliwości pomyłki (mała ilość klientów, krótki pobyt na kasie,przeliczona kasetka) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just
1 godzinę temu, Gość Goscia napisał:

Mało info. Czy to czasem nie sa priorytety ze standow, które od razu roztowarujecie przy zmianie promo? 

a nie można ich roztowarować np. w nocy przy zmianie promo, kiedy stara już nie obowiązuje a  obowiązuje nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Przecież PIT możesz teraz zobaczyć na podatki gov.pl. Nie musisz nawet PIT rozliczać sam urząd to za ciebie zrobi. Ja nie dostałam PIT od Rossmanna  a już się rozliczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc
54 minuty temu, Gość kkk napisał:

Przecież PIT możesz teraz zobaczyć na podatki gov.pl. Nie musisz nawet PIT rozliczać sam urząd to za ciebie zrobi. Ja nie dostałam PIT od Rossmanna  a już się rozliczyłam

No to źle zrobiłaś... Bo urząd skarbowy rozlicza na podstawie składek i ewidentnie piszą ze trzeba sprawdzić pit. Ja porównałam pit z rossmanna co otrzymałam z tym co rozliczył urząd skarbowy i urząd skarbowy wpisał mi kwotę dochodu aż 50 zł niższą i musiałam poprawiać aby kary nie płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Wiola napisał:

Odkąd jesteśmy w DP mamy duże problemy przy zmianie promocji. Dużo flag i dużo priorytetów że starej promocji.  Co robimy źle? Ktoś pomoże? Tak nie da się pracować. 

Ja dzwoniłam do kogoś z logistyki w tym temacie, przy każdej promocji temat wraca. Zgłosiłam do KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana

Dziewczyny czy któraś z Was brała pożyczkę zakładową ? Ile czeka się na decyzję? Jakie dokumenty są potrzebne ? Sprawa dość pilna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa
17 minut temu, Gość Nana napisał:

Dziewczyny czy któraś z Was brała pożyczkę zakładową ? Ile czeka się na decyzję? Jakie dokumenty są potrzebne ? Sprawa dość pilna 

Na pozyczki masz tylko dwa okresy do złożenia w firmie, na e ross wszystko pisze. Musisz podpisać weksel. Pozyczka tylko na zakup nowego domu lub remont mieszkania na nic innego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gościu napisał:

Mam pytanie czy  u Was też zdarzają się dziwne różnice kasjerskie kiedy nie ma możliwości pomyłki (mała ilość klientów, krótki pobyt na kasie,przeliczona kasetka) ?

Tak, owszem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
7 godzin temu, Gość ccccc napisał:

No to źle zrobiłaś... Bo urząd skarbowy rozlicza na podstawie składek i ewidentnie piszą ze trzeba sprawdzić pit. Ja porównałam pit z rossmanna co otrzymałam z tym co rozliczył urząd skarbowy i urząd skarbowy wpisał mi kwotę dochodu aż 50 zł niższą i musiałam poprawiać aby kary nie płacić

To jak dostane PIT to sprawdzę i zawsze można zrobić korekte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
1 godzinę temu, Gość kkk napisał:

To jak dostane PIT to sprawdzę i zawsze można zrobić korekte

To sprawdź bo urząd skarbowy błędnie wypełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 godziny temu, Gość Goscia napisał:

Mało info. Czy to czasem nie sa priorytety ze standow, które od razu roztowarujecie przy zmianie promo? 

Stendy i przykasówkę najlepiej jest roztowarować na drugi dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Jak roztowarowalyscie juz wczoraj to będzie się pokazywać bo jeszcze promocja dzisiaj trwa. Najlepiej jest roztowarowac w dzień nowej promocji albo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa

Dostał już ktoś PIT, który miał zostać wysłany pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino

Jaki film grają w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee

Ja ... znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak, owszem. 

ciągle kase trzeba firmie oddawać czy jest opcja gdzieś to zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poiuyt

Ale co ty chcesz zgłaszać??? Przed wzięciem kasetki ja przelicz dokładnie czy tyle masz ile jest napisane i tyle... Jeśli tu jest ok to źle wydajesz i dlatego ciągle masz manko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×